3 Ultramaraton Kaszubska Poniewierka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Grau Joanna Kwidzyn 100km Kwidzyn Biega opłacono on-line
2 Sowiński Michał Gdańsk 30km opłacono on-line
3 Siedlecki Artur Gdynia 30km Morsy Gdyńskie
4 Mika Adam Gdynia 30km opłacono on-line
5 Szarawara Łukasz Warszawa 30km opłacono on-line
6 Zakrzewski Łukasz Chwaszczyno 30km 10.00 PLN
7 Piernicka Krystyna Chwaszczyno 30km 10.00 PLN
8 Czajkowski Tomasz Gdansk 30km ORTOsfera.pl/PolMet opłacono on-line
9 Kempa Tomasz Gdańsk 30km opłacono
10 Konopko Artur Kleosin 100km BiegoStok
11 Pazda pozorska Gosia Pazda-Pozorska Słupsk 100km
12 Czarnecki Piotr Warszawa 100km opłacono on-line
13 Fingas Maciej Gdańsk 30km opłacono
14 Ciesielski Witold Gdańsk 30km opłacono
15 Kowalski Artur Gdynia 30km opłacono on-line
16 Jaśkowski Paweł Warszawa 100km Ale po co to...? opłacono on-line
17 ANTONOWICZ PAWEŁ Gdańsk 30km SANBAO CrossFighting Team opłacono on-line
18 Kanawka Agnieszka Gdańsk 30km opłacono
19 Olechnowicz Slawomir Słupsk 30km Stopa Słupsk 5.00 PLN
20 Guziński Jacek Tczew 30km Biegający Tczew opłacono on-line
21 Zalewski Karol Rumia 30km JAtrenuje opłacono on-line
22 Sikora Sebastan Gdynia 100km Acel Osteo-Sport Gdynia
23 Jura Krzysztof Miastko 30km MTS HAMER MIASTKO opłacono on-line
24 Skwirowski Karol Gdańsk 30km opłacono on-line
25 Bancewicz Radek Bukówka 30km Salon Kosmetyczny DIAMENT Słupsk opłacono on-line
26 Stężycki Maciej Śrem 100km opłacono on-line
27 Sosnowski Jarosław Tczew 30km Biegający Tczew opłacono on-line
28 Figura Marcin Kwidzyn 100km Kwidzyn Run opłacono
29 Zamojski Paweł Rumia 100km MajaTeam opłacono
30 Lackowski Andrzej Nowa Wieś 30km Aikido UMK Toruń
31 Gawin Andrzej Miastko 30km opłacono on-line
32 Szolc-Nartowski Bartosz Gdańsk 30km OIRP Gdańsk opłacono on-line
33 Krzaczkowski Paweł Stężyca 30km LYNXNET Stężyca
34 Wysocki Wojciech Szymbark 30km
35 Wysocki Marcin Szymbark 30km
36 Skolimowski Marcin Gdynia 30km opłacono on-line
37 Stańczykowski Rafał Gdynia 30km
38 Sosnowska Bożena Tczew 30km Biegający Tczew opłacono on-line
39 Naczyk Marta Gdynia 30km Dietetyk www.FormaNaSzczyt.pl opłacono on-line
40 Zielińska Kinga Gdańsk 30km opłacono on-line
41 Jedlewski Krzysztof Lublin 30km opłacono on-line
42 Gross Radosław ŁÓDŹ 30km Łódź Running Team opłacono on-line
43 Wolski Jerzy Krojanty 30km opłacono on-line
44 Etmański Piotr Chwaszczyno 30km Bunga Bunga Team opłacono on-line
45 Nowosielski Roman Gdynia 30km opłacono on-line
46 Myszk Łukasz Gdynia 30km opłacono on-line
47 Jędrzejczyk Agnieszka Warszawa 30km opłacono on-line
48 Mazerska Mariola Gdańsk 30km opłacono on-line
49 Mazerski Grzegorz Gdańsk 30km opłacono on-line
50 Darmochwał Leszek Poznań 30km Dzikie Bobry opłacono on-line
51 korpusik marta gdańsk 30km opłacono on-line
