Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 5/5 - Orunia - bieg Open

Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 5 ETAP - ORUNIA - 5km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik NETTO Prędkość km/h x 1 OKR. 2 OKR.
1 746 KUNC GRZEGORZ M 1 M 0-30 1 GDAŃSK 5km 0:16:52 17.79 [km/h] 0:05:44 0:11:27
2 794 STANIAK JAKUB M 2 M 0-30 2 GDAŃSK AZS AWFIS GDAŃSK 5km 0:17:58 16.70 [km/h] 0:05:47 0:11:52
3 986 BAGIŃSKI TOMASZ M 3 M 31-40 1 GDAŃSK 5km 0:18:06 16.57 [km/h] 0:05:44 0:11:57
4 714 DZIEMIAN JAKUB M 4 M 0-30 3 GDAŃSK 5km 0:18:16 16.42 [km/h] 0:06:06 0:12:17
5 792 SIWIAK FILIP M 5 M 0-30 4 GDAŃSK 5km 0:18:17 16.41 [km/h] 0:06:00 0:12:12
6 737 KOWALSKI WALDEMAR M 6 M 31-40 2 BORKOWO LEASING POLSKI TEAM 5km 0:18:26 16.27 [km/h] 0:06:06 0:12:18
7 806 TUSZYŃSKI JAROSŁAW M 7 M 31-40 3 GDAŃSK 5km 0:18:36 16.13 [km/h] 0:06:04 0:12:19
8 788 RADULSKI RADOSŁAW M 8 M 31-40 4 GDAŃSK 5km 0:18:38 16.10 [km/h] 0:05:52 0:12:18
9 722 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ M 9 M 31-40 5 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL / INTEL RUNNERS 5km 0:18:47 15.97 [km/h] 0:06:07 0:12:24
10 962 ZAWISZA DARIUSZ M 10 M 41-50 1 GDAŃSK BCT TEAM 5km 0:19:06 15.71 [km/h] 0:06:12 0:12:42
11 963 GOŹDZIEWICZ LESZEK M 11 M 41-50 2 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 5km 0:19:18 15.54 [km/h] 0:06:20 0:12:51
12 953 RYCHFAŁ PIOTR M 12 M 41-50 3 GDAŃSK - 5km 0:19:23 15.48 [km/h] 0:06:11 0:12:45
13 980 CESARZ KAROL M 13 M 0-30 5 SUCHY DĄB TEAM NUTRILITE 5km 0:19:26 15.44 [km/h] 0:06:12 0:12:49
14 757 ŁOKUCIJEWSKI PATRYK M 14 M 0-30 6 GDAŃSK BABILLONIA BABIENIEC 5km 0:19:36 15.31 [km/h] 0:06:22 0:13:04
15 995 SZYMBORSKI ADAM M 15 M 31-40 6 NIESTĘPOWO - 5km 0:19:36 15.31 [km/h] 0:06:21 0:12:54
16 705 BUKOWSKI DARIUSZ M 16 M 0-30 7 SOPOT AZS UG 5km 0:19:54 15.08 [km/h] 0:06:08 0:13:01
17 719 GOŁĄB JAKUB M 17 M 31-40 7 GDAŃSK 5km 0:19:54 15.08 [km/h] 0:06:33 0:13:17
18 819 BEJM ŁUKASZ M 18 M 0-30 8 GDAŃSK 5km 0:20:09 14.89 [km/h] 0:06:37 0:13:27
