Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#KASZANIENAMOKA | |||||||||
1 | Orłowski Radosław | Gdynia | 100km | #KASZANIENAMOKA | |||||
A&RT | |||||||||
2 | Kosieradzki Tomasz | Warsaw | 100km | A&RT | opłacono on-line | ||||
ADVA Optical Networking | |||||||||
3 | Szajdziuk Piotr | Gdańsk | 100km | ADVA Optical Networking | opłacono on-line | ||||
Accelerating Poland | |||||||||
4 | Kołodziejska Lucyna | Gdańsk | 100km | Accelerating Poland | opłacono | ||||
Acel Osteo-Sport Gdynia | |||||||||
5 | Sikora Sebastan | Gdynia | 100km | Acel Osteo-Sport Gdynia | |||||
Akademia Biegania Grudziądz | |||||||||
6 | Janowski Mariusz | Grudziądz | 100km | Akademia Biegania Grudziądz | |||||
Ale po co to...? | |||||||||
7 | Jaśkowski Paweł | Warszawa | 100km | Ale po co to...? | opłacono on-line | ||||
Apteka Gemini Team | |||||||||
8 | Hinc Janusz | Gdynia | 100km | Apteka Gemini Team | opłacono on-line | ||||
BIESY | |||||||||
9 | Walaszkowska Dominika | Gościcino | 100km | BIESY | |||||
Biegający Tczew | |||||||||
10 | Gurbowicz Jarosław | Tczew | 100km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
Biegam dla Iskierki „Julia Buczko fb” | |||||||||
11 | Kojro Bartosz | Szczytno | 100km | Biegam dla Iskierki „Julia Buczko fb” | opłacono on-line | ||||
Biegiem na Rower | |||||||||
12 | Parwa Michał | Dziekanowice | 100km | Biegiem na Rower | opłacono on-line | ||||
BiegoStok | |||||||||
13 | Konopko Artur | Kleosin | 100km | BiegoStok | |||||
Biegowy Świat | |||||||||
14 | Szczupakowska Izabela | Gdańsk | 100km | Biegowy Świat | opłacono on-line | ||||
COM-DKM | |||||||||
15 | BARANOWSKI Marek | Kosakowo | 100km | COM-DKM | opłacono on-line | ||||
DCT Drużyna Biegowa | |||||||||
16 | Luto Paweł | Gdańsk | 100km | DCT Drużyna Biegowa | opłacono on-line | ||||
17 | Wojnowski Wiesław | Gdańsk | 100km | DCT Drużyna Biegowa | opłacono on-line | ||||
DCT Drużyna Biegowa | |||||||||
18 | Gajdus Wiktor | Gdańsk | 100km | DCT Drużyna Biegowa | opłacono on-line | ||||
Decathlon Przymorze Team | |||||||||
19 | Uber Marcin | Pruszcz Gdański | 100km | Decathlon Przymorze Team | opłacono on-line | ||||
Dziki Zaborów | |||||||||
20 | Goralewski Mateusz | Zaborów | 100km | Dziki Zaborów | opłacono on-line | ||||
Dziki żeglarz | |||||||||
21 | Kłakulak Robert | Chojnice | 100km | Dziki żeglarz | opłacono | ||||
FABER TEAM | |||||||||
22 | Mazurek Michał | Gdańsk | 100km | FABER TEAM | opłacono on-line | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
23 | Piotrowski Michał | Gdańsk | 100km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
24 | Reseman Sylwia | Żukowo | 100km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | ||||
Forever Young Łódź | |||||||||
25 | KLIMCZEWSKI ANDRZEJ | Łódź | 100km | Forever Young Łódź | opłacono on-line | ||||
Grupa ASE | |||||||||
26 | Puchniarz Mateusz | Gdańsk | 100km | Grupa ASE | opłacono on-line | ||||
Grupa Malbork | |||||||||
