Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 KRZEMIŃSKI JAKUB MAŁY RUDNIK START Bieg JUNIOR opłacono
2 Brzozowska Nadia Ostróda START Bieg JUNIOR Packman team opłacono on-line
3 Ziółkowska Klaudia Radzyń chełmiński START Bieg JUNIOR Packman team opłacono on-line
4 Bartkowska Hanna Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
5 Ziółkowska Martyna Radzyń chełmiński START Bieg JUNIOR Packman team opłacono on-line
6 Bartkowski Franciszek Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
7 Kamrowska Zuzanna Chojnice START Bieg JUNIOR opłacono on-line
8 Zielińska Zuzanna Grudziadz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
9 Kawałkowski Franciszek Gdańsk START Bieg JUNIOR opłacono on-line
10 Rydelski Jakub Tuchola START Bieg JUNIOR opłacono on-line
11 perek oliwia Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
12 Piernicki Leon Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
13 perek zuzanna Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
14 Bonikowski Paweł Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
15 Klawikowski Dawid Grudziądz START Bieg JUNIOR Szkoła Podstawowa nr 16 opłacono on-line
16 Trzcinski Jakub Grudziadz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
17 Odrzywolski Marek Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
18 Jagła Krzysztof Grudziądz START Bieg JUNIOR SP 12 Grudziądz opłacono on-line
19 JAGUSZ MARTYNA GRUDZIĄDZ START Bieg JUNIOR opłacono on-line
20 Jagła Bartosz Grudziądz START Bieg JUNIOR SP 12 Grudziądz opłacono on-line
21 Brac Zofia Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
22 TUREK DAMIAN BĄKOWO START Bieg JUNIOR TEAM BĄKOWO opłacono
23 TOMCZYK NATALIA BĄKOWO START Bieg JUNIOR TEAM BĄKOWO opłacono
24 CHMIELEWSKI TOBIASZ BĄKOWO START Bieg JUNIOR TEAM BĄKOWO opłacono
25 ZWOLIŃSKI JAKUB BĄKOWO START Bieg JUNIOR TEAM BĄKOWO opłacono
26 KŁODA ARLETA BĄKOWO START Bieg JUNIOR TEAM BĄKOWO opłacono
27 TAFLIŃSKA KAROLINA BĄKOWO START Bieg JUNIOR TEAM BĄKOWO opłacono
28 TAFLIŃSKI ADAM BĄKOWO START Bieg JUNIOR TEAM BĄKOWO opłacono
29 GÓRNIAK ANDŻELIKA BĄKOWO START Bieg JUNIOR TEAM BĄKOWO opłacono
30 TAFLINSKI KACPER BĄKOWO START Bieg JUNIOR TEAM BĄKOWO opłacono
31 WÓJCIK MARCEL BĄKOWO START Bieg JUNIOR TEAM BĄKOWO opłacono
32 DYBOWSKA AGATA Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
33 DYBOWSKI MIKOŁAJ Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
34 BRZEZINSKI OSKAR Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
35 KOPIŃSKI DAWID Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
36 BĄCZKOWSKA EMILIA Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
37 FRĄCKIEWICZ KAROLINA Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
38 Hordyński Bartosz Grudziądz START Bieg JUNIOR SP 5 opłacono on-line
39 CZEPEK KAROLINA Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
40 CZEPEK URSZULA Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
41 Warzyńska Malwina Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
42 ORDAK IVO Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
43 Tomaszewski Aleksander Grudziądz START Bieg JUNIOR sp 7 grudziądz opłacono on-line
44 Lada Agnieszka Zalesie START Bieg JUNIOR SP Zelgno opłacono on-line
45 Lada Weronika Zalesie START Bieg JUNIOR SP Zelgno opłacono on-line
46 HORYDYŃSKI JĘDRZEJ Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
47 Banaszewska Maja Grudziądz START Bieg JUNIOR SP 20 Grudziądz opłacono on-line
48 Sosnowska Aniela GRUDZIĄDZ START Bieg JUNIOR opłacono on-line
49 URBAŃSKA ALEKSANDRA GRUDZIĄDZ START Bieg JUNIOR opłacono on-line
50 Tereba Maja Grudziadz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
51 Mądrzejewska Nicola Grudziadz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
