Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamkowski Jerzy | Starogard Gdański | Polska | START 10 km | Malinowa Mamba | opłacono on-line |
2 | Aleksandrowicz Krzysztof | Tczew | Polska | START 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
3 | Ambroziak Adam | Kowale | Polska | START 10 km | Taka RYBA | opłacono on-line |
4 | BALCEROWICZ MACIEJ | GDYNIA | Polska | START 10 km | TOYOTA CHWASZCZYNO | opłacono |
5 | Balicki Andrzej | Gdynia | Polska | START 10 km | Parkrun Gdynia | opłacono on-line |
6 | Bartusz Łukasz | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
7 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Polska | START 10 km | JBB | opłacono on-line |
8 | Bieliński Dominik | Gdynia | Polska | START 10 km | New Balance Team | opłacono on-line |
9 | Bierowiec Magdalena | Toruń | Polska | START 10 km | Berki | |
10 | Bieszk Bartosz | Reda | Polska | START 10 km | Wakanda Runers | opłacono on-line |
11 | Bieszk Karolina | Reda | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
12 | Bloch Przemysław | Czersk | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
13 | Blok Karol | Chojnice | Polska | START 10 km | ortopeda-blok.pl | opłacono on-line |
14 | Blok Karolina | Chojnice | Polska | START 10 km | ORSMED Chojnice | opłacono on-line |
15 | Bogusz Mateusz | Kwidzyn | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
16 | Boryna Jarek | Gdańsk | Polska | START 10 km | córka z ojcem | opłacono on-line |
17 | Boryna-Złota Ola | Gdańsk | Polska | START 10 km | córka z ojcem | opłacono on-line |
18 | Bresa Kamil | Pelplin | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
19 | Brosze Dominik | Pelplin | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
20 | Bryła Maciej | Pruszcz Gdański | Polska | START 10 km | Pruszcz Biega/49BLot | opłacono on-line |
21 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
22 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
23 | Błaszak Roman | Malbork | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
24 | Chamier Cieminski Szymon | Tczew | Polska | START 10 km | I LO TCZEW | opłacono on-line |
25 | Chamski Michał | Gdańsk | Polska | START 10 km | Zespół Szybkiej Kolki | opłacono on-line |
26 | Chojnacka Katarzyna | Krusze 35A | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
27 | Chojnacki Andrzej | Krusze | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
28 | Cichoń Maciej | Reda | Polska | START 10 km | 42.195 Wejherowo | opłacono on-line |
29 | Cichończuk Antoni | Gdynia | Polska | START 10 km | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono |
30 | Ćwikliński Stanisław | Rokitki | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | limit osiągnięty | |
31 | Cyron Bogumił | Śliwice | Polska | START 10 km | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
32 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | TRI STAROGARD GD | opłacono on-line |
33 | Czapla Natalia | Malbork | Polska | START 10 km | ||
34 | Czarnowski Krzysztof | Reda | Polska | START 10 km | FabrykaDobrejZabawy.pl | opłacono on-line |
35 | Daniel Kacper | Karpiny | Polska | START 10 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
36 | Daszkiewicz Artur | Tczew | Polska | START 10 km | ||
37 | Delewski Piotr | Rożental | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
38 | Dembek Sławomir | Bytonia | Polska | START 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
39 | Depka Adam | Tczew | Polska | START 10 km | Reebok Run Crew Tczew | opłacono on-line |
40 | Deptulska Agnieszka | Tczew | Polska | START 10 km | I LO/ Tczew/Tczewskie Stowarzyszenie Radioorienracji Sportowej | opłacono on-line |
41 | Derdowski Michał | Mirotki | Polska | START 10 km | Grupa Filippidesa | opłacono on-line |
42 | Derlaga Kamil | Szymankowo | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line |
43 | Dobrowolski Kamil | Malbork | Polska | START 10 km | 22 Baza Lotnictwa Taktycznego Malbork | opłacono on-line |
44 | DORSZEWSKI RAFAŁ | Malbork | Polska | START 10 km | Run4Fun | opłacono on-line |
45 | Drożdż Mariusz | Olsztyn | Polska | START 10 km | WIW OLSZTYN | |
46 | Dubiak Grażyna | Ulkowy | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
47 | Dubiak Przemysław | Ulkowy | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
48 | Dubiel Piotr | Gniszewo | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
49 | Dubiela Halina | Tczew | Polska | START 10 km | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | opłacono on-line |
50 | Dydyna Krzysztof | Kąty Rybackie | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
