3 Ultramaraton Kaszubska Poniewierka

META 100 KM - 3. ULTRAMARATON KASZUBSKA PONIEWIERKA

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub Wynik Prędkość km/h x PK 51 KM
1 126 REWERS DARIUSZ M 1 GDYNIA ULTRA WAY 9:45:03 10.26 [km/h] 4:47:25
2 92 MAZUREK MICHAŁ M 2 GDAŃSK FABER TEAM 11:03:24 9.04 [km/h] 5:36:02
3 137 SKROBAŁA DARIUSZ M 3 BOLECHOWO 11:17:22 8.86 [km/h] 5:44:30
4 37 GOŁĘBIOWSKI PIOTR M 4 STRASZYN 11:24:35 8.76 [km/h] 5:55:02
5 161 WITKOWSKI MICHAŁ M 5 TORUŃ 11:37:39 8.60 [km/h] 5:38:51
6 121 PRZYBYŁ WOJCIECH M 6 SZCZECIN 11:40:49 8.56 [km/h] 6:03:24
7 101 PAGÓRSKI ŁUKASZ M 7 MŁAWA 11:42:55 8.54 [km/h] 5:25:29
8 5 BERNATOWICZ ZIEMOWIT M 8 KOLECZKOWO 11:43:58 8.52 [km/h] 5:41:20
9 13 BORÓWKA RYSZARD M 9 GDYNIA 11:48:55 8.46 [km/h] 5:24:30
10 153 UBER MARCIN M 10 PRUSZCZ GDAŃSKI DECATHLON PRZYMORZE TEAM 11:55:51 8.38 [km/h] 5:45:10
11 102 PALLACH PIOTR M 11 WEJHEROWO NOCNY TURYSTA 12:04:33 8.28 [km/h] 6:02:37
12 24 DRYWA JAKUB M 12 GDYNIA 12:06:33 8.26 [km/h] 6:04:11
13 78 KRÓL MACIEJ M 13 REDA WIRAN TEAM 12:13:45 8.18 [km/h] 5:48:03
14 140 SPRENGER MIROSŁAW M 14 NAKŁO NAD NOTECIĄ LUKS START NAKŁO 12:19:33 8.11 [km/h] 5:35:21
15 167 ZAMOJSKI PAWEŁ M 15 RUMIA MAJATEAM 12:24:35 8.06 [km/h] 6:04:27
16 538 WRONKOWSKI IGOR M 16 - - 12:24:43 8.06 [km/h] 5:24:27
17 90 MATUSIAK BARTŁOMIEJ M 17 REDA 12:30:19 8.00 [km/h] 5:50:48
18 531 LIPOWSKI KAROL M 18 TUCHOM ZOELLER TECH 12:31:46 7.98 [km/h] 5:56:09
19 43 GRZESZCZUK ŁUKASZ M 19 GDAŃSK SZTAFETA NADZIEI 12:32:04 7.98 [km/h] 6:04:12
20 7 BIAŁAS ARKADIUSZ M 20 SŁUPSK STOPA SŁUPSK 12:35:21 7.94 [km/h] 6:11:16
21 147 SWĘD KRZYSZTOF M 21 LĘBORK 12:36:46 7.93 [km/h] 6:16:45
22 19 CYGAN TOMASZ M 22 WARSZAWA 12:37:42 7.92 [km/h] 6:19:01
23 97 MURAWSKI MACIEJ M 23 GDAŃSK MIKI TEAM 12:40:55 7.89 [km/h] 6:06:27
24 537 KONOPKO ARTUR M 24 - - 12:49:50 7.79 [km/h] 6:31:56
25 163 WOJNA MIKOŁAJ M 25 POZNAŃ MALIGNA 12:54:18 7.75 [km/h] 6:19:55
26 54 JAŹNIEWICZ ARTUR M 26 ŚWINOUJŚCIE MALIGNA 12:54:18 7.75 [km/h] 6:30:18
27 58 KAROLAK ASIA K 1 SŁUPSK 12:54:27 7.75 [km/h] 6:39:48
28 63 KIRYLUK PATRYCJA K 2 GDYNIA 13:05:39 7.64 [km/h] 6:28:06
29 145 STRZELECKI JACEK M 27 GDAŃSK BEZ KLUBU 13:12:14 7.57 [km/h] 6:11:40
30 149 SZCZUPAKOWSKA IZABELA K 3 GDAŃSK BIEGOWY ŚWIAT 13:15:14 7.54 [km/h] 6:30:20
31 105 PASCHKE ROMAN M 28 GDYNIA SHIPCUP 13:19:56 7.50 [km/h] 6:36:00
32 146 SUCHCICKI KRZYSZTOF M 29 WYSOKA SUCHYTEAM 13:24:21 7.46 [km/h] 6:27:51
33 110 PIENIĄDZ BARTŁOMIEJ M 30 KRAKÓW MISIU Z BUSZU 13:24:41 7.46 [km/h] 6:32:14
34 151 SZRULL ZENON M 31 GRĄŻAWY 13:26:35 7.44 [km/h] 6:25:13
35 17 CHRZĄSZCZ BARTŁOMIEJ M 32 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 13:27:25 7.43 [km/h] 6:27:49
36 73 KONKOL KAZIMIERZ M 33 SOMONINO 13:27:26 7.43 [km/h] 6:12:17
37 98 MUZOLF DOROTA K 4 PRUSZCZ GDAŃSKI SUT, PRUSZCZ BIEGA, STRASZYN BIEGA 13:28:18 7.42 [km/h] 6:48:39
38 65 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ M 34 ŁÓDŹ FOREVER YOUNG ŁÓDŹ 13:30:53 7.40 [km/h] 6:34:02
39 166 ZAKRZEWSKI MACIEJ M 35 RUMIA 13:34:23 7.37 [km/h] 6:51:14
40 112 PIOTROWSKI JAROSŁAW M 36 ŚWIECIE 13:38:33 7.33 [km/h] 7:10:58
41 34 GANDOR KRZYSZTOF M 37 GDYNIA 13:43:17 7.29 [km/h] 6:28:05
42 114 PODCZARSKA IZABELA K 5 KOLBUDY KOLBUDY TEAM 13:44:49 7.27 [km/h] 6:50:42
43 96 MROZOWSKI DARIUSZ M 38 RUMIA PARKRUN RUMIA 13:45:31 7.27 [km/h] 6:51:07
44 162 WOJDASIEWICZ TADEUSZ M 39 KĘPICE 13:49:36 7.23 [km/h] 6:24:56
45 47 HINC JANUSZ M 40 GDYNIA APTEKA GEMINI TEAM 13:49:55 7.23 [km/h] 6:30:29
46 106 PASTUŁA ŁUKASZ M 41 KOLBUSZOWA 13:50:02 7.23 [km/h] 6:50:17
47 60 KASZKUR TOMASZ M 42 GDAŃSK 13:50:53 7.22 [km/h] 7:10:59
48 80 KUBERA PAWEŁ M 43 GDAŃSK 13:54:38 7.19 [km/h] 6:25:17
49 100 NUŻ JACEK M 44 PRUSZCZ GDAŃSKI SUT STRASZYN ULTRA TEAM 14:08:26 7.07 [km/h] 6:59:05
50 99 NESTOROWICZ MAREK M 45 KĘTRZYN VRC KĘTRZYN 14:08:36 7.07 [km/h] 6:52:13
51 88 ŁUC GRZEGORZ M 46 OTWOCK YIENU 14:11:05 7.05 [km/h] 7:05:06
52 11 BOLEK DANIEL M 47 PRUSZCZ GDAŃSKI SUT, PRUSZCZ BIEGA, STRASZYN BIEGA 14:12:21 7.04 [km/h] 6:57:44
53 8 BIESZKE MICHAŁ M 48 GDYNIA MAJESTIC SPORT 14:15:21 7.01 [km/h] 6:41:16
54 56 KACZMAREK TOMASZ M 49 POZNAŃ STREFA PSYCHOLOGII SPORTU 14:19:48 6.98 [km/h] 7:06:39
55 123 PUCHNIARZ MATEUSZ M 50 GDAŃSK GRUPA ASE 14:20:45 6.97 [km/h] 6:50:30
56 81 KULGAJUK MICHAL M 51 PRUSZCZ GDANSKI SUT, PRUSZCZ BIEGA, STRASZYN BIEGA 14:22:48 6.95 [km/h] 6:59:04
57 160 WEREMJEWICZ MARCIN WIKTOR M 52 GDYNIA RUNSOFUN 14:24:58 6.94 [km/h] 6:50:34
58 93 MEISSNER PAWEŁ M 53 GDAŃSK 14:30:32 6.89 [km/h] 6:54:10
59 9 BEZAK MAGDALENA K 6 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 14:30:32 6.89 [km/h] 7:10:57
60 77 KOWALSKI PIOTR M 54 GORZÓW WLKP 14:38:33 6.83 [km/h] 7:06:39
61 104 PARWA MICHAŁ M 55 DZIEKANOWICE BIEGIEM NA ROWER 14:38:49 6.83 [km/h] 7:19:14
62 32 GAJEWSKI SZYMON M 56 OSTRÓDA SKAZANI NA SUKCES 14:44:16 6.79 [km/h] 6:53:26
63 59 KARPOWICZ BARTOSZ M 57 GDYNIA LEŚNE DUKTY GDYNIA 14:44:18 6.79 [km/h] 7:07:19
64 36 GŁÓD MICHAŁ M 58 ELBLĄG POZOR VLAK! 14:44:50 6.78 [km/h] 7:24:37
65 57 KAROLAK ANIA K 7 SŁUPSK MUAY RUNNING TEAM 14:46:07 6.77 [km/h] 6:58:06
66 74 KOSIERADZKI TOMASZ M 59 WARSAW A&RT 14:49:07 6.75 [km/h] 7:18:57
67 164 WOJNOWSKI WIESŁAW M 60 GDAŃSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA 14:50:26 6.74 [km/h] 7:19:00
68 31 GAJDUS WIKTOR M 61 GDAŃSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA 14:50:27 6.74 [km/h] 7:18:57
69 111 PIETRASIK HANNA K 8 WARSZAWA 14:51:37 6.73 [km/h] 7:20:11