52 Tereba Zuzanna Grudziadz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
53 Melerowski Mikołaj Grudziadz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
54 Kamiński Igor Grudziądz START Bieg JUNIOR Kamyki opłacono on-line
55 Kamińska Oliwia Grudziądz START Bieg JUNIOR Kamyki opłacono on-line
56 HERCZYŃSKI Patryk Grudziądz START Bieg JUNIOR FIT HOUSE JUNIOR limit osiągnięty
57 Piór Michalina Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
58 Piór Lena Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono
59 Zamojski Jan Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
60 Zamojska Aleksandra Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
61 Janiak Aleksander Grudziądz START Bieg JUNIOR NIESKOŃCZONOŚĆ opłacono on-line
62 Gurzyński Dominik Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
63 Gurzyńska Amelia Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
64 Gurska Maja Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
65 Dominikowski Igor Grudziądz START Bieg JUNIOR Niepubliczne przedszkole Bajkolandia opłacono on-line
66 Kwiatek Kacper GRUDZIĄDZ START Bieg JUNIOR Przedszkole Kopernik opłacono on-line
67 Kujawa Laura Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
68 Brilowska Ida Grudziádz START Bieg JUNIOR SP 20 Grudziądz opłacono on-line
69 Pustuła Aleksandra Nicwałd START Bieg JUNIOR opłacono on-line
70 Marciszewski Marcel Grudziądz START Bieg JUNIOR Sp3 opłacono on-line
71 ZABORSKA MAJA GRUDZIĄDZ START Bieg JUNIOR SP 20 Grudziądz 4A opłacono on-line
72 ZABORSKI IGOR GRUDZIĄDZ START Bieg JUNIOR SP 20 Grudziądz Ia opłacono on-line
73 Malinowska Martyna Grudziadz START Bieg JUNIOR Sp 16 opłacono on-line
74 Suwalska Lena Grudziadz START Bieg JUNIOR Niepubliczne przedszkole Bajkolandia opłacono on-line
75 Sosik Paweł Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
76 Paluszkiewicz Anna Grudziądz START Bieg JUNIOR limit osiągnięty
77 Kawecka Kornelia Słupsk START Bieg JUNIOR opłacono on-line
78 Drzymalska Maja Grudziadz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
79 Paprota Piotr Grudziadz START Bieg JUNIOR SP 7 opłacono on-line
80 pepliński mateusz grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
81 Kobylska Lena Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
82 Dolewska Lena Grudziądz START Bieg JUNIOR Sp nr 7 opłacono on-line
83 Wojnowska Maja Dolna Grupa START Bieg JUNIOR Szkoła podstawowa w Grupie opłacono on-line
84 Żyżyńska Oliwia Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
85 Żyżyńska Roksana Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
86 DEMBEK DAWID GRUDZIĄDZ START Bieg JUNIOR opłacono on-line
87 DEMBEK HUBERT GRUDZIĄDZ START Bieg JUNIOR limit osiągnięty
88 Noch Oskar Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
89 Bednarczyk Jagoda Grudziądz START Bieg JUNIOR Dajerade limit osiągnięty
90 Olszewski Benjamin Grudziadz - Berlin START Bieg JUNIOR opłacono on-line
91 Borek Kaspian Chełmno START Bieg JUNIOR Tatateam opłacono on-line
92 Cyrankowski Filip Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
93 Stankiewicz Julia Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
94 TARKOWSKI WOJCIECH GRUDZIĄDZ START Bieg JUNIOR opłacono on-line
95 Ciarkowska Patrycja Grudziądz START Bieg JUNIOR Szkoła Podstawowa nr 7 w Grudziądzu opłacono on-line
96 Cerski Bartłomiej Pieńki Królewskie START Bieg JUNIOR Sztynwag opłacono on-line
97 Cerski Wiktor Pieńki Królewskie START Bieg JUNIOR sp nr 8 Grudziądz opłacono on-line
98 Cerska Amelia Pieńki Królewskie START Bieg JUNIOR Sztynwag opłacono on-line
99 Szlagowski Filip Grudziądz START Bieg JUNIOR opłacono on-line
100 Chelkowski Bartosz Grudziadz START Bieg JUNIOR opłacono on-line


Wyświetleń: 7624

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