Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Łuńska Regina | Mrągowo | Polska | Bieg na dystansie 10km | ||
2 | Redes Sebastian | Łosice | Polska | Bieg na dystansie 10km | opłacono | |
3 | Grygoruk Mirek | hajnówka | Polska | Bieg na dystansie 10km | opłacono | |
4 | Drozdowski Marcin | Siemiatycze | Polska | Bieg na dystansie 10km | opłacono | |
5 | Kotowski Jarosław | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 10km | opłacono | |
6 | Poniatowski Jacek | Siemiatycze | Polska | Bieg na dystansie 10km | opłacono | |
7 | Chodowiec Emil | Nurzec-Stacja | Polska | Bieg na dystansie 10km | opłacono | |
8 | Leończuk Andrzej | Zaścianki | Polska | Bieg na dystansie 10km | ||
9 | Mioduszewska Izabella | Siemiatycze | Polska | Bieg na dystansie 10km | opłacono | |
10 | Łuński Zbigniew | Mrągowo | Polska | Bieg na dystansie 10km | ||
11 | Marczuk Renata | Mielnik | Polska | Bieg na dystansie 10km - mieszkańcy Gminy Mielnik | ||
12 | wysocki kamil | siemiatycze | Polska | Bieg na dystansie 10km | opłacono | |
13 | Wysocka Teresa | Siemiatycze | Polska | Bieg na dystansie 10km | opłacono | |
14 | Rudziński Marek | Konstantynów | Polska | Bieg na dystansie 10km | opłacono | |
15 | Rasiński Grzesiek | Gdynia | Polska | Bieg na dystansie 10km | opłacono | |
16 | Nowicki Artur | Janów Podlaski | Polska | Bieg na dystansie 10km | ||
17 | Iwaniuk Włodzimierz | Lipiny 129 | Polska | Bieg na dystansie 10km | ||
18 | Kwasik Justyna | Ciechanowiec | Polska | Bieg na dystansie 10km | ||
19 | Grygorczuk Paweł | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 10km | opłacono | |
20 | Bielawski Marek | Białowieża | Polska | Bieg na dystansie 10km | ||
21 | Nikitorowicz Krzysztof | Mielnik | Polska | Bieg na dystansie 10km - mieszkańcy Gminy Mielnik | ||
22 | Shumik Alena | Brest | Białoruś | Bieg na dystansie 10km | ||
23 | Karpowicz Marek | Siemiatycze | Polska | Bieg na dystansie 10km | opłacono | |
24 | Rudzińska Alekandra | Konstantynów | Polska | Bieg na dystansie 10km | opłacono | |
25 | Karwowski Wiesław | Międzyrzec Podlaski | Polska | Bieg na dystansie 10km | opłacono | |
26 | Gryciuk Walenty | Nurzec-Stacja | Polska | Bieg na dystansie 10km | opłacono | |
27 | Norwa Sylwester | Patków | Polska | Bieg na dystansie 10km | 3N Patków | opłacono |
28 | Snarski Bogdan | WARSZAWA | Polska | Bieg na dystansie 10km | Albatrosy | |
29 | Regulska Monika | Warszawa | Polska | Bieg na dystansie 10km | Albatrosy | opłacono |
30 | Sanko Alex | Minsk | Białoruś | Bieg na dystansie 10km | Amatar | |
31 | Kurhanskaya Sviatlana | Homel | Białoruś | Bieg na dystansie 10km | Amatar | |
32 | Kowalczuk Magdalena | Siemiatycze | Polska | Bieg na dystansie 10km | Białystok Biega Team | opłacono |
33 | Lewczuk Norbert Lewczuk | Łosice | Polska | Bieg na dystansie 10km | Biegacze Pomagacze | opłacono |
34 | NIEWIAROWSKA ANNA | CIECHANOWIEC | Polska | Bieg na dystansie 10km | CIECHANOWIEC | opłacono |
35 | Anusiewicz Przemysław | Siedlce | Polska | Bieg na dystansie 10km | Czwórka Siedlce | opłacono |
36 | Dzięgiel Andżelika | Toruń | Polska | Bieg na dystansie 10km | GKS FABIANKI | |
37 | Artemiuk Eugeniusz | Hajnówka | Polska | Bieg na dystansie 10km | Hajnówka Biega | opłacono |