70 87 LUTO PAWEŁ M 62 GDAŃSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA 14:54:00 6.71 [km/h] 7:19:04
71 75 KOWALEWSKI JAROSŁAW M 63 GDYNIA 14:55:01 6.70 [km/h] 7:43:12
72 62 KIERENKO PAWEŁ M 64 OTWOCK SONSIEDZI 14:59:40 6.67 [km/h] 7:14:55
73 109 PIEKARZ RADOSLAW M 65 WARSZAWA 15:02:12 6.65 [km/h] 7:18:59
74 168 ZDUNEK JÓZEF M 66 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 15:03:00 6.64 [km/h] 7:50:00
75 148 SZAJDZIUK PIOTR M 67 GDAŃSK ADVA OPTICAL NETWORKING 15:12:45 6.57 [km/h] 7:19:00
76 144 STĘŻYCKI MACIEJ M 68 ŚREM 15:18:22 6.53 [km/h] 7:07:01
77 139 SOBOCIŃSKI KAROL M 69 BRUK PIĘKNI I BESTIE 15:18:25 6.53 [km/h] 7:11:00
78 10 BOGDANOWICZ ROBERT M 70 GDAŃSK 15:19:40 6.52 [km/h] 7:32:36
79 4 BARANOWSKI MAREK M 71 KOSAKOWO COM-DKM 15:20:50 6.52 [km/h] 7:32:34
80 39 GOSTKOWSKA-DRZEWICKA MAGDALENA K 9 SOBĄCZ 15:22:00 6.51 [km/h] 7:44:56
81 52 JANKOWSKI GRZEGORZ M 72 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 15:25:35 6.48 [km/h] 6:57:50
82 40 GRAU JOANNA K 10 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 15:28:35 6.46 [km/h] 7:40:43
83 29 FIGURA MARCIN M 73 KWIDZYN KWIDZYN RUN 15:28:40 6.46 [km/h] 7:40:43
84 44 GURBOWICZ JAROSŁAW M 74 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 15:29:26 6.46 [km/h] 7:05:07
85 20 CZAJA ŁUKASZ M 75 BYTONIA 15:31:34 6.44 [km/h] 7:47:29
86 113 PIOTROWSKI MICHAŁ M 76 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 15:33:41 6.43 [km/h] 7:35:54
87 70 KOŁDEJ BARTEK M 77 WARSZAWA 15:33:46 6.43 [km/h] 7:47:29
88 129 ROMANÓW PRZEMEK M 78 RAJSZEW TRUCHT TARCHOMIN TEAM 15:36:46 6.41 [km/h] 6:59:56
89 72 KONDRATIUK RENATA K 11 GDAŃSK 15:36:55 6.40 [km/h] 7:50:05
90 55 JURGIELEWICZ JACEK M 79 KOSTKOWO 15:38:17 6.39 [km/h] 7:45:37
91 45 GUTKOWSKI WOJCIECH M 80 SZCZECINEK 15:39:16 6.39 [km/h] 7:37:46
92 22 DAGIEL DOMINIK M 81 GDAŃSK TRICITY ULTRA 15:40:36 6.38 [km/h] 7:32:05
93 86 LIHS TADEUSZ M 82 ŁÓDŹ MISJONARZE KLARETYNI C.M.F. 15:42:20 6.37 [km/h] 7:29:31
94 85 LIC JANUSZ M 83 ZABRZE 15:44:03 6.36 [km/h] 7:43:19
95 95 MORUS TOMEK M 84 KWIDZYN 15:44:06 6.36 [km/h] 7:41:52
96 108 PĘKAL ARTUR M 85 SADLINKI 15:44:08 6.36 [km/h] 7:34:06
97 18 CHUDYBA MICHAŁ M 86 GDAŃSK 15:44:50 6.35 [km/h] 7:34:06
98 169 ZDYBEL JACEK M 87 GDYNIA JAMA 15:45:37 6.35 [km/h] 7:24:14
99 119 PRĄTNICKI MARIUSZ M 88 GDYNIA JAMA 15:45:39 6.34 [km/h] 7:24:15
100 49 HOROWSKI TOMASZ M 89 TYCHY RUNHOGS TYCHY 15:47:56 6.33 [km/h] 7:49:46
101 131 SARNECKI KAMIL M 90 GDAŃSK RUN AROUND THE ISLAND 15:48:10 6.33 [km/h] 7:29:24
102 155 URBAŃSKI DARIUSZ M 91 GDAŃSK 15:49:07 6.32 [km/h] 7:45:03
103 142 STANKIEWICZ MICHAŁ M 92 IRLANDIA 15:50:01 6.32 [km/h] 7:46:52
104 23 DARGIEWICZ ROBERT M 93 GDAŃSK 15:50:27 6.31 [km/h] 7:17:18
105 141 STANKIEWICZ MICHAŁ M 94 GDYNIA J.S. HAMILTON 15:51:39 6.30 [km/h] 7:33:25
106 89 MAKOWSKA PATRYCJA K 12 GŁÓWCZYCE 15:51:45 6.30 [km/h] 7:34:04
107 82 KUNKEL ANNA K 13 GDAŃSK PGB SPORTOWA PACZKA 15:51:52 6.30 [km/h] 7:56:37
108 68 KMIEĆ JACEK M 95 MALBORK GRUPA MALBORK 15:53:53 6.29 [km/h] 7:36:46
109 14 BORYSEWICZ WIKTOR M 96 WYRZEKA 15:55:07 6.28 [km/h] 7:53:32
110 170 ŻAK TOMASZ M 97 ŚREM 15:55:08 6.28 [km/h] 7:53:32
111 159 WEIS MICHAŁ WEIS M 98 ŚREM LOFT TEAM EXTREME 15:55:08 6.28 [km/h] 7:53:33
112 2 ARAUCZ ADRIAN M 99 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 15:57:40 6.27 [km/h] 7:19:44
113 84 KWIECIŃSKI FELIKS M 100 WOLIN WEGAS WOLIN POZA LIMITEM - [km/h] 7:49:59
- 125 RESEMAN SYLWIA K - ŻUKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM DNF - [km/h] 0:00:00
- 28 FIGEL MICHAŁ M - GDAŃSK MIKI TEAM DNF - [km/h] 0:00:00
- 103 PANKOW MARCIN M - GDYNIA PANKOW ULTRA T1M DNF - [km/h] 7:55:38
- 94 MIKOŁAJCZYK DARIUSZ M - ZIELONA GÓRA DNF - [km/h] 0:00:00
- 6 BIESZKE RAFAŁ M - GDYNIA WYMIATACZE / ULTRA DREPTACZ DNF - [km/h] 7:44:00
- 3 ARNOLD PRZEMYSŁAW M - WARSZAWA DNF - [km/h] 5:44:36
- 67 KŁECZEK JACEK M - RUMIA KLUB BIEGACZY 'PRAWO DO ŻYCIA' DNF - [km/h] 7:56:45
- 157 WARNKE MIRKO M - GALWAY, IRELAND DNF - [km/h] 0:00:00
- 534 SIKORA SEBASTIAN M - GDYNIA ACEL OSTEO-SPORT GDYNIA DNF - [km/h] 4:47:26
- 1 ADAMIAK ŁUKASZ M - ŚREM DNF - [km/h] 7:53:32
- 12 BORKOWSKI ADAM M - GDAŃSK DNF - [km/h] 7:58:13
- 15 BRZESKI MARCIN M - RUMIA M I P DNF - [km/h] 7:46:53
- 16 BRZÓSKA TOMASZ M - OLSZTYN DNF - [km/h] 0:00:00
- 21 CZARNECKI PIOTR M - WARSZAWA DNF - [km/h] 0:00:00
- 25 DUDA MACIEJ M - GDAŃSK DNF - [km/h] 0:00:00
- 26 DZIKIEWICZ KRZYSZTOF M - BOJANO ULTRA 3 DNF - [km/h] 7:21:37
- 30 GADAMSKA-KABATA PAULINA K - GDAŃSK DNF - [km/h] 0:00:00
- 33 GALLA AGNIESZKA K - GDYNIA DNF - [km/h] 0:00:00
- 35 GAŚ PIOTR M - SKOCZÓW KRT DNF - [km/h] 7:14:36
- 38 GORALEWSKI MATEUSZ M - ZABORÓW DZIKI ZABORÓW DNF - [km/h] 0:00:00
- 41 GRENDZIŃSKI ANDRZEJ M - OSTRÓDA PGB SPORTOWA PACZKA DNF - [km/h] 0:00:00
- 42 GRUDZIŃSKI KRZYSZTOF M - OLSZTYN DNF - [km/h] 0:00:00
- 46 HARBUTIAK MONIKA K - CISOWO DNF - [km/h] 0:00:00
- 48 HIRSZ PIOTR M - GDYNIA VACO SP. Z O.O. DNF - [km/h] 0:00:00
- 50 HRYNIEWICKA MONIKA K - RUMIA DNF - [km/h] 0:00:00
- 51 JAN JAROSŁAW M - PRUSZCZ GDAŃSKI SUT STRASZYN ULTRA TEAM DNF - [km/h] 0:00:00
- 53 JAŚKOWSKI PAWEŁ M - WARSZAWA ALE PO CO TO...? DNF - [km/h] 0:00:00
- 61 KIEŁBASA MICHAŁ M - GDYNIA ŻYCHLIN DNF - [km/h] 0:00:00
- 64 KLEBBA BARTOSZ M - SWARZEWO KLUB BIEGACZA PRAWO DO ŻYCIA DNF - [km/h] 0:00:00
- 66 KŁAKULAK ROBERT M - CHOJNICE DZIKI ŻEGLARZ DNF - [km/h] 0:00:00
- 69 KOJRO BARTOSZ M - SZCZYTNO BIEGAM DLA ISKIERKI „JULIA BUCZKO FB” DNF - [km/h] 0:00:00
- 71 KOŁODZIEJSKA LUCYNA K - GDAŃSK ACCELERATING POLAND DNF - [km/h] 0:00:00
