Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bielawski Marek Białowieża Bieg na dystansie 10km
2 Grygorczuk Paweł Białystok Bieg na dystansie 10km opłacono
3 Kwasik Justyna Ciechanowiec Bieg na dystansie 10km
4 Kowalczyk Paweł Siemiatycze Bieg na dystansie 10km Lekkoatletyczny Klub Sportowy
5 Iwaniuk Włodzimierz Lipiny 129 Bieg na dystansie 10km
6 Snarski Bogdan WARSZAWA Bieg na dystansie 10km Albatrosy
7 Nowicki Artur Janów Podlaski Bieg na dystansie 10km
8 Rutkowska Katarzyna Bialystok Bieg na dystansie 10km KS Podlasie Białystok
9 Supiński Adam Bialystok Bieg na dystansie 10km Pędziwiatr Białystok
10 Rasiński Grzesiek Gdynia Bieg na dystansie 10km opłacono
11 Regulska Monika Warszawa Bieg na dystansie 10km Albatrosy opłacono
12 Mrozowska Magdalena Warszawa Bieg na dystansie 10km Kingrunner
13 Kowalczuk Magdalena Siemiatycze Bieg na dystansie 10km Białystok Biega Team opłacono
14 Rudziński Marek Konstantynów Bieg na dystansie 10km opłacono
15 Chruściel Jacek Międzyrzec Podlaski Bieg na dystansie 10km Międzyrzecka Grupa Biegowa
16 Dzięgiel Andżelika Toruń Bieg na dystansie 10km GKS FABIANKI
17 Wysocka Teresa Siemiatycze Bieg na dystansie 10km opłacono
18 wysocki kamil siemiatycze Bieg na dystansie 10km opłacono
19 Łuńska Regina Mrągowo Bieg na dystansie 10km
20 Łuński Zbigniew Mrągowo Bieg na dystansie 10km
21 Wilkaniec Krzysztof HaJnówka Bieg na dystansie 10km Hajnówka Biega opłacono
22 Mioduszewska Izabella Siemiatycze Bieg na dystansie 10km opłacono
23 Anusiewicz Przemysław Siedlce Bieg na dystansie 10km Czwórka Siedlce opłacono
24 Gajko Andrzej Siemiatycze Bieg na dystansie 10km Zespół Szkół w Mielniku opłacono
25 Kupa Bartosz Hajnówka Bieg na dystansie 10km Klub Biegaczy JYSK
26 Sanko Alex Minsk Bieg na dystansie 10km Amatar
27 Kurhanskaya Sviatlana Homel Bieg na dystansie 10km Amatar
28 Siliuk Renata Soleczniki Bieg na dystansie 10km Sokół
29 Norwa Sylwester Patków Bieg na dystansie 10km 3N Patków opłacono
30 Rudnicka Jadwiga Białystok Bieg na dystansie 10km Pędziwiatr Białystok opłacono
31 Kokoszka Wojciech Siedlce Bieg na dystansie 10km Slow Jogging Siedlce
32 Leończuk Andrzej Zaścianki Bieg na dystansie 10km
33 Kosieradzki Łukasz Siedlce Bieg na dystansie 10km MKS Pogoń Siedlce opłacono
34 wołosiuk przemysław biała podlaska Bieg na dystansie 10km wolka4 opłacono
35 Chodowiec Emil Nurzec-Stacja Bieg na dystansie 10km opłacono
36 Wiejkowska Katarzyna Hajnówka Bieg na dystansie 10km Hajnówka Biega opłacono
37 NIEWIAROWSKA ANNA CIECHANOWIEC Bieg na dystansie 10km CIECHANOWIEC opłacono
38 Radzicki Patryk Nurzec Stacja Bieg na dystansie 10km Mielnicki Klub Biegacza opłacono
39 Poniatowski Jacek Siemiatycze Bieg na dystansie 10km opłacono
40 Stańczuk leszek CHODÓW Bieg na dystansie 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
41 Kotowski Jarosław Białystok Bieg na dystansie 10km opłacono
42 Karczewski Jan Hajnówka Bieg na dystansie 10km Hajnówka Biega opłacono
43 Kubaś Arkadiusz Skorzec Bieg na dystansie 10km Klub Aktywnych parkrun Skórzec
44 Strzyżewski Maciej Łuków Bieg na dystansie 10km KB V-Max Adamów
45 Drozdowski Marcin Siemiatycze Bieg na dystansie 10km opłacono
46 Grygoruk Mirek hajnówka Bieg na dystansie 10km opłacono
47 Artemiuk Eugeniusz Hajnówka Bieg na dystansie 10km Hajnówka Biega opłacono
48 Artemiuk Eugenia Hajnówka Bieg na dystansie 10km Hajnówka Biega opłacono
49 Panasiuk Sławomir Grzybów Bieg na dystansie 10km ULKS SARNAKI
50 Redes Sebastian Łosice Bieg na dystansie 10km opłacono
51 Lewczuk Norbert Lewczuk Łosice Bieg na dystansie 10km Biegacze Pomagacze opłacono
52 KRZYMOWSKI PIOTR WASILKÓW Bieg na dystansie 10km KRZYM TEAM opłacono
53 Karpowicz Marek Siemiatycze Bieg na dystansie 10km opłacono
54 Rudzińska Alekandra Konstantynów Bieg na dystansie 10km opłacono
55 Muszyński Dariusz Międzyrzec Podlaski Bieg na dystansie 10km Red Lion Club
56 Frankowska Urszula Bielsk Podlaski Bieg na dystansie 10km Tim Małego
57 Gryciuk Walenty Nurzec-Stacja Bieg na dystansie 10km opłacono
58 Dżuganowska Agnieszka Piastów Bieg na dystansie 10km Rozbiegany Piastów opłacono
59 Chirko Stefan Hajnówka Bieg na dystansie 10km Hajnówka Biega opłacono
60 Karwowski Wiesław Międzyrzec Podlaski Bieg na dystansie 10km opłacono
61 Shumik Alena Brest Bieg na dystansie 10km
62 Sas Aldona Piastów Bieg na dystansie 10km Rozbiegany Piastów opłacono
63 Korniluk Bogdan Biała Podlaska Bieg na dystansie 10km Klub Biegacza Biała Biega opłacono
64 Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski Bieg na dystansie 10km Tim Małego opłacono
65 Michaluk Damian Łosice Bieg na dystansie 10km SHA-LE-NI opłacono
66 Marczuk Renata Mielnik Bieg na dystansie 10km - mieszkańcy Gminy Mielnik
67 Nikitorowicz Krzysztof Mielnik Bieg na dystansie 10km - mieszkańcy Gminy Mielnik


Wyświetleń: 2426

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