Anna Wazowna 5km.xlsx

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub 1 DYSTANS Wynik START NETTO
1 222 KWASIBORSKI PATRYK M 1 M 0-29 NOWE ROŚCISZEWO 4 TKKF KUBUŚ SIERPC 5km 0:17:20 0:00:01 0:17:19
2 232 SIEMIETKOWSKI PRZEMYSŁAW M 2 M 30-39 LEMBARK JW 3537 BRODNICA 5km 0:17:29 0:00:01 0:17:28
3 216 KOGUT SŁAWOMIR M 3 M 40-49 SZAFARNIA KURZĘTNIK BIEGA 5km 0:18:23 0:00:02 0:18:21
4 98 RADOMSKI MARCIN M 4 M 40-49 1 PŁOCK BIEGAM W SFETSZE 5km 0:18:40 0:00:02 0:18:38
5 230 RZEPKA ANDRZEJ M 5 M 40-49 2 WIELKI GŁĘBOCZEK GMINA BRZOZIE 5km 0:19:38 0:00:03 0:19:35
6 239 ZADYLAK JAKUB M 6 M 0-29 1 GOLUB-DOBRZYŃ 5km 0:19:58 0:00:03 0:19:55
7 208 FLENC PAWEŁ M 7 M 40-49 3 BRODNICA LOGOPEDABRODNICA.PL Brodnica 5km 0:20:21 0:00:04 0:20:17
8 240 ŻUCHOWSKI JÓZEF M 8 M 40-49 4 PŁONNE EKO-OPAŁ PŁONNE 5km 0:20:37 0:00:03 0:20:34
9 238 WOJAS ANETA K 1 K 30-39 GRUDZIADZ 5km 0:20:40 0:00:03 0:20:37
10 217 KOŃPA KRZYSZTOF M 9 M 40-49 5 BRODNICA NIEZRZESZONY Brodnica 5km 0:20:58 0:00:05 0:20:53
11 223 LADA PRZEMYSŁAW M 10 M 30-39 1 ZALESIE STALE BIEGAM NOVA TRADING 5km 0:21:20 0:00:04 0:21:16
12 224 ŁAWNICZAK-PIETRZAK DAGMARA K 2 K 30-39 RÓWNICA 7 5km 0:22:47 0:00:06 0:22:41
13 110 LIŻEŃSKI PIOTR M 11 M 40-49 6 BRODNICA - Brodnica 5km 0:22:49 0:00:00 0:22:49
14 226 NATAŃSKI ŁUKASZ M 12 M 30-39 2 BRODNICA Brodnica 5km 0:22:51 0:00:11 0:22:40
15 209 FLORCZAK ROBERT M 13 M 40-49 7 LIDZBARK 5km 0:22:54 0:00:09 0:22:45
16 204 BURZACKI WIESŁAW M 14 M 60-69 1 LIDZBARK 5km 0:23:03 0:00:07 0:22:56
17 207 DROZDOWICZ JUSTYNA K 3 K 30-39 BRODNICA IP-SERWIS.PL Brodnica 5km 0:23:10 0:00:03 0:23:07
18 231 RZEPKA EWA K 4 K 40-49 1 WIELKI GŁĘBOCZEK GMINA BRZOZIE 5km 0:23:12 0:00:08 0:23:04
19 233 SPRUCH ANDRZEJ M 15 M 60-69 2 ŁÓDŹ 5km 0:23:21 0:00:08 0:23:13
20 202 BŁAŻEJEWSKI MATEUSZ M 16 M 0-29 2 ZBICZNO IP-SERWIS.PL 5km 0:23:32 0:00:03 0:23:29
21 105 STAŃKO ROBERT M 17 M 40-49 8 BRODNICA - Brodnica 5km 0:24:19 0:00:11 0:24:08
22 225 MARKIEWICZ ZBIGNIEW M 18 M 60-69 3 WĄBRZEŹNO MIASTOAKTYWNI.PL 5km 0:24:36 0:00:05 0:24:31
23 227 OSTROWSKA MONIKA K 5 K 30-39 1 BRODNICA SZALONE BRODNICZANKI Brodnica 5km 0:24:38 0:00:06 0:24:32
24 218 KOWALSKI PAWEŁ M 19 M 40-49 9 BRODNICA Brodnica 5km 0:24:54 0:00:02 0:24:52