- 76 KOWALSKA NATALIA K - GDAŃSK DNF - [km/h] 7:56:49
- 79 KRZYWAŃSKA MONIKA K - GOŁACZEWY DNF - [km/h] 7:49:49
- 83 KUZIMSKI ALEKSANDER M - GDAŃSK DNF - [km/h] 0:00:00
- 91 MAULEROVA VENDULA K - FRÝDEK-MÍSTEK DNF - [km/h] 0:00:00
- 107 PETTKE RAFAŁ M - GDAŃSK DNF - [km/h] 0:00:00
- 115 PODCZARSKI TOMEK M - KOLBUDY KOLBUDY TEAM DNF - [km/h] 0:00:00
- 116 PODWYSOCKA DOMINIKA K - PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA DNF - [km/h] 7:55:47
- 117 PODWYSOCKI WOJCIECH M - PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA DNF - [km/h] 0:00:00
- 118 POROWSKI WALDEK M - CELESTYNÓW DNF - [km/h] 0:00:00
- 120 PRZYBYLSKI PATRYK M - TORUŃ DNF - [km/h] 0:00:00
- 122 PRZYBYŁA ADAM M - ŁÓDŹ DNF - [km/h] 0:00:00
- 124 REGINIA PIOTR M - GDAŃSK RUM RUNNERS DNF - [km/h] 0:00:00
- 127 ROGOŻA PIOTR M - GDAŃSK LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE DNF - [km/h] 0:00:00
- 128 ROMAN KRZYSZTOF M - BOLSZEWO PRZECINAK77 DNF - [km/h] 7:43:35
- 130 RYSZCZYK ADAM M - WROCŁAW DNF - [km/h] 0:00:00
- 132 SIERSZULSKA EWA K - POZNAŃ NATURAL BORN RUNNERS DNF - [km/h] 0:00:00
- 133 SIKORA ROGER M - GDYNIA TEAM BOGUSIA TRZASKO DNF - [km/h] 0:00:00
- 134 SIONDALSKI PIOTR M - PRĘGOWO KATOWNIA DNF - [km/h] 0:00:00
- 135 SIWA KINGA K - GDAŃSK DNF - [km/h] 0:00:00
- 136 SKARŻYŃSKI TOMASZ M - GDAŃSK SKTJ DNF - [km/h] 0:00:00
- 138 SŁONIEWSKI RAFAŁ M - GDYNIA HUSARIA RACE TEAM DNF - [km/h] 0:00:00
- 143 STEINKE MICHAEL M - GDYNIA DNF - [km/h] 0:00:00
- 150 SZEWCZYK JAROSŁAW M - NOWY DWÓR GDAŃSKI DNF - [km/h] 0:00:00
- 152 TRYBALSKI KRZYSZTOF TRYBALSKI M - GDYNIA DNF - [km/h] 0:00:00
- 154 URBANSKA AGNIESZKA K - GDYNIA DNF - [km/h] 0:00:00
- 156 WALCZYŃSKA KAROLINA K - BIELSKO-BIAŁA RUNHOGS TYCHY DNF - [km/h] 0:00:00
- 158 WARYŚ MAREK M - KOLBUDY DNF - [km/h] 0:00:00
- 165 WOŹNIAK MIKOŁAJ M - STARA WIEŚ DNF - [km/h] 0:00:00
- 532 JABŁOŃSKI ROBERT M - GDAŃSK TUMBO TEAM DNF - [km/h] 0:00:00
- 536 WOLIŃSKI KAROL M - LEGBĄD - DNF - [km/h] 7:20:06

META 30 KM - 3. ULTRAMARATON KASZUBSKA PONIEWIERKA

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub kat. Prawnicza DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 185 BEDNAREK ADRIAN M 1 BYDGOSZCZ ADRIANBEDNAREK.PL 30km 2:14:48 13.35 [km/h]
2 449 SOWA MICHAŁ M 2 GDAŃSK 30km 2:14:50 13.35 [km/h]
3 464 SUCHENIA PIOTR M 3 REDA INOV-8 TEAM / FJORD NANSEN TEST TEAM / RUNPASSION.PL 30km 2:25:31 12.37 [km/h]
4 245 GAPSKI MATEUSZ M 4 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 65 30km 2:28:39 12.11 [km/h]
5 527 ŻOŁDOWICZ RADOSŁAW M 5 REDA AUDIOMANUFAKTURA.PL / STREFATUNINGU.PL 30km 2:29:28 12.04 [km/h]
6 510 WRYCZA DANIEL M 6 KOŚCIERZYNA 30km 2:33:16 11.74 [km/h]
7 517 ZALEWSKI KAROL M 7 RUMIA JATRENUJE 30km 2:34:40 11.64 [km/h]
8 516 ZALEWSKI DARIUSZ M 8 GDAŃSK 30km 2:34:52 11.62 [km/h]
9 181 BARANOWSKI ADAM M 9 GDAŃSK 2H59MIN.PL 30km 2:35:16 11.59 [km/h]
10 217 CZAJKOWSKI TOMASZ M 10 GDANSK ORTOSFERA.PL/POLMET 30km 2:35:49 11.55 [km/h]
11 519 ZAWALUK MARCIN M 11 GDAŃSK (RT) RUNHOLIK TEAM 30km 2:38:21 11.37 [km/h]
12 511 WYGANOWSKI KONRAD M 12 RUMIA 30km 2:39:21 11.30 [km/h]
13 389 OBERLAN-MAROŃ JOANNA K 1 TORUŃ AKPB MARMEL 30km 2:43:06 11.04 [km/h]
14 268 IWAN MAŁGORZATA K 2 GDAŃSK DRUŻYNA SZPIKU / MAJA TEAM 30km 2:44:27 10.95 [km/h]
15 448 SOSNOWSKI JAROSŁAW M 13 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 30km 2:44:27 10.95 [km/h]
16 258 GRODZKI TOMASZ M 14 DARŁOWO ZESPÓŁ SZKÓŁ MORSKICH DARŁOWO 30km 2:45:06 10.90 [km/h]
17 284 JURA KRZYSZTOF M 15 MIASTKO MTS HAMER MIASTKO 30km 2:45:16 10.89 [km/h]
18 238 FINGAS MACIEJ M 16 GDAŃSK Zawody Prawnicze 30km 2:45:35 10.87 [km/h]
19 310 KOWALKOWSKI KRZYSZTOF M 17 GDAŃSK LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE 30km 2:46:58 10.78 [km/h]
20 222 DAMPS SYLWESTER M 18 GOWINO 30km 2:47:07 10.77 [km/h]
21 213 CIMACHOWSKI JAKUB M 19 SOLEC KUJAWSKI CIMATECH 30km 2:48:03 10.71 [km/h]
22 481 TELEPSKI MICHAŁ M 20 PRUSZCZ GDAŃSKI LUFTHANSA SYSTEMS POLAND NULL 30km 2:48:22 10.69 [km/h]
23 275 JANKIEWICZ TOMASZ M 21 MIASTKO MTS HAMER MIASTKO 30km 2:48:33 10.68 [km/h]
24 443 SIKORA IWONA K 3 GDYNIA 30km 2:48:46 10.67 [km/h]
25 254 GOŁASZEWSKI ŁUKASZ M 22 GDAŃSK 30km 2:49:04 10.65 [km/h]
26 265 GUZIŃSKI JACEK M 23 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 30km 2:50:09 10.58 [km/h]
27 545 DEPKA PRĄDZYŃSKI OLGIERD M 24 GDYNIA - 30km 2:50:42 10.54 [km/h]
28 216 CZAJKA MARCIN M 25 GDAŃSK 30km 2:51:27 10.50 [km/h]
29 278 JARSKA HANNA K 4 GDYNIA DW#43 30km 2:51:43 10.48 [km/h]
30 518 ZAWADZKI KAZIMIERZ M 26 BŁOTNIA STRASZYN BIEGA 30km 2:52:13 10.45 [km/h]
31 533 JAKUBOWSKI MARCIN M 27 GDAŃSK - 30km 2:52:23 10.44 [km/h]
32 184 BEDNARCZYK TOMASZ M 28 TRZCIANKA 30km 2:52:23 10.44 [km/h]
33 354 MAŁACHOWICZ ŁUKASZ M 29 LĘBORK 30km 2:53:06 10.40 [km/h]
34 347 ŁAPUĆ KRZYSZTOF M 30 GDAŃSK 30km 2:53:31 10.37 [km/h]
35 206 CHAŁUPA DANIEL M 31 BYTÓW KLUB BIEGACZA GOCH 30km 2:54:23 10.32 [km/h]
36 365 MERDA PIOTR M 32 MIASTKO MTS HAMER 30km 2:55:59 10.23 [km/h]
37 223 DARMOCHWAŁ LESZEK M 33 POZNAŃ DZIKIE BOBRY 30km 2:56:07 10.22 [km/h]
38 320 KRUPA GRZEGORZ M 34 WŁOCŁAWEK ANWIL TEAM 30km 2:56:22 10.21 [km/h]
39 416 PRUS MAREK M 35 WŁOCLAWEK ANWIL TEAM 30km 2:56:22 10.21 [km/h]
40 377 MYRCIK RAFAŁ M 36 PRUSZCZ GDAŃSKI 30km 2:56:36 10.19 [km/h]
41 380 NACZYK MARTA K 5 GDYNIA DIETETYK WWW.FORMANASZCZYT.PL 30km 2:56:36 10.19 [km/h]
42 364 MERDA KATARZYNA K 6 MIASTKO MTS HAMER 30km 2:56:43 10.19 [km/h]