19 836 NIEMYJSKA BEATA K 1 K 0-30 1 STAROCIN LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:20:26 14.68 [km/h] 0:06:45 0:13:35
20 976 SPRENGEL GRZEGORZ M 19 M 31-40 8 GDAŃSK SP 27 GDAŃSK 5km 0:20:28 14.66 [km/h] 0:06:25 0:13:29
21 826 JAKUSIK JACEK M 20 M 51+ 1 MALBORK GRUPA MALBORK 5km 0:20:33 14.60 [km/h] 0:06:38 0:13:34
22 993 SCHOENRECK TOMASZ M 21 M 0-30 9 NOWY DWÓR GDAŃSKI FINISZ MORĄG 5km 0:20:33 14.60 [km/h] 0:06:40 0:13:41
23 855 WIKTORZAK MARIUSZ M 22 M 31-40 9 GDAŃSK LEKKOATLECINAMEDAL 5km 0:20:35 14.57 [km/h] 0:06:33 0:20:35
24 775 PALASCHKE MICHAŁ M 23 M 0-30 10 GDAŃSK SPORTOWY MAJKEL 5km 0:20:39 14.53 [km/h] 0:06:42 0:13:44
25 956 JESIOŁOWSKI ŁUKASZ M 24 M 0-30 11 GDAŃSK - 5km 0:20:47 14.43 [km/h] 0:06:40 0:13:41
26 706 CHMIELEWSKI DARIUSZ M 25 M 51+ 2 GDAŃSK 5km 0:20:51 14.39 [km/h] 0:06:52 0:14:01
27 954 PIECHOWICZ WALDEMAR M 26 M 41-50 4 GDAŃSK 5km 0:20:57 14.32 [km/h] 0:06:42 0:13:47
28 760 MARSZAŁKOWSKI PIOTR M 27 M 0-30 12 GDAŃSK TEAM NUTRILITE 5km 0:21:01 14.27 [km/h] 0:06:58 0:14:00
29 961 RYCHTER KRZYSZTOF M 28 M 31-40 10 GDAŃSK GPNS GDAŃSK POŁUDNIE NA START 5km 0:21:07 14.21 [km/h] 0:06:48 0:13:59
30 740 KOZŁÓW WOJCIECH M 29 M 51+ 3 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:21:16 14.11 [km/h] 0:06:47 0:14:03
31 791 SIMLAT KATARZYNA K 2 K 0-30 2 ZŁOCIENIEC FOXENERGY 5km 0:21:26 14.00 [km/h] 0:06:48 0:14:01
32 753 LISIECKI JAKUB M 30 M 0-30 13 GDAŃSK WKURW_TEAM 5km 0:21:35 13.90 [km/h] 0:07:07 0:14:26
33 755 ŁATAS PAWEŁ M 31 M 0-30 14 GDAŃSK 5km 0:21:40 13.85 [km/h] 0:06:39 0:14:08
34 844 PORZEŻYŃSKI MACIEJ M 32 M 0-30 15 GDAŃSK RUN BEACH MORNING 5km 0:21:42 13.82 [km/h] 0:07:07 0:14:26
35 957 JAGODZIŃSKI DAMIAN M 33 M 0-30 16 GDAŃSK XRUNNERS 5km 0:21:56 13.68 [km/h] 0:07:12 0:14:54
36 816 ŻEROMSKI ALAN M 34 M 0-30 17 GDAŃSK POLITECHNIKA GDAŃSKA 5km 0:21:57 13.67 [km/h] 0:07:09 0:14:34
37 970 KICHLER KRYSPIN M 35 M 31-40 11 GDAŃSK - 5km 0:21:59 13.65 [km/h] 0:07:02 0:14:37
38 789 RATYŃSKA PATRYCJA K 3 K 0-30 3 GDAŃSK 5km 0:22:13 13.50 [km/h] 0:07:04 0:14:35
39 799 SZUMACHER MARTA K 4 K 0-30 4 PELPLIN 5km 0:22:26 13.37 [km/h] 0:07:14 0:14:54