52 Kempczyński Piotr Gdynia 30km Husaria RUN Gdynia opłacono
53 Kozikowski Robert Działdowo 30km opłacono on-line
54 Niewdzięczna Barbara Olsztyn 30km Team Są Wolniejsi opłacono
55 Wrońska Dorota Lubawa 30km Lubawa Kocha Biegać, # WAWRZYNTEAM opłacono on-line
56 Siwa Kinga Gdańsk 100km opłacono on-line
57 Marciniak Mateusz Gdynia 30km Rezerwowe Psy opłacono on-line
58 Ohler Aleksandra Gdynia 30km opłacono on-line
59 Wojnarowska Marcelina Gdynia 30km 10.00 PLN
60 Lipowski Karol Tuchom 100km Zoeller Tech
61 Litka Andrzej Mława 30km opłacono on-line
62 Lebiedziński Radek Reda 30km Załoga Buldoga opłacono on-line
63 Ostrowski Józef Tczew 30km Biegający Tczew / Pazurtupaka / Gemalto opłacono
64 Pniewski Maciek Gdynia 30km opłacono on-line
65 Murawski Maciej Gdańsk 100km Miki Team opłacono on-line
66 Zawadzki Kazimierz Błotnia 30km Straszyn biega opłacono on-line
67 Szadejko Adam Gdynia 30km opłacono
68 Siemiątkowski Arkadiusz Nowe Miasto Lubawskie 30km EXPOM TEAM
69 Bajor Michał Gdynia 30km opłacono on-line
70 Grochowski Michał Gdańsk 100km LPP TEAM
71 Kołodziejska Lucyna Gdańsk 100km Accelerating Poland opłacono
72 Malinowska Małgorzata Gdańsk 30km
73 Filipiak Anna Gdańsk 30km opłacono on-line
74 Lewicki Maciej Straszyn 30km opłacono on-line
75 Milewicz Marek Gdańsk 30km opłacono on-line
76 Pastwa Monika Gdańsk 30km opłacono on-line
77 Żurawik Andrzej Gdynia 30km opłacono on-line
78 Zalewski Dariusz Gdańsk 30km opłacono
79 Laskowski Daniel Bydgoszcz 100km Run Pasja
80 Białek Piotr Klewki 30km 3Bro
81 Karolak Asia Słupsk 100km opłacono
82 Pieniądz Bartłomiej Kraków 100km Misiu z buszu opłacono on-line
83 Myszk Katarzyna Kościerzyna 30km Ekipa Zryw opłacono on-line
84 Wróbel Sebastian Gdynia 30km Apteka Gemini Team opłacono on-line
85 Wojcieszek Andrzej Sopot 30km Apteka Gemini Team opłacono on-line
86 Zygry-Wiśniewska Karolina Gdańsk 30km Apteka Gemini Team opłacono on-line
87 Fibich Dorota Kościerzyna 30km Ekipa Zryw opłacono on-line
88 Żdanuk Wojciech 30km opłacono on-line
89 Bednarek Adrian Bydgoszcz 30km adrianbednarek.pl opłacono on-line
90 Karolak Ania Słupsk 100km MUAY RUNNING TEAM opłacono
91 Rogocz Maciej Gdynia 30km opłacono on-line
92 Uber Marcin Pruszcz Gdański 100km Decathlon Przymorze Team opłacono on-line
93 Wozbanowicz Jacek Straszyn 30km STRASZYN BIEGA opłacono on-line
94 Bednarek Dariusz Solec 30km opłacono
95 Dyś Jarosław Słupsk 30km Markos Running Team opłacono on-line
96 Rafalski Eliasz Olsztyn 30km opłacono
97 Funk Rozalia Funk Darzlubie 30km 20.00 PLN
98 Białas Arkadiusz Słupsk 100km STOPA Słupsk opłacono on-line
99 kiprowski waldemar Gdansk 30km opłacono on-line
100 Sułkowska Agnieszka Gdańsk 30km opłacono on-line


Wyświetleń: 21247

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