43 350 ŁAWECKI JAKUB ŁAWECKI M 37 ROTMANKA GRYŹ PODUCHĘ Zawody Prawnicze 30km 2:56:54 10.18 [km/h]
44 286 KALOCIŃSKI DAWID M 38 TORUŃ 30km 2:57:04 10.17 [km/h]
45 368 MIKA ADAM M 39 GDYNIA 30km 2:57:36 10.14 [km/h]
46 501 WOLAK RAFAŁ M 40 GDYNIA ZORZA GDYNIA 30km 2:58:34 10.08 [km/h]
47 409 PODGÓRSKI ADAM M 41 GDYNIA 30km 2:58:35 10.08 [km/h]
48 226 DOMBROWSKI RADEK M 42 GDAŃSK 30km 2:59:09 10.05 [km/h]
49 199 BROŻYNA RYSZARD M 43 GDYNIA 30km 2:59:11 10.05 [km/h]
50 433 ROSZYK PRZEMEK M 44 KOZIEGŁOWY PARKRUN POZNAŃ 30km 3:01:22 9.92 [km/h]
51 452 SPENCE MARK GEORGE M 45 BERGEN BIEGAJ Z GŁOWĄ 30km 3:01:47 9.90 [km/h]
52 173 ANTONOWICZ PAWEŁ M 46 GDAŃSK SANBAO CROSSFIGHTING TEAM 30km 3:01:50 9.90 [km/h]
53 495 WOJCIESZEK ANDRZEJ M 47 SOPOT APTEKA GEMINI TEAM 30km 3:02:26 9.87 [km/h]
54 546 LACKOWSKI ANDRZEJ M 48 NOWA WIEŚ UMK AIKIDO TORUŃ 30km 3:03:29 9.81 [km/h]
55 338 LEYK DANIEL M 49 LUZINO LEYK TEAM 30km 3:04:52 9.74 [km/h]
56 339 LEYK SZYMON M 50 GDYNIA 30km 3:05:23 9.71 [km/h]
57 453 SPRZĄCZKOWSKI KRZYSZTOF M 51 GDYNIA 30km 3:05:23 9.71 [km/h]
58 299 KOŁAKOWSKI MIKOŁAJ M 52 REDA ENDURE TEAM / RUNEDA 30km 3:05:29 9.70 [km/h]
59 323 KUBIAK JAGODA K 7 WEJHEROWO 30km 3:06:36 9.65 [km/h]
60 477 SZYMAŃSKA AGATA K 8 GDAŃSK 30km 3:06:39 9.64 [km/h]
61 359 MATEJUK ARKADIUSZ M 53 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 30km 3:07:24 9.61 [km/h]
62 437 SAMSON IZABELA K 9 RUMIA JATRENUJE 30km 3:07:25 9.60 [km/h]
63 314 KOWALSKI BOGUSŁAW M 54 TORUŃ KLUB WYSOKOGÓRSKI W TORUNIU 30km 3:07:34 9.60 [km/h]
64 474 SZUSTEK ADAM M 55 TUCHOM SZUSTY TEAM :-) 30km 3:07:55 9.58 [km/h]
65 214 CORBLIN REGIS M 56 GDYNIA 30km 3:08:02 9.57 [km/h]
66 175 BAJOR MICHAŁ M 57 GDYNIA 30km 3:08:13 9.56 [km/h]
67 215 CUCJEW GRZEGORZ M 58 GDYNIA 30km 3:08:13 9.56 [km/h]
68 330 LABUDDA MIROSŁAW M 59 RUMIA MTB-MALE TROJMIASTO BIEGA 30km 3:08:14 9.56 [km/h]
69 231 DYŚ JAROSŁAW M 60 SŁUPSK MARKOS RUNNING TEAM 30km 3:08:15 9.56 [km/h]
70 293 KINAL JAKUB M 61 GDAŃSK Zawody Prawnicze 30km 3:08:46 9.54 [km/h]
71 247 GDANIEC SŁAWOMIR M 62 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 30km 3:09:06 9.52 [km/h]
72 224 DĄBROWSKI ROMAN M 63 CHOJNICZKI 30km 3:09:24 9.50 [km/h]
73 505 WOZBANOWICZ JACEK M 64 STRASZYN STRASZYN BIEGA 30km 3:09:38 9.49 [km/h]
74 542 KRZACZKOWSKI PAWEŁ M 65 STĘŻYCA KOSZAŁKOWO 30km 3:10:21 9.46 [km/h]
75 488 WIDAK MATEUSZ WIDAK M 66 KOSZALIN 30km 3:10:23 9.45 [km/h]
76 211 CIEŚLA ELA K 10 OLSZTYNEK BIEGAJĄCE MAŁŻEŃSTWO 30km 3:10:39 9.44 [km/h]
77 307 KOSPAŁ PAWŁOWSKI ŁUKASZ M 67 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 30km 3:10:40 9.44 [km/h]
78 521 ZIELIŃSKA KINGA K 11 GDAŃSK 30km 3:11:04 9.42 [km/h]
79 321 KRZEMIŃSKI PIOTR M 68 GDAŃSK 30km 3:11:06 9.42 [km/h]
80 430 ROGOCZ MACIEJ M 69 GDYNIA Zawody Prawnicze 30km 3:11:12 9.41 [km/h]
81 356 MARCINIAK MATEUSZ M 70 GDYNIA REZERWOWE PSY 30km 3:11:22 9.41 [km/h]
82 446 SKWIROWSKI KAROL M 71 GDAŃSK 30km 3:11:27 9.40 [km/h]
83 406 PILACHOWSKA ANNA K 12 GDYNIA 30km 3:11:35 9.40 [km/h]
84 192 BOHN ZBIGNIEW M 72 SUCHY DWÓR 30km 3:11:36 9.39 [km/h]
85 196 BORYNA-ZŁOTA OLA K 13 GDAŃSK 30km 3:12:03 9.37 [km/h]
86 195 BORYNA JAREK M 73 GDAŃSK 30km 3:12:03 9.37 [km/h]
87 438 SAWIŃSKI JAREK M 74 STRASZYN 30km 3:12:24 9.36 [km/h]
88 440 SIEK MAREK M 75 JAGATOWO SPORT EVO 30km 3:12:40 9.34 [km/h]
89 442 SIEROCIN AGATA K 14 GDYNIA 30km 3:12:58 9.33 [km/h]
90 303 KORJAT BARTEK M 76 GDYNIA 30km 3:12:58 9.33 [km/h]
91 309 KOWALEWSKI TOMASZ M 77 GDYNIA 30km 3:13:11 9.32 [km/h]
92 381 NADOLNY TOMASZ M 78 GDAŃSK TUMBOTEAM; BZG 30km 3:13:21 9.31 [km/h]
93 469 SZARAWARA ŁUKASZ M 79 WARSZAWA 30km 3:13:45 9.29 [km/h]
94 344 LUDA ŻANETA K 15 RADOSZKI #WAWRZYTEAM 30km 3:14:02 9.28 [km/h]
95 188 BIAŁY PAWEŁ M 80 GDYNIA EURO STYL 30km 3:14:18 9.26 [km/h]
96 376 MUSIELAK PIOTR M 81 POZNAŃ PGB 30km 3:14:28 9.26 [km/h]
97 503 WOLSKI JERZY M 82 KROJANTY 30km 3:14:33 9.25 [km/h]
98 541 OLECHOWICZ SŁAWOMIR M 83 SŁUPSK STOPA SŁUPSK 30km 3:14:33 9.25 [km/h]
99 212 CIEŚLA JAREK M 84 OLSZTYNEK BIEGAJĄCE MAŁŻEŃSTWO 30km 3:14:39 9.25 [km/h]
100 257 GRABIAS ALEKSANDRA K 16 GDAŃSK 30km 3:15:12 9.22 [km/h]
101 343 LITKA ANDRZEJ M 85 MŁAWA 30km 3:15:17 9.22 [km/h]
102 428 REKIEĆ MACIEJ M 86 SUCHY DWÓR BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 30km 3:15:51 9.19 [km/h]
103 322 KUBIAK ANDRZEJ M 87 RUMIA 30km 3:16:07 9.18 [km/h]
104 544 WYSOCKI MARCIN M 88 SZYMBARK KOSZAŁKOWO 30km 3:16:09 9.18 [km/h]
105 451 SOWIŃSKI MICHAŁ M 89 GDAŃSK 30km 3:16:11 9.18 [km/h]
106 329 KWIATKOWSKI KAJETAN M 90 GDAŃSK BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 30km 3:16:22 9.17 [km/h]
107 239 FOGT-KLOCKOWSKA MONIKA K 17 GDYNIA KLOCKI GDYNIA 30km 3:16:31 9.16 [km/h]
108 371 MILEWICZ MAREK M 91 GDAŃSK 30km 3:16:34 9.16 [km/h]
109 326 KULAS PAWEŁ M 92 POGÓRZE WYMIATACZE 30km 3:16:48 9.15 [km/h]
110 523 ZIĘCIAK MICHAŁ M 93 STARGARD 30km 3:17:10 9.13 [km/h]
111 418 PRZYSIĘŻNY GRZEGORZ M 94 GDAŃSK 30km 3:17:16 9.12 [km/h]
112 524 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA K 18 GDAŃSK APTEKA GEMINI TEAM 30km 3:17:31 9.11 [km/h]
113 423 RADOMYSKI ŁUKASZ M 95 GDAŃSK Zawody Prawnicze 30km 3:17:35 9.11 [km/h]
114 447 SOSNOWSKA BOŻENA K 19 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 30km 3:17:52 9.10 [km/h]
115 528 ŻURAWIK ANDRZEJ M 96 GDYNIA 30km 3:18:00 9.09 [km/h]
116 236 FILIPIAK ANNA K 20 GDAŃSK 30km 3:18:08 9.08 [km/h]
117 348 ŁASAK PAWEŁ M 97 WARSZAWA ŁASAK RUNNING TEAM 30km 3:18:17 9.08 [km/h]
118 459 STĘPNIEWSKI MARCIN M 98 SIEMIANICE MARKOS RUNNING TEAM 30km 3:18:44 9.06 [km/h]