40 716 FIGEL DANIEL M 36 M 31-40 12 GDAŃSK 5km 0:22:26 13.37 [km/h] 0:07:13 0:14:52
41 805 TRZEBIATOWSKA ALDONA K 5 K 41-50 1 GDYNIA 5km 0:22:31 13.32 [km/h] 0:07:12 0:14:51
42 809 WITKA MIŁOSZ M 37 M 0-30 18 OSTRÓDA 5km 0:22:32 13.31 [km/h] 0:07:34 0:15:17
43 983 SZEWCZYK MAGDALENA K 6 K 31-40 1 GDAŃSK 5km 0:22:32 13.31 [km/h] 0:07:10 0:00:00
44 847 RYTELEWSKI TOMASZ M 38 M 0-30 19 GDAŃSK 5km 0:22:34 13.29 [km/h] 0:07:16 0:14:52
45 812 WOŹNIAK MARIUSZ M 39 M 31-40 13 GDAŃSK T-MOBILE RUNNING TEAM 5km 0:22:38 13.25 [km/h] 0:07:35 0:15:08
46 779 PEEK KRYSTIAN M 40 M 41-50 5 GDANSK 5km 0:22:47 13.17 [km/h] 0:07:25 0:15:07
47 751 LIS ILONA K 7 K 0-30 5 GDAŃSK MEDINUTRICA.PL 5km 0:22:51 13.13 [km/h] 0:07:32 0:15:19
48 989 KARWOWSKI JAROSŁAW M 41 M 31-40 14 GDAŃSK 5km 0:23:06 12.99 [km/h] 0:07:36 0:15:22
49 708 CIEŚLIŃSKI MICHAŁ M 42 M 31-40 15 GDAŃSK MUKOWALECZNI 5km 0:23:11 12.94 [km/h] 0:07:13 0:15:14
50 848 RYŹLEWICZ AGATA K 8 K 31-40 2 GDAŃSK MUKOWALECZNI 5km 0:23:12 12.93 [km/h] 0:07:14 0:15:14
51 774 PACZUL SEBASTIAN M 43 M 31-40 16 GDAŃSK BLOK EKIPA GDAŃSK 5km 0:23:14 12.91 [km/h] 0:07:57 0:15:43
52 852 SZCZĘSNY LESZEK M 44 M 31-40 17 GDAŃSK 5km 0:23:30 12.77 [km/h] 0:07:41 0:15:40
53 703 BRÓŹDZIŃSKI RAFAŁ M 45 M 0-30 20 GDAŃSK 5km 0:23:43 12.65 [km/h] 0:07:50 0:15:52
54 709 CISZEK SEBASTIAN M 46 M 41-50 6 GDAŃSK 5km 0:23:43 12.65 [km/h] 0:07:43 0:15:37
55 733 KORDUŁA ZBIGNIEW M 47 M 31-40 18 GDAŃSK 5km 0:23:43 12.65 [km/h] 0:08:03 0:15:50
56 800 SZWED PAWEŁ M 48 M 41-50 7 GDAŃSK BIEGOWYSWIAT.PL 5km 0:23:44 12.64 [km/h] 0:08:03 0:15:50
57 991 PĘPEK BARTOSZ M 49 M 31-40 19 GDAŃSK - 5km 0:23:47 12.61 [km/h] 0:07:34 0:15:36
58 801 ŚWIDERSKA KATARZYNA K 9 K 31-40 3 GDAŃSK 5km 0:24:00 12.50 [km/h] 0:07:51 0:16:00
59 750 LEWINSKI KRZYSZTOF M 50 M 41-50 8 GDANSK 49 BAZA LOTNICZA 5km 0:24:07 12.44 [km/h] 0:07:43 0:15:52
60 966 OGRODOWCZYK TOMASZ M 51 M 31-40 20 GDAŃSK - 5km 0:24:08 12.43 [km/h] 0:08:00 0:16:05
61 802 ŚWIECA GRZEGORZ M 52 M 31-40 21 GDAŃSK 5km 0:24:12 12.40 [km/h] 0:07:45 0:15:52