25 101 RZEPKA KRYSTIAN M 20 M 0-29 3 WIELKI GŁĘBOCZEK 5km 0:25:09 0:00:03 0:25:06
26 237 SZYMAŃSKI JERZY M 21 M 70+ 1 KURZĘTNIK KURZĘTNIK BIEGA 5km 0:27:01 0:00:08 0:26:53
27 234 STAWICKA MARTYNA K 6 K 30-39 2 BRODNICA Brodnica 5km 0:27:27 0:00:05 0:27:22
28 103 DZIĘGIELEWSKA GRAŻYNA K 7 K 50-59 1 TORUŃ GRAŻKA 5km 0:28:26 0:00:08 0:28:18
29 88 RYBICKI TOMASZ M 22 M 0-29 4 BRODNICA OKRĘŻNA RUNNERS Brodnica 5km 0:29:08 0:00:10 0:28:58
30 211 JARZĘBOWSKA BRYGIDA K 8 K 40-49 2 BRODNICA Brodnica 5km 0:30:29 0:00:10 0:30:19
31 229 POLAK MAGDALENA K 9 K 30-39 3 WĄBRZEŹNO SZALONE PELIKANY 5km 0:30:48 0:00:09 0:30:39
32 210 GARGÓL MARIA K 10 K 40-49 3 ŁÓDŹ 5km 0:31:29 0:00:08 0:31:21
33 206 ĆWIKLIŃSKA KAROLINA K 11 K 30-39 4 BRODNICA Brodnica 5km 0:32:31 0:00:14 0:32:17
34 235 STĘPIEŃ MARTA K 12 K 30-39 5 PŁOCK 5km 0:32:42 0:00:13 0:32:29
35 221 KUPFERSCHMIDT NATALIA K 13 K 0-29 1 BRODNICA Brodnica 5km 0:33:13 0:00:14 0:32:59
36 201 BAJOREK PIOTR M 23 M 50-59 1 BRODNICA Brodnica 5km 0:33:44 0:00:00 0:33:44
37 213 JASNOWSKA HANNA K 14 K 60-69 1 TORUŃ 5km 0:34:17 0:00:12 0:34:05
38 215 KALINOWSKI ŁUKASZ M 24 M 30-39 3 BRODNICA Brodnica 5km 0:34:57 0:00:09 0:34:48
39 241 DEJA JULIA K 15 K 0-29 2 BRODNICA UNIWERSYTET GDAŃSKI Brodnica 5km 0:35:21 0:00:00 0:35:21
40 96 WOLSKI MATEUSZ M 25 M 0-29 5 BRODNICA Brodnica 5km 0:35:26 0:00:12 0:35:14
41 242 DEJA SYLWIA K 16 K 40-49 4 BRODNICA - Brodnica 5km 0:35:30 0:00:06 0:35:24
42 95 WOLSKA JUSTYNA K 17 K 30-39 6 BRODNICA Brodnica 5km 0:35:32 0:00:11 0:35:21
43 228 PIETRZAK JUSTYNA K 18 K 40-49 5 WARSZAWA 5km 0:36:46 0:00:13 0:36:33

Anna Wazowna 10km.xlsx

M-sc Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub 1 DYSTANS Wynik Punkt 1
1 25 JEDRASZEK TOMASZ M 1 M 30-39 GÓRZNO JW 35-37/TEAM KOPEC 10km 0:33:40 0:16:48
2 24 JARANOWSKI ANDRZEJ M 2 M 0-29 BRODNICA BIEGAJ Z GŁOWĄ Brodnica 10km 0:34:03 0:16:48
3 46 NIEPSUJ MARCIN M 3 M 30-39 WŁOCŁAWEK JW 3537 BRODNICA 10km 0:35:09 0:17:26
4 34 KUŹNIARSKI TOMASZ M 4 M 0-29 1 BRODNICA Brodnica 10km 0:36:46 0:17:35
5 2 BAGROWSKI TOMASZ M 5 M 30-39 1 GDAŃSK RADOŚĆ BIEGANIA 10km 0:37:04 0:20:00
6 68 SZCZUTKOWSKI RAFAŁ M 6 M 30-39 2 CHEŁMNO STUDIO FRYZUR I BARBERINGU "U GĄSKI" CHEŁMNO 10km 0:37:25 0:18:11
