IV Dycha nad Wisłą - V Pomorskie Święto Wisły
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 SZWAT PIOTR PRUSZCZ GDAŃSKI START 10 km TOYOTA CHWASZCZYNO opłacono
102 BALCEROWICZ MACIEJ GDYNIA START 10 km TOYOTA CHWASZCZYNO opłacono
103 WINCZURA LESZEK GDAŃSK START 10 km TOYOTA CHWASZCZYNO opłacono
104 PIELECI BARTŁOMIEJ BANINO START 10 km TOYOTA CHWASZCZYNO opłacono
105 kamiński krystian niestępowo START 10 km TOYOTA CHWASZCZYNO opłacono
106 Kowalska Anna Kwidzyn START 10 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
107 Blok Karol Chojnice START 10 km ortopeda-blok.pl opłacono on-line
108 Blok Karolina Chojnice START 10 km ORSMED Chojnice opłacono on-line
109 Santarek Wojciech Warszawa START 10 km opłacono
110 Trzciński Krzysztof Tczew START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
111 Kwiatkowska Anna Tczew START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
112 Perlejewska Agnieszka Tczew START 10 km opłacono on-line
113 Dywelski Mirosław Tczew START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
114 Perlejewski Robert Tczew START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
115 SROKA MARIETTA BORZECHOWO START 10 km opłacono on-line
116 Sroka Jerzy Borzechowo START 10 km Tri Starogard opłacono on-line
117 Guzowski Dariusz Trzebielino START 10 km ULKS Talex - Borysław Borzytuchom
118 Guzowski Denis Trzebielino START 10 km ULKS Talex - Borysław Borzytuchom
119 Pluta Tom Gdynia START 10 km opłacono on-line
120 Pluta Karolina Gdynia START 10 km opłacono on-line
121 Partyka Robert Malbork START 10 km Muzeum Zamkowe Malbork opłacono on-line
122 Jakimiak-Rychlicka Beata Gdańsk START 10 km Rychliccy Team opłacono on-line
123 Rychlicki Paweł Gdańsk START 10 km Rychliccy Team opłacono on-line
124 Kwaśniewski Roman Starogard Gdański START 10 km KKB STAROGARD GDANSKI opłacono on-line
125 Dobrowolski Kamil Malbork START 10 km 22 Baza Lotnictwa Taktycznego Malbork opłacono on-line
126 Smolinski Maciej Tczew START 10 km opłacono on-line
127 Kreja Łukasz Tczew START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
128 Zawłocki Daniel Tczew START 10 km Jasio Team opłacono on-line
129 Początek Mikołaj Rumia START 10 km opłacono on-line
130 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański START 10 km CrossElite EbroGym opłacono on-line
131 Butowska Katarzyna Starogard Gdański START 10 km opłacono on-line
132 Kozłów Wojciech Gdańsk START 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
133 Żabiński Michał Starogard Gdański START 10 km Grupa Filippidesa opłacono
134 Polikowski Patryk Sopot START 10 km ORP Iskra opłacono on-line
135 Sadkowska Krystyna Starogard Gdański START 10 km Grupa Filippidesa opłacono
136 Parandyk Adam Juszkowo START 10 km
137 Żemetro Ryszard Waplewo Wielkie START 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
138 Karczewski Maciej Tczew START 10 km opłacono on-line
139 Karczewska Aleksandra Tczew START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
140 Kosiński Sebastian Gniew START 10 km
141 Ostrowski Piotr Tczew START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
142 Petka Lucyna Starogard Gdański START 10 km Grupa Filippidesa opłacono on-line
143 Boryna-Złota Ola Gdańsk START 10 km córka z ojcem opłacono on-line
144 Boryna Jarek Gdańsk START 10 km córka z ojcem opłacono on-line
145 Dembek Sławomir Bytonia START 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
146 Matlewska Marzena Elblag START 10 km opłacono on-line
147 Nawrocki Mariusz Gdańsk START 10 km
148 Wójcik-Wicka Weronika Starogard Gdański START 10 km Grupa Filippidesa opłacono on-line