27 | Kmieć Jacek | Malbork | 100km | Grupa Malbork | opłacono on-line | ||||
Husaria Race Team | |||||||||
28 | Barczak Anna | Mogilno | 100km | Husaria Race Team | |||||
29 | Słoniewski Rafał | Gdynia | 100km | Husaria Race Team | opłacono on-line | ||||
J.S. HAMILTON | |||||||||
30 | Stankiewicz Michał | Gdynia | 100km | J.S. HAMILTON | opłacono on-line | ||||
JAMA | |||||||||
31 | Prątnicki Mariusz | Gdynia | 100km | JAMA | opłacono on-line | ||||
32 | Zdybel Jacek | Gdynia | 100km | JAMA | opłacono on-line | ||||
KOLBUDY TEAM | |||||||||
33 | Podczarski Tomek | Kolbudy | 100km | KOLBUDY TEAM | opłacono on-line | ||||
34 | Podczarska Izabela | Kolbudy | 100km | KOLBUDY TEAM | opłacono on-line | ||||
KRT | |||||||||
35 | Gaś Piotr | Skoczów | 100km | KRT | opłacono on-line | ||||
Klub Biegacza Jurund Szczytno | |||||||||
36 | Zdunek Józef | Szczytno | 100km | Klub Biegacza Jurund Szczytno | opłacono on-line | ||||
Klub Biegaczy 'Prawo do Życia' | |||||||||
37 | Kłeczek Jacek | Rumia | 100km | Klub Biegaczy 'Prawo do Życia' | opłacono on-line | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
38 | Grau Joanna | Kwidzyn | 100km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
Kwidzyn Run | |||||||||
39 | Figura Marcin | Kwidzyn | 100km | Kwidzyn Run | opłacono | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
40 | Oliwiński Paweł | Biała Góra | 100km | LKS Zantyr Sztum | |||||
LOFT Team EXTREME | |||||||||
41 | Weis Michał Weis | Śrem | 100km | LOFT Team EXTREME | opłacono on-line | ||||
LOTOS Running Team | |||||||||
42 | Araucz Adrian | Gdańsk | 100km | LOTOS Running Team | opłacono on-line | ||||
LPP TEAM | |||||||||
43 | Grochowski Michał | Gdańsk | 100km | LPP TEAM | |||||
Leśne Dukty Gdynia | |||||||||
44 | Karpowicz Bartosz | Gdynia | 100km | Leśne Dukty Gdynia | opłacono on-line | ||||
Lufthansa Systems Poland Active | |||||||||
45 | Rogoża Piotr | Gdańsk | 100km | Lufthansa Systems Poland Active | opłacono on-line | ||||
Luks Start Nakło | |||||||||
46 | Sprenger Mirosław | Nakło nad Notecią | 100km | Luks Start Nakło | opłacono on-line | ||||
MISJONARZE KLARETYNI C.M.F. | |||||||||
47 | Lihs Tadeusz | Łódź | 100km | MISJONARZE KLARETYNI C.M.F. | opłacono on-line | ||||
MUAY RUNNING TEAM | |||||||||
48 | Karolak Ania | Słupsk | 100km | MUAY RUNNING TEAM | opłacono | ||||
MajaTeam | |||||||||
49 | Zamojski Paweł | Rumia | 100km | MajaTeam | opłacono | ||||
Majestic Sport | |||||||||
50 | Bieszke Michał | Gdynia | 100km | Majestic Sport | opłacono | ||||
Maligna | |||||||||
51 | Jaźniewicz Artur | Świnoujście | 100km | Maligna | opłacono on-line | ||||
52 | Wojna Mikołaj | Poznań | 100km | Maligna | opłacono on-line | ||||
M i P | |||||||||
53 | Brzeski Marcin | Rumia | 100km | M i P | opłacono on-line | ||||
Miki Team | |||||||||
54 | Murawski Maciej | Gdańsk | 100km | Miki Team | opłacono on-line | ||||
55 | Figel Michał | Gdańsk | 100km | Miki Team | opłacono on-line | ||||
Misiu z buszu | |||||||||