38 | Artemiuk Eugenia | Hajnówka | Polska | Bieg na dystansie 10km | Hajnówka Biega | opłacono |
39 | Karczewski Jan | Hajnówka | Polska | Bieg na dystansie 10km | Hajnówka Biega | opłacono |
40 | Chirko Stefan | Hajnówka | Polska | Bieg na dystansie 10km | Hajnówka Biega | opłacono |
41 | Wiejkowska Katarzyna | Hajnówka | Polska | Bieg na dystansie 10km | Hajnówka Biega | opłacono |
42 | Wilkaniec Krzysztof | HaJnówka | Polska | Bieg na dystansie 10km | Hajnówka Biega | opłacono |
43 | Strzyżewski Maciej | Łuków | Polska | Bieg na dystansie 10km | KB V-Max Adamów | |
44 | Mrozowska Magdalena | Warszawa | Polska | Bieg na dystansie 10km | Kingrunner | |
45 | Kubaś Arkadiusz | Skorzec | Polska | Bieg na dystansie 10km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |
46 | Hordejuk Dariusz | biała podlaska | Polska | Bieg na dystansie 10km | Klub Biegacza Biała Biega | opłacono |
47 | Korniluk Bogdan | Biała Podlaska | Polska | Bieg na dystansie 10km | Klub Biegacza Biała Biega | opłacono |
48 | Kupa Bartosz | Hajnówka | Polska | Bieg na dystansie 10km | Klub Biegaczy JYSK | |
49 | KRZYMOWSKI PIOTR | WASILKÓW | Polska | Bieg na dystansie 10km | KRZYM TEAM | opłacono |
50 | Rutkowska Katarzyna | Bialystok | Polska | Bieg na dystansie 10km | KS Podlasie Białystok | |
51 | Kowalczyk Paweł | Siemiatycze | Polska | Bieg na dystansie 10km | Lekkoatletyczny Klub Sportowy | |
52 | Radzicki Patryk | Nurzec Stacja | Polska | Bieg na dystansie 10km | Mielnicki Klub Biegacza | opłacono |
53 | Chruściel Jacek | Międzyrzec Podlaski | Polska | Bieg na dystansie 10km | Międzyrzecka Grupa Biegowa | |
54 | Kosieradzki Łukasz | Siedlce | Polska | Bieg na dystansie 10km | MKS Pogoń Siedlce | opłacono |
55 | Rudnicka Jadwiga | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 10km | Pędziwiatr Białystok | opłacono |
56 | Supiński Adam | Bialystok | Polska | Bieg na dystansie 10km | Pędziwiatr Białystok | |
57 | Muszyński Dariusz | Międzyrzec Podlaski | Polska | Bieg na dystansie 10km | Red Lion Club | |
58 | Dżuganowska Agnieszka | Piastów | Polska | Bieg na dystansie 10km | Rozbiegany Piastów | opłacono |
59 | Sas Aldona | Piastów | Polska | Bieg na dystansie 10km | Rozbiegany Piastów | opłacono |
60 | Michaluk Damian | Łosice | Polska | Bieg na dystansie 10km | SHA-LE-NI | opłacono |
61 | Kokoszka Wojciech | Siedlce | Polska | Bieg na dystansie 10km | Slow Jogging Siedlce | |
62 | Siliuk Renata | Soleczniki | Polska | Bieg na dystansie 10km | Sokół | |
63 | Wowtoniuk Mariusz | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg na dystansie 10km | Tim Małego | opłacono |
64 | Frankowska Urszula | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg na dystansie 10km | Tim Małego | |
65 | Panasiuk Sławomir | Grzybów | Polska | Bieg na dystansie 10km | ULKS SARNAKI | |
66 | wołosiuk przemysław | biała podlaska | Polska | Bieg na dystansie 10km | wolka4 | opłacono |
67 | Stańczuk leszek | CHODÓW | Polska | Bieg na dystansie 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
68 | Gajko Andrzej | Siemiatycze | Polska | Bieg na dystansie 10km | Zespół Szkół w Mielniku | opłacono |
Wyświetleń: 5467