Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mizeria Przemysław Mizeria Działdowo Start Bieg 10 km opłacono
2 Drozdowicz Paweł Brodnica Start Bieg 10 km IP-Serwis.pl
3 Ciepcieliński Dawid Brodnica Start Bieg 10 km biegam bo biegam opłacono
4 Rzepka Krystian Wielki Głęboczek Start Bieg 5 km
5 Kwiatkowski Grzegorz Brodnica Start Bieg 10 km opłacono
6 Żytowiecki Dawid Rypin Start Bieg 10 km KB LECH RYPIN
7 Stawicka Martyna Brodnica Start Bieg 5 km opłacono
8 Ruciński cezary pinino Start Bieg 10 km KB Lech Rypin opłacono
9 RADOMSKI Marcin Płock Start Bieg 5 km Biegam W Sfetsze
10 KOWALIK Andrzej Brodnica Start Bieg 10 km
11 Król Ireneusz Bydgoszcz Start Bieg 10 km Partia Pokoju prezes doktor Ireneusz Król opłacono
12 Markiewicz Zbigniew Wąbrzeźno Start Bieg 5 km MIASTOAKTYWNI.PL opłacono
13 Raniszewska Marzena Grudziądz Start Bieg 10 km
14 Błażejewski Mateusz Zbiczno Start Bieg 5 km IP-SERWIS.PL opłacono
15 Jasiński Mateusz Giżycko Start Bieg 5 km opłacono
16 Florczak Robert Lidzbark Start Bieg 5 km opłacono
17 Konarzewska Martyna Działdowo Start Bieg 10 km UKS MOSiR Działdowo
18 Chrząstek Paweł Toruń Start Bieg 5 km opłacono
19 Paćkowska Urszula Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia
20 Werengowski Krzysztof Brodnica Start Bieg 10 km opłacono
21 Musiałowski Kazimierz 87-125 Smogorzewiec ul. The Beatles 2 Start Bieg 10 km Nordic Walking za Uśmiech
22 Rzepka Ewa Wielki Głęboczek Start Bieg 5 km Gmina Brzozie opłacono
23 Rzepka Andrzej wielki głęboczek Start Bieg 5 km Gmina Brzozie opłacono
24 Rzepka Fabian Wielki Głęboczek Start Dzieci do 15 roku życia Gmina Brzozie
25 Rzepka Alan Wielki Głęboczek Start Dzieci do 15 roku życia Gmina Brzozie
26 Mrówczyński Krzysztof Brodnica Start Bieg 10 km opłacono
27 Szymański Jerzy Kurzętnik Start Bieg 5 km Kurzętnik Biega opłacono
28 Bagrowski Tomasz Gdańsk Start Bieg 10 km Radość Biegania opłacono
29 Paćkowski Dawid Pokrzydowo Start Bieg 10 km SieBiega opłacono
30 Bałuta Hubert Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia
31 FRITZKOWSKI Zbigniew BRODNICA Start Bieg 10 km
32 Kwasiborski Patryk Nowe Rościszewo 4 Start Bieg 5 km TKKF KUBUŚ Sierpc opłacono
33 Flenc Kalina Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia
34 Flenc Bruno Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia
35 Flenc Paweł Brodnica Start Bieg 5 km logopedabrodnica.pl opłacono
36 Kowalkowski jakub Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia Jezus Chrystus Team
37 Kowalkowski Piotr Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia Jezus Chrystus Team
38 GÓRSKI RADEK LUBAWA Start Bieg 10 km Lubawa Kocha Biegać opłacono
39 Bogucki Marian Brodnica Start Bieg 10 km opłacono
40 Dudek Mariusz Wąbrzeźno Start Bieg 10 km opłacono
41 Skrzyniecki Stanisław Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia SP 2
42 Skrzyniecki Piotr Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia SP 2
43 Napierski Jakub Jajkowo Start Bieg 10 km
44 Sochal Radosław Brodnica Start Bieg 10 km opłacono
45 Walecka Kornelia Kiełpiny Start Dzieci do 15 roku życia
46 Bajorek Piotr Brodnica Start Bieg 5 km opłacono
47 Paszkowski Janusz Brodnica Start Bieg 10 km opłacono
48 Jabłońska Nina Wąbrzeźno Start Dzieci do 15 roku życia
49 Polak Magdalena Wąbrzeźno Start Bieg 5 km Szalone Pelikany opłacono