56 | Pieniądz Bartłomiej | Kraków | 100km | Misiu z buszu | opłacono on-line | ||||
Nocny Turysta | |||||||||
57 | Pallach Piotr | Wejherowo | 100km | Nocny Turysta | opłacono on-line | ||||
OCEANIC | |||||||||
58 | Litwin Piotr | Gdańsk | 100km | OCEANIC | |||||
PANKOW ULTRA T1M | |||||||||
59 | Pankow Marcin | Gdynia | 100km | PANKOW ULTRA T1M | opłacono on-line | ||||
PGB Sportowa Paczka | |||||||||
60 | Kunkel Anna | Gdańsk | 100km | PGB Sportowa Paczka | opłacono | ||||
61 | Grendziński Andrzej | Ostróda | 100km | PGB Sportowa Paczka | opłacono | ||||
ParkRun Rumia | |||||||||
62 | Mrozowski Dariusz | Rumia | 100km | ParkRun Rumia | opłacono | ||||
Piękni i Bestie | |||||||||
63 | Sobociński Karol | Bruk | 100km | Piękni i Bestie | opłacono | ||||
Pozor Vlak! | |||||||||
64 | Głód Michał | Elbląg | 100km | Pozor Vlak! | opłacono | ||||
Pruszcz Biega | |||||||||
65 | Chrząszcz Bartłomiej | Pruszcz Gdański | 100km | Pruszcz Biega | opłacono on-line | ||||
66 | Podwysocki Wojciech | Pruszcz Gdański | 100km | Pruszcz Biega | opłacono on-line | ||||
67 | Podwysocka Dominika | Pruszcz Gdański | 100km | Pruszcz Biega | opłacono | ||||
Przecinak77 | |||||||||
68 | Roman Krzysztof | Bolszewo | 100km | Przecinak77 | opłacono on-line | ||||
RUNHOGS Tychy | |||||||||
69 | Walczyńska Karolina | Bielsko-Biała | 100km | RUNHOGS Tychy | opłacono on-line | ||||
70 | Horowski Tomasz | Tychy | 100km | RUNHOGS Tychy | opłacono on-line | ||||
RUNSOFUN | |||||||||
71 | Weremjewicz Marcin Wiktor | Gdynia | 100km | RUNSOFUN | opłacono on-line | ||||
Rowerowe Kaszuby | |||||||||
72 | Lewandowska Natalia | Kartuzy | 100km | Rowerowe Kaszuby | |||||
Rum Runners | |||||||||
73 | Reginia Piotr | Gdańsk | 100km | Rum Runners | opłacono on-line | ||||
Run Around The Island | |||||||||
74 | Sarnecki Kamil | Gdańsk | 100km | Run Around The Island | opłacono on-line | ||||
Run Pasja | |||||||||
75 | Laskowski Daniel | Bydgoszcz | 100km | Run Pasja | |||||
SKTJ | |||||||||
76 | Skarżyński Tomasz | Gdańsk | 100km | SKTJ | opłacono on-line | ||||
SONSIEDZI | |||||||||
77 | Kierenko Paweł | Otwock | 100km | SONSIEDZI | opłacono on-line | ||||
STOPA Słupsk | |||||||||
78 | Białas Arkadiusz | Słupsk | 100km | STOPA Słupsk | opłacono on-line | ||||
SUT, Pruszcz Biega, Straszyn Biega | |||||||||
79 | Bolek Daniel | Pruszcz Gdański | 100km | SUT, Pruszcz Biega, Straszyn Biega | opłacono on-line | ||||
80 | Muzolf Dorota | Pruszcz Gdański | 100km | SUT, Pruszcz Biega, Straszyn Biega | opłacono on-line | ||||
81 | Kulgajuk Michal | Pruszcz Gdanski | 100km | SUT, Pruszcz Biega, Straszyn Biega | opłacono on-line | ||||
SUT Straszyn Ultra Team | |||||||||
82 | Jan Jarosław | Pruszcz Gdański | 100km | SUT Straszyn Ultra Team | opłacono on-line | ||||
83 | Nuż Jacek | Pruszcz Gdański | 100km | SUT Straszyn Ultra Team | opłacono on-line | ||||
ShipCup | |||||||||
84 | Paschke Roman | Gdynia | 100km | ShipCup | opłacono on-line | ||||