119 219 CZECHANOWSKA LUCYNA K 21 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 30km 3:18:59 9.05 [km/h]
120 220 CZECHANOWSKI PIOTR M 99 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 30km 3:19:00 9.05 [km/h]
121 193 BOHUCKI PIOTR M 100 REDA 30km 3:19:19 9.03 [km/h]
122 253 GOLAS GRAŻYNA K 22 GDYNIA 30km 3:19:36 9.02 [km/h]
123 342 LILA PATRYCJA K 23 ŁAPALICE 30km 3:19:54 9.00 [km/h]
124 379 MYSZK ŁUKASZ M 101 GDYNIA 30km 3:20:33 8.98 [km/h]
125 180 BARANOWSKA AGNIESZKA K 24 GDAŃSK 2H59MIN.PL 30km 3:21:47 8.92 [km/h]
126 340 LIETZ RENATA K 25 CHOJNICE TOTALNIE BIEGNIĘCI 30km 3:22:30 8.89 [km/h]
127 414 POTRYKUS MAŁGORZATA K 26 KOLECZKOWO ULTRA 3 30km 3:22:34 8.89 [km/h]
128 463 STRZELCZYK MICHAŁ M 102 GDAŃSK 30km 3:23:14 8.86 [km/h]
129 336 LEWICKI MACIEJ M 103 STRASZYN 30km 3:23:30 8.85 [km/h]
130 496 WOJEWODA MACIEJ M 104 JEZIERZYCE VEGE RUNNERS 30km 3:23:38 8.84 [km/h]
131 353 MADEJ PAWEŁ M 105 GDAŃSK PGB SPORTOWA PACZKA 30km 3:23:58 8.82 [km/h]
132 494 WOJCIECHOWSKI ADAM M 106 GDAŃSK 30km 3:24:06 8.82 [km/h]
133 508 WRÓBEL SEBASTIAN M 107 GDYNIA APTEKA GEMINI TEAM 30km 3:24:39 8.80 [km/h]
134 396 PASTWA JANUSZ M 108 GDAŃSK 30km 3:24:52 8.79 [km/h]
135 525 ŻDANUK WOJCIECH M 109 30km 3:24:59 8.78 [km/h]
136 292 KIEDROWSKA KAMILA K 27 KARTUZY MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE 30km 3:25:00 8.78 [km/h]
137 487 WEGNER ANETA K 28 USTKA USB USTKA 30km 3:25:03 8.78 [km/h]
138 260 GROTA MARIUSZ M 110 SŁUPSK NEONET 30km 3:25:07 8.78 [km/h]
139 266 HINZ ANNA K 29 RUMIA PARKRUN RUMIA / WYMIATACZE 30km 3:25:09 8.77 [km/h]
140 262 GRZENKOWICZ JACEK M 111 GDYNIA 30km 3:25:10 8.77 [km/h]
141 27 FAŁTYNOWICZ JACEK M 112 GDAŃSK 30km 3:25:12 8.77 [km/h]
142 526 ŻMUDZKI TOMASZ M 113 GDAŃSK DECATHLON KARTUSKA 30km 3:25:34 8.76 [km/h]
143 270 JAKUBOWSKI MACIEJ M 114 GDAŃSK PGB SPORTOWA PACZKA 30km 3:25:47 8.75 [km/h]
144 335 LEWANDROWSKI ADAM M 115 RUMIA 30km 3:25:49 8.75 [km/h]
145 412 POSTUPALSKI MICHAŁ M 116 GDYNIA IHS MARKIT 30km 3:25:51 8.74 [km/h]
146 288 KAMIŃSKA JOANNA K 30 STARE POLE 30km 3:26:26 8.72 [km/h]
147 208 CHOJNACKI MARIUSZ M 117 STEGNA 30km 3:26:52 8.70 [km/h]
148 476 SZYMANKIEWICZ KALINA K 31 GDYNIA 30km 3:26:52 8.70 [km/h]
149 504 WORZAŁA ALEKSANDRA K 32 GDAŃSK OIRP GDAŃSK Zawody Prawnicze 30km 3:26:53 8.70 [km/h]
150 467 SZADEJKO ADAM M 118 GDYNIA 30km 3:27:48 8.66 [km/h]
151 401 PESTKA ADAM M 119 KOŚCIERZYNA KUCHARZ BIEGA 30km 3:27:52 8.66 [km/h]
152 282 JĘDRZEJCZYK AGNIESZKA K 33 WARSZAWA 30km 3:28:02 8.65 [km/h]
153 394 OSTROWSKI JÓZEF M 120 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW / PAZURTUPAKA / GEMALTO 30km 3:28:34 8.63 [km/h]
154 259 GROSS RADOSŁAW M 121 ŁÓDŹ ŁÓDŹ RUNNING TEAM 30km 3:28:45 8.62 [km/h]
155 352 MAĆKOWSKI PIOTR M 122 GDAŃSK RUNSOFUN 30km 3:29:18 8.60 [km/h]
156 319 KRUK JACEK M 123 CHOJNICE 30km 3:30:48 8.54 [km/h]
157 422 PYCHA PIOT M 124 RADZYMIN MINIMAX 30km 3:30:49 8.54 [km/h]
158 444 SIKORSKI MARIUSZ M 125 GDAŃSK RUNSOFUN 30km 3:31:14 8.52 [km/h]
159 207 CHMARA MAŁGORZATA K 34 NOWA KARCZMA 30km 3:31:27 8.51 [km/h]
160 290 KEMPA TOMASZ M 126 GDAŃSK 30km 3:31:28 8.51 [km/h]
161 317 KOZIKOWSKI ROBERT M 127 DZIAŁDOWO 30km 3:31:49 8.50 [km/h]
162 456 STAROŃ DANIEL M 128 SŁUPSK 30km 3:32:01 8.49 [km/h]
163 279 JASZEWSKI TOMASZ M 129 BYTÓW K.B. GOCH 30km 3:32:04 8.49 [km/h]
164 311 KOWALSKA MAŁGORZATA K 35 TORUŃ 30km 3:32:05 8.49 [km/h]
165 425 RAFALSKI ELIASZ M 130 OLSZTYN 30km 3:32:40 8.46 [km/h]
166 429 ROBAKOWSKI DARIUSZ K 36 GDYNIA OLL4FAN 30km 3:32:50 8.46 [km/h]
167 548 ZAKRZEWSKI ŁUKASZ M 131 CHWASZCZYNO - 30km 3:33:02 8.45 [km/h]
168 251 GŁADKOWSKI GRZEGORZ M 132 REDA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 30km 3:33:07 8.45 [km/h]
169 500 WOJTASZEK MARCIN M 133 TORUŃ 30km 3:34:00 8.41 [km/h]
170 242 GAŁKA MAŁGORZATA K 37 BRANIEWO 30km 3:34:01 8.41 [km/h]
171 411 POPOWSKA MAGDALENA K 38 GDAŃSK WYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY ZIE PG 30km 3:34:32 8.39 [km/h]
172 410 POLAŃSKI MARCIN M 134 SZTUTOWO GENERAT ZE SZTUTOWA 30km 3:35:20 8.36 [km/h]
173 513 ZAGOŻDŻON PIOTR M 135 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 30km 3:35:38 8.35 [km/h]
174 230 DUŻYŃSKA AGATA K 39 GDAŃSK BIEGAJ Z GŁOWĄ 30km 3:35:43 8.34 [km/h]
175 324 KUBIAK KAROLINA K 40 WEJHEROWO EXCALIBUR 30km 3:36:06 8.33 [km/h]
176 274 JANKIEWICZ HELENA K 41 MIASTKO MTS HAMER MIASTKO 30km 3:36:28 8.32 [km/h]
177 241 FRĄCZEK RAFAŁ M 136 GDAŃSK K.B. GOCH 30km 3:36:57 8.30 [km/h]
178 484 TUNOWSKI DANIEL M 137 GDYNIA DRIMM TIMM 30km 3:37:17 8.28 [km/h]
179 301 KONKEL LUCYNA K 42 GDYNIA 30km 3:37:22 8.28 [km/h]
180 383 NIEKURZAK SEBASTIAN M 138 GDAŃSK GRYŹ PODUCHĘ Zawody Prawnicze 30km 3:37:26 8.28 [km/h]
181 470 SZOLC-NARTOWSKI BARTOSZ M 139 GDAŃSK OIRP GDAŃSK Zawody Prawnicze 30km 3:37:38 8.27 [km/h]
182 507 WROŃSKA DOROTA K 43 LUBAWA LUBAWA KOCHA BIEGAĆ, # WAWRZYNTEAM 30km 3:37:50 8.26 [km/h]
183 179 BANCEWICZ RADEK M 140 BUKÓWKA SALON KOSMETYCZNY DIAMENT SŁUPSK 30km 3:37:51 8.26 [km/h]
184 280 JAWORSKI ŁUKASZ M 141 GDAŃSK CROSSFIT STOCZNIA 30km 3:38:45 8.23 [km/h]
185 482 TORKOWSKI TOMASZ M 142 GDAŃSK 30km 3:38:45 8.23 [km/h]
186 539 BIENIECKI MAREK M 143 GLIWICE OTK RZEŹNIK 30km 3:38:45 8.23 [km/h]
187 509 WRÓBLEWSKA DOROTA K 44 GDAŃSK BIEGAJ Z GŁOWĄ 30km 3:39:00 8.22 [km/h]
188 405 PIETRZAK TERESA K 45 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 65 30km 3:39:06 8.22 [km/h]
189 420 PSZCZOLIŃSKI PAWEŁ M 144 GDAŃSK CROSSFIT STOCZNIA 30km 3:39:06 8.22 [km/h]