62 981 KOWALEWSKI ZBIGNIEW M 53 M 51+ 4 GDAŃSK 5km 0:24:13 12.39 [km/h] 0:07:45 0:15:57
63 778 PAWŁOWSKI MIROSŁAW M 54 M 31-40 22 GDAŃSK 5km 0:24:16 12.36 [km/h] 0:07:59 0:16:06
64 754 LISTWAN KRZYSZTOF M 55 M 41-50 9 GDAŃSK-KOKOSZKI 5km 0:24:19 12.34 [km/h] 0:07:49 0:16:09
65 804 TESKA MICHAŁ M 56 M 31-40 23 GDYNIA 5km 0:24:23 12.30 [km/h] 0:08:09 0:16:34
66 854 WALCZAK JAKUB M 57 M 0-30 21 GDAŃSK 5km 0:24:26 12.28 [km/h] 0:08:21 0:16:27
67 701 BOBERSKI ARTUR M 58 M 41-50 10 GDAŃSK 5km 0:24:30 12.24 [km/h] 0:07:58 0:16:18
68 834 MARSZAŁKOWSKI KAROL M 59 M 31-40 24 GDAŃSK 5km 0:24:32 12.23 [km/h] 0:08:18 0:16:37
69 840 PLEWIŃSKI RAFAŁ M 60 M 31-40 25 GDYNIA MAMY TO! 5km 0:24:33 12.22 [km/h] 0:07:48 0:16:09
70 851 SKONIECKI DARIUSZ M 61 M 41-50 11 GDAŃSK 5km 0:24:39 12.17 [km/h] 0:08:17 0:16:34
71 761 MATYJEK-MACHOLLA JOANNA K 10 K 51+ 1 GDAŃSK AMSTI 5km 0:24:39 12.17 [km/h] 0:07:53 0:16:08
72 952 GOJLIK KAZIMIERZ M 62 M 51+ 5 G 5km 0:24:41 12.15 [km/h] 0:08:04 0:16:24
73 841 PLICHT PIOTR M 63 M 0-30 22 GDAŃSK 5km 0:24:41 12.15 [km/h] 0:08:17 0:16:28
74 785 PRZYKŁOTA PAULINA K 11 K 0-30 6 GDAŃSK 5km 0:24:45 12.12 [km/h] 0:08:11 0:16:20
75 813 ZDANKO MARCIN M 64 M 31-40 26 GDAŃSK 5km 0:24:50 12.08 [km/h] 0:08:04 0:16:38
76 821 BOBA DARIA K 12 K 0-30 7 POLANKA WIELKA 5km 0:24:52 12.06 [km/h] 0:08:33 0:16:44
77 842 POCHOPIEŃ MIRA K 13 K 31-40 4 GDAŃSK WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE 5km 0:24:52 12.06 [km/h] 0:08:09 0:16:35
78 833 ŁAPKOWSKI PATRYK M 65 M 0-30 23 ELBLĄG 5km 0:24:54 12.05 [km/h] 0:08:37 0:16:56
79 762 MATYSKIEL ANITA K 14 K 41-50 2 GDAŃSK IREK I RAK - MARATON O ŻYCIE 5km 0:24:57 12.02 [km/h] 0:08:10 0:16:36
80 828 KOPCZYŃSKA MONIKA K 15 K 31-40 5 GDAŃSK 5km 0:25:07 11.94 [km/h] 0:07:51 0:16:31
81 960 SERTEL ULA K 16 K 31-40 6 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 5km 0:25:07 11.94 [km/h] 0:08:36 0:16:57
82 839 PLATA PIOTR M 66 M 41-50 12 GDAŃSK 5km 0:25:19 11.85 [km/h] 0:08:17 0:16:59
83 807 TUŹNIK ANDRZEJ M 67 M 41-50 13 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:25:19 11.85 [km/h] 0:08:15 0:16:55