7 19 GÓRSKI RADEK M 7 M 40-49 1 LUBAWA LUBAWA KOCHA BIEGAĆ 10km 0:37:48 0:18:16
8 26 KALINOWSKI DAWID M 8 M 30-39 3 BRODNICA Brodnica 10km 0:37:50 0:31:26
9 60 RUCIŃSKI CEZARY M 9 M 30-39 4 PININO KB LECH RYPIN 10km 0:37:54 0:18:33
10 33 KUCHARSKI MAREK M 10 M 40-49 2 GOLUB-DOBRZYŃ GTR GOLUB-DOBRZYŃ 10km 0:38:03 0:18:31
11 59 PUC PATRYK M 11 M 30-39 5 BRODNICA BRODNICZANIN BIEGA Brodnica 10km 0:38:33 0:18:51
12 52 PATALON ADAM M 12 M 50-59 1 MARZĘCICE 10km 0:38:56 0:19:13
13 36 ŁAPKIEWICZ WOJTEK M 13 M 30-39 6 GÓRZNO WŚCIEKŁA KUROPATWA 10km 0:39:26 0:19:12
14 107 RANISZEWSKA MARZENA K 1 K 40-49 GRUDZIĄDZ 10km 0:39:41 0:19:35
15 85 GÓRKOWSKI ANDRZEJ M 14 M 30-39 7 BRODNICA ZAGI TEAM Brodnica 10km 0:40:30 0:19:39
16 94 KAMIŃSKI PAWEŁ M 15 M 40-49 3 WYBUDOWANIE MICHAŁOWO DRWĘCA 10km 0:41:26 0:21:06
17 42 MURAWSKI MICHAŁ M 16 M 30-39 8 BRODNICA TEAM STOLKAR Brodnica 10km 0:41:32 0:20:31
18 74 WERENGOWSKI KRZYSZTOF M 17 M 40-49 4 BRODNICA Brodnica 10km 0:41:57 0:20:26
19 83 ZALEWSKI WIESŁAW M 18 M 40-49 5 BRODNICA STUDIO IMPACT Brodnica 10km 0:42:09 0:20:56
20 15 DURNAKOWSKI ŁUKASZ M 19 M 30-39 9 KARBOWO 10km 0:42:12 0:20:50
21 53 PIECZORA MONIKA K 2 K 40-49 ŁÓDŹ ŁÓDŹ RUNNING TEAM 10km 0:42:16 0:20:54
22 76 WIŚNIEWSKI ANDRZEJ M 20 M 50-59 2 BRODNICA Brodnica 10km 0:42:20 0:20:52
23 65 STAŃCZAK MARIUSZ M 21 M 40-49 6 CHOJNOWO RUNFORREST 10km 0:42:25 0:20:47
24 56 PIERZCHAŁA SŁAWOMIR M 22 M 50-59 3 GOLUB-DOBRZYŃ 10km 0:42:34 0:20:39
25 71 TACZYŃSKI MAREK M 23 M 30-39 10 RYPIN 10km 0:42:51 0:21:17
26 104 LEWANDOWSKI MACIEJ M 24 M 0-29 2 BRODNICA - Brodnica 10km 0:42:58 0:20:44
27 29 KOSTAŃSKI ADAM M 25 M 30-39 11 BRODNICA BRODNICA BIEGA Brodnica 10km 0:43:35 0:22:01
28 12 DUDEK MARIUSZ M 26 M 40-49 7 WĄBRZEŹNO 10km 0:43:42 0:20:52
29 40 MRÓWCZYŃSKI KRZYSZTOF M 27 M 50-59 4 BRODNICA Brodnica 10km 0:43:53 0:21:26
30 27 KAMIŃSKA TERESA K 3 K 40-49 MIESIĄCZKOWO 10km 0:43:59 0:21:09
31 92 DROZDOWICZ PAWEŁ M 28 M 30-39 12 BRODNICA IP-SERWIS.PL Brodnica 10km 0:44:03 0:22:04
32 80 WOLSKI WOJCIECH M 29 M 40-49 8 BRODNICA Brodnica 10km 0:44:04 0:21:59
33 35 KWIATKOWSKI RYSZARD M 30 M 50-59 5 BRODNICA - 10km 0:44:09 0:21:31
34 87 GRZEMPOWSKI BARTOSZ M 31 M 30-39 13 SIERAKÓW - 10km 0:44:11 0:20:54
