I_Bieg_BiegamBoLubię_LASY_Szpęgawsk_-_5km.xlsx

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub POWIAT DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 143 NIEMCZYK MATEUSZ M 1 M 20-35 STAROGARD GDAŃSKI KKB STAROGARD Starogardzki 5km 0:16:43 17.95 [km/h]
2 21 GAJDUS LEON M 2 M 16-19 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY Starogardzki 5km 0:17:40 16.98 [km/h]
3 126 ŻABIŃSKI MICHAŁ M 3 M 20-35 STAROGARD GDAŃSKI Starogardzki 5km 0:17:43 16.93 [km/h]
4 137 KRENSKI MATEUSZ M 4 M 16-19 1 RYTEL CHOJNICZANKA CHOJNICE 5km 0:18:21 16.35 [km/h]
5 8 CEBULA BOGDAN M 5 M 50+ 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:18:50 15.93 [km/h]
6 71 OSIAK TOMASZ M 6 M 16-19 2 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEW 5km 0:19:00 15.79 [km/h]
7 103 SZWEDA PIOTR M 7 M 36-49 1 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES STAROGARD / BBL STAROGARD GD Starogardzki 5km 0:19:01 15.78 [km/h]
8 53 KURKOWSKI MAREK M 8 M 50+ 2 STAROGARD GDAŃSKI Starogardzki 5km 0:19:06 15.71 [km/h]
9 125 ZINKA MACIEJ M 9 M 36-49 2 ŁUBIANA 5km 0:19:24 15.46 [km/h]
10 139 TRAPP TOMASZ M 10 M 36-49 3 STAROGARD GDAŃSKI BENIAMINEK Starogardzki 5km 0:19:25 15.45 [km/h]
11 135 NOWACKI MIROSŁAW M 11 M 50+ 3 STAROGARD GDAŃSKI - Starogardzki 5km 0:19:27 15.42 [km/h]
12 128 ŻARDECKI DAWID M 12 M 20-35 1 STAROGARD GDAŃSKI KLUB KOCIEWIAK TCZEW Starogardzki 5km 0:19:29 15.40 [km/h]
13 44 KOMOROWSKI KAMIL M 13 M 20-35 2 ROKOCIM BBL STAROGARD GDAŃSKI Starogardzki 5km 0:19:32 15.36 [km/h]
14 13 DUBIELLA MONIKA K 1 K 16-19 LUBICHOWO Starogardzki 5km 0:19:32 15.36 [km/h]
15 11 DEPKA ADAM M 14 M 36-49 4 TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW 5km 0:19:34 15.33 [km/h]
16 100 SZCZUKOWSKI PIOTR M 15 M 16-19 3 BĘDŹMIEROWICE BBL CZERSK 5km 0:19:49 15.14 [km/h]
17 119 WÓJCIK-WICKA WERONIKA K 2 K 20-35 STAROGARD GDAŃSKI KKB STAROGARD GD Starogardzki 5km 0:20:00 15.00 [km/h]
18 16 FIERKA ADAM M 16 M 36-49 5 ZBLEWO Starogardzki 5km 0:20:13 14.84 [km/h]
19 31 HINZ ADAM M 17 M 0-15 1 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEW 5km 0:20:18 14.78 [km/h]
20 51 KRAJNIK OSKAR M 18 M 20-35 3 PELPLIN 5km 0:20:24 14.71 [km/h]
21 118 WÓDKOWSKI KRZYSZTOF M 19 M 36-49 6 SZPĘGAWSK GOIA Starogardzki 5km 0:20:26 14.68 [km/h]
22 29 GRZONKA KAMILA K 3 K 20-35 BYTONIA SOKÓŁ ZBLEWO Starogardzki 5km 0:20:33 14.60 [km/h]
23 132 KASPEREK PATRYK M 20 M 20-35 4 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES Starogardzki 5km 0:21:09 14.18 [km/h]
24 41 KLIN ANNA K 4 K 20-35 1 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY Starogardzki 5km 0:21:10 14.17 [km/h]
