Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Sosik Paweł | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
102 | Sadowski Hubert | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
103 | Paluszkiewicz Anna | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | limit osiągnięty | |
104 | Kawecka Kornelia | Słupsk | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
105 | Drzymalska Maja | Grudziadz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
106 | Paprota Piotr | Grudziadz | Polska | START Bieg JUNIOR | SP 7 | opłacono on-line |
107 | Tydryszewski Antoni | Grupa | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
108 | pepliński mateusz | grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
109 | Kobylska Lena | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
110 | Dolewska Lena | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Sp nr 7 | opłacono on-line |
111 | Wojnowska Maja | Dolna Grupa | Polska | START Bieg JUNIOR | Szkoła podstawowa w Grupie | opłacono on-line |
112 | Przesmycka Urszula | Gruta | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
113 | Żyżyńska Oliwia | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
114 | Przesmycka Laura | Gruta | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
115 | Żyżyńska Roksana | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
116 | DEMBEK DAWID | GRUDZIĄDZ | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
117 | DEMBEK HUBERT | GRUDZIĄDZ | Polska | START Bieg JUNIOR | limit osiągnięty | |
118 | Noch Oskar | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
119 | Ściborowski Jakub | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Ściborki | opłacono on-line |
120 | Ściborowski Nikodem | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Ściborki | opłacono on-line |
121 | Ściborowski Filip | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Ściborki | opłacono on-line |
122 | Bednarczyk Jagoda | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Dajerade | limit osiągnięty |
123 | Olszewski Benjamin | Grudziadz - Berlin | Niemcy | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
124 | Borek Kaspian | Chełmno | Polska | START Bieg JUNIOR | Tatateam | opłacono on-line |
125 | Cyrankowski Filip | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
126 | Stankiewicz Julia | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
127 | TARKOWSKI WOJCIECH | GRUDZIĄDZ | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
128 | Ciarkowska Patrycja | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Szkoła Podstawowa nr 7 w Grudziądzu | opłacono on-line |
129 | Cerski Bartłomiej | Pieńki Królewskie | Polska | START Bieg JUNIOR | Sztynwag | opłacono on-line |
130 | Cerski Wiktor | Pieńki Królewskie | Polska | START Bieg JUNIOR | sp nr 8 Grudziądz | opłacono on-line |
131 | Cerska Amelia | Pieńki Królewskie | Polska | START Bieg JUNIOR | Sztynwag | opłacono on-line |
132 | Szlagowski Filip | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
133 | Chelkowski Bartosz | Grudziadz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
134 | Chelkowski Dominik | Grudziadz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
135 | Gawrecki Nikodem | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
136 | Kozak Zofia | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
137 | JAