Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bloch Przemysław | Czersk | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
2 | Bogusz Mateusz | Kwidzyn | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
3 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
4 | Ćwikliński Stanisław | Rokitki | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | limit osiągnięty | |
5 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | TRI STAROGARD GD | opłacono on-line |
6 | Derlaga Kamil | Szymankowo | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line |
7 | Gerigk Natalia | Pinczyn | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
8 | Gibas Lucyna | Tczew | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
9 | Goździelewski Przemek | Krąg | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Press Glass Biegamy i Wspieramy/KKB | opłacono on-line |
10 | Graban Aleksandra | Malbork | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
11 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Grupa Filippidesa | opłacono on-line |
12 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
13 | Karczewski Grzegorz | Hel | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | LKS Błękitni Żeglce | opłacono on-line |
14 | Klin Anna | Skórcz | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
15 | Kruszyńska Agnieszka | Miłobądz | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
16 | Krzak Jerzy | Gdańsk | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | TKKF Rozstaje | opłacono on-line |
17 | Kuhn Rafał | Starogard Gdański | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
18 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
19 | Kłos Klaudiusz | Skórcz | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Wilk Kociewski/Klub Koxciewiak Tczew | opłacono on-line |
20 | Lenzer Daniel | Elbląg | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
21 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
22 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
23 | Matyskiel Anita | Gdańsk | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
24 | Miler-Owsik Monika | Starogard Gdański | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Aktywni Kociewiacy/Morsy Zblewo | opłacono on-line |
25 | Mrozek Marcin | Tczew | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Biegający Tczew | opłacono on-line |
26 | Nierzwicka Monika | Tczew | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Reebok Run Crew Tczew | opłacono on-line |
27 | Ostrowski Józef | Tczew | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Pazurtupaka / Gemalto / Biegający Tczew | opłacono on-line |
28 | Piszkalski Piotr | Grudziądz | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | O.S.A. Bushcraft Grudziądz | limit osiągnięty |
29 | Roczyński Krzysztof | Grudziądz | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
30 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
31 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
32 | Rzepka Andrzej | Gdańsk | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
33 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Biegający Tczew | opłacono on-line |
34 | Stachowicz Karolina | Skórcz | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Grupa Filippidesa | opłacono on-line |
35 | Suchomski Marcin | Nowy Staw | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
36 | Szarmach Grzegorz | Ocypel | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
37 | Szarmach Sylwia | Ocypel | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Szarmach Team | opłacono on-line |
38 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
39 | Szefer Mateusz | Ocypel | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
40 | Tocha Zbigniew | Skórcz | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Aktywni Kociewiacy | opłacono |
41 | Torłop Małgorzata | Gdańsk | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Grupa Trójmiasto | opłacono |
42 | Torłop Przemysław | Gdańsk | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Klub Kociewiak Tczew | opłacono |
43 | Wadowska Anna | Pruszcz Gdański | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
44 | Wesołowska Martyna | Owidz | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
45 | wielgórski piotr | gdańsk | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | limit osiągnięty | |
46 | Wolski Jarosław | Tczew | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Biegający Tczew | opłacono on-line |
47 | Zawistowski Mariusz | Tczew | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Klub Kociewiak Tczew | opłacono |
48 | Zieliński Maciej | Tczew | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | SkutecznaNatura.pl | opłacono on-line |
49 | Zimna Agnieszka | Tczew | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Reebok Run Crew Tczew | opłacono on-line |
50 | Zimna Anna | Tczewskie Łąki | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Reebok Run Crew Tczew | opłacono on-line |
51 | Zimny Sebastian | Tczewskie Łąki | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY, REEBOK RUN CREW TCZEW | opłacono on-line |
52 | Łepek Małgorzata | Starogard Gdański | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
53 | Łubkowska Grażyna | Gdańsk | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Biegaj z głową | opłacono on-line |
Wyświetleń: 19254