Skazani na sukces | |||||||||
85 | Gajewski Szymon | Ostróda | 100km | Skazani na sukces | opłacono on-line | ||||
Smashing Pąpkins | |||||||||
86 | Siwoń Ewa | Warszawa (Wawer) | 100km | Smashing Pąpkins | |||||
SuchyTeam | |||||||||
87 | Suchcicki Krzysztof | Wysoka | 100km | SuchyTeam | opłacono on-line | ||||
88 | Suchcicki Krzysztof | Wysoka | 100km | SuchyTeam | |||||
Sztafeta Nadziei | |||||||||
89 | Grzeszczuk Łukasz | Gdańsk | 100km | Sztafeta Nadziei | opłacono on-line | ||||
TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO/ Dyniamic | |||||||||
90 | Grzegorczyk Marcin Joachim | Władysławowo | 100km | TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO/ Dyniamic | |||||
Team Bogusia Trzasko | |||||||||
91 | Sikora Roger | gdynia | 100km | Team Bogusia Trzasko | opłacono on-line | ||||
The Runners Świecie | |||||||||
92 | Kuchta Marcin | Świecie | 100km | The Runners Świecie | |||||
TriCity Ultra | |||||||||
93 | Dagiel Dominik | Gdańsk | 100km | TriCity Ultra | opłacono on-line | ||||
Trucht Tarchomin Team | |||||||||
94 | Romanów Przemek | Rajszew | 100km | Trucht Tarchomin Team | opłacono on-line | ||||
UKS SIÓDEMKA RUMIA | |||||||||
95 | Borzyszkowski Jacek | Konarzyny | 100km | UKS SIÓDEMKA RUMIA | |||||
ULTRA 3 | |||||||||
96 | Dzikiewicz Krzysztof | Bojano | 100km | ULTRA 3 | opłacono on-line | ||||
Ultra Way | |||||||||
97 | Rewers Dariusz | Gdynia | 100km | Ultra Way | opłacono | ||||
VACO sp. z o.o. | |||||||||
98 | Hirsz Piotr | Gdynia | 100km | VACO sp. z o.o. | opłacono on-line | ||||
VRC Kętrzyn | |||||||||
99 | Nestorowicz Marek | Kętrzyn | 100km | VRC Kętrzyn | opłacono on-line | ||||
WPRunning | |||||||||
100 | Miedziejewski Andrzej | Pruszków | 100km | WPRunning | |||||
Wegas Wolin | |||||||||
101 | Kwieciński Feliks | Wolin | 100km | Wegas Wolin | opłacono on-line | ||||
WiRan Team | |||||||||
102 | Król Maciej | Reda | 100km | WiRan Team | opłacono on-line | ||||
Wieczorne bieganie w Szczecinie / hawajskie rekiny | |||||||||
103 | Tymul Jakub | szczecin | 100km | Wieczorne bieganie w Szczecinie / hawajskie rekiny | |||||
Wymiatacze / ultra dreptacz | |||||||||
104 | Bieszke Rafał | Gdynia | 100km | Wymiatacze / ultra dreptacz | opłacono on-line | ||||
Yienu | |||||||||
105 | Łuc Grzegorz | Otwock | 100km | Yienu | opłacono on-line | ||||
Zoeller Tech | |||||||||
106 | Lipowski Karol | Tuchom | 100km | Zoeller Tech | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
107 | Pazda pozorska Gosia Pazda-Pozorska | Słupsk | 100km | ||||||
108 | Czarnecki Piotr | Warszawa | 100km | opłacono on-line | |||||
109 | Stężycki Maciej | Śrem | 100km | opłacono on-line | |||||
110 | Siwa Kinga | Gdańsk | 100km | opłacono on-line | |||||
111 | Karolak Asia | Słupsk | 100km | opłacono | |||||
112 | Warnke Mirko | Galway, Ireland | 100km | opłacono on-line | |||||
113 | Harbutiak Monika | Cisowo | 100km | opłacono on-line | |||||
114 | Mikołajczyk Dariusz | Zielona Góra | 100km | opłacono on-line | |||||
