Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 KOWALSKA RENATA WARLUBIE START Bieg 7 km MSU opłacono
2 KOŁECKI TOMASZ Grudziądz START Bieg 7 km MSU opłacono
3 KRZEMIŃSKI MACIEJ MAŁY RUDNIK START Bieg 7 km MSU opłacono
4 Kalinowska Joanna Grudziądz START Bieg 7 km opłacono dotpay
5 Szarszewska Natalia Grudziądz START Bieg 7 km CrossBox Gdz opłacono dotpay
6 Harat Jarosław Grudziądz START Bieg 7 km CrossBox Gdz opłacono dotpay
7 Kęska Michał Przechowo START Bieg 7 km OSP PRZECHOWO opłacono dotpay
8 Bucholc Tomasz Bucholc Grudziądz START Bieg 7 km Wtorkowy Trening opłacono dotpay
9 Kaczorowski Robert Grudziadz START Bieg 7 km limit osiągnięty
10 Duszyńska Anna Gdańsk START Bieg 7 km opłacono dotpay
11 Kwiecińska Kinga Gdańsk START Bieg 7 km opłacono dotpay
12 Wilkiewicz Mateusz Grudziądz START Bieg 7 km opłacono dotpay
13 Świercz Karolina Grudziądz START Bieg 7 km opłacono dotpay
14 Krzywdziński Adam Grudziądz START Bieg 7 km opłacono dotpay
15 Adamska Justyna Gdańsk START Bieg 7 km Runnersi S7 Banino opłacono
16 Góreczna Izabela Warszawa START Bieg 7 km limit osiągnięty
17 KABZIŃSKA MONIKA GRUDZIĄDZ START Bieg 7 km opłacono dotpay
18 Chojnicki Paweł Lipno START Bieg 7 km opłacono dotpay
19 Kamrowska Sabina Chojnice START Bieg 7 km opłacono dotpay
20 Pawlaczyk Agata Warszawa START Bieg 7 km opłacono dotpay
21 GRZEGORZEWICZ IWONA PODWIESK START Bieg 7 km opłacono dotpay
22 LEPKA MARLENA GRUDZIĄDZ START Bieg 7 km opłacono dotpay
23 Gruszeczka Dariusz GRUDZIĄDZ START Bieg 7 km opłacono dotpay
24 Zieliński Marcin Grudziądz START Bieg 7 km opłacono dotpay
25 Darda Sylwia Kwidzyn START Bieg 7 km opłacono dotpay
26 Kamińska Anna Grudziądz START Bieg 7 km Kamyki opłacono dotpay
27 Czerniak Grzegorz Nowa Wieś START Bieg 7 km opłacono dotpay
28 karwowska angelika grudziadz START Bieg 7 km opłacono dotpay
29 Krohn Jakub Grudziądz START Bieg 7 km opłacono dotpay
30 Chabasiński Grzegorz Grudziądz START Bieg 7 km Biegnij Tata Biegnij! opłacono dotpay
31 Mojek Paulina Mokre START Bieg 7 km ewiGEO Team (geodeci) opłacono dotpay
32 Kovalchuk Oksana Grudziądz START Bieg 7 km opłacono dotpay
33 Mojek Kamil Mokre START Bieg 7 km ewiGEO Team (geodeci) opłacono dotpay
34 LEWANDOWSKA EMILIA Grudziądz START Bieg 7 km limit osiągnięty
35 Konarzewska-Szcześnik Nikola Rogóźno START Bieg 7 km opłacono dotpay
36 Wojtecki Marcin Grudziądz START Bieg 7 km biuroPOLIS UBEZPIECZENIA opłacono dotpay
37 Ściborowski Marcin Warszawa START Bieg 7 km opłacono dotpay
38 Mazerski Jarosław Toruń START Bieg 7 km opłacono dotpay
39 Marcinkowski Paweł Marcinkowski Grębocin START Bieg 7 km VIVA-Toruń opłacono dotpay
40 Guzmann Dorota Grudziądz START Bieg 7 km Akademia Biegania Grudziądz opłacono dotpay
41 Karpińska Milena Grudziądz START Bieg 7 km opłacono dotpay
42 Rycewicz Joanna Gdansk START Bieg 7 km opłacono dotpay
43 Piernicki Karol Grudziądz START Bieg 7 km opłacono dotpay
44 Batiuk Rafał Grudziądz START Bieg 7 km opłacono dotpay
45 Knapp Rafał Grudziądz START Bieg 7 km limit osiągnięty
46 Barczyk Krzysztof Grudziądz START Bieg 7 km KM PSP GRUDZIĄDZ opłacono dotpay
47 Szatkowski Maciej Gdynia START Bieg 7 km opłacono dotpay
48 Tomaszewski Denis Grudziądz START Bieg 7 km opłacono dotpay
49 SZPAKOWSKI PAWEŁ GRUDZIĄDZ START Bieg 7 km opłacono dotpay
50 Krajewski Piotr Grudziądz START Bieg 7 km LA RIVE TEAM opłacono dotpay
51 Sarnowska Martyna Nowe Miasto Lubawskie START Bieg 7 km limit osiągnięty