50 Stańczak Mariusz Chojnowo Start Bieg 10 km runfoRRest opłacono
51 Drozdowicz Justyna BRODNICA Start Bieg 5 km IP-Serwis.pl opłacono
52 Kuźniarski Tomasz Brodnica Start Bieg 10 km opłacono
53 Zalewska Laura Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia SP 2
54 Zalewski Kacper Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia SP 2
55 Kuberski Krzysztof Lipno Start Bieg 5 km opłacono
56 Wojas artur GRUDZIADZ Start Dzieci do 15 roku życia
57 Wojas Aneta GRUDZIADZ Start Bieg 5 km opłacono
58 Grzybowski Wojciech Brodnica Start Bieg 10 km opłacono
59 Korczak Kamil Ruziec Start Dzieci do 15 roku życia
60 Walecki Patryk Kiełpiny Start Bieg 10 km opłacono
61 Głębocki Arkadiusz Nowe Miasto Lubawskie Start Bieg 10 km opłacono
62 ekman eliza MIECHUCINO Start Dzieci do 15 roku życia
63 Najdrowski Kamil Kurzętnik Start Handbike Integracyjny Klub Sportowy Smok Orneta / Kurzętnik Biega
64 Jaranowski Andrzej Brodnica Start Bieg 10 km Biegaj z Głową opłacono
65 Górkowski Andrzej Brodnica Start Bieg 10 km ZAGI TEAM
66 Błaszkowska Aneta Obrowo Start Bieg 10 km
67 Górna Justyna Brodnica Start Bieg 10 km opłacono
68 Patalon Adam Marzęcice Start Bieg 10 km opłacono
69 Spruch Andrzej Łódź Start Bieg 5 km opłacono
70 Gargól Maria Łódź Start Bieg 5 km opłacono
71 Szymborski Łukasz Brodnica Start Bieg 10 km opłacono
72 Kucharska Wioletta Golub-dobrzyn Start Bieg 10 km GTR GOLUB-DOBRZYŃ opłacono
73 Motylińska ZOFIA Brodnica, Drużyny Start Dzieci do 15 roku życia IP-Serwis.pl
74 Motyliński JAN Brodnica, Drużyny Start Dzieci do 15 roku życia IP-Serwis.pl
75 pierzchała sławomir GOLUB-DOBRZYŃ Start Bieg 10 km opłacono
76 Motyliński Krystian Brodnica, Drużyny Start Bieg 10 km IP-Serwis.pl opłacono
77 Dawidziak Anna Łochowo Start Bieg 10 km brak opłacono
78 Kułakowski Robert Toruń Start Bieg 5 km opłacono
79 Krasnodębska Oliwia Grudziądz Start Bieg 10 km
80 Szpeciński Przemek Rymań Start Bieg 10 km Dąbrowski Team
81 Ślósarek Piotr Leszek Toruń Start Bieg 10 km opłacono
82 JURECKA EWA JURECKA JABLONOWO POMORSKIE Start Bieg 5 km opłacono
83 Końpa Krzysztof Brodnica Start Bieg 5 km niezrzeszony opłacono
84 Kogut Sławomir Szafarnia Start Bieg 5 km Kurzętnik Biega opłacono
85 Becmer Mateusz Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia PMK
86 Becmer Monika Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia PMK
87 Becmer Krzysztof Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia SP7
88 Kowalkowski Jarosław Brodnica Start Bieg 10 km Jezus Chrystus Team opłacono
89 Lada Agnieszka Zalesie Start Dzieci do 15 roku życia SP Zelgno
90 Lada Weronika Zalesie Start Dzieci do 15 roku życia SP Zelgno
91 Lada Przemysław Zalesie Start Bieg 5 km Stale biegam Nova Trading opłacono
92 Żuchowski Józef Płonne Start Bieg 5 km EKO-OPAŁ PŁONNE opłacono
93 Żuchowska Anna Płonne Start Bieg 5 km
94 Wiwatowski Michał Przyłęki Start Bieg 10 km
95 Napierska Marlena Jajkowo Start Bieg 10 km
96 Szczepkowski Tomasz Szabda Start Bieg 5 km Brodnica Biega opłacono
97 Sulkowski Jacek Sulkowski Traczyska Start Bieg 10 km opłacono
98 Ławniczak-Pietrzak Dagmara Równica 7 Start Bieg 5 km opłacono
99 ŁAPKIEWICZ WOJTEK GÓRZNO Start Bieg 10 km wściekła kuropatwa opłacono
100 Wiśniewski Andrzej Brodnica Start Bieg 10 km opłacono


Wyświetleń: 7795

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