115 | Galla Agnieszka | Gdynia | 100km | opłacono on-line | |||||
116 | urbanska agnieszka | gdynia | 100km | opłacono on-line | |||||
117 | Maulerova Vendula | Frýdek-Místek | 100km | opłacono on-line | |||||
118 | Mieloch Tamara | Podkowa Leśna | 100km | ||||||
119 | Chudyba Michał | Gdańsk | 100km | opłacono on-line | |||||
120 | Jurgielewicz Jacek | Kostkowo | 100km | opłacono on-line | |||||
121 | Szewczyk Jarosław | Nowy Dwór Gdański | 100km | opłacono on-line | |||||
122 | Szrull Zenon | Grążawy | 100km | opłacono on-line | |||||
123 | Dargiewicz Robert | Gdańsk | 100km | opłacono on-line | |||||
124 | Konkol Kazimierz | Somonino | 100km | opłacono on-line | |||||
125 | Kujawska Anna | Rzy | 100km | ||||||
126 | Hryniewicka Monika | Rumia | 100km | opłacono on-line | |||||
127 | Borkowski Adam | Gdańsk | 100km | opłacono on-line | |||||
128 | Przybył Wojciech | Szczecin | 100km | opłacono on-line | |||||
129 | Kowalski Piotr | Gorzów Wlkp | 100km | opłacono on-line | |||||
130 | Grudziński Krzysztof | Olsztyn | 100km | opłacono on-line | |||||
131 | Bernatowicz Ziemowit | Koleczkowo | 100km | opłacono on-line | |||||
132 | CZAJA ŁUKASZ | BYTONIA | 100km | opłacono | |||||
133 | Trybalski Krzysztof Trybalski | Gdynia | 100km | opłacono on-line | |||||
134 | Zakrzewski Maciej | Rumia | 100km | opłacono on-line | |||||
135 | Lic Janusz | Zabrze | 100km | opłacono on-line | |||||
136 | Adamiak Łukasz | Śrem | 100km | opłacono on-line | |||||
137 | GUTKOWSKI WOJCIECH | Szczecinek | 100km | opłacono on-line | |||||
138 | Borysewicz Wiktor | Wyrzeka | 100km | opłacono on-line | |||||
139 | Błochowiak MAGDALENA | Miejska Górka | 100km | ||||||
140 | Stankiewicz Michał | Irlandia | 100km | opłacono on-line | |||||
141 | Bezak Magdalena | Ostrowiec Świętokrzyski | 100km | opłacono | |||||
142 | Piekarz Radoslaw | Warszawa | 100km | opłacono on-line | |||||
143 | RYSZCZYK ADAM | Wrocław | 100km | opłacono on-line | |||||
144 | Żak Tomasz | Śrem | 100km | opłacono on-line | |||||
145 | Kubera Paweł | Gdańsk | 100km | opłacono on-line | |||||
146 | Kaszkur Tomasz | Gdańsk | 100km | opłacono | |||||
147 | Borówka Ryszard | Gdynia | 100km | opłacono on-line | |||||
148 | kaszluga katarzyna | warszawa | 100km | ||||||
149 | Brzóska Tomasz | Olsztyn | 100km | opłacono on-line | |||||
150 | Pettke Rafał | Gdańsk | 100km | opłacono on-line | |||||
151 | Piotrowski Jarosław | Świecie | 100km | opłacono on-line | |||||
152 | Gandor Krzysztof | Gdynia | 100km | opłacono on-line | |||||
153 | Makowska Patrycja | Główczyce | 100km | opłacono on-line | |||||
154 | Swęd Krzysztof | Lębork | 100km | opłacono on-line | |||||
155 | Meissner Paweł | Gdańsk | 100km | opłacono on-line | |||||
156 | Morus Tomek | Kwidzyn | 100km | opłacono | |||||
157 | Piotrowski Mateusz | Sierakowice | 100km | ||||||
158 | Kowalska Natalia | Gdańsk | 100km | opłacono on-line | |||||
159 | Pękal Artur | Sadlinki | 100km | opłacono | |||||
