Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Przeworski Gaweł | Banino | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | Ap banino | |
2 | Florczyk Stanisław | Bąkowo | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono | |
3 | Kierski Marcel | Bolszewo | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | |
4 | Kierska Anastazja | Bolszewo | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | |
5 | Cała Dawid | Bytów | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | Baszta Bytów | opłacono on-line |
6 | Cała Lena | Bytów | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
7 | Antoniewicz Natan | Dzierżążno | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | Need for Speed | opłacono on-line |
8 | Swietlicki Borys | Gdansk | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | Belta Team Gdańsk | |
9 | Waleński Franciszek | Gdansk | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | Sp80 | opłacono on-line |
10 | Waleńska Emilia | Gdansk | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | Przedszkole 88 | opłacono on-line |
11 | Minkiewicz Borys | Gdansk | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | |
12 | Alieksieienko Nazar | Gdansk | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | |
13 | Swietlicki Aleksander | Gdańsk | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | Belta Team Gdańsk | |
14 | Markiewicz Jan | Gdańsk | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | |
15 | Siciński Konrad | Gdańsk | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | |
16 | Zarzycka Olivia | GDańsk | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | Apteka Gemini | |
17 | Wyrwica Łucja | Gdańsk | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | |
18 | Wyrwicki Kazimierz | Gdańsk | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | |
19 | Harashchuk Dymitr | Gdańsk | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | |
20 | Jokiel Jeremiasz | Gdańsk | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | Team Verge Polska | opłacono on-line |
21 | Sobieraj Jan | GDAŃSK | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | Belta Team Gdańsk | opłacono on-line |
22 | Sobieraj Jakub | GDAŃSK | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | Belta Team Gdańsk | opłacono on-line |
23 | Jokiel Julian | Gdańsk | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | |
24 | Jańczak Michał | Gdańsk | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | UKS Dwójka Morena Gdańsk | opłacono on-line |
25 | Frydrychowicz Franek | Gdańsk | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | |
26 | Wesołowska Lena | Gdańsk | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | SP 79 Gdańsk | opłacono on-line |
27 | OŻGA DASTIN | gdańsk | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | |
28 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | SGA Gdynia | |
29 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | SGA Gdynia | |
30 | Depczyński Adam | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | |
31 | Kierszka Ignacy | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | PSSP Gdynia | opłacono on-line |
32 | Bartkowski Antoni | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono | |
33 | Bartkowska Zuzanna | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono | |
34 | Łosin Filip | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | AES Gdynia | opłacono on-line |
35 | Łosin Franciszek | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | |
36 | Błaszczuk Julian | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | Morsy Gdyńskie / Przedszkole nr 7 | opłacono on-line |
37 | SIUDEK HANNA | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | |
38 | Lubaczewska Hanna | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | SP 42 Gdynia | |
39 | Lubaczewski Franciszek | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | SP 42 Gdynia | |
40 | Strachowicz Łukasz | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | |
41 | WLAZŁOWSKA NADIA | GDYNIA | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | 2007 | opłacono on-line |
42 | Geraszek Julia | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | 2009 | opłacono on-line |
43 | Lewicki Andrzej | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | |
44 | Grynczyński Krzysztof | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono | |
45 | OLEKSAK MATEUSZ | GDYNIA | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | SZKOŁA PODSTAWOWA NR.53 | opłacono on-line |
46 | TWAROWSKA KALINA | GDYNIA | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono | ||
47 | Warchol Franciszka | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | |
48 | Radzewicz Antek | Gdynia | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | ||
49 | Radzewicz Lidka | Gdynia | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | ||
50 | Zieliński Krzysztof | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | LKS ZORZA | opłacono on-line |
51 | Antkowiak Tosia | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | Akademia Młodych Sportowców Gdynia | opłacono on-line |
52 | Misztal Oskar | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | Przedszkole nr 24 Gdynia | opłacono on-line |
53 | Kwiatkowska Magdalena | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | Przedszkole nr 53 Gdynia | opłacono on-line |
54 | Kwiatkowska Marta | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | Przedszkole nr 58 GDYNIA | opłacono on-line |
55 | Stefan-Birkowski Borys | gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | SP 28 Gdynia | |
56 | Stefan-Birkowski Fabian | gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | ||
57 | Guzińska Weronika | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | Przedszkole nr 24 Gdynia | opłacono |
58 | Czamajło Tymon | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | |
59 | Wesołowski Adam | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | |
60 | Stefan Nadia | gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | ||
61 | Ukleja Julia | GDYNIA | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | |
62 | Zaczyński Kuba | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | |
63 | Żochowska Liliana | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | LKS Zorza Gdynia, UKS 7 Gdynia | opłacono on-line |
64 | Zyśk Jaś | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | 4YourBike | opłacono on-line |
65 | Karbowiak Piotr | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | |
66 | Sankowska Natalia | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | Przedszkole nr 19 Gdynia | opłacono on-line |
67 | Sankowska Emilia | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | Przedszkole nr 19 Gdynia | opłacono on-line |
68 | Sosnowski Stanisław | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | TKKF Wodnik Więcbork | opłacono on-line |
69 | Zarzycki Jan | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | Przedszkole nr 19 Gdynia | opłacono |
70 | Zarzycki Franciszek | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | SP 26 | opłacono |
71 | Hellich Kacper | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | Szkoła Podstawowan nr 42 | opłacono on-line |
72 | Hellich Kajetan | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | |
73 | Gołąb Leon | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | |
74 | Patała Ludwik | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | |
75 | Gołąb Laura | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | |
76 | Wanta Piotr | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | WANTA Team | opłacono on-line |
77 | BIELOWICZ Pola | gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | |
78 | Nowakowski Filip | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | SP 48 Gdynia | opłacono on-line |
79 | Nowakowski Patryk | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | SP 48 Gdynia | opłacono on-line |
80 | Herba Lena | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | ZSP nr3 w Gdyni | opłacono on-line |
81 | Pakulska Jagna | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | |
82 | Bączkowski Filip | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | ||
83 | Bączkowski Oskar | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | ||
84 | Doroszkiewicz Iga | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | Przedszkole 22 | opłacono on-line |
85 | Butczak Filip | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | |
86 | Korpan Jaś | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | |
87 | Korpan Zuzia | Gdynia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | |
88 | Różański Nikodem | Jagatowo | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | SP Wojanowo | |
89 | Szabłowski Grzegorz | Juszkowo | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
90 | szabłowska Gabriela | Juszkowo | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
91 | Brylowski Bartek | KARTUZY | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | MTB START KARTUZY | |
92 | Lichosik Wiktor | Koleczkowo | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | Koleczkowo | opłacono on-line |
93 | Florczak Katarzyna | Kowale | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | |
94 | Grzmil Tymon | Kuksy | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | |
95 | Grzmil Agata | Kuksy | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line | |
96 | Bloch Aleksander | Kwidzyn | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | A.B. Kids Pro Cycling Kwidzyn | opłacono on-line |
97 | Wenta Wiktor | Łebunia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | Pój na kóło | opłacono on-line |
98 | Wenta Wojciech | Łebunia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | Pój na kóło | opłacono on-line |
99 | Wenta Kornel | Łebunia | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | Pój na Kóło | opłacono on-line |
100 | Wójtowicz Maciej | Pogórze | Polska | Cyklo Gdynia MTB Kids | opłacono on-line |
Wyświetleń: 5090