25 67 MAJKOWSKI TOMASZ M 21 M 20-35 5 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY Starogardzki 5km 0:21:10 14.17 [km/h]
26 145 PIASKOWSKI ŁUKASZ M 22 M 16-19 4 PG SUMIN 5km 0:21:20 14.06 [km/h]
27 133 SPERLING ARKADIUSZ M 23 M 16-19 5 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES Starogardzki 5km 0:21:21 14.05 [km/h]
28 14 EBERTOWSKI MICHAŁ M 24 M 20-35 6 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI Starogardzki 5km 0:21:24 14.02 [km/h]
29 79 PRABUCKI ROBERT M 25 M 20-35 7 OWIDZ Starogardzki 5km 0:21:25 14.01 [km/h]
30 33 JACKOWSKI PIOTR M 26 M 20-35 8 STAROGARD GDAŃSKI Starogardzki 5km 0:21:33 13.92 [km/h]
31 64 LIS LUKASZ M 27 M 36-49 7 SWAROZYN BBL STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:21:44 13.80 [km/h]
32 23 GOŁĄBEK MARIA K 5 K 36-49 1 STAROGARD GDAŃSKI BBL STAROGARD GD Starogardzki 5km 0:21:52 13.72 [km/h]
33 55 KWAŚNIEWSKI ROMAN M 28 M 50+ 4 STAROGARD GDAŃSKI KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA Starogardzki 5km 0:22:06 13.57 [km/h]
34 18 GABRYEL MACIEJ M 29 M 36-49 8 ŻABNO TRI STAROGARD GDAŃSKI Starogardzki 5km 0:22:15 13.48 [km/h]
35 120 ZAKRZEWSKI JAKUB M 30 M 20-35 9 STAROGARD GDAŃSKI CROSSELITE EBROGYM Starogardzki 5km 0:22:16 13.47 [km/h]
36 12 DUBIELA DAWID M 31 M 16-19 6 TCZEW 5km 0:22:33 13.30 [km/h]
37 86 SHARMA LILIANNA K 6 K 20-35 2 SOPOT BBL AWF GDAŃSK 5km 0:22:41 13.23 [km/h]
38 62 LIPKOWSKI PAWEŁ M 32 M 20-35 10 TCZEW 3ATHLETE 5km 0:22:44 13.20 [km/h]
39 123 ZBREZŹNY MARIUSZ M 33 M 20-35 11 STAROGARD GDAŃSKI BBL STAROGARD GDAŃSKI Starogardzki 5km 0:22:48 13.16 [km/h]
40 56 LABON MAGDALENA K 7 K 20-35 3 KOŚCIELNA JANIA KS SOKÓŁ ZBLEWO Starogardzki 5km 0:22:51 13.13 [km/h]
41 59 LERKE KUBA M 34 M 16-19 7 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY Starogardzki 5km 0:22:58 13.06 [km/h]
42 78 PRABUCKI PIOTR M 35 M 36-49 9 STAROGARD GDAŃSKI BBL STAROGARD, SKL FILIPPIDES, MORSY SKARSZEWY Starogardzki 5km 0:23:06 12.99 [km/h]
43 102 SZMYT DAWID M 36 M 20-35 12 STAROGARD GDAŃSKI Starogardzki 5km 0:23:07 12.98 [km/h]
44 17 GABRIEL PATRYK M 37 M 36-49 10 STAROGARD GDAŃSKI GABRIEL BROTHERS/TRI STAROGARD GDAŃSKI Starogardzki 5km 0:23:11 12.94 [km/h]
45 39 KLEIN KAMIL M 38 M 36-49 11 STAROGARD GDAŃSKI BBL STAROGARD GDAŃSKI Starogardzki 5km 0:23:20 12.86 [km/h]
46 117 WOŁOWCZYK LESZEK M 39 M 20-35 13 SKARSZEWY SKARSZEWY Starogardzki 5km 0:23:26 12.80 [km/h]
47 46 KOSIŃSKI SEBASTIAN M 40 M 20-35 14 GNIEW 5km 0:23:31 12.76 [km/h]
48 58 LERKE ARKADIUSZ M 41 M 36-49 12 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY Starogardzki 5km 0:23:34 12.73 [km/h]
49 7 BYCZYŃSKA BARBARA K 8 K 36-49 2 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES/BBL STAROGARD GD. Starogardzki 5km 0:23:35 12.72 [km/h]