160 | Waryś Marek | Kolbudy | 100km | opłacono on-line | |||||
161 | Bogdanowicz Robert | Gdańsk | 100km | opłacono on-line | |||||
162 | Kowalewski Jarosław | Gdynia | 100km | opłacono on-line | |||||
163 | Gołębiowski Piotr | Straszyn | 100km | opłacono on-line | |||||
164 | Steinke Michael | Gdynia | 100km | opłacono on-line | |||||
165 | Duda Maciej | Gdańsk | 100km | opłacono on-line | |||||
166 | Cygan Tomasz | Warszawa | 100km | opłacono on-line | |||||
167 | Matusiak Bartłomiej | Reda | 100km | opłacono on-line | |||||
168 | Urbański Dariusz | Gdańsk | 100km | opłacono | |||||
169 | Wojdasiewicz Tadeusz | Kępice | 100km | opłacono on-line | |||||
170 | Gokiert-Skrentna Justyna | Złotów | 100km | ||||||
171 | KRZYWAŃSKA MONIKA | GOŁACZEWY | 100km | opłacono on-line | |||||
172 | Witkowski Michał | Toruń | 100km | opłacono on-line | |||||
173 | Zwierzyński Wojciech | Gdańśk | 100km | ||||||
174 | Cebula-Sołtysiak Ewelina | Prochowice | 100km | ||||||
175 | Drywa Jakub | Gdynia | 100km | opłacono | |||||
176 | Pagórski Łukasz | Mława | 100km | opłacono on-line | |||||
177 | Józefko Arkadiusz | Gdynia | 100km | ||||||
178 | błach piotr | Sławoborze | 100km | ||||||
179 | Kołdej Bartek | Warszawa | 100km | opłacono on-line | |||||
180 | Porowski Waldek | Celestynów | 100km | opłacono on-line | |||||
181 | Gostkowska-Drzewicka Magdalena | Sobącz | 100km | opłacono on-line | |||||
182 | Kuzimski Aleksander | Gdańsk | 100km | opłacono on-line | |||||
183 | Skrobała Dariusz | Bolechowo | 100km | opłacono on-line | |||||
184 | Arnold Przemysław | Warszawa | 100km | opłacono on-line | |||||
185 | Gadamska-Kabata Paulina | Gdańsk | 100km | opłacono on-line | |||||
186 | Fałtynowicz Jacek | GDAŃSK | 100km | opłacono on-line | |||||
187 | Bogdanowicz Beata | Gdańsk | 100km | ||||||
188 | Kondratiuk Renata | Gdańsk | 100km | opłacono on-line | |||||
189 | Kiryluk Patrycja | Gdynia | 100km | opłacono on-line | |||||
190 | Przybyła Adam | Łódź | 100km | opłacono on-line | |||||
191 | Pastuła Łukasz | Kolbuszowa | 100km | opłacono on-line | |||||
192 | Przybylski Patryk | Toruń | 100km | opłacono on-line | |||||
bez klubu | |||||||||
193 | Strzelecki Jacek | Gdańsk | 100km | bez klubu | opłacono on-line | ||||
complexsports | |||||||||
194 | godzisz tomasz | Gdynia | 100km | complexsports | |||||
klub biegacza Prawo do życia | |||||||||
195 | KLEBBA BARTOSZ | SWARZEWO | 100km | klub biegacza Prawo do życia | opłacono on-line | ||||
natural born runners | |||||||||
196 | Sierszulska Ewa | Poznań | 100km | natural born runners | opłacono | ||||
Świat płytek u Kryspina | |||||||||
197 | Jankowski Grzegorz | BYTÓW | 100km | Świat płytek u Kryspina | opłacono on-line | ||||
Świdnicka Grupa Biegowa | |||||||||
198 | Dębek Piotrek | Świdnica | 100km | Świdnicka Grupa Biegowa | |||||
Żychlin | |||||||||
199 | Kiełbasa Michał | Gdynia | 100km | Żychlin | opłacono on-line |
Wyświetleń: 31678