149 Dubiak Przemysław Ulkowy START 10 km opłacono on-line
150 Dubiak Grażyna Ulkowy START 10 km opłacono on-line
151 Kołtonowska Agnieszka Gniew START 10 km opłacono on-line
152 Główczewski Grzegorz Tczew START 10 km Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
153 Lichs Jarosław Gdańsk START 10 km opłacono on-line
154 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko START 10 km OSP POGRODZIE opłacono on-line
155 Kowalski Waldemar Borkowo START 10 km Leasing Polski Team
156 Bartusz Łukasz Tczew START 10 km opłacono on-line
157 Ebertowski Michał Starogard Gdański START 10 km TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
158 Maciejewski Łukasz Tczew START 10 km opłacono on-line
159 Maczyński Grzegorz Bydgoszcz START 10 km PKP Cargo opłacono on-line
160 Walendziak Alicja Gościszewo START 10 km Klub Kociewiak Tczew opłacono
161 Mojek Radosław Grupa START 10 km ŻOŁNIERZE opłacono on-line
162 Koliński Krzysztof Gardeja START 10 km Gmina Gardeja Biega
163 Szuplewska Julia Elbląg START 10 km opłacono on-line
164 Tuwalska Elżbieta Gdańsk START 10 km Klub Kociewiak Tczew opłacono
165 Kujawska Małgorzata Gniew START 10 km tRUNsformacja Gniewu opłacono on-line
166 Prokopiuk Krzysztof Gdynia START 10 km opłacono on-line
167 Trapp Tomasz Starogard Gdański START 10 km Beniaminek 03 Starogard Gdański opłacono on-line
168 Brosze Dominik Pelplin START 10 km opłacono on-line
169 Orlikowski Tadeusz Gdynia START 10 km KS Gdynia opłacono on-line
170 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA START 10 km GRUPA Filippidesa opłacono on-line
171 sprega aurelia starogard gdański START 10 km GRUPA FILIPPIDESA opłacono on-line
172 Kruszyńska Barbara Tczew START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
173 Pałka Stanisław Gdańsk START 10 km opłacono on-line
174 DORSZEWSKI RAFAŁ Malbork START 10 km Run4Fun opłacono on-line
175 Krajnik Oskar Pelplin START 10 km Pelplińskie Centrum Sportu opłacono
176 Lenc Sebastian Laskowice Pomorskie START 10 km Tkkf kolejarz Bydgoszcz
177 Muszarski Łukasz Kokoszkowy START 10 km opłacono on-line
178 Bieliński Dominik Gdynia START 10 km New Balance Team opłacono on-line
179 Kuśmierz Patryk Malbork START 10 km
180 Markowski Szymon Tczew START 10 km GEMALTO opłacono on-line
181 Prokop Aleksandra Elbląg START 10 km PROKOPKI opłacono on-line
182 Pepliński Grzegorz Gdańsk START 10 km Klub Kociewiak Tczew opłacono
183 Puczyńska Anna Rajkowy START 10 km opłacono on-line
184 Jażdżewska Beata Rumia START 10 km Biegaj z Bzysiem opłacono on-line
185 Kaśkiewicz Grzegorz Elbląg START 10 km opłacono on-line
186 Siwczak Mariusz Sobowidz START 10 km opłacono on-line
187 Magdowska Agnieszka Grudziądz START 10 km SP 8 opłacono on-line
188 Ruminski Daniel Grobelno START 10 km opłacono on-line
189 Nowakowski Marcin Tczew START 10 km opłacono on-line
190 Błaszak Roman Malbork START 10 km opłacono on-line
191 Pękalska Monika Elbląg START 10 km SILVER Elbląg opłacono on-line
192 LUBIŃSKA IZABELA KOŚCIERZYNA START 10 km opłacono on-line
193 Jerzyk Paweł Wiśliny START 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
194 Jerzyk Paulina Wiśliny START 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
195 Cichończuk Antoni Gdynia START 10 km Akademia Marynarki Wojennej opłacono
196 Kiliarska Valentyna Nikolaev START 10 km Lkb Rudnik
197 Tomczak Dorota Gdańsk START 10 km
198 Derdowski Michał Mirotki START 10 km Grupa Filippidesa opłacono on-line
199 LANG Paweł Gdansk START 10 km LANG TEAM ŻABIANKA opłacono on-line
200 LANG Marcin Gdynia START 10 km LANG TEAM ŻABIANKA opłacono on-line


Wyświetleń: 13878

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