Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Klasyfikacja dodatkowa | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Łaniec Marek | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
2 | Łaniec Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 10 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
3 | Zając Karolina | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
4 | Bizewski Tadeusz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
5 | Grodecki Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 10 km | Cobra Team | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
6 | Murawski Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
7 | Batkiewicz Sebastian | Wejherowo | Polska | Bieg Główny - 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
8 | Kwiecień Alicja | Białogard | Polska | Bieg Główny - 10 km | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line | |
9 | Michalczuk Monika Michalczuk | Olsztyn | Polska | Bieg Główny - 10 km | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line | |
10 | Zagórski Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
11 | Rajski Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
12 | Sikora Monika | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 10 km | Copernicus Team | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
13 | Paprocka Anna | GDAŃSK | Polska | Bieg Główny - 10 km | Najeżeni endorfiną | Rodzina lekarska | opłacono on-line |
14 | Paprocki Marcin | GDAŃSK | Polska | Bieg Główny - 10 km | Najeżeni endorfiną | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
15 | Kalisz Anna | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono | |
16 | Szycik Waldemar | Grajewo | Polska | Bieg Główny - 10 km | Maratonka Grajewo | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
17 | Folwarska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
18 | Książek Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 10 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
19 | Marjański Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg Główny - 10 km | KS PIDRINA GDYNIA | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
20 | Chmielewski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 10 km | Dream Tri Team / GUMed | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
21 | Włodarczyk Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
22 | Błażyńska-Spychalska Agata | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 10 km | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line | |
23 | Łopaciński Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 10 km | SPORTEVO | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
24 | Kaliszan Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
25 | Krzywania Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 10 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
26 | Lewicki Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 10 km | Rodzina lekarska | opłacono on-line | |
27 | Chomik Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono | |
28 | Wiśniewska-Skorupa Karolina | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono | |
29 | Leszkowicz Kornel | Gdynia | Polska | Bieg Główny - 10 km | Rodzina lekarska | opłacono on-line | |
30 | Paczkowski Konrad | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
31 | Ciesielski Maciej | Toruń | Polska | Bieg Główny - 10 km | Parkrun Toruń | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
32 | Grodź Marcin | Szczytno | Polska | Bieg Główny - 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
33 | Błaszczyk Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 10 km | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line | |
34 | Zygmuntowicz Piotr | Gdynia | Polska | Bieg Główny - 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
35 | Folwarski Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
36 | Lubocka Paulina | Wejherowo | Polska | Bieg Główny - 10 km | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line | |
37 | Al-Jeabory Mahdi | Jaworzno | Polska | Bieg Główny - 10 km | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line | |
38 | Wojciechowski Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 10 km | Gdański Uniwersytet Medyczny | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
39 | Kazimierczyk Marieta | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 10 km | Copernicus | Lekarz i lekarz dentysta | opłacono on-line |
40 | Kramarz Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 10 km | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line | |
41 | Fanslau Magdalena | Starogard Gdański | Polska | Bieg Główny - 10 km | Niechce Misie | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
42 | Walentynowicz Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Główny - 10 km | Student wydziału lekarskiego | opłacono on-line |
Wyświetleń: 7915