190 402 PESTKA PAWEŁ M 145 MAŁY KLINCZ/KOŚCIERZYNA 30km 3:39:55 8.18 [km/h]
191 465 SUŁKOWSKA AGNIESZKA K 46 GDAŃSK 30km 3:39:56 8.18 [km/h]
192 385 NITA KATARZYNA K 47 PIECEWO VILLAGE PUNK RUN 30km 3:40:15 8.17 [km/h]
193 522 ZIĘCIAK EWELINA K 48 STARGARD SZCZECINSKI 30km 3:40:18 8.17 [km/h]
194 331 LEBIEDZIŃSKA ANGELIKA K 49 REDA ZAŁOGA BULDOGA 30km 3:40:23 8.17 [km/h]
195 332 LEBIEDZIŃSKI RADEK M 146 REDA ZAŁOGA BULDOGA 30km 3:40:24 8.17 [km/h]
196 316 KOZIBRODA MARCIN M 147 SZCZECINEK TEAM BIEGOWY SZCZECINEK 30km 3:41:13 8.14 [km/h]
197 249 GEPPERT STANISŁAW M 148 SOPOT BODY IN MOTION 30km 3:41:17 8.13 [km/h]
198 357 MARJAŃSKI TOMASZ M 149 GDYNIA KS PIDRINA GDYNIA 30km 3:41:18 8.13 [km/h]
199 439 SERAFIN BARTŁOMIEJ M 150 ELBLĄG 30km 3:41:30 8.13 [km/h]
200 237 FILIPSKI ALEKSANDER M 151 GDYNIA WYMIATACZE 30km 3:41:46 8.12 [km/h]
201 255 GOS JAN M 152 MALBORK 30km 3:41:46 8.12 [km/h]
202 277 JANKOWICZ ARTUR M 153 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 30km 3:42:08 8.10 [km/h]
203 252 GŁUSZEK BOŻENA K 50 GDYNIA DOLCE CATANA 30km 3:42:37 8.09 [km/h]
204 313 KOWALSKI ARTUR M 154 GDYNIA 30km 3:43:00 8.07 [km/h]
205 325 KUJAWA KATARZYNA K 51 GDYNIA KURCZAK TEAM CROW 30km 3:43:45 8.04 [km/h]
206 457 STASZKIEWICZ PRZEMYSŁAW M 155 WROCŁAW 30km 3:44:59 8.00 [km/h]
207 229 DUCHCIK MARCIN M 156 GDANSK-REBIECHOWO 30km 3:45:24 7.99 [km/h]
208 289 KANAWKA AGNIESZKA K 52 GDAŃSK Zawody Prawnicze 30km 3:46:00 7.96 [km/h]
209 341 LILA MICHAŁ M 157 ŁAPALICE POŻERACZE CIASTKUF! 30km 3:46:16 7.96 [km/h]
210 264 GUTOWSKI GRZEGORZ M 158 RUMIA PGB SPORTOWA PACZKA 30km 3:47:06 7.93 [km/h]
211 304 KORPUSIK MARTA K 53 GDAŃSK 30km 3:48:53 7.86 [km/h]
212 391 OHLER ALEKSANDRA K 54 GDYNIA 30km 3:48:53 7.86 [km/h]
213 306 KOSPAŁ PAWŁOWSKI JACEK M 159 GDAŃSK 30km 3:49:28 7.84 [km/h]
214 408 PNIEWSKI MACIEK M 160 GDYNIA 30km 3:49:52 7.83 [km/h]
215 327 KURPISZ-SKWARCZAK KAROLINA K 55 GDYNIA Zawody Prawnicze 30km 3:49:53 7.83 [km/h]
216 386 NITA WIESŁAW M 161 PIECEWO VILLAGE PUNK RUN 30km 3:49:55 7.83 [km/h]
217 233 ETMAŃSKI PIOTR M 162 CHWASZCZYNO BUNGA BUNGA TEAM 30km 3:50:28 7.81 [km/h]
218 296 KISIELIŃSKI TOMASZ M 163 GDYNIA 30km 3:50:28 7.81 [km/h]
219 399 PAWELSKI JAKUB M 164 GDAŃSK ALIOR RUNNING TEAM 30km 3:50:52 7.80 [km/h]
220 478 SZYMAŃSKI TOMASZ M 165 SZCZECINEK TEAM BIEGOWY SZCZECINEK 30km 3:51:28 7.78 [km/h]
221 382 NESTOROWICZ MONIKA K 56 KĘTRZYN VRC KĘTRZYN 30km 3:51:35 7.77 [km/h]
222 417 PRZYSIĘŻNA GRAŻYNA K 57 GDAŃSK 30km 3:51:40 7.77 [km/h]
223 246 GAWIN ANDRZEJ M 166 MIASTKO 30km 3:51:43 7.77 [km/h]
224 190 BIERNACKA AGNIESZKA K 58 RUMIA MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 30km 3:52:13 7.75 [km/h]
225 261 GRZEGORY MAREK M 167 WŁADYSŁAWOWO DECATHLON RUMIA 30km 3:52:14 7.75 [km/h]
226 305 KOSPAŁ PAWŁOWSKI ANDRZEJ M 168 KOŚCIERZYNA Zawody Prawnicze 30km 3:52:25 7.74 [km/h]
227 387 NOWAK ŁUKASZ M 169 ROBAKOWO VIRTUAL RUNNING CLUB 30km 3:52:53 7.73 [km/h]
228 397 PASTWA MONIKA K 59 GDAŃSK 30km 3:54:09 7.69 [km/h]
229 550 STAŃCZYKOWSKI RAFAŁ M 170 GDYNIA - 30km 3:54:14 7.68 [km/h]
230 455 STANKIEWICZ KATARZYNA K 60 GDAŃSK WYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY ZIE PG 30km 3:54:40 7.67 [km/h]
231 315 KOWALSKI-BADZIĄG RAFAŁ M 171 GDYNIA 30km 3:54:50 7.67 [km/h]
232 312 KOWALSKA-BADZIĄG BARBARA K 61 GDYNIA 30km 3:54:50 7.67 [km/h]
233 549 ROZMUS KATARZYNA K 62 GDAŃSK LPD TEAM 30km 3:55:09 7.65 [km/h]
234 374 MORZUCH SYLWIA K 63 GDYNIA JESZCZE NIE WIECZÓR 30km 3:55:13 7.65 [km/h]
235 491 WIŚNIEWSKI PAWEŁ M 172 GDAŃSK MEGA COFFEE TEAM 30km 3:55:37 7.64 [km/h]
236 479 ŚWIETLIŃSKA ŻANETA K 64 SOPOT 30km 3:55:45 7.64 [km/h]
237 471 SZULGA JAKUB M 173 GDYNIA Zawody Prawnicze 30km 3:56:54 7.60 [km/h]
238 441 SIENKIEWICZ-NARLOCH ANNA K 65 GDAŃSK BIEGAJ Z GŁOWĄ 30km 3:57:38 7.57 [km/h]
239 182 BARCZYK AGNIESZKA K 66 WOLBROM 30km 3:58:08 7.56 [km/h]
240 497 WOJEWÓDKA MONIKA K 67 GDYNIA 30km 3:58:25 7.55 [km/h]
241 346 ŁADAK MARCIN M 174 SOLEC 30km 3:58:40 7.54 [km/h]
242 458 STĘPIEŃ TOMASZ M 175 CHOJNICE 30km 3:58:52 7.54 [km/h]
243 291 KEMPCZYŃSKI PIOTR M 176 GDYNIA HUSARIA RUN GDYNIA 30km 3:59:21 7.52 [km/h]
244 227 DREWCZYŃSKI DANIEL M 177 KOŚCIERZYNA PGB SPORTOWA PACZKA 30km 4:00:17 7.49 [km/h]
245 388 NOWOSIELSKI ROMAN M 178 GDYNIA 30km 4:02:39 7.42 [km/h]
246 434 ROSZYK SYLWIA K 68 KOZIEGŁOWY PARKRUN POZNAŃ /ALBIONE 30km 4:03:15 7.40 [km/h]
247 468 SZALSKA ELŻBIETA K 69 WĄGROWIEC MUCHY NA ZĘBACH 30km 4:03:18 7.40 [km/h]
248 349 ŁASKA KAZIMIERZ M 179 GNIEW PGB SPORTOWA PACZKA 30km 4:03:34 7.39 [km/h]
249 466 SYCHOWSKI KAMIL M 180 WEJHEROWO FIT4EVEREST 30km 4:03:54 7.38 [km/h]
250 421 PSZCZÓŁKOWSKA KATARZYNA K 70 GDAŃSK FIT4EVEREST.PL 30km 4:03:54 7.38 [km/h]
251 426 RATAJCZYK PIOTR M 181 GDYNIA 30km 4:04:06 7.37 [km/h]
252 201 BRZOZOWSKA RENATA K 71 GDYNIA WYMIATACZE 30km 4:06:18 7.31 [km/h]
253 225 DOMBROWSKA-GROCHOWSKA JUSTYNA K 72 RUMIA WYMIATACZE 30km 4:06:19 7.31 [km/h]
254 191 BIESZKE IZABELA K 73 MOSTY WYMIATACZE / FIT MATKA WYMIATACZKA 30km 4:06:19 7.31 [km/h]
255 432 ROMANOWSKA BEATA K 74 GDYNIA RUN VEGAN TEAM 30km 4:06:57 7.29 [km/h]
256 547 PIERNICKA KRYSTYNA K 75 CHWASZCZYNO - 30km 4:08:41 7.24 [km/h]
257 362 MELZER ARKADIUSZ M 182 RUMIA 30km 4:08:45 7.24 [km/h]
258 363 MELZER HANNA K 76 RUMIA 30km 4:08:45 7.24 [km/h]
259 543 WYSOCKI WOJCIECH M 183 SZYMBARK KOSZAŁKOWO 30km 4:14:16 7.08 [km/h]
260 415 PRASEK LUCYNA K 77 GDYNIA 30km 4:14:26 7.07 [km/h]
261 435 RUPIŃSKA AGNIESZKA K 78 GDAŃSK 30km 4:14:54 7.06 [km/h]