50 68 MARSZALEC MATEUSZ M 42 M 0-15 2 STAROGARD GDAŃSKI Starogardzki 5km 0:23:39 12.68 [km/h]
51 146 PIASKOWSKI MATEUSZ M 43 M 0-15 3 PSP SUMIN 5km 0:23:43 12.65 [km/h]
52 109 TOCHA ZBIGNIEW M 44 M 50+ 5 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY Starogardzki 5km 0:23:58 12.52 [km/h]
53 77 PIOTRZKOWSKI GRZEGORZ M 45 M 50+ 6 STAROGARD GDAŃSKI PUMA KLUB FITNESS Starogardzki 5km 0:23:58 12.52 [km/h]
54 147 KOLASSA RYSZARD M 46 M 50+ 7 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY Starogardzki 5km 0:23:58 12.52 [km/h]
55 60 LERKE PRZEMEK M 47 M 36-49 13 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY Starogardzki 5km 0:24:06 12.45 [km/h]
56 89 SIKORA BEATA K 9 K 50+ 1 CZERSK BBL CZERSK 5km 0:24:11 12.41 [km/h]
57 15 FIEREK BOŻENA K 10 K 50+ 2 CZERSK BBL CZERSK 5km 0:24:12 12.40 [km/h]
58 108 TAMOWICZ ADRIAN M 48 M 20-35 15 GNIEW 5km 0:24:19 12.34 [km/h]
59 130 ŻYWICKI WOJCIECH M 49 M 0-15 4 STAROGARD GDAŃSKI Starogardzki 5km 0:24:32 12.23 [km/h]
60 19 GACEK JAROSŁAW M 50 M 36-49 14 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY Starogardzki 5km 0:24:38 12.18 [km/h]
61 99 SZCZUKOWSKA CELESTYNA K 11 K 36-49 3 BĘDŹMIEROWICE BBL CZERSK 5km 0:24:53 12.06 [km/h]
62 65 LUBIŃSKA IZABELA K 12 K 36-49 4 KOŚCIERZYNA 5km 0:24:57 12.02 [km/h]
63 27 GROBELNY TOMASZ M 51 M 36-49 15 STAROGARD GDAŃSKI Starogardzki 5km 0:24:57 12.02 [km/h]
64 70 NIERZWICKA AGNIESZKA K 13 K 20-35 4 SKARSZEWY TRI STAROGARD GDAŃSKI Starogardzki 5km 0:25:01 11.99 [km/h]
65 20 GACEK KATARZYNA K 14 K 36-49 5 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY/ SKL FILIPPIDES Starogardzki 5km 0:25:02 11.98 [km/h]
66 66 ŁĄCKI DOMINIK M 52 M 20-35 16 BRZEŹNO WIELKIE DOVISTA ACTIVE TEAM Starogardzki 5km 0:25:03 11.98 [km/h]
67 92 SPREGA AURELIA K 15 K 36-49 6 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES Starogardzki 5km 0:25:06 11.95 [km/h]
68 113 WESOŁOWSKA MARTYNA K 16 K 20-35 5 OWIDZ Starogardzki 5km 0:25:14 11.89 [km/h]
69 142 LOKŚ PAWEŁ M 53 M 16-19 8 - 5km 0:25:19 11.85 [km/h]
70 134 PRABUCKI PATRYK M 54 M 0-15 5 STAROGARD GDAŃSKI BENIAMINEK Starogardzki 5km 0:25:23 11.82 [km/h]
71 144 SZCZEPANIAK KATARZYNA K 17 K 0-15 1 KOKOSZKOWY ZSP KOKOSZKOWY Starogardzki 5km 0:25:28 11.78 [km/h]
72 76 PATELCZYK KAROL M 55 M 0-15 6 DEMLIN PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W GODZISZEWIE Starogardzki 5km 0:25:35 11.73 [km/h]
73 10 CZAPLA NATALIA K 18 K 20-35 6 MALBORK 5km 0:25:40 11.69 [km/h]
74 138 NOWACKI BŁAŻEJ M 56 M 0-15 7 STAROGARD GDAŃSKI UKS ÓSEMKA Starogardzki 5km 0:25:53 11.59 [km/h]
75 2 ADAMKOWSKI JERZY M 57 M 50+ 8 STAROGARD GDAŃSKI MALINOWA MAMBA Starogardzki 5km 0:25:54 11.58 [km/h]
