Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 KRZEMIŃSKI JAKUB MAŁY RUDNIK START Bieg JUNIOR opłacono
2 Brzozowska Nadia Ostróda START Bieg JUNIOR Packman team opłacono on-line
3 Ziółkowska Klaudia Radzyń chełmiński START Bieg JUNIOR Packman team opłacono on-line
4 Bartkowska Hanna Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
5 Ziółkowska Martyna Radzyń chełmiński START Bieg JUNIOR Packman team opłacono on-line
6 Bartkowski Franciszek Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
7 Kamrowska Zuzanna Chojnice START Bieg JUNIOR opłacono on-line
8 Zielińska Zuzanna Grudziadz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
9 Kawałkowski Franciszek Gdańsk START Bieg JUNIOR opłacono on-line
10 Rydelski Jakub Tuchola START Bieg JUNIOR opłacono on-line
11 perek oliwia Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
12 Piernicki Leon Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
13 perek zuzanna Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
14 Bonikowski Paweł Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
15 Klawikowski Dawid Grudziądz START Bieg JUNIOR Szkoła Podstawowa nr 16 opłacono on-line
16 Trzcinski Jakub Grudziadz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
17 Odrzywolski Marek Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
18 ZDROJEWSKI FILIP Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
19 Jagła Krzysztof Grudziądz START Bieg JUNIOR SP 12 Grudziądz opłacono on-line
20 JAGUSZ MARTYNA GRUDZIĄDZ START Bieg JUNIOR opłacono on-line
21 Jagła Bartosz Grudziądz START Bieg JUNIOR SP 12 Grudziądz opłacono on-line
22 Brac Zofia Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
23 TUREK DAMIAN BĄKOWO START Bieg JUNIOR TEAM BĄKOWO opłacono
24 TOMCZYK NATALIA BĄKOWO START Bieg JUNIOR TEAM BĄKOWO opłacono
25 CHMIELEWSKI TOBIASZ BĄKOWO START Bieg JUNIOR TEAM BĄKOWO opłacono
26 ZWOLIŃSKI JAKUB BĄKOWO START Bieg JUNIOR TEAM BĄKOWO opłacono
27 KŁODA ARLETA BĄKOWO START Bieg JUNIOR TEAM BĄKOWO opłacono
28 TAFLIŃSKA KAROLINA BĄKOWO START Bieg JUNIOR TEAM BĄKOWO opłacono
29 TAFLIŃSKI ADAM BĄKOWO START Bieg JUNIOR TEAM BĄKOWO opłacono
30 GÓRNIAK ANDŻELIKA BĄKOWO START Bieg JUNIOR TEAM BĄKOWO opłacono
31 TAFLINSKI KACPER BĄKOWO START Bieg JUNIOR TEAM BĄKOWO opłacono
32 WÓJCIK MARCEL BĄKOWO START Bieg JUNIOR TEAM BĄKOWO opłacono
33 DYBOWSKA AGATA Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
34 DYBOWSKI MIKOŁAJ Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
35 BRZEZINSKI OSKAR Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
36 KOPIŃSKI DAWID Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
37 BĄCZKOWSKA EMILIA Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
38 FRĄCKIEWICZ KAROLINA Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
39 Hordyński Bartosz Grudziądz START Bieg JUNIOR SP 5 opłacono on-line
40 CZEPEK KAROLINA Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
41 CZEPEK URSZULA Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
42 Warzyńska Malwina Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
43 ORDAK IVO Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
44 Tomaszewski Aleksander Grudziądz START Bieg JUNIOR sp 7 grudziądz opłacono on-line
45 Lada Agnieszka Zalesie START Bieg JUNIOR SP Zelgno opłacono on-line
46 Lada Weronika Zalesie START Bieg JUNIOR SP Zelgno opłacono on-line
47 HORYDYŃSKI JĘDRZEJ Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
48 Banaszewska Maja Grudziądz START Bieg JUNIOR SP 20 Grudziądz opłacono on-line
49 Sosnowska Aniela GRUDZIĄDZ START Bieg JUNIOR opłacono on-line
50 URBAŃSKA ALEKSANDRA GRUDZIĄDZ START Bieg JUNIOR opłacono on-line
51 Tereba Maja Grudziadz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