84 745 KULIK MARCIN M 68 M 31-40 27 BORKOWO 5km 0:25:20 11.84 [km/h] 0:08:08 0:16:45
85 810 WITKOWSKI JAROSŁAW M 69 M 51+ 6 GDAŃSK 5km 0:25:33 11.74 [km/h] 0:07:58 0:16:39
86 831 KUCHARSKI BARTOSZ M 70 M 41-50 14 GDYNIA 5km 0:25:42 11.67 [km/h] 0:08:35 0:17:16
87 793 SKWIOT STANISŁAW M 71 M 41-50 15 GDAŃSK TUMBOTEAM 5km 0:25:49 11.62 [km/h] 0:08:40 0:17:23
88 758 ŁOŚ KAROLINA K 17 K 0-30 8 GDAŃSK 5km 0:25:51 11.61 [km/h] 0:08:45 0:17:24
89 769 OLESZCZUK PAWEŁ M 72 M 31-40 28 GDAŃSK 5km 0:25:55 11.58 [km/h] 0:08:35 0:17:17
90 988 HANIECKI DOMINIK M 73 M 31-40 29 GDAŃSK - 5km 0:26:00 11.54 [km/h] 0:08:03 0:00:00
91 786 PYŻ SŁAWOMIR M 74 M 31-40 30 GDAŃSK 5km 0:26:03 11.52 [km/h] 0:08:03 0:17:04
92 756 ŁAWRÓW SYLWIA K 18 K 0-30 9 GDAŃSK 5km 0:26:13 11.44 [km/h] 0:08:45 0:17:37
93 744 KRZAK JERZY M 75 M 51+ 7 GDAŃSK TKKF ROZSTAJE 5km 0:26:16 11.42 [km/h] 0:08:52 0:17:38
94 951 MYŚLIŃSKA ALEKSANDRA K 19 K 41-50 3 GDAŃSK - 5km 0:26:20 11.39 [km/h] 0:08:23 0:17:22
95 743 KRYGIER ŁUKASZ M 76 M 31-40 31 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 5km 0:26:21 11.39 [km/h] 0:08:24 0:17:24
96 958 DĄBROWSKA MAGDALENA K 20 K 31-40 7 GDAŃSK 5km 0:26:21 11.39 [km/h] 0:08:46 0:17:38
97 742 KRÓLIK ROBERT M 77 M 31-40 32 GDAŃSK 5km 0:26:23 11.37 [km/h] 0:08:38 0:17:34
98 974 ŻYGOWSKA PAULINA K 21 K 0-30 10 GDAŃSK 5km 0:26:23 11.37 [km/h] 0:08:43 0:17:44
99 832 KUDOŃ ADAM M 78 M 31-40 33 GDAŃSK 5km 0:26:38 11.26 [km/h] 0:09:04 0:18:14
100 782 PLIETH JERZY M 79 M 51+ 8 GDAŃSK 5km 0:26:39 11.26 [km/h] 0:08:46 0:17:44
101 734 KOSTRZEWA-CEMBOR URSZULA K 22 K 51+ 2 GDANSK UKS ŻABIANKA GDANSK 5km 0:26:40 11.25 [km/h] 0:08:45 0:17:43
102 729 KAMOLA MIROSŁAW M 80 M 51+ 9 GDAŃSK 5km 0:26:40 11.25 [km/h] 0:08:47 0:17:53
103 856 ZIEZIULA SŁAWOMIR M 81 M 31-40 34 GDAŃSK 5km 0:26:40 11.25 [km/h] 0:08:11 0:17:47
104 825 GOŁEMBOWSKI MARIUSZ M 82 M 41-50 16 GDAŃSK GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE 5km 0:26:40 11.25 [km/h] 0:09:06 0:18:14
105 977 PIETRALCZYK PIOTR M 83 M 0-30 24 GDAŃSK 5km 0:26:44 11.22 [km/h] 0:09:09 0:18:09