76 88 SIEKIERZYŃSKI RAFAŁ M 58 M 36-49 16 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY/BBL STAROGARD Starogardzki 5km 0:25:54 11.58 [km/h]
77 30 HELAND GRZEGORZ M 59 M 0-15 8 GDAŃSK 5km 0:25:55 11.58 [km/h]
78 84 ROGALSKA MAŁGORZATA K 19 K 36-49 7 KOLINCZ BBL STAROGARD GDAŃSKI Starogardzki 5km 0:26:03 11.52 [km/h]
79 74 PATELCZYK AGATA K 20 K 0-15 2 DEMLIN PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W GODZISZEWIE Starogardzki 5km 0:26:06 11.49 [km/h]
80 75 PATELCZYK SŁAWOMIR M 60 M 36-49 17 DEMLIN Starogardzki 5km 0:26:06 11.49 [km/h]
81 87 SIEKIERZYŃSKA DOROTA K 21 K 36-49 8 SKARSZEWY SKL FILIPPIDES STAROGARD / BBL STAROGARD GD Starogardzki 5km 0:26:10 11.46 [km/h]
82 82 RESZKE JAKUB M 61 M 16-19 9 STAROGARD GDAŃSKI RESZKE TEAM STAROGARD GDAŃSKI Starogardzki 5km 0:26:14 11.44 [km/h]
83 121 ZARĘBA BEATA K 22 K 36-49 9 KALISKA NIEZRZESZONA Starogardzki 5km 0:26:39 11.26 [km/h]
84 32 HOFFMANN DANIEL M 62 M 36-49 18 ZBLEWO Starogardzki 5km 0:26:41 11.24 [km/h]
85 136 NOWACKA BRYGIDA K 23 K 36-49 10 STAROGARD GDAŃSKI - Starogardzki 5km 0:26:43 11.23 [km/h]
86 83 RESZKE MATEUSZ M 63 M 16-19 10 STAROGARD GDAŃSKI RESZKE TEAM STAROGARD GDAŃSKI Starogardzki 5km 0:27:08 11.06 [km/h]
87 4 AŁANOWSKI ARTUR M 64 M 0-15 9 KAMIENNA KARCZMA Starogardzki 5km 0:27:15 11.01 [km/h]
88 129 ŻYWICKA KASIA K 24 K 16-19 1 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES STAROGARD / BBL STAROGARD GD Starogardzki 5km 0:27:50 10.78 [km/h]
89 150 ZAKRZEWSKA ANETA K 25 K 20-35 7 STAROGARD GDAŃSKI - Starogardzki 5km 0:27:50 10.78 [km/h]
90 5 BARAŃSKA KLAUDIA K 26 K 20-35 8 GDAŃSK 5km 0:27:51 10.77 [km/h]
91 57 LASKOWSKA DARIA K 27 K 20-35 9 STAROGARD GDAŃSKI FILIPPIDES STAROGARD GDAŃSKI Starogardzki 5km 0:27:54 10.75 [km/h]
92 124 ZDANOWICZ WIOLETA K 28 K 20-35 10 STAROGARD GDAŃSKI Starogardzki 5km 0:27:55 10.75 [km/h]
93 116 WITTKAMP KAROLINA K 29 K 20-35 11 STAROGARD GDAŃSKI KLUB KOCIEWIAK TCZEW Starogardzki 5km 0:27:55 10.75 [km/h]
94 91 SMOLIŃSKI ANDRZEJ M 65 M 20-35 17 BRZUŚCE GK GRYF TCZEW 5km 0:27:55 10.75 [km/h]
95 49 KOSOWICZ SYLWIA K 30 K 20-35 12 GRUDZIĄDZ CZOPKI KOLCZASTE 5km 0:28:05 10.68 [km/h]
96 47 KOSOWICZ MAŁGORZATA K 31 K 50+ 3 GRUDZIĄDZ CZOPKI KOLCZASTE 5km 0:28:05 10.68 [km/h]
97 94 SZARMACH SYLWIA K 32 K 20-35 13 OCYPEL Starogardzki 5km 0:28:17 10.61 [km/h]
98 69 MAZUR MICHAŁ M 66 M 36-49 19 DEMLIN SKL FILIPPIDES/BBL STAROGARD GD/MORSY SKARSZEWY Starogardzki 5km 0:28:33 10.51 [km/h]
99 28 GRYCNER PIOTR M 67 M 50+ 9 STAROGARD GDAŃSKI ROCOCO Starogardzki 5km 0:28:33 10.51 [km/h]
100 107 TALAŚKA TOMASZ M 68 M 20-35 18 STAROGARD GDAŃSKI BBL STAROGARD GDAŃSKI. Starogardzki 5km 0:28:40 10.47 [km/h]