262 384 NIEWDZIĘCZNA BARBARA K 79 OLSZTYN TEAM SĄ WOLNIEJSI 30km 4:15:05 7.06 [km/h]
263 499 WOJTANOWICZ BEATA K 80 GRUDZIĄDZ 30km 4:17:52 6.98 [km/h]
264 298 KLOCKOWSKI MACIEJ M 184 GDYNIA KLOCKI GDYNIA 30km 4:18:14 6.97 [km/h]
265 473 SZUMLAS MARCIN M 185 POŁCHOWO #SZUMITEAM 30km 4:18:46 6.96 [km/h]
266 502 WOLSKA MARTA K 81 BIELAWY 30km 4:20:04 6.92 [km/h]
267 240 FORMELLA JULIUSZ M 186 KIEŁPINO 30km 4:20:05 6.92 [km/h]
268 540 MALINOWSKA MAŁGORZATA K 82 GDAŃSK - 30km 4:21:15 6.89 [km/h]
269 351 ŁUBKOWSKA GRAŻYNA K 83 GDAŃSK BIEGAJ Z GŁOWĄ/TABATA 30km 4:21:19 6.89 [km/h]
270 203 CENTKOWSKA EWELINA K 84 CIECHOCINEK SPC 30km 4:21:19 6.89 [km/h]
271 515 ZAJDA IWONA K 85 RUMIA BAŁTYK FABRYKA CZEKOLADY 30km 4:21:49 6.88 [km/h]
272 514 ZAJDA BARTOSZ M 187 RUMIA BAŁTYK FABRYKA CZEKOLADY 30km 4:21:49 6.88 [km/h]
273 218 CZARNY ANNA K 86 GDAŃSK 30km 4:22:07 6.87 [km/h]
274 419 PSZCZOLIŃSKA ALICJA K 87 GDAŃSK 30km 4:22:07 6.87 [km/h]
275 186 BEDNAREK DARIUSZ M 188 SOLEC 30km 4:24:31 6.80 [km/h]
276 267 IMIANOWSKI ŁUKASZ M 189 PRUSZCZ GDAŃSKI 30km 4:24:39 6.80 [km/h]
277 294 KIPROWSKI WALDEMAR M 190 GDANSK 30km 4:26:23 6.76 [km/h]
278 297 KLEINA DOROTA K 88 BOJANO BOJANO BIEGA 30km 4:29:00 6.69 [km/h]
279 177 BANACH-CYRA ANNA K 89 BOJANO BOJANO BIEGA 30km 4:29:00 6.69 [km/h]
280 200 BRÓZDA MONIKA K 90 GDYNIA 30km 4:29:47 6.67 [km/h]
281 407 PISZCZ KRZYSZTOF M 191 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 30km 4:29:49 6.67 [km/h]
282 308 KOWALCZYK KATARZYNA K 91 GDAŃSK BIEGAJ Z GŁOWĄ 30km 4:33:41 6.58 [km/h]
283 393 OLECHNOWICZ MACIEJ M 192 BIAŁYSTOK 30km 4:35:29 6.53 [km/h]
284 400 PAWLAK EWELINA K 92 PIASECZNO 30km 4:36:20 6.51 [km/h]
285 360 MAZERSKA MARIOLA K 93 GDAŃSK 30km 4:39:37 6.44 [km/h]
286 361 MAZERSKI GRZEGORZ M 193 GDAŃSK 30km 4:39:37 6.44 [km/h]
287 272 JANA KARINA K 94 GDAŃSK WRZESZCZ 30km 4:40:53 6.41 [km/h]
288 273 JANA MAREK M 194 GDAŃSK WRZESZCZ BIEGAJ Z GŁOWĄ 30km 4:40:54 6.41 [km/h]
289 512 WYTRWAŁ TOMASZ M 195 GDYNIA 30km 4:42:28 6.37 [km/h]
290 283 JODŁOWSKA WIOLETTA K 95 PRUSZCZ GDAŃSKI 30km 4:43:33 6.35 [km/h]
291 248 GEPPERT ELŻBIETA K 96 SOPOT BODY IN MOTION 30km 4:45:53 6.30 [km/h]
292 176 BALCERZAK BOGDAN M 196 DARŁOWO DARŁOWSKIE CHARTY 30km 4:46:05 6.29 [km/h]
293 475 SZWED PIOTR M 197 GDAŃSK 30km 4:46:15 6.29 [km/h]
294 285 KABAŁA MARZENA K 97 GDYNIA PGB SPORTPWA PACZKA 30km 4:49:59 6.21 [km/h]
295 454 STACHOWIAK KAMILA K 98 WIELKA NIESZAWKA AKPB MARMEL 30km 4:50:48 6.19 [km/h]
296 378 MYSZK KATARZYNA K 99 KOŚCIERZYNA EKIPA ZRYW 30km 4:52:46 6.15 [km/h]
297 204 CHALASTRA MICHAL M 198 GDYNIA MIKI TEAM 30km 4:53:26 6.13 [km/h]
298 205 CHALECKA JOLANTA K 100 BRANIEWO 30km 4:53:55 6.12 [km/h]
299 234 FIBICH DOROTA K 101 KOŚCIERZYNA EKIPA ZRYW 30km 4:53:56 6.12 [km/h]
300 221 CZERWIŃSKA AGNIESZKA K 102 GDAŃSK EKIPA ZRYW 30km 4:53:57 6.12 [km/h]
301 424 RADZIEŃSKA KAMILA K 103 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 30km 4:56:25 6.07 [km/h]
302 318 KROPIDŁOWSKA MAGDA K 104 GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM 30km 4:56:30 6.07 [km/h]
303 183 BARTYZEL MAREK M 199 ZAWOJA 30km 4:57:56 6.04 [km/h]
304 460 STOŁOWSKA NATALIA K 105 WROCŁAW 30km 4:57:56 6.04 [km/h]
305 427 REJMER MAŁGORZATA K 106 GDAŃSK WYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY ZIE PG 30km 05:01:47 (POZA LIMITEM) 5.96 [km/h]
306 328 KWIATKOWSKA ALICJA K 107 GDAŃSK MAŁE LWY 30km POZA LIMITEM
307 472 SZUMLAS ANNA K 108 POŁCHOWO #SZUMITEAM 30km POZA LIMITEM

HARD 130 KM - 3. ULTRAMARATON KASZUBSKA PONIEWIERKA

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS 51 km 100 km Wynik
1 126 REWERS DARIUSZ M 1 GDYNIA ULTRA WAY 130km 4:47:25 9:45:03 13:26:14

PUNKT SKRZESZEWO 51 KM - 3. ULTRAMARATON KASZUBSKA PONIEWIERKA

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub Wynik
1 126 REWERS DARIUSZ M 1 GDYNIA ULTRA WAY 4:47:25
2 534 SIKORA SEBASTIAN M 2 GDYNIA ACEL OSTEO-SPORT GDYNIA 4:47:26
3 538 WRONKOWSKI IGOR M 3 - - 5:24:27
4 13 BORÓWKA RYSZARD M 4 GDYNIA 5:24:30
5 101 PAGÓRSKI ŁUKASZ M 5 MŁAWA 5:25:29
6 140 SPRENGER MIROSŁAW M 6 NAKŁO NAD NOTECIĄ LUKS START NAKŁO 5:35:21
7 92 MAZUREK MICHAŁ M 7 GDAŃSK FABER TEAM 5:36:02
8 161 WITKOWSKI MICHAŁ M 8 TORUŃ 5:38:51
9 5 BERNATOWICZ ZIEMOWIT M 9 KOLECZKOWO 5:41:20
10 137 SKROBAŁA DARIUSZ M 10 BOLECHOWO 5:44:30
11 153 UBER MARCIN M 11 PRUSZCZ GDAŃSKI DECATHLON PRZYMORZE TEAM 5:45:10
12 78 KRÓL MACIEJ M 12 REDA WIRAN TEAM 5:48:03
13 90 MATUSIAK BARTŁOMIEJ M 13 REDA 5:50:48
14 37 GOŁĘBIOWSKI PIOTR M 14 STRASZYN 5:55:02
15 531 LIPOWSKI KAROL M 15 TUCHOM ZOELLER TECH 5:56:09
16 102 PALLACH PIOTR M 16 WEJHEROWO NOCNY TURYSTA 6:02:37
17 121 PRZYBYŁ WOJCIECH M 17 SZCZECIN 6:03:24
18 24 DRYWA JAKUB M 18 GDYNIA 6:04:11
19 43 GRZESZCZUK ŁUKASZ M 19 GDAŃSK SZTAFETA NADZIEI 6:04:12
20 167 ZAMOJSKI PAWEŁ M 20 RUMIA MAJATEAM 6:04:27
21 97 MURAWSKI MACIEJ M 21 GDAŃSK MIKI TEAM 6:06:27
22 7 BIAŁAS ARKADIUSZ M 22 SŁUPSK STOPA SŁUPSK 6:11:16
23 145 STRZELECKI JACEK M 23 GDAŃSK BEZ KLUBU 6:11:40
24 73 KONKOL KAZIMIERZ M 24 SOMONINO 6:12:17
25 147 SWĘD KRZYSZTOF M 25 LĘBORK 6:16:45
26 19 CYGAN TOMASZ M 26 WARSZAWA 6:19:01
27 163 WOJNA MIKOŁAJ M 27 POZNAŃ MALIGNA 6:19:55
28 162 WOJDASIEWICZ TADEUSZ M 28 KĘPICE 6:24:56
29 151 SZRULL ZENON M 29 GRĄŻAWY 6:25:13
30 80 KUBERA PAWEŁ M 30 GDAŃSK 6:25:17
31 17 CHRZĄSZCZ BARTŁOMIEJ M 31 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 6:27:49
32 146 SUCHCICKI KRZYSZTOF M 32 WYSOKA SUCHYTEAM 6:27:51
33 34 GANDOR KRZYSZTOF M 33 GDYNIA 6:28:05
