Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palczewska Agata | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
2 | Modliszewska Zuzanna | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
3 | Piasecka Maja | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
4 | Gollus Alicja | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | limit osiągnięty | |
5 | Koss Szymon | Grudziadz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
6 | MILINKIEWICZ IGA | GRUDZIĄDZ | Polska | START Bieg JUNIOR | PRZEDSZKOLE TOMBOMBADIL GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
7 | Zielecka Maja | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
8 | Dziekanowska Anna | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | SP 20 Grudziądz | opłacono on-line |
9 | Łagoda Nina | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
10 | Kulwicki Ksawery | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | V-runner | opłacono |
11 | Burzyński Jan | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Szkoła podstawowa nr 13 | limit osiągnięty |
12 | Knaak Julia | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | PRZEDSZKOLE TOMBOMBADIL GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
13 | Knaak Anek | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | PRZEDSZKOLE TOMBOMBADIL GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
14 | Waliwander Nadia | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
15 | Grzybek Lilianna | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | limit osiągnięty | |
16 | Sotowicz Piotr | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | SP 20 | opłacono on-line |
17 | DĄBROWSKI HUBERT | GRUDZIĄDZ | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
18 | Zasadzki Janek | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
19 | DĄBROWSKA AMELIA | GRUDZIĄDZ | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
20 | Wielgus Maja | Pieńki Królewskie | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
21 | Warduliński Kacper | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
22 | Kopeć Hanna | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Przedszkole Miejskie Tarpno | opłacono on-line |
23 | RADZICKI IGOR | GRUDZIĄDZ | Polska | START Bieg JUNIOR | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 | opłacono on-line |
24 | Krupski Milan | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
25 | Krupski Mateusz | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
26 | Zakrzewski Wiktor | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | limit osiągnięty | |
27 | Zakrzewska Zofia | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | limit osiągnięty | |
28 | Łątkowska Kinga | Iława | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
29 | Knut Agata | Iława | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
30 | Michalak Zuzanna | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
31 | Bogusławski Karol | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Szkoła Podstawowa nr 7 w Grudziądzu | opłacono on-line |
32 | RIEMER KRZYSZTOF | GRUDZIĄDZ | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
33 | RIEMER MATEUSZ | GRUDZIĄDZ | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
34 | Ignatowski Kacper | Świecie | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
35 | Jasińska Małgorzata | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | SP 11 | opłacono on-line |
36 | Brandt Iga | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Dobre przedszkole | opłacono on-line |
37 | Kamiński Maksymilian | grudziadz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
38 | JAWORSKI Nikodem | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
39 | Kozak Zofia | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
40 | Gawrecki Nikodem | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
41 | Chelkowski Dominik | Grudziadz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
42 | Chelkowski Bartosz | Grudziadz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
43 | Szlagowski Filip | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
44 | Cerska Amelia | Pieńki Królewskie | Polska | START Bieg JUNIOR | Sztynwag | opłacono on-line |
45 | Cerski Wiktor | Pieńki Królewskie | Polska | START Bieg JUNIOR | sp nr 8 Grudziądz | opłacono on-line |
46 | Cerski Bartłomiej | Pieńki Królewskie | Polska | START Bieg JUNIOR | Sztynwag | opłacono on-line |
47 | Ciarkowska Patrycja | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Szkoła Podstawowa nr 7 w Grudziądzu | opłacono on-line |
48 | TARKOWSKI WOJCIECH | GRUDZIĄDZ | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
49 | Stankiewicz Julia | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
50 | Cyrankowski Filip | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
51 | Borek Kaspian | Chełmno | Polska | START Bieg JUNIOR | Tatateam | opłacono on-line |
52 | Olszewski Benjamin | Grudziadz - Berlin | Niemcy | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
53 | Bednarczyk Jagoda | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Dajerade | limit osiągnięty |
54 | Ściborowski Filip | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Ściborki | opłacono on-line |
55 | Ściborowski Nikodem | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Ściborki | opłacono on-line |
56 | Ściborowski Jakub | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Ściborki | opłacono on-line |
57 | Noch Oskar | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
58 | DEMBEK HUBERT | GRUDZIĄDZ | Polska | START Bieg JUNIOR | limit osiągnięty | |
59 | DEMBEK DAWID | GRUDZIĄDZ | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
60 | Żyżyńska Roksana | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
61 | Przesmycka Laura | Gruta | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
62 | Żyżyńska Oliwia | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
63 | Przesmycka Urszula | Gruta | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
64 | Wojnowska Maja | Dolna Grupa | Polska | START Bieg JUNIOR | Szkoła podstawowa w Grupie | opłacono on-line |
65 | Dolewska Lena | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Sp nr 7 | opłacono on-line |
66 | Kobylska Lena | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
67 | pepliński mateusz | grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
68 | Tydryszewski Antoni | Grupa | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
69 | Paprota Piotr | Grudziadz | Polska | START Bieg JUNIOR | SP 7 | opłacono on-line |
70 | Drzymalska Maja | Grudziadz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
71 | Kawecka Kornelia | Słupsk | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
72 | Paluszkiewicz Anna | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | limit osiągnięty | |
73 | Sadowski Hubert | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
74 | Sosik Paweł | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
75 | Suwalska Lena | Grudziadz | Polska | START Bieg JUNIOR | Niepubliczne przedszkole Bajkolandia | opłacono on-line |
76 | Malinowska Martyna | Grudziadz | Polska | START Bieg JUNIOR | Sp 16 | opłacono on-line |
77 | Kobuszyńska Ania | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
78 | ZABORSKI IGOR | GRUDZIĄDZ | Polska | START Bieg JUNIOR | SP 20 Grudziądz Ia | opłacono on-line |
79 | ZABORSKA MAJA | GRUDZIĄDZ | Polska | START Bieg JUNIOR | SP 20 Grudziądz 4A | opłacono on-line |
80 | Kobuszyński Tomek | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
81 | Chojnowski Wiktor | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
82 | Zieliński Jan | Grudządz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
83 | Marciszewski Marcel | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Sp3 | opłacono on-line |
84 | Tarnecki Radek | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
85 | Tarnecka Nikola | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
86 | Pokorski Eryk | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
87 | klimek szymon | radzyń chełmiński | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
88 | klimek patrycja | radzyń chełmiński | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
89 | Latopolski Oskar | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
90 | Pustuła Aleksandra | Nicwałd | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
91 | Tomczyk Igor | Gdańsk | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
92 | Brilowska Ida | Grudziádz | Polska | START Bieg JUNIOR | SP 20 Grudziądz | opłacono on-line |
93 | Krupa Natalia | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | SP 18 GRUDZIĄDZ kl. II a | opłacono on-line |
94 | Krupa Szymon | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | SP 18 GRUDZIĄDZ kl. IV c | opłacono on-line |
95 | Kujawa Laura | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
96 | Michalska Agata | Orle | Polska | START Bieg JUNIOR | Przedszkole Stefek Burczymucha | opłacono on-line |
97 | Fiszer Fabian | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
98 | Michalski Filip | Orle | Polska | START Bieg JUNIOR | Przedszkole Stefek Burczymucha | opłacono on-line |
99 | Kwiatek Kacper | GRUDZIĄDZ | Polska | START Bieg JUNIOR | Przedszkole Kopernik | opłacono on-line |
100 | Dominikowski Igor | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Niepubliczne przedszkole Bajkolandia | opłacono on-line |
Wyświetleń: 13503