51 | Dymska Iwona | Malbork | Polska | START 10 km | Dymszczaki | opłacono on-line |
52 | Dymski Krzysztof | Malbork | Polska | START 10 km | Dymszczaki | opłacono on-line |
53 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | START 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
54 | Dziedzic Rafał | Kwidzyn | Polska | START 10 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
55 | Dziedziński Łukasz | Pelplin | Polska | START 10 km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line |
56 | Dziwosz Paweł | Malbork | Polska | START 10 km | ||
57 | Ebertowski Michał | Starogard Gdański | Polska | START 10 km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line |
58 | Fajfer Jacek | Gruszczyn | Polska | START 10 km | ||
59 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | START 10 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
60 | Fierek Bożena | Czersk | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
61 | Fojut Marcin | Bytonia | Polska | START 10 km | Morsy Zblewo | |
62 | Frankiewicz Andrzej | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
63 | Frątczak Łukasz | Pelplin | Polska | START 10 km | Klub Kociewiak Tczew | opłacono |
64 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | START 10 km | ||
65 | Gerigk Natalia | Pinczyn | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
66 | Gibas Lucyna | Tczew | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
67 | Gnyp Daniel | Różyny | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
68 | godlewski łukasz | malbork | Polska | START 10 km | Godlewski Runners | |
69 | Góraczyński Wojciech | Tczew | Polska | START 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
70 | Górski Dawid | Gniew | Polska | START 10 km | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line |
71 | Górtowski Remigiusz | Kretki Małe | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
72 | Goździelewski Przemek | Krąg | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Press Glass Biegamy i Wspieramy/KKB | opłacono on-line |
73 | Graban Aleksandra | Malbork | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | opłacono on-line | |
74 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
75 | Groszkowski Marcin | Malbork | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
76 | Grucza Grzegorz | Nowy Staw | Polska | START 10 km | Klub Kociewiak Tczew | opłacono |
77 | Grzegorczyk Dorota | Kowale | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
78 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Grupa Filippidesa | opłacono on-line |
79 | GUZ Robert | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
80 | Guzowski Dariusz | Trzebielino | Polska | START 10 km | ULKS Talex - Borysław Borzytuchom | |
81 | Guzowski Denis | Trzebielino | Polska | START 10 km | ULKS Talex - Borysław Borzytuchom | |
82 | Gwizdalska Martyna | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
83 | Główczewski Grzegorz | Tczew | Polska | START 10 km | Akademia Biegowa Kiełpino | opłacono on-line |
84 | Herold Maciej | Bałdowo | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
85 | Herzberg Przemysław | Toruń | Polska | START 10 km | New Balance Team | opłacono on-line |
86 | Jabłonka Krzysztof | Gręblin | Polska | START 10 km | RMDC | opłacono on-line |
87 | Jaime Marco | Cayambe | Ekwador | START 10 km | opłacono on-line | |
88 | Jakimiak-Rychlicka Beata | Gdańsk | Polska | START 10 km | Rychliccy Team | opłacono on-line |
89 | Jakimiuk Adam | Łosice | Polska | START 10 km | Pędzące Ślimaki Łosice | opłacono on-line |
90 | Jankowska Małgorzata | Kwidzyn | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
91 | Jażdżewska Beata | Rumia | Polska | START 10 km | Biegaj z Bzysiem | opłacono on-line |
92 | JEDRAS krzysztof | Elblag | Polska | START 10 km | ||
93 | Jerzyk Michał | Wiśliny | Polska | START 10 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
94 | Jerzyk Paulina | Wiśliny | Polska | START 10 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
95 | Jerzyk Paweł | Wiśliny | Polska | START 10 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
96 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
97 | Kamińska Joanna | Aniołowo | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
98 | kamiński krystian | niestępowo | Polska | START 10 km | TOYOTA CHWASZCZYNO | opłacono |
99 | Karaś Radosław | Słupsk | Polska | START 10 km | Night Runners Słupsk/ STR Szprycha | opłacono on-line |
100 | Karczewska Aleksandra | Tczew | Polska | START 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
Wyświetleń: 19274