Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mizeria Przemysław Mizeria Działdowo Start Bieg 10 km opłacono
2 Drozdowicz Paweł Brodnica Start Bieg 10 km IP-Serwis.pl
3 Ciepcieliński Dawid Brodnica Start Bieg 10 km biegam bo biegam opłacono
4 Rzepka Krystian Wielki Głęboczek Start Bieg 5 km
5 Kwiatkowski Grzegorz Brodnica Start Bieg 10 km opłacono
6 Ruciński cezary pinino Start Bieg 10 km KB Lech Rypin opłacono
7 RADOMSKI Marcin Płock Start Bieg 5 km Biegam W Sfetsze
8 KOWALIK Andrzej Brodnica Start Bieg 10 km
9 Król Ireneusz Bydgoszcz Start Bieg 10 km Partia Pokoju prezes doktor Ireneusz Król opłacono
10 Raniszewska Marzena Grudziądz Start Bieg 10 km
11 Błażejewski Mateusz Zbiczno Start Bieg 5 km IP-SERWIS.PL opłacono
12 Jasiński Mateusz Giżycko Start Bieg 5 km opłacono
13 Florczak Robert Lidzbark Start Bieg 5 km opłacono
14 Chrząstek Paweł Toruń Start Bieg 5 km opłacono
15 Paćkowska Urszula Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia
16 Werengowski Krzysztof Brodnica Start Bieg 10 km opłacono
17 Rzepka Ewa Wielki Głęboczek Start Bieg 5 km Gmina Brzozie opłacono
18 Rzepka Andrzej wielki głęboczek Start Bieg 5 km Gmina Brzozie opłacono
19 Rzepka Fabian Wielki Głęboczek Start Dzieci do 15 roku życia Gmina Brzozie
20 Rzepka Alan Wielki Głęboczek Start Dzieci do 15 roku życia Gmina Brzozie
21 Mrówczyński Krzysztof Brodnica Start Bieg 10 km opłacono
22 Bagrowski Tomasz Gdańsk Start Bieg 10 km Radość Biegania opłacono
23 Paćkowski Dawid Pokrzydowo Start Bieg 10 km SieBiega opłacono
24 FRITZKOWSKI Zbigniew BRODNICA Start Bieg 10 km
25 Kwasiborski Patryk Nowe Rościszewo 4 Start Bieg 5 km TKKF KUBUŚ Sierpc opłacono
26 Kowalkowski jakub Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia Jezus Chrystus Team
27 Kowalkowski Piotr Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia Jezus Chrystus Team
28 GÓRSKI RADEK LUBAWA Start Bieg 10 km Lubawa Kocha Biegać opłacono
29 Bogucki Marian Brodnica Start Bieg 10 km opłacono
30 Dudek Mariusz Wąbrzeźno Start Bieg 10 km opłacono
31 Skrzyniecki Stanisław Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia SP 2
32 Skrzyniecki Piotr Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia SP 2
33 Sochal Radosław Brodnica Start Bieg 10 km opłacono
34 Walecka Kornelia Kiełpiny Start Dzieci do 15 roku życia
35 Paszkowski Janusz Brodnica Start Bieg 10 km opłacono
36 Jabłońska Nina Wąbrzeźno Start Dzieci do 15 roku życia
37 Polak Magdalena Wąbrzeźno Start Bieg 5 km Szalone Pelikany opłacono
38 Stańczak Mariusz Chojnowo Start Bieg 10 km runfoRRest opłacono
39 Drozdowicz Justyna BRODNICA Start Bieg 5 km IP-Serwis.pl opłacono
40 Kuźniarski Tomasz Brodnica Start Bieg 10 km opłacono
41 Kuberski Krzysztof Lipno Start Bieg 5 km opłacono
42 Wojas artur GRUDZIADZ Start Dzieci do 15 roku życia
43 Wojas Aneta GRUDZIADZ Start Bieg 5 km opłacono
44 Grzybowski Wojciech Brodnica Start Bieg 10 km opłacono
45 Korczak Kamil Ruziec Start Dzieci do 15 roku życia
46 Walecki Patryk Kiełpiny Start Bieg 10 km opłacono
47 Głębocki Arkadiusz Nowe Miasto Lubawskie Start Bieg 10 km opłacono
48 Najdrowski Kamil Kurzętnik Start Handbike Integracyjny Klub Sportowy Smok Orneta / Kurzętnik Biega
49 Jaranowski Andrzej Brodnica Start Bieg 10 km Biegaj z Głową opłacono
50 Górkowski Andrzej Brodnica Start Bieg 10 km ZAGI TEAM
51 Górna Justyna Brodnica Start Bieg 10 km opłacono
52 Patalon Adam Marzęcice Start Bieg 10 km opłacono
53 Motylińska ZOFIA Brodnica, Drużyny Start Dzieci do 15 roku życia IP-Serwis.pl
54 Motyliński JAN Brodnica, Drużyny Start Dzieci do 15 roku życia IP-Serwis.pl
55 pierzchała sławomir GOLUB-DOBRZYŃ Start Bieg 10 km opłacono
56 Motyliński Krystian Brodnica, Drużyny Start Bieg 10 km IP-Serwis.pl opłacono
57 Kułakowski Robert Toruń Start Bieg 5 km opłacono
58 Szpeciński Przemek Rymań Start Bieg 10 km Dąbrowski Team
59 Ślósarek Piotr Leszek Toruń Start Bieg 10 km opłacono
60 Kowalkowski Jarosław Brodnica Start Bieg 10 km Jezus Chrystus Team opłacono
61 Lada Agnieszka Zalesie Start Dzieci do 15 roku życia SP Zelgno
62 Lada Weronika Zalesie Start Dzieci do 15 roku życia SP Zelgno
63 Lada Przemysław Zalesie Start Bieg 5 km Stale biegam Nova Trading opłacono
64 Żuchowski Józef Płonne Start Bieg 5 km EKO-OPAŁ PŁONNE opłacono
65 Żuchowska Anna Płonne Start Bieg 5 km
66 Wiwatowski Michał Przyłęki Start Bieg 10 km
67 Sulkowski Jacek Sulkowski Traczyska Start Bieg 10 km opłacono
68 Ławniczak-Pietrzak Dagmara Równica 7 Start Bieg 5 km opłacono
69 Kaszubska Wiktoria Ostrowite Start Dzieci do 15 roku życia KB LECH RYPIN
70 KASZUBSKI MARCIN OSTROWITE Start Bieg 10 km KB LECH RYPIN
71 Kowalski Paweł Brodnica Start Bieg 5 km opłacono
72 Witkowski Mikołaj Brodnica Start Bieg 10 km opłacono
73 Jarzębowska Brygida Brodnica Start Bieg 5 km opłacono
74 Wisiński Maciej Szabda Start Bieg 5 km Brodnica Biega
75 Kucharski Marek Golub-Dobrzyń Start Bieg 10 km GTR GOLUB-DOBRZYŃ opłacono
76 Anzel Jerzy Brodnica Start Bieg 10 km Brodnica Biega opłacono
77 Ostrowska Monika Brodnica Start Bieg 5 km Szalone Brodniczanki opłacono
78 Wisiński Piotr Szbada Start Bieg 10 km opłacono


Wyświetleń: 6995

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