106 971 JÓZEFOWSKA ALICJA K 23 K 31-40 8 GDAŃSK MAMY BIEGAMY 5km 0:26:48 11.19 [km/h] 0:08:34 0:17:42
107 964 DEREŃ MONIKA K 24 K 0-30 11 GDAŃSK - 5km 0:26:51 11.17 [km/h] 0:09:12 0:18:16
108 992 KABAK MARTA K 25 K 0-30 12 GDAŃSK 5km 0:26:52 11.17 [km/h] 0:09:12 0:18:18
109 707 CIECHOLIŃSKA KAMILA K 26 K 31-40 9 BORKOWO 5km 0:27:01 11.10 [km/h] 0:09:08 0:18:11
110 728 KAMIŃSKA KAMILA K 27 K 31-40 10 GDANSK 5km 0:27:02 11.10 [km/h] 0:09:01 0:18:04
111 982 ŚLIWIŃSKA EWELINA K 28 K 0-30 13 TCZEW - 5km 0:27:11 11.04 [km/h] 0:09:11 0:18:14
112 987 FIJOŁEK JAROSLAW M 84 M 51+ 10 GDAŃSK 5km 0:27:15 11.01 [km/h] 0:08:44 0:18:06
113 973 KĘPROWSKI ANDRZEJ M 85 M 51+ 11 GDAŃSK 5km 0:27:17 11.00 [km/h] 0:08:44 0:17:58
114 721 GRZĄDKA MONIKA K 29 K 31-40 11 GDAŃSK SPORTEVO 5km 0:27:19 10.98 [km/h] 0:09:04 0:18:18
115 767 NIEWIŃSKA BEATA K 30 K 51+ 3 GDAŃSK 5km 0:27:24 10.95 [km/h] 0:08:59 0:18:17
116 739 KOZŁOWSKA ALICJA K 31 K 0-30 14 GDAŃSK 5km 0:27:28 10.92 [km/h] 0:09:06 0:18:20
117 727 KACIUBA KAMILA K 32 K 31-40 12 GDAŃSK BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 5km 0:27:28 10.92 [km/h] 0:08:50 0:18:09
118 777 PAWLAK KRYSTYNA K 33 K 41-50 4 GDAŃSK 5km 0:27:32 10.90 [km/h] 0:09:06 0:18:23
119 850 SKIERKA PRZEMYSŁAW M 86 M 0-30 25 GDAŃSK 5km 0:27:32 10.90 [km/h] 0:08:48 0:18:24
120 725 JELIŃSKI MAKSYMILIAN M 87 M 0-30 26 GDAŃSK 5km 0:27:35 10.88 [km/h] 0:08:43 0:18:15
121 972 BRAK DANYCH BRAK DANYCH M 88 M 31-40 35 BRAK DANYCH BRAK DANYCH 5km 0:27:46 10.80 [km/h] 0:08:47 0:18:00
122 994 SZYMBORSKA AGNIESZKA K 34 K 41-50 5 NIESTĘPOWO - 5km 0:27:47 10.80 [km/h] 0:09:03 0:18:21
123 731 KASPROWICZ EMILIA K 35 K 31-40 13 GDAŃSK 5km 0:27:48 10.79 [km/h] 0:08:48 0:18:14
124 768 NOWAK MONIKA ANNA K 36 K 31-40 14 GDAŃSK 5km 0:27:55 10.75 [km/h] 0:09:05 0:18:26
125 978 DYMARCZYK WERONIKA K 37 K 31-40 15 GDANSK 5km 0:27:55 10.75 [km/h] 0:09:03 0:18:32
126 717 GNICH KATARZYNA K 38 K 31-40 16 GDAŃSK 5km 0:27:56 10.74 [km/h] 0:09:11 0:18:31
127 747 KUNCEWICZ MONIKA K 39 K 41-50 6 GDAŃSK 5km 0:27:58 10.73 [km/h] 0:09:07 0:18:40
