Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 KOWALSKA RENATA WARLUBIE START Bieg 7 km MSU opłacono
2 KOŁECKI TOMASZ Grudziądz START Bieg 7 km MSU opłacono
3 KRZEMIŃSKI MACIEJ MAŁY RUDNIK START Bieg 7 km MSU opłacono
4 Kalinowska Joanna Grudziądz START Bieg 7 km opłacono on-line
5 Szarszewska Natalia Grudziądz START Bieg 7 km CrossBox Gdz opłacono on-line
6 Harat Jarosław Grudziądz START Bieg 7 km CrossBox Gdz opłacono on-line
7 Kęska Michał Przechowo START Bieg 7 km OSP PRZECHOWO opłacono on-line
8 Bucholc Tomasz Bucholc Grudziądz START Bieg 7 km Wtorkowy Trening opłacono on-line
9 Kaczorowski Robert Grudziadz START Bieg 7 km limit osiągnięty
10 Duszyńska Anna Gdańsk START Bieg 7 km opłacono on-line
11 Kwiecińska Kinga Gdańsk START Bieg 7 km opłacono on-line
12 Wilkiewicz Mateusz Grudziądz START Bieg 7 km opłacono on-line
13 Świercz Karolina Grudziądz START Bieg 7 km opłacono on-line
14 Krzywdziński Adam Grudziądz START Bieg 7 km opłacono on-line
15 Adamska Justyna Gdańsk START Bieg 7 km Runnersi S7 Banino opłacono
16 Karczewska Anna Grudziądz START Bieg 7 km limit osiągnięty
17 Krasnodębska Oliwia Grudziądz START Bieg 7 km limit osiągnięty
18 Szamocki Jerzy Grudziądz START Bieg 7 km opłacono on-line
19 Góreczna Izabela Warszawa START Bieg 7 km limit osiągnięty
20 KABZIŃSKA MONIKA GRUDZIĄDZ START Bieg 7 km opłacono on-line
21 Chojnicki Paweł Lipno START Bieg 7 km opłacono on-line
22 Kamrowska Sabina Chojnice START Bieg 7 km opłacono on-line
23 Pawlaczyk Agata Warszawa START Bieg 7 km opłacono on-line
24 GRZEGORZEWICZ IWONA PODWIESK START Bieg 7 km opłacono on-line
25 LEPKA MARLENA GRUDZIĄDZ START Bieg 7 km opłacono on-line
26 Gruszeczka Dariusz GRUDZIĄDZ START Bieg 7 km opłacono on-line
27 ZDROJEWSKa Maja Grudziądz START Bieg 7 km ORKA GRUDZIĄDZ opłacono on-line
28 Zieliński Marcin Grudziądz START Bieg 7 km opłacono on-line
29 Darda Sylwia Kwidzyn START Bieg 7 km opłacono on-line
30 Zdrojewska Agnieszka Grudziadz START Bieg 7 km CROSSBOX opłacono on-line
31 Kamińska Anna Grudziądz START Bieg 7 km Kamyki opłacono on-line
32 Tepper-Bartkowska Natalia Grudziądz START Bieg 7 km opłacono on-line
33 Czerniak Grzegorz Nowa Wieś START Bieg 7 km opłacono on-line
34 karwowska angelika grudziadz START Bieg 7 km opłacono on-line
35 Krohn Jakub Grudziądz START Bieg 7 km opłacono on-line
36 Chabasiński Grzegorz Grudziądz START Bieg 7 km Biegnij Tata Biegnij! opłacono on-line
37 Mojek Paulina Mokre START Bieg 7 km ewiGEO Team (geodeci) opłacono on-line
38 Kovalchuk Oksana Grudziądz START Bieg 7 km opłacono on-line
39 Mojek Kamil Mokre START Bieg 7 km ewiGEO Team (geodeci) opłacono on-line
40 Bartkowski Mariusz Grudziądz START Bieg 7 km opłacono on-line
41 LEWANDOWSKA EMILIA Grudziądz START Bieg 7 km limit osiągnięty
42 Konarzewska-Szcześnik Nikola Rogóźno START Bieg 7 km opłacono on-line
43 Drzyzga Alicja Grudziądz START Bieg 7 km Grudziądzka Fit Mama limit osiągnięty
44 Wojtecki Marcin Grudziądz START Bieg 7 km biuroPOLIS UBEZPIECZENIA opłacono on-line
45 Ściborowski Marcin Warszawa START Bieg 7 km opłacono on-line
46 Mazerski Jarosław Toruń START Bieg 7 km opłacono on-line
47 Marcinkowski Paweł Marcinkowski Grębocin START Bieg 7 km VIVA-Toruń opłacono on-line
48 Guzmann Dorota Grudziądz START Bieg 7 km Akademia Biegania Grudziądz opłacono on-line
49 Nikołajczyk Agnieszka Świecie START Bieg 7 km opłacono on-line
50 Karpińska Milena Grudziądz START Bieg 7 km opłacono on-line
51 Rycewicz Joanna Gdansk START Bieg 7 km opłacono on-line
52 Piernicki Karol Grudziądz START Bieg 7 km opłacono on-line
