Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
301 | Ćwikliński Stanisław | Rokitki | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | limit osiągnięty | |
302 | Michałowski Krzysztof | Grudziądza | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
303 | Piszkalski Piotr | Grudziądz | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | O.S.A. Bushcraft Grudziądz | limit osiągnięty |
304 | Gibas Lucyna | Tczew | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
305 | Zdanowicz Paweł | Elbląg | Polska | START 10 km | ||
306 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Biegający Tczew | opłacono on-line |
307 | Mrozek Marcin | Tczew | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Biegający Tczew | opłacono on-line |
308 | Rulewski Dariusz | Skarszewy | Polska | START 10 km | Klub Kociewiak Tczew | opłacono |
309 | Matyskiel Anita | Gdańsk | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
310 | Łepek Małgorzata | Starogard Gdański | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
311 | Kruszyńska Agnieszka | Miłobądz | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
312 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Grupa Filippidesa | opłacono on-line |
313 | Tocha Zbigniew | Skórcz | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Aktywni Kociewiacy | opłacono |
314 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
315 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
316 | Grucza Grzegorz | Nowy Staw | Polska | START 10 km | Klub Kociewiak Tczew | opłacono |
317 | Wolski Jarosław | Tczew | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Biegający Tczew | opłacono on-line |
318 | LABON MAGDALENA | KOŚCIELNA JANIA | Polska | START 10 km | Klub Kociewiak Tczew | opłacono |
319 | Miler-Owsik Monika | Starogard Gdański | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Aktywni Kociewiacy/Morsy Zblewo | opłacono on-line |
320 | Szarmach Grzegorz | Ocypel | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
321 | Szarmach Sylwia | Ocypel | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Szarmach Team | opłacono on-line |
322 | Goździelewski Przemek | Krąg | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Press Glass Biegamy i Wspieramy/KKB | opłacono on-line |
323 | Zimny Sebastian | Tczewskie Łąki | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY, REEBOK RUN CREW TCZEW | opłacono on-line |
324 | Zimna Agnieszka | Tczew | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Reebok Run Crew Tczew | opłacono on-line |
325 | Zimna Anna | Tczewskie Łąki | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Reebok Run Crew Tczew | opłacono on-line |
326 | Nierzwicka Monika | Tczew | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Reebok Run Crew Tczew | opłacono on-line |
327 | Torłop Przemysław | Gdańsk | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Klub Kociewiak Tczew | opłacono |
328 | Rzepka Andrzej | Gdańsk | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
329 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
330 | Kuhn Rafał | Starogard Gdański | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
331 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | TRI STAROGARD GD | opłacono on-line |
332 | Ostrowski Józef | Tczew | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Pazurtupaka / Gemalto / Biegający Tczew | opłacono on-line |
333 | liban zygfryd | tczew | Polska | START 10 km - osoby powyżej 70 roku życia | Biegający Tczew | |
334 | Depka Adam | Tczew | Polska | START 10 km | Reebok Run Crew Tczew | opłacono on-line |
335 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
336 | Graban Aleksandra | Malbork | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
337 | Szefer Mateusz | Ocypel | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
338 | Suchomski Marcin | Nowy Staw | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
339 | Musolf Jarosław | Starogard Gdański | Polska | START 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
340 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
341 | Wesołowska Martyna | Owidz | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
342 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
343 | Stachowicz Karolina | Skórcz | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Grupa Filippidesa | opłacono on-line |
344 | Walendziak Ryszard | Malbork | Polska | START 10 km | VALDANO | opłacono |
345 | Gerigk Natalia | Pinczyn | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
346 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
347 | Klin Anna | Skórcz | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
348 | Bogusz Mateusz | Kwidzyn | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
349 | Zieliński Maciej | Tczew | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | SkutecznaNatura.pl | opłacono on-line |
350 | Kłos Klaudiusz | Skórcz | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Wilk Kociewski/Klub Koxciewiak Tczew | opłacono on-line |
351 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
352 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
353 | Karczewski Grzegorz | Hel | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | LKS Błękitni Żeglce | opłacono on-line |
354 | Krzak Jerzy | Gdańsk | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | TKKF Rozstaje | opłacono on-line |
355 | Różycki Ryszard | Tczew | Polska | START 10 km | Klub Kociewiak Tczew | opłacono |
356 | Derlaga Kamil | Szymankowo | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line |
357 | Wadowska Anna | Pruszcz Gdański | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
358 | Łubkowska Grażyna | Gdańsk | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Biegaj z głową | opłacono on-line |
359 | Bloch Przemysław | Czersk | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
360 | Lenzer Daniel | Elbląg | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
361 | Torłop Małgorzata | Gdańsk | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Grupa Trójmiasto | opłacono |
362 | wielgórski piotr | gdańsk | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | limit osiągnięty | |
363 | Zawistowski Mariusz | Tczew | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Klub Kociewiak Tczew | opłacono |
Wyświetleń: 19283