Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 KRZEMIŃSKI JAKUB MAŁY RUDNIK START Bieg JUNIOR opłacono
2 Kamrowska Zuzanna Chojnice START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
3 Zielińska Zuzanna Grudziadz START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
4 Kawałkowski Franciszek Gdańsk START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
5 Rydelski Jakub Tuchola START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
6 perek oliwia Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
7 Piernicki Leon Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
8 perek zuzanna Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
9 Klawikowski Dawid Grudziądz START Bieg JUNIOR Szkoła Podstawowa nr 16 opłacono dotpay
10 Trzcinski Jakub Grudziadz START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
11 Odrzywolski Marek Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
12 Jagła Krzysztof Grudziądz START Bieg JUNIOR SP 12 Grudziądz opłacono dotpay
13 JAGUSZ MARTYNA GRUDZIĄDZ START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
14 Jagła Bartosz Grudziądz START Bieg JUNIOR SP 12 Grudziądz opłacono dotpay
15 Brac Zofia Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
16 TUREK DAMIAN BĄKOWO START Bieg JUNIOR TEAM BĄKOWO opłacono
17 TOMCZYK NATALIA BĄKOWO START Bieg JUNIOR TEAM BĄKOWO opłacono
18 CHMIELEWSKI TOBIASZ BĄKOWO START Bieg JUNIOR TEAM BĄKOWO opłacono
19 ZWOLIŃSKI JAKUB BĄKOWO START Bieg JUNIOR TEAM BĄKOWO opłacono
20 KŁODA ARLETA BĄKOWO START Bieg JUNIOR TEAM BĄKOWO opłacono
21 TAFLIŃSKA KAROLINA BĄKOWO START Bieg JUNIOR TEAM BĄKOWO opłacono
22 TAFLIŃSKI ADAM BĄKOWO START Bieg JUNIOR TEAM BĄKOWO opłacono
23 GÓRNIAK ANDŻELIKA BĄKOWO START Bieg JUNIOR TEAM BĄKOWO opłacono
24 TAFLINSKI KACPER BĄKOWO START Bieg JUNIOR TEAM BĄKOWO opłacono
25 WÓJCIK MARCEL BĄKOWO START Bieg JUNIOR TEAM BĄKOWO opłacono
26 DYBOWSKA AGATA Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
27 DYBOWSKI MIKOŁAJ Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
28 BRZEZINSKI OSKAR Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
29 KOPIŃSKI DAWID Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
30 BĄCZKOWSKA EMILIA Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
31 FRĄCKIEWICZ KAROLINA Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
32 Hordyński Bartosz Grudziądz START Bieg JUNIOR SP 5 opłacono dotpay
33 CZEPEK KAROLINA Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
34 CZEPEK URSZULA Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
35 Warzyńska Malwina Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
36 ORDAK IVO Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
37 Tomaszewski Aleksander Grudziądz START Bieg JUNIOR sp 7 grudziądz opłacono dotpay
38 Lada Agnieszka Zalesie START Bieg JUNIOR SP Zelgno opłacono dotpay
39 Lada Weronika Zalesie START Bieg JUNIOR SP Zelgno opłacono dotpay
40 HORYDYŃSKI JĘDRZEJ Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
41 Banaszewska Maja Grudziądz START Bieg JUNIOR SP 20 Grudziądz opłacono dotpay
42 URBAŃSKA ALEKSANDRA GRUDZIĄDZ START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
43 Tereba Maja Grudziadz START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
44 Mądrzejewska Nicola Grudziadz START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
45 Tereba Zuzanna Grudziadz START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
46 Melerowski Mikołaj Grudziadz START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
47 Kamiński Igor Grudziądz START Bieg JUNIOR Kamyki opłacono dotpay
48 Kamińska Oliwia Grudziądz START Bieg JUNIOR Kamyki opłacono dotpay
49 HERCZYŃSKI Patryk Grudziądz START Bieg JUNIOR FIT HOUSE JUNIOR limit osiągnięty
50 Piór Michalina Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
51 Piór Lena Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
52 Zamojski Jan Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