35 51 PASZKOWSKI JANUSZ M 32 M 60-69 1 BRODNICA Brodnica 10km 0:44:14 0:21:42
36 38 MIZERIA PRZEMYSŁAW M 33 M 0-29 3 DZIAŁDOWO 10km 0:44:18 0:22:24
37 93 DROZDOWICZ DOMINIK M 34 M 0-29 4 BRODNICA IP-SERWIS.PL Brodnica 10km 0:44:26 0:22:04
38 108 KOWALIK ANDRZEJ M 35 M 30-39 14 BRODNICA Brodnica 10km 0:44:26 0:22:14
39 78 WITKOWSKI MIKOŁAJ M 36 M 0-29 5 BRODNICA Brodnica 10km 0:44:32 0:21:55
40 39 MOTYLIŃSKI KRYSTIAN M 37 M 30-39 15 BRODNICA, DRUŻYNY IP-SERWIS.PL Brodnica 10km 0:44:44 0:22:05
41 47 OSTROWSKI JAN M 38 M 0-29 6 POKRZYDOWO 10km 0:44:53 0:22:22
42 3 BIEŃKOWSKI STANISŁAW M 39 M 30-39 16 TOMASZEWO 10km 0:44:54 0:22:03
43 102 ŻYTOWIECKI DAWID M 40 M 30-39 17 RYPIN KB LECH RYPIN 10km 0:45:32 0:22:23
44 106 DĄBROWSKI WALDEMAR M 41 M 50-59 6 NOWE MIASTO LUBAWSKIE KURZĘTNIK BIEGA 10km 0:45:46 0:22:29
45 91 PAWKIEWSKI BARTOSZ M 42 M 30-39 18 KARBOWO - 10km 0:45:56 0:21:56
46 30 KOWALKOWSKI JAROSŁAW M 43 M 40-49 9 BRODNICA JEZUS CHRYSTUS TEAM Brodnica 10km 0:46:12 0:46:12
47 79 WITKOWSKI WOJCIECH M 44 M 40-49 10 TORUŃ 10km 0:46:17 0:22:51
48 5 BRATEK MARCIN M 45 M 40-49 11 ŁÓDŹ 10km 0:46:33 0:22:46
49 16 GAWLIK ŁUKASZ M 46 M 40-49 12 WYSZOGRÓD SPORTOWY WYSZOGRÓD 10km 0:46:36 0:22:59
50 1 ANZEL JERZY M 47 M 50-59 7 BRODNICA BRODNICA BIEGA Brodnica 10km 0:46:37 0:22:41
51 70 ŚLÓSAREK PIOTR LESZEK M 48 M 60-69 2 TORUŃ 10km 0:46:51 0:22:57
52 7 BYKOWICZ PAWEŁ M 49 M 30-39 19 BRODNICA Brodnica 10km 0:46:57 0:22:23
53 50 PAĆKOWSKI DAWID M 50 M 30-39 20 POKRZYDOWO SIEBIEGA 10km 0:47:00 0:22:43
54 72 WAĆKOWSKI KRZYSZTOF M 51 M 40-49 13 CHEŁMONIE 10km 0:47:43 0:22:41
55 97 FRITZKOWSKI ZBIGNIEW M 52 M 40-49 14 BRODNICA Brodnica 10km 0:48:23 0:24:14
56 86 WARACHOWSKI ROBERT M 53 M 40-49 15 BRODNICA - Brodnica 10km 0:49:12 0:23:22
57 28 KARPIŃSKI ROBERT M 54 M 40-49 16 POKRZYDOWO SIEBIEGA 10km 0:49:35 0:24:26
58 90 GERHA JAKUB M 55 M 0-29 7 BRODNICA MKS BRODNICA Brodnica 10km 0:49:41 0:22:58
59 57 PIETRZAK MACIEJ M 56 M 40-49 17 WARSZAWA 10km 0:49:46 0:23:20
60 4 BOGUCKI MARIAN M 57 M 60-69 3 BRODNICA Brodnica 10km 0:50:26 0:24:57
61 63 SOCHAL RADOSŁAW M 58 M 40-49 18 BRODNICA Brodnica 10km 0:50:36 0:24:25
