Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mizeria Przemysław Mizeria Działdowo Start Bieg 10 km opłacono
2 Drozdowicz Paweł Brodnica Start Bieg 10 km IP-Serwis.pl
3 Ciepcieliński Dawid Brodnica Start Bieg 10 km biegam bo biegam opłacono
4 Rzepka Krystian Wielki Głęboczek Start Bieg 5 km
5 Kwiatkowski Grzegorz Brodnica Start Bieg 10 km opłacono
6 Ruciński cezary pinino Start Bieg 10 km KB Lech Rypin opłacono
7 RADOMSKI Marcin Płock Start Bieg 5 km Biegam W Sfetsze
8 KOWALIK Andrzej Brodnica Start Bieg 10 km
9 Król Ireneusz Bydgoszcz Start Bieg 10 km Partia Pokoju prezes doktor Ireneusz Król opłacono
10 Markiewicz Zbigniew Wąbrzeźno Start Bieg 5 km MIASTOAKTYWNI.PL opłacono
11 Raniszewska Marzena Grudziądz Start Bieg 10 km
12 Błażejewski Mateusz Zbiczno Start Bieg 5 km IP-SERWIS.PL opłacono
13 Jasiński Mateusz Giżycko Start Bieg 5 km opłacono
14 Florczak Robert Lidzbark Start Bieg 5 km opłacono
15 Chrząstek Paweł Toruń Start Bieg 5 km opłacono
16 Paćkowska Urszula Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia
17 Werengowski Krzysztof Brodnica Start Bieg 10 km opłacono
18 Rzepka Ewa Wielki Głęboczek Start Bieg 5 km Gmina Brzozie opłacono
19 Rzepka Andrzej wielki głęboczek Start Bieg 5 km Gmina Brzozie opłacono
20 Rzepka Fabian Wielki Głęboczek Start Dzieci do 15 roku życia Gmina Brzozie
21 Rzepka Alan Wielki Głęboczek Start Dzieci do 15 roku życia Gmina Brzozie
22 Mrówczyński Krzysztof Brodnica Start Bieg 10 km opłacono
23 Bagrowski Tomasz Gdańsk Start Bieg 10 km Radość Biegania opłacono
24 Paćkowski Dawid Pokrzydowo Start Bieg 10 km SieBiega opłacono
25 FRITZKOWSKI Zbigniew BRODNICA Start Bieg 10 km
26 Kwasiborski Patryk Nowe Rościszewo 4 Start Bieg 5 km TKKF KUBUŚ Sierpc opłacono
27 Kowalkowski jakub Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia Jezus Chrystus Team
28 Kowalkowski Piotr Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia Jezus Chrystus Team
29 GÓRSKI RADEK LUBAWA Start Bieg 10 km Lubawa Kocha Biegać opłacono
30 Bogucki Marian Brodnica Start Bieg 10 km opłacono
31 Dudek Mariusz Wąbrzeźno Start Bieg 10 km opłacono
32 Skrzyniecki Stanisław Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia SP 2
33 Skrzyniecki Piotr Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia SP 2
34 Sochal Radosław Brodnica Start Bieg 10 km opłacono
35 Walecka Kornelia Kiełpiny Start Dzieci do 15 roku życia
36 Bajorek Piotr Brodnica Start Bieg 5 km opłacono
37 Paszkowski Janusz Brodnica Start Bieg 10 km opłacono
38 Jabłońska Nina Wąbrzeźno Start Dzieci do 15 roku życia
39 Polak Magdalena Wąbrzeźno Start Bieg 5 km Szalone Pelikany opłacono
40 Stańczak Mariusz Chojnowo Start Bieg 10 km runfoRRest opłacono
41 Drozdowicz Justyna BRODNICA Start Bieg 5 km IP-Serwis.pl opłacono
42 Kuźniarski Tomasz Brodnica Start Bieg 10 km opłacono
43 Zalewska Laura Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia SP 2
