Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karwatowska Liliana | Brzeźno Wielkie | Polska | START Dzieci 8-11 lat | BBL Starogard Gd/Filippides/GK STG | |
2 | Grzonka Dominik | Bytonia | Polska | START Dzieci do 7 lat | SP w Bytoni | |
3 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | START Dzieci do 7 lat | ||
4 | Leik Małgorzata | Gdańsk | Polska | START Dzieci do 7 lat | ||
5 | Żejmo Aleksander | Gdańsk | Polska | START Dzieci 8-11 lat | ||
6 | Żejmo Oskar | Gdańsk | Polska | START Dzieci 8-11 lat | ||
7 | Piotrowski Tomek | Gdańsk | Polska | START Dzieci do 7 lat | UKS Aquastacja | |
8 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | START Dzieci 8-11 lat | SGA Gdynia | |
9 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | START Dzieci do 7 lat | SGA Gdynia | |
10 | Zaręba Samuel | Kaliska | Polska | START Dzieci 8-11 lat | ZSP Kaliska | |
11 | Kalinowska Nikola | Kiełpino | Polska | START Dzieci 8-11 lat | ||
12 | Jankowski Michał | Kokoszkowy | Polska | START Dzieci 8-11 lat | SKL FILIPPIDES | |
13 | Czapiewski Kacper | Malary | Polska | START Dzieci 8-11 lat | ||
14 | Czapiewski Jakub | Malary | Polska | START Dzieci do 7 lat | ||
15 | Machalski Kuba | Malbork | Polska | START Dzieci do 7 lat | ||
16 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | START Dzieci do 7 lat | Godlewski Runners | |
17 | Szarmach Olivier | Ocypel | Polska | START Dzieci do 7 lat | ||
18 | Wilczewska Maja | Okole | Polska | START Dzieci 8-11 lat | ||
19 | Wilczewska Pola | Okole | Polska | START Dzieci do 7 lat | ||
20 | Kuc Igor | Owidz | Polska | START Dzieci do 7 lat | BLOCZEK TEAM PELPLIN/ ZSP JABŁOWO | |
21 | Kuc Jakub | Owidz | Polska | START Dzieci do 7 lat | BLOCZEK TEAM PELPLIN/ ZSP JABŁOWO | |
22 | Kuc Inga | Owidz | Polska | START Dzieci 8-11 lat | BLOCZEK TEAM PELPLIN/ ZSP JABŁOWO | |
23 | Nalborski Samuel | Pelplin | Polska | START Dzieci do 7 lat | ||
24 | Maras Szymon | Siemirowice | Polska | START Dzieci 8-11 lat | ||
25 | Maras Wiktoria | Siemirowice | Polska | START Dzieci do 7 lat | ||
26 | SZUBERT PIOTR | SIWIAŁKA | Polska | START Dzieci do 7 lat | ||
27 | SZUBERT Aleksander | SIWIAŁKA | Polska | START Dzieci 8-11 lat | ||
28 | Pałubicka Maria | Skarszewy | Polska | START Dzieci 8-11 lat | Morsy Skarszewy | |
29 | Wołowczyk Julia | Skarszewy | Polska | START Dzieci 8-11 lat | Skarszewy | |
30 | Nierzwicki Miłosz | Skarszewy | Polska | START Dzieci do 7 lat | ||
31 | Kazimierczak Bartosz | Skarszewy | Polska | START Dzieci do 7 lat | Morsy Skarszewy | |
32 | Kluk Kinga | Skarszewy | Polska | START Dzieci do 7 lat | ||
33 | Nierzwicki Franciszek | Skarszewy | Polska | START Dzieci do 7 lat | biegam z mamą | |
34 | Wołowczyk Fabian | Skarszewy | Polska | START Dzieci do 7 lat | Skarszewy | |
35 | Kazimierczak Wojcjech | Skarszewy | Polska | START Dzieci do 7 lat | Morsy Skarszewy | |
36 | Sharma Ayan | Sopot | Polska | START Dzieci do 7 lat | ||
37 | Sharma Anisa | Sopot | Polska | START Dzieci do 7 lat | ||
38 | Sharma Ishan | Sopot | Polska | START Dzieci 8-11 lat | SP 8 w Sopocie | |
39 | Misztal Martyna | Starogard Gd. | Polska | START Dzieci 8-11 lat | ||
40 | Grobelna Wiktoria | Starogard Gd. | Polska | START Dzieci do 7 lat | Bajeczka nr.8 | |
41 | Grobelny Maksymilian | Starogard Gd. | Polska | START Dzieci 8-11 lat | KP Starogard rocznik 09 | |
42 | Rysiewska Klaudia | Starogard Gdański | Polska | START Dzieci 8-11 lat | ||
43 | Gutowska Urszula | starogard gdański | Polska | START Dzieci do 7 lat | ||
44 | Zdanowicz Agata | Starogard Gdański | Polska | START Dzieci do 7 lat | ||
45 | Nierzwicki Mikołaj | Starogard Gdański | Polska | START Dzieci do 7 lat | ||
46 | Rysiewski Oskar | Starogard Gdański | Polska | START Dzieci 8-11 lat | ||
47 | Ossowski Józef | Starogard Gdański | Polska | START Dzieci do 7 lat | ||
48 | Żardecka Ewa | Starogard Gdański | Polska | START Dzieci do 7 lat | ||
49 | Kawka Jan | Starogard Gdański | Polska | START Dzieci 8-11 lat | ||
50 | Kawka Alicja | Starogard Gdański | Polska | START Dzieci 8-11 lat | ||
51 | Mazur Tosia | Starogard Gdański | Polska | START Dzieci 8-11 lat | ||
52 | Zbroch Julek | Starogard Gdański | Polska | START Dzieci do 7 lat | ||
53 | Petka Szymon | Starogard Gdański | Polska | START Dzieci do 7 lat | ||
54 | Leik Wiktor | Straszyn | Polska | START Dzieci do 7 lat | ||
55 | Piaskowski Paweł | Sumin | Polska | START Dzieci 8-11 lat | PSP SUMIN | |
56 | Piaskowski Jakub | SUMIN | Polska | START Dzieci 8-11 lat | PSP SUMIN | |
57 | Gruchała Karolina | Swarożyn | Polska | START Dzieci 8-11 lat | ||
58 | Nierzwicka Wiktoria | Więckowy | Polska | START Dzieci 8-11 lat | biegam z mamą | |
59 | Fierka Paweł | Zblewo | Polska | START Dzieci 8-11 lat | Filippides Starogard GD | |
60 | Gabryel Stanisław | Żabno | Polska | START Dzieci do 7 lat | TRI Starogard Gdański |
Wyświetleń: 5291