52 Mądrzejewska Nicola Grudziadz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
53 Tereba Zuzanna Grudziadz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
54 Melerowski Mikołaj Grudziadz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
55 Kamiński Igor Grudziądz START Bieg JUNIOR Kamyki opłacono on-line
56 Kamińska Oliwia Grudziądz START Bieg JUNIOR Kamyki opłacono on-line
57 HERCZYŃSKI Patryk Grudziądz START Bieg JUNIOR FIT HOUSE JUNIOR limit osiągnięty
58 Piór Michalina Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
59 Piór Lena Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
60 Zamojski Jan Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
61 Zamojska Aleksandra Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
62 Szczęsny Kosma Nowa Wieś START Bieg JUNIOR SP Nowa Wieś opłacono on-line
63 Szczęsny Klara Grudziądz START Bieg JUNIOR SP Nowa Wieś opłacono on-line
64 Janiak Aleksander Grudziądz START Bieg JUNIOR NIESKOŃCZONOŚĆ opłacono on-line
65 Gurzyński Dominik Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
66 Gurzyńska Amelia Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
67 Gurska Maja Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
68 Dominikowski Igor Grudziądz START Bieg JUNIOR Niepubliczne przedszkole Bajkolandia opłacono on-line
69 Kwiatek Kacper GRUDZIĄDZ START Bieg JUNIOR Przedszkole Kopernik opłacono on-line
70 Fiszer Fabian Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
71 Kujawa Laura Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
72 Brilowska Ida Grudziádz START Bieg JUNIOR SP 20 Grudziądz opłacono on-line
73 Tomczyk Igor Gdańsk START Bieg JUNIOR opłacono on-line
74 Pustuła Aleksandra Nicwałd START Bieg JUNIOR opłacono on-line
75 Marciszewski Marcel Grudziądz START Bieg JUNIOR Sp3 opłacono on-line
76 ZABORSKA MAJA GRUDZIĄDZ START Bieg JUNIOR SP 20 Grudziądz 4A opłacono on-line
77 ZABORSKI IGOR GRUDZIĄDZ START Bieg JUNIOR SP 20 Grudziądz Ia opłacono on-line
78 Malinowska Martyna Grudziadz START Bieg JUNIOR Sp 16 opłacono on-line
79 Suwalska Lena Grudziadz START Bieg JUNIOR Niepubliczne przedszkole Bajkolandia opłacono on-line
80 Sosik Paweł Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
81 Paluszkiewicz Anna Grudziądz START Bieg JUNIOR limit osiągnięty
82 Kawecka Kornelia Słupsk START Bieg JUNIOR opłacono on-line
83 Drzymalska Maja Grudziadz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
84 Paprota Piotr Grudziadz START Bieg JUNIOR SP 7 opłacono on-line
85 Tydryszewski Antoni Grupa START Bieg JUNIOR opłacono on-line
86 pepliński mateusz grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
87 Kobylska Lena Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
88 Dolewska Lena Grudziądz START Bieg JUNIOR Sp nr 7 opłacono on-line
89 Wojnowska Maja Dolna Grupa START Bieg JUNIOR Szkoła podstawowa w Grupie opłacono on-line
90 Żyżyńska Oliwia Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
91 Żyżyńska Roksana Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
92 DEMBEK DAWID GRUDZIĄDZ START Bieg JUNIOR opłacono on-line
93 DEMBEK HUBERT GRUDZIĄDZ START Bieg JUNIOR limit osiągnięty
94 Noch Oskar Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
95 Bednarczyk Jagoda Grudziądz START Bieg JUNIOR Dajerade limit osiągnięty
96 Olszewski Benjamin Grudziadz - Berlin START Bieg JUNIOR opłacono on-line
97 Borek Kaspian Chełmno START Bieg JUNIOR Tatateam opłacono on-line
98 Cyrankowski Filip Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
99 Stankiewicz Julia Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
100 TARKOWSKI WOJCIECH GRUDZIĄDZ START Bieg JUNIOR opłacono on-line


Wyświetleń: 7952

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