128 803 TESKA IZABELA K 40 K 31-40 17 GDYNIA 5km 0:28:01 10.71 [km/h] 0:08:58 0:18:36
129 969 KULPACZYŃSKI PATRYK M 89 M 41-50 17 GDAŃSK GOGGLE PAE TEAM 5km 0:28:01 10.71 [km/h] 0:09:17 0:18:37
130 711 DEKOWSKA AGNIESZKA K 41 K 31-40 18 GDAŃSK 5km 0:28:06 10.68 [km/h] 0:09:24 0:18:53
131 965 WYSZYŃSKI PATRYK M 90 M 0-30 27 GDAŃSK RUN BEACH MORNING 5km 0:28:11 10.64 [km/h] 0:09:11 0:18:38
132 984 WYŁOGA HUBERT M 91 M 0-30 28 ELBLĄG 5km 0:28:16 10.61 [km/h] 0:09:58 0:18:42
133 818 BARYŁA ARTUR M 92 M 0-30 29 GDAŃSK 5km 0:28:19 10.59 [km/h] 0:08:43 0:17:45
134 846 RESZCZYŃSKA MONIKA K 42 K 41-50 7 GDAŃSK 5km 0:28:19 10.59 [km/h] 0:09:01 0:18:39
135 796 SZADY ELŻBIETA K 43 K 31-40 19 GDAŃSK 5km 0:28:23 10.57 [km/h] 0:09:11 0:18:45
136 720 GRABARCZYK MAGDALENA K 44 K 31-40 20 GDAŃSK 5km 0:28:32 10.51 [km/h] 0:09:28 0:18:58
137 787 RADAWIEC MARCIN M 93 M 41-50 18 GDAŃSK 5km 0:28:33 10.51 [km/h] 0:09:13 0:18:49
138 798 SZNABEL KATARZYNA K 45 K 31-40 21 GDAŃSK 5km 0:28:36 10.49 [km/h] 0:09:16 0:18:49
139 797 SZCZĘSNY TADEUSZ M 94 M 51+ 12 GDAŃSK KACPERY 5km 0:28:37 10.48 [km/h] 0:09:35 0:19:19
140 795 STOLTMANN PAULINA K 46 K 31-40 22 GDAŃSK 5km 0:28:44 10.44 [km/h] 0:09:30 0:19:06
141 838 PLATA DAMIAN M 95 M 0-30 30 GDAŃSK 5km 0:28:48 10.42 [km/h] 0:09:19 0:19:21
142 827 KASPRZYK PAWEŁ M 96 M 31-40 36 BORKOWO 5km 0:28:50 10.40 [km/h] 0:09:06 0:18:52
143 814 ZIĘBA NATALIA K 47 K 0-30 15 GDAŃSK 5km 0:29:12 10.27 [km/h] 0:09:08 0:19:16
144 830 KOZŁOWSKA KATARZYNA K 48 K 0-30 16 GDAŃSK 5km 0:29:24 10.20 [km/h] 0:09:36 0:19:23
145 979 GORWA AGNIESZKA K 49 K 0-30 17 GDAŃSK 5km 0:29:28 10.18 [km/h] 0:09:49 0:19:47
146 811 WOJTOŃ AGNIESZKA K 50 K 31-40 23 GDAŃSK 5km 0:29:32 10.16 [km/h] 0:09:18 0:19:24
147 845 RADECKA-MIKULICZ LILIANA K 51 K 31-40 24 DĄBROWA KORDAS-STĘPSKA WYCENA NIERUCHOMOŚCI 5km 0:29:32 10.16 [km/h] 0:09:28 0:19:32
148 724 JAROSZEWSKA MONIKA K 52 K 31-40 25 GDAŃSK 5km 0:29:33 10.15 [km/h] 0:09:19 0:19:24
149 849 SKIERKA AGATA K 53 K 31-40 26 GDAŃSK 5km 0:29:35 10.14 [km/h] 0:09:29 0:19:27
150 771 OSADOWSKI PRZEMYSŁAW M 97 M 41-50 19 GDAŃSK 5km 0:29:38 10.12 [km/h] 0:10:09 0:20:15