44 Zalewski Kacper Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia SP 2
45 Kuberski Krzysztof Lipno Start Bieg 5 km opłacono
46 Wojas artur GRUDZIADZ Start Dzieci do 15 roku życia
47 Wojas Aneta GRUDZIADZ Start Bieg 5 km opłacono
48 Grzybowski Wojciech Brodnica Start Bieg 10 km opłacono
49 Korczak Kamil Ruziec Start Dzieci do 15 roku życia
50 Walecki Patryk Kiełpiny Start Bieg 10 km opłacono
51 Głębocki Arkadiusz Nowe Miasto Lubawskie Start Bieg 10 km opłacono
52 ekman eliza MIECHUCINO Start Dzieci do 15 roku życia
53 Najdrowski Kamil Kurzętnik Start Handbike Integracyjny Klub Sportowy Smok Orneta / Kurzętnik Biega
54 Jaranowski Andrzej Brodnica Start Bieg 10 km Biegaj z Głową opłacono
55 Górkowski Andrzej Brodnica Start Bieg 10 km ZAGI TEAM
56 Górna Justyna Brodnica Start Bieg 10 km opłacono
57 Patalon Adam Marzęcice Start Bieg 10 km opłacono
58 Szymborski Łukasz Brodnica Start Bieg 10 km opłacono
59 Motylińska ZOFIA Brodnica, Drużyny Start Dzieci do 15 roku życia IP-Serwis.pl
60 Motyliński JAN Brodnica, Drużyny Start Dzieci do 15 roku życia IP-Serwis.pl
61 pierzchała sławomir GOLUB-DOBRZYŃ Start Bieg 10 km opłacono
62 Motyliński Krystian Brodnica, Drużyny Start Bieg 10 km IP-Serwis.pl opłacono
63 Kułakowski Robert Toruń Start Bieg 5 km opłacono
64 Szpeciński Przemek Rymań Start Bieg 10 km Dąbrowski Team
65 Ślósarek Piotr Leszek Toruń Start Bieg 10 km opłacono
66 JURECKA EWA JURECKA JABLONOWO POMORSKIE Start Bieg 5 km opłacono
67 Kowalkowski Jarosław Brodnica Start Bieg 10 km Jezus Chrystus Team opłacono
68 Lada Agnieszka Zalesie Start Dzieci do 15 roku życia SP Zelgno
69 Lada Weronika Zalesie Start Dzieci do 15 roku życia SP Zelgno
70 Lada Przemysław Zalesie Start Bieg 5 km Stale biegam Nova Trading opłacono
71 Żuchowski Józef Płonne Start Bieg 5 km EKO-OPAŁ PŁONNE opłacono
72 Żuchowska Anna Płonne Start Bieg 5 km
73 Wiwatowski Michał Przyłęki Start Bieg 10 km
74 Sulkowski Jacek Sulkowski Traczyska Start Bieg 10 km opłacono
75 Ławniczak-Pietrzak Dagmara Równica 7 Start Bieg 5 km opłacono
76 Kaszubska Wiktoria Ostrowite Start Dzieci do 15 roku życia KB LECH RYPIN
77 KASZUBSKI MARCIN OSTROWITE Start Bieg 10 km KB LECH RYPIN
78 Kowalski Paweł Brodnica Start Bieg 5 km opłacono
79 Zalewski Wiesław Brodnica Start Bieg 10 km Studio Impact opłacono
80 Zalewska Anita Brodnica Start Bieg 10 km Studio Impact opłacono
81 Jarzębski Grzegorz Brodnica Start Bieg 10 km
82 Witkowski Mikołaj Brodnica Start Bieg 10 km opłacono
83 Jarzębowska Brygida Brodnica Start Bieg 5 km opłacono
84 Wisiński Maciej Szabda Start Bieg 5 km Brodnica Biega
85 Kucharski Marek Golub-Dobrzyń Start Bieg 10 km GTR GOLUB-DOBRZYŃ opłacono
86 Anzel Jerzy Brodnica Start Bieg 10 km Brodnica Biega opłacono
87 Ostrowska Monika Brodnica Start Bieg 5 km Szalone Brodniczanki opłacono
88 Wisiński Piotr Szbada Start Bieg 10 km opłacono


Wyświetleń: 7255

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