101 42 KLUK SYLWIA K 33 K 20-35 14 SKARSZEWY Starogardzki 5km 0:28:59 10.35 [km/h]
102 36 KARWATOWSKA DOROTA K 34 K 36-49 11 BRZEŹNO WIELKIE BBL STAROGARD GD/FILIPPIDES/GK STG Starogardzki 5km 0:29:02 10.33 [km/h]
103 35 KARWATOWSKA AMELIA K 35 K 0-15 3 BRZEŹNO WIELKIE Starogardzki 5km 0:29:02 10.33 [km/h]
104 37 KARWATOWSKI ROBERT M 69 M 36-49 20 BRZEŹNO WIELKIE BBL STAROGARD GD/FILIPPIDES/GK STG Starogardzki 5km 0:29:03 10.33 [km/h]
105 61 LIEDTKE DARIUSZ M 70 M 36-49 21 TCZEW 5km 0:29:10 10.29 [km/h]
106 80 PYŻEWSKA BEATA K 36 K 36-49 12 CZERSK BBL CZERSK 5km 0:29:16 10.25 [km/h]
107 3 AŁANOWSKA ANNA K 37 K 36-49 13 KAMIENNA KARCZMA Starogardzki 5km 0:29:22 10.22 [km/h]
108 72 OSTROWSKA ALEKSANDRA K 38 K 20-35 15 STAROGARD GDAŃSKI Starogardzki 5km 0:29:37 10.13 [km/h]
109 73 OSTROWSKA IWONA K 39 K 50+ 4 STAROGARD GDAŃSKI Starogardzki 5km 0:29:38 10.12 [km/h]
110 140 LOKŚ PAULINA K 40 K 0-15 4 JANOWO ZSP JABŁOWO Starogardzki 5km 0:29:47 10.07 [km/h]
111 97 SZCZODROWSKA EWA K 41 K 50+ 5 STAROGARD GDAŃSKI BBL STAROGARD GDAŃSKI Starogardzki 5km 0:29:50 10.06 [km/h]
112 101 SZCZUKOWSKI SZYMON M 71 M 0-15 10 BĘDŹMIEROWICE BBL CZERSK 5km 0:29:55 10.03 [km/h]
113 24 GOŁĄBEK ZUZANNA K 42 K 16-19 2 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES STAROGARD / BBL STAROGARD GD Starogardzki 5km 0:30:09 9.95 [km/h]
114 93 SZARMACH GRZEGORZ M 72 M 20-35 19 OCYPEL Starogardzki 5km 0:30:28 9.85 [km/h]
115 141 SZCZYGIELSKI WIESŁAW M 73 M 20-35 20 OCYPEL - Starogardzki 5km 0:30:28 9.85 [km/h]
116 104 SZYCA MATEUSZ M 74 M 20-35 21 STAROGARD GDAŃSKI Starogardzki 5km 0:30:29 9.84 [km/h]
117 106 SZYMAŃSKI WOJCIECH M 75 M 50+ 10 STAROGARD GDAŃSKI Starogardzki 5km 0:30:39 9.79 [km/h]
118 105 SZYMAŃSKA MARZENA K 43 K 50+ 6 STAROGARD GDAŃSKI Starogardzki 5km 0:30:40 9.78 [km/h]
119 48 KOSOWICZ MICHAŁ M 76 M 50+ 11 GRUDZIĄDZ CZOPKI KOLCZASTE 5km 0:30:49 9.73 [km/h]
120 131 KUBICKI MAKSYMILIAN M 77 M 0-15 11 SKÓRCZ - Starogardzki 5km 0:32:33 9.22 [km/h]
121 43 KOBUS ZBIGNIEW M 78 M 36-49 22 GDAŃSK 5km 0:32:54 9.12 [km/h]
122 38 KAZIMIERCZAK DANIELA K 44 K 20-35 16 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY, WKURW_TEAM Starogardzki 5km 0:33:08 9.05 [km/h]
123 63 LIS EWELINA K 45 K 36-49 14 SKARSZEWY Starogardzki 5km 0:33:32 8.95 [km/h]
124 9 CZAPIEWSKI ŁUKASZ M 79 M 20-35 22 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY, WKURW_TEAM Starogardzki 5km 0:33:33 8.94 [km/h]
125 22 GODLEWSKI MAREK M 80 M 20-35 23 MALBORK 5km 0:36:05 8.31 [km/h]
126 149 NISZCZAK GRZEGORZ M 81 M 20-35 24 ROKOCIN - Starogardzki 5km 0:47:38 6.30 [km/h]
127 148 TICHONOW ZDZISŁAW M 82 M 50+ 12 ROKOCIN - Starogardzki 5km 0:47:52 6.27 [km/h]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