34 63 KIRYLUK PATRYCJA K 1 GDYNIA 6:28:06
35 54 JAŹNIEWICZ ARTUR M 34 ŚWINOUJŚCIE MALIGNA 6:30:18
36 149 SZCZUPAKOWSKA IZABELA K 2 GDAŃSK BIEGOWY ŚWIAT 6:30:20
37 47 HINC JANUSZ M 35 GDYNIA APTEKA GEMINI TEAM 6:30:29
38 537 KONOPKO ARTUR M 36 - - 6:31:56
39 110 PIENIĄDZ BARTŁOMIEJ M 37 KRAKÓW MISIU Z BUSZU 6:32:14
40 65 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ M 38 ŁÓDŹ FOREVER YOUNG ŁÓDŹ 6:34:02
41 105 PASCHKE ROMAN M 39 GDYNIA SHIPCUP 6:36:00
42 58 KAROLAK ASIA K 3 SŁUPSK 6:39:48
43 8 BIESZKE MICHAŁ M 40 GDYNIA MAJESTIC SPORT 6:41:16
44 98 MUZOLF DOROTA K 4 PRUSZCZ GDAŃSKI SUT, PRUSZCZ BIEGA, STRASZYN BIEGA 6:48:39
45 106 PASTUŁA ŁUKASZ M 41 KOLBUSZOWA 6:50:17
46 123 PUCHNIARZ MATEUSZ M 42 GDAŃSK GRUPA ASE 6:50:30
47 160 WEREMJEWICZ MARCIN WIKTOR M 43 GDYNIA RUNSOFUN 6:50:34
48 114 PODCZARSKA IZABELA K 5 KOLBUDY KOLBUDY TEAM 6:50:42
49 96 MROZOWSKI DARIUSZ M 44 RUMIA PARKRUN RUMIA 6:51:07
50 166 ZAKRZEWSKI MACIEJ M 45 RUMIA 6:51:14
51 99 NESTOROWICZ MAREK M 46 KĘTRZYN VRC KĘTRZYN 6:52:13
52 32 GAJEWSKI SZYMON M 47 OSTRÓDA SKAZANI NA SUKCES 6:53:26
53 93 MEISSNER PAWEŁ M 48 GDAŃSK 6:54:10
54 11 BOLEK DANIEL M 49 PRUSZCZ GDAŃSKI SUT, PRUSZCZ BIEGA, STRASZYN BIEGA 6:57:44
55 52 JANKOWSKI GRZEGORZ M 50 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 6:57:50
56 57 KAROLAK ANIA K 6 SŁUPSK MUAY RUNNING TEAM 6:58:06
57 81 KULGAJUK MICHAL M 51 PRUSZCZ GDANSKI SUT, PRUSZCZ BIEGA, STRASZYN BIEGA 6:59:04
58 100 NUŻ JACEK M 52 PRUSZCZ GDAŃSKI SUT STRASZYN ULTRA TEAM 6:59:05
59 129 ROMANÓW PRZEMEK M 53 RAJSZEW TRUCHT TARCHOMIN TEAM 6:59:56
60 88 ŁUC GRZEGORZ M 54 OTWOCK YIENU 7:05:06
61 44 GURBOWICZ JAROSŁAW M 55 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 7:05:07
62 77 KOWALSKI PIOTR M 56 GORZÓW WLKP 7:06:39
63 56 KACZMAREK TOMASZ M 57 POZNAŃ STREFA PSYCHOLOGII SPORTU 7:06:39
64 144 STĘŻYCKI MACIEJ M 58 ŚREM 7:07:01
65 59 KARPOWICZ BARTOSZ M 59 GDYNIA LEŚNE DUKTY GDYNIA 7:07:19
66 9 BEZAK MAGDALENA K 7 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 7:10:57
67 112 PIOTROWSKI JAROSŁAW M 60 ŚWIECIE 7:10:58
68 60 KASZKUR TOMASZ M 61 GDAŃSK 7:10:59
69 139 SOBOCIŃSKI KAROL M 62 BRUK PIĘKNI I BESTIE 7:11:00
70 35 GAŚ PIOTR M 63 SKOCZÓW KRT 7:14:36
71 62 KIERENKO PAWEŁ M 64 OTWOCK SONSIEDZI 7:14:55
72 23 DARGIEWICZ ROBERT M 65 GDAŃSK 7:17:18
73 31 GAJDUS WIKTOR M 66 GDAŃSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA 7:18:57
74 74 KOSIERADZKI TOMASZ M 67 WARSAW A&RT 7:18:57
75 109 PIEKARZ RADOSLAW M 68 WARSZAWA 7:18:59
76 148 SZAJDZIUK PIOTR M 69 GDAŃSK ADVA OPTICAL NETWORKING 7:19:00
77 164 WOJNOWSKI WIESŁAW M 70 GDAŃSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA 7:19:00
78 87 LUTO PAWEŁ M 71 GDAŃSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA 7:19:04
79 104 PARWA MICHAŁ M 72 DZIEKANOWICE BIEGIEM NA ROWER 7:19:14
80 2 ARAUCZ ADRIAN M 73 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 7:19:44
81 536 WOLIŃSKI KAROL M 74 LEGBĄD - 7:20:06
82 111 PIETRASIK HANNA K 8 WARSZAWA 7:20:11
83 26 DZIKIEWICZ KRZYSZTOF M 75 BOJANO ULTRA 3 7:21:37
84 169 ZDYBEL JACEK M 76 GDYNIA JAMA 7:24:14
85 119 PRĄTNICKI MARIUSZ M 77 GDYNIA JAMA 7:24:15
86 36 GŁÓD MICHAŁ M 78 ELBLĄG POZOR VLAK! 7:24:37
87 131 SARNECKI KAMIL M 79 GDAŃSK RUN AROUND THE ISLAND 7:29:24
88 86 LIHS TADEUSZ M 80 ŁÓDŹ MISJONARZE KLARETYNI C.M.F. 7:29:31
89 22 DAGIEL DOMINIK M 81 GDAŃSK TRICITY ULTRA 7:32:05
90 4 BARANOWSKI MAREK M 82 KOSAKOWO COM-DKM 7:32:34
91 10 BOGDANOWICZ ROBERT M 83 GDAŃSK 7:32:36
92 141 STANKIEWICZ MICHAŁ M 84 GDYNIA J.S. HAMILTON 7:33:25
93 89 MAKOWSKA PATRYCJA K 9 GŁÓWCZYCE 7:34:04
94 108 PĘKAL ARTUR M 85 SADLINKI 7:34:06
95 18 CHUDYBA MICHAŁ M 86 GDAŃSK 7:34:06
96 113 PIOTROWSKI MICHAŁ M 87 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 7:35:54
97 68 KMIEĆ JACEK M 88 MALBORK GRUPA MALBORK 7:36:46
98 45 GUTKOWSKI WOJCIECH M 89 SZCZECINEK 7:37:46
99 40 GRAU JOANNA K 10 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 7:40:43
100 29 FIGURA MARCIN M 90 KWIDZYN KWIDZYN RUN 7:40:43
101 95 MORUS TOMEK M 91 KWIDZYN 7:41:52
102 75 KOWALEWSKI JAROSŁAW M 92 GDYNIA 7:43:12
103 85 LIC JANUSZ M 93 ZABRZE 7:43:19
104 128 ROMAN KRZYSZTOF M 94 BOLSZEWO PRZECINAK77 7:43:35
105 6 BIESZKE RAFAŁ M 95 GDYNIA WYMIATACZE / ULTRA DREPTACZ 7:44:00
106 39 GOSTKOWSKA-DRZEWICKA MAGDALENA K 11 SOBĄCZ 7:44:56
107 155 URBAŃSKI DARIUSZ M 96 GDAŃSK 7:45:03
108 55 JURGIELEWICZ JACEK M 97 KOSTKOWO 7:45:37
109 142 STANKIEWICZ MICHAŁ M 98 IRLANDIA 7:46:52
110 15 BRZESKI MARCIN M 99 RUMIA M I P 7:46:53
111 20 CZAJA ŁUKASZ M 100 BYTONIA 7:47:29
112 70 KOŁDEJ BARTEK M 101 WARSZAWA 7:47:29
113 49 HOROWSKI TOMASZ M 102 TYCHY RUNHOGS TYCHY 7:49:46
114 79 KRZYWAŃSKA MONIKA K 12 GOŁACZEWY 7:49:49
115 84 KWIECIŃSKI FELIKS M 103 WOLIN WEGAS WOLIN 7:49:59
116 168 ZDUNEK JÓZEF M 104 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 7:50:00
117 72 KONDRATIUK RENATA K 13 GDAŃSK 7:50:05
118 170 ŻAK TOMASZ M 105 ŚREM 7:53:32
119 1 ADAMIAK ŁUKASZ M 106 ŚREM 7:53:32
120 14 BORYSEWICZ WIKTOR M 107 WYRZEKA 7:53:32
121 159 WEIS MICHAŁ WEIS M 108 ŚREM LOFT TEAM EXTREME 7:53:33
122 103 PANKOW MARCIN M 109 GDYNIA PANKOW ULTRA T1M 7:55:38
123 116 PODWYSOCKA DOMINIKA K 14 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 7:55:47
124 82 KUNKEL ANNA K 15 GDAŃSK PGB SPORTOWA PACZKA 7:56:37
125 67 KŁECZEK JACEK M 110 RUMIA KLUB BIEGACZY 'PRAWO DO ŻYCIA' 7:56:45
126 76 KOWALSKA NATALIA K 16 GDAŃSK 7:56:49
127 12 BORKOWSKI ADAM M 111 GDAŃSK 7:58:13

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