53 Zamojska Aleksandra Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
54 Janiak Aleksander Grudziądz START Bieg JUNIOR NIESKOŃCZONOŚĆ opłacono dotpay
55 Gurzyński Dominik Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
56 Gurzyńska Amelia Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
57 Gurska Maja Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
58 Dominikowski Igor Grudziądz START Bieg JUNIOR Niepubliczne przedszkole Bajkolandia opłacono dotpay
59 Kwiatek Kacper GRUDZIĄDZ START Bieg JUNIOR Przedszkole Kopernik opłacono dotpay
60 Kujawa Laura Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
61 Pustuła Aleksandra Nicwałd START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
62 Marciszewski Marcel Grudziądz START Bieg JUNIOR Sp3 opłacono dotpay
63 ZABORSKA MAJA GRUDZIĄDZ START Bieg JUNIOR SP 20 Grudziądz 4A opłacono dotpay
64 ZABORSKI IGOR GRUDZIĄDZ START Bieg JUNIOR SP 20 Grudziądz Ia opłacono dotpay
65 Malinowska Martyna Grudziadz START Bieg JUNIOR Sp 16 opłacono dotpay
66 Suwalska Lena Grudziadz START Bieg JUNIOR Niepubliczne przedszkole Bajkolandia opłacono dotpay
67 Sosik Paweł Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
68 Paluszkiewicz Anna Grudziądz START Bieg JUNIOR limit osiągnięty
69 Kawecka Kornelia Słupsk START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
70 Drzymalska Maja Grudziadz START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
71 Paprota Piotr Grudziadz START Bieg JUNIOR SP 7 opłacono dotpay
72 pepliński mateusz grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
73 Kobylska Lena Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
74 Żyżyńska Oliwia Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
75 Żyżyńska Roksana Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
76 DEMBEK DAWID GRUDZIĄDZ START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
77 DEMBEK HUBERT GRUDZIĄDZ START Bieg JUNIOR limit osiągnięty
78 Bednarczyk Jagoda Grudziądz START Bieg JUNIOR Dajerade limit osiągnięty
79 Olszewski Benjamin Grudziadz - Berlin START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
80 Borek Kaspian Chełmno START Bieg JUNIOR Tatateam opłacono dotpay
81 Ciarkowska Patrycja Grudziądz START Bieg JUNIOR Szkoła Podstawowa nr 7 w Grudziądzu opłacono dotpay
82 Szlagowski Filip Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
83 Chelkowski Bartosz Grudziadz START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
84 Chelkowski Dominik Grudziadz START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
85 Kozak Zofia Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
86 Ignatowski Kacper Świecie START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
87 RIEMER MATEUSZ GRUDZIĄDZ START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
88 RIEMER KRZYSZTOF GRUDZIĄDZ START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
89 Bogusławski Karol Grudziądz START Bieg JUNIOR Szkoła Podstawowa nr 7 w Grudziądzu opłacono dotpay
90 Knut Agata Iława START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
91 Łątkowska Kinga Iława START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
92 Krupski Mateusz Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
93 Krupski Milan Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
94 Kopeć Hanna Grudziądz START Bieg JUNIOR Przedszkole Miejskie Tarpno opłacono dotpay
95 Wielgus Maja Pieńki Królewskie START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
96 DĄBROWSKA AMELIA GRUDZIĄDZ START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
97 Zasadzki Janek Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
98 DĄBROWSKI HUBERT GRUDZIĄDZ START Bieg JUNIOR opłacono dotpay
99 Sotowicz Piotr Grudziądz START Bieg JUNIOR SP 20 opłacono dotpay
100 Grzybek Lilianna Grudziądz START Bieg JUNIOR limit osiągnięty


Wyświetleń: 7408

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