52 Maćkowiak Piotr Grudziądz START Bieg 7 km Akademia Biegania Grudziądz opłacono dotpay
53 Rauchfleisz Agata Aleksandrów Kujawski START Bieg 7 km Czopki Kolczaste opłacono dotpay
54 Rauchfleisz Andrzej Aleksandrów Kujawski START Bieg 7 km Czopki Kolczaste opłacono dotpay
55 Kosowicz Michał Grudziądz START Bieg 7 km Czopki Kolczaste opłacono dotpay
56 Kosowicz Małgorzata Grudziądz START Bieg 7 km Czopki Kolczaste opłacono dotpay
57 Jakóbczyk Krzysztof Grudziądz START Bieg 7 km PGB Sportowa Paczka opłacono dotpay
58 URBAŃSKI WOJCIECH GRUDZIĄDZ START Bieg 7 km AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ opłacono dotpay
59 Michałowski Krzysztof Grudziądz START Bieg 7 km opłacono dotpay
60 Gruszeczka Patryk Grudziadz START Bieg 7 km Polska Grupa Biegowa opłacono dotpay
61 Krasnodębski Maciej Grudziądz START Bieg 7 km limit osiągnięty
62 Czajka Artur Grudziądz START Bieg 7 km opłacono dotpay
63 Brac Paweł Grudziądz START Bieg 7 km Polmlek opłacono dotpay
64 Ślot Michał Toruń START Bieg 7 km Polkrys Team opłacono dotpay
65 Pryc Krystyna Grudziądz START Bieg 7 km Orange Polska opłacono dotpay
66 Strzyżyńska Izabela Grudziądz START Bieg 7 km opłacono dotpay
67 Gronek Karolina Grudziądz START Bieg 7 km GKS Olimpia Grudziądz opłacono dotpay
68 Gronek Janusz Grudziądz START Bieg 7 km opłacono dotpay
69 Kowalska Anna Kwidzyn START Bieg 7 km Kwidzyn Biega opłacono dotpay
70 Frej Patrycja Grudziądz START Bieg 7 km opłacono dotpay
71 Rychter Marcin Grudziądz START Bieg 7 km opłacono
72 Rydelska Maria Tuchola START Bieg 7 km opłacono dotpay
73 Szadkowska Anna Inowrocław START Bieg 7 km opłacono dotpay
74 Puczkowski Piotr Rogóźno START Bieg 7 km opłacono dotpay
75 Wszelak Dariusz Grudziądz START Bieg 7 km opłacono
76 Matuszak Damian Grudziądz START Bieg 7 km opłacono
77 Boryń Jarosław Grudziądz START Bieg 7 km opłacono
78 Gruszeczka Jacek Grudziądz START Bieg 7 km Polska Grupa Biegowa opłacono dotpay
79 Ruchlewicz Urszula Sztum START Bieg 7 km opłacono dotpay
80 Ernestowicz Łukasz Grudziądz START Bieg 7 km opłacono
81 Flader Damian Michale START Bieg 7 km opłacono dotpay
82 Podbielska Milena Grudziądz START Bieg 7 km V Runner opłacono
83 Krzemkowski Piotr Gruczno START Bieg 7 km Solidarność Poledno opłacono dotpay
84 Wojenko Agata Grudziądz START Bieg 7 km opłacono dotpay
85 Błażejewski Dariusz Świecie START Bieg 7 km opłacono dotpay
86 Tekliński Dawid Grudziądz START Bieg 7 km Wtorkowy Trening opłacono dotpay
87 Kaszubowski Zenon Malbork START Bieg 7 km Active Malbork limit osiągnięty
88 Korzec Sławomir Grudziądz START Bieg 7 km opłacono dotpay
89 Albekier Karolina Grudziądz START Bieg 7 km Virtual runner club opłacono dotpay
90 Janeczko Małgorzata Gdynia START Bieg 7 km PARAMORALNI opłacono dotpay
91 Łupina-Gzik Martyna Grudziądz START Bieg 7 km opłacono dotpay
92 Łupina-Szulc Ewelina Grudziądz START Bieg 7 km opłacono dotpay
93 Szwaracki Sławomir Grudziądz START Bieg 7 km opłacono dotpay
94 Szwaracka Aneta Grudziądz START Bieg 7 km opłacono dotpay
95 Koliński Krzysztof Gardeja START Bieg 7 km Gmina Gardeja Biega limit osiągnięty
96 Podsiadły Bartosz Dragacz START Bieg 7 km OSP Dragacz opłacono dotpay
97 Bączkowski Sławomir Grudziądz START Bieg 7 km V Runner opłacono dotpay
98 Gumowska Agata Grudziądz START Bieg 7 km opłacono dotpay
99 Bazylczuk Łukasz Grudziadz START Bieg 7 km opłacono dotpay
100 Chojnacki Andrzej Krusze START Bieg 7 km limit osiągnięty


Wyświetleń: 24714

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