53 Batiuk Rafał Grudziądz START Bieg 7 km opłacono on-line
54 Knapp Rafał Grudziądz START Bieg 7 km limit osiągnięty
55 Barczyk Krzysztof Grudziądz START Bieg 7 km KM PSP GRUDZIĄDZ opłacono on-line
56 Szatkowski Maciej Gdynia START Bieg 7 km opłacono on-line
57 Tomaszewski Denis Grudziądz START Bieg 7 km opłacono on-line
58 SZPAKOWSKI PAWEŁ GRUDZIĄDZ START Bieg 7 km opłacono on-line
59 Krajewski Piotr Grudziądz START Bieg 7 km LA RIVE TEAM opłacono on-line
60 Sarnowska Martyna Nowe Miasto Lubawskie START Bieg 7 km limit osiągnięty
61 Kornacki Ariel grudziadz START Bieg 7 km opłacono on-line
62 Maćkowiak Piotr Grudziądz START Bieg 7 km Akademia Biegania Grudziądz opłacono on-line
63 Rauchfleisz Agata Aleksandrów Kujawski START Bieg 7 km Czopki Kolczaste opłacono on-line
64 Rauchfleisz Andrzej Aleksandrów Kujawski START Bieg 7 km Czopki Kolczaste opłacono on-line
65 Kosowicz Michał Grudziądz START Bieg 7 km Czopki Kolczaste opłacono on-line
66 Kosowicz Małgorzata Grudziądz START Bieg 7 km Czopki Kolczaste opłacono on-line
67 Jakóbczyk Krzysztof Grudziądz START Bieg 7 km PGB Sportowa Paczka opłacono on-line
68 URBAŃSKI WOJCIECH GRUDZIĄDZ START Bieg 7 km AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ opłacono on-line
69 Michałowski Krzysztof Grudziądz START Bieg 7 km opłacono on-line
70 Gruszeczka Patryk Grudziadz START Bieg 7 km Polska Grupa Biegowa opłacono on-line
71 Arndt Małgorzata Grudziądz START Bieg 7 km AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ opłacono on-line
72 Krasnodębski Maciej Grudziądz START Bieg 7 km limit osiągnięty
73 Czajka Artur Grudziądz START Bieg 7 km opłacono on-line
74 Brac Paweł Grudziądz START Bieg 7 km Polmlek opłacono on-line
75 Ślot Michał Toruń START Bieg 7 km Polkrys Team opłacono on-line
76 Pryc Krystyna Grudziądz START Bieg 7 km Orange Polska opłacono on-line
77 Strzyżyńska Izabela Grudziądz START Bieg 7 km opłacono on-line
78 Gronek Karolina Grudziądz START Bieg 7 km GKS Olimpia Grudziądz opłacono on-line
79 Gronek Janusz Grudziądz START Bieg 7 km opłacono on-line
80 Kowalska Anna Kwidzyn START Bieg 7 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
81 Frej Patrycja Grudziądz START Bieg 7 km opłacono on-line
82 Rychter Marcin Grudziądz START Bieg 7 km opłacono
83 Rydelska Maria Tuchola START Bieg 7 km opłacono on-line
84 Szadkowska Anna Inowrocław START Bieg 7 km opłacono on-line
85 Puczkowski Piotr Rogóźno START Bieg 7 km opłacono on-line
86 Fierek Bernadeta Tuchola START Bieg 7 km opłacono on-line
87 Wszelak Dariusz Grudziądz START Bieg 7 km opłacono
88 Matuszak Damian Grudziądz START Bieg 7 km opłacono
89 Boryń Jarosław Grudziądz START Bieg 7 km opłacono
90 Gruszeczka Jacek Grudziądz START Bieg 7 km Polska Grupa Biegowa opłacono on-line
91 Ruchlewicz Urszula Sztum START Bieg 7 km opłacono on-line
92 Ernestowicz Łukasz Grudziądz START Bieg 7 km opłacono
93 Kordowski Krystian Grudziądz START Bieg 7 km Vadain Running Club opłacono on-line
94 Flader Damian Michale START Bieg 7 km opłacono on-line
95 Podbielska Milena Grudziądz START Bieg 7 km V Runner opłacono
96 Krzemkowski Piotr Gruczno START Bieg 7 km Solidarność Poledno opłacono on-line
97 Wojenko Agata Grudziądz START Bieg 7 km opłacono on-line
98 Błażejewski Dariusz Świecie START Bieg 7 km opłacono on-line
99 Tekliński Dawid Grudziądz START Bieg 7 km Wtorkowy Trening opłacono on-line
100 Śliwinski Dawid Grudziądz START Bieg 7 km opłacono on-line


Wyświetleń: 25664

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