151 817 ŻYGOWSKA-BRÓŹDZIŃSKA ALEKSANDRA K 54 K 0-30 18 GDAŃSK 5km 0:29:42 10.10 [km/h] 0:09:06 0:19:17
152 741 KRÓLIK KATARZYNA K 55 K 31-40 27 GDAŃSK 5km 0:29:52 10.04 [km/h] 0:09:33 0:19:39
153 824 GOŁEMBOWSKA SYLWIA K 56 K 41-50 8 GDAŃSK LEJDIS 5km 0:29:55 10.03 [km/h] 0:09:37 0:19:54
154 823 DENEGA ALEKSANDRA K 57 K 0-30 19 GDAŃSK 5km 0:30:04 9.98 [km/h] 0:09:31 0:19:40
155 990 KASPROWICZ DAWID M 98 M 31-40 37 GDAŃSK 5km 0:30:11 9.94 [km/h] 0:09:41 0:20:03
156 730 KARPIŃSKI JAN M 99 M 31-40 38 GDAŃSK BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 5km 0:30:20 9.89 [km/h] 0:09:23 0:19:36
157 975 SPRENGEL JOANNA K 58 K 31-40 28 GDAŃSK SP 27 GDAŃSK 5km 0:30:36 9.80 [km/h] 0:10:00 0:20:21
158 835 MIENIK DAWID M 100 M 0-30 31 GDAŃSK MORENA ZAP******* 5km 0:30:56 9.70 [km/h] 0:09:59 0:20:42
159 765 MIOTK MARTYNA K 59 K 0-30 20 GDAŃSK 5km 0:31:09 9.63 [km/h] 0:09:52 0:20:41
160 967 WERBOWA MALWINA K 60 K 31-40 29 GDAŃSK KOWALE - 5km 0:31:24 9.55 [km/h] 0:09:43 0:20:57
161 968 NOWIŃSKA KATARZYNA M 101 M 0-30 32 WIĄZOWNICA DUŻA - 5km 0:31:24 9.55 [km/h] 0:09:43 0:20:57
162 726 JÓŹWIK AGNIESZKA K 61 K 31-40 30 STRASZYN 5km 0:31:59 9.38 [km/h] 0:09:59 0:21:03
163 713 DUCH JULIA K 62 K 31-40 31 GDAŃSK 5km 0:32:39 9.19 [km/h] 0:10:35 0:21:30
164 723 HOROWSKI KRZYSZTOF M 102 M 31-40 39 GDAŃSK BUBU TEAM 5km 0:32:55 9.11 [km/h] 0:10:16 0:21:13
165 732 KŁODOWSKA EDYTA K 63 K 31-40 32 GDAŃSK 5km 0:33:51 8.86 [km/h] 0:10:48 0:22:22
166 857 ZWARA MARIUSZ M 103 M 31-40 40 GDAŃSK 5km 0:33:54 8.85 [km/h] 0:10:32 0:22:06
167 822 BORK DOROTA K 64 K 0-30 21 GDAŃSK 5km 0:34:15 8.76 [km/h] 0:11:07 0:22:18
168 955 GUMKOWSKA LILIANA K 65 K 41-50 9 GDANSK 5km 0:35:28 8.46 [km/h] 0:11:12 0:23:17
169 858 ŻYGOWSKA MAŁGORZATA K 66 K 51+ 4 GDAŃSK 5km 0:36:34 8.20 [km/h] 0:11:18 0:23:40
170 985 HOEFT IWONA K 67 K 41-50 10 GDYNIA 5km 0:37:10 8.07 [km/h] 0:11:27 0:24:19
171 820 BŁASZCZYK KAMILA K 68 K 31-40 33 GDAŃSK 5km 0:40:57 7.33 [km/h] 0:12:47 0:26:44

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