62 32 KUCHARSKA WIOLETTA K 4 K 30-39 1 GOLUB-DOBRZYN GTR GOLUB-DOBRZYŃ 10km 0:50:50 0:24:37
63 10 CIEPCIELIŃSKI DAWID M 59 M 30-39 21 BRODNICA BIEGAM BO BIEGAM Brodnica 10km 0:50:50 0:24:42
64 89 GŁODOWSKI MICHAŁ M 60 M 0-29 8 BRODNICA - Brodnica 10km 0:51:49 0:25:20
65 18 GÓRNA JUSTYNA K 5 K 40-49 1 BRODNICA Brodnica 10km 0:52:06 0:24:59
66 77 WIŚNIEWSKI RAFAŁ M 61 M 0-29 9 ZBICZNO 10km 0:52:36 0:26:21
67 100 NAPIERSKA MARLENA K 6 K 40-49 2 JAJKOWO 10km 0:52:44 0:25:55
68 14 DUKAT MIROSŁAW M 62 M 60-69 4 BRODNICA BRAK Brodnica 10km 0:53:01 0:25:59
69 64 SOSNÓWKA LESZEK M 63 M 50-59 8 DZIAŁDOWO 10km 0:53:07 0:25:44
70 109 KWIATKOWSKI GRZEGORZ M 64 M 60-69 5 BRODNICA Brodnica 10km 0:53:11 0:26:26
71 41 MURAWSKA ANNA K 7 K 30-39 2 BRODNICA Brodnica 10km 0:53:47 0:26:26
72 44 NATAŃSKI ZDZISŁAW M 65 M 40-49 19 BRODNICA Brodnica 10km 0:53:57 0:26:36
73 48 OŻÓG ANDRZEJ M 66 M 50-59 9 GOLUB-DOBRZYŃ 10km 0:54:39 0:26:57
74 111 GÓRSKI WOJCIECH M 67 M 40-49 20 CZERNIKOWO BIEGAM PO BUŁKI 10km 0:54:56 0:26:39
75 17 GŁĘBOCKI ARKADIUSZ M 68 M 0-29 10 NOWE MIASTO LUBAWSKIE 10km 0:55:04 0:27:22
76 73 WALECKI PATRYK M 69 M 30-39 22 KIEŁPINY 10km 0:55:07 0:25:28
77 69 SZYMBORSKI ŁUKASZ M 70 M 0-29 11 BRODNICA Brodnica 10km 0:55:39 0:25:16
78 22 JANKOWSKI TOMASZ M 71 M 30-39 23 BRODNICA KKS GRUDZIĄDZ Brodnica 10km 0:56:10 0:26:36
79 62 SAWICKA ANNA K 8 K 40-49 3 BRODNICA Brodnica 10km 0:56:19 0:27:15
80 61 RYCHLEWSKI RAFAŁ M 72 M 50-59 10 BRODNICA Brodnica 10km 0:56:19 0:27:15
81 8 CHOJNACKA PAULINA K 9 K 30-39 3 TORUŃ TORUŃ PODGÓRZ 10km 0:56:51 0:27:57
82 9 CHOJNACKI JACEK M 73 M 30-39 24 TORUŃ TORUŃ PODGÓRZ 10km 0:56:52 0:27:58
83 55 PIEROŃ IWONA K 10 K 0-29 1 BRODNICA Brodnica 10km 0:57:03 0:33:59
84 81 WYRZYKOWSKA ANNA K 11 K 40-49 4 BOBROWO 10km 0:57:08 0:28:18
85 99 MUSIAŁOWSKI KAZIMIERZ M 74 M 60-69 6 87-125 SMOGORZEWIEC UL. THE BEATLES 2 NORDIC WALKING ZA UŚMIECH 10km 0:57:13 0:28:16
86 13 DUKAT BERNADETA K 12 K 50-59 1 BRODNICA BRAK Brodnica 10km 0:57:18 0:27:40
87 11 DAWIDZIAK ANNA K 13 K 40-49 5 ŁOCHOWO BRAK 10km 0:57:20 0:28:18
88 58 PRANGE WALDEMAR M 75 M 40-49 21 IŁAWA 10km 0:58:03 0:27:23
89 43 MUSZYNSKA BEATA K 14 K 40-49 6 BRODNICA Brodnica 10km 0:59:04 0:29:01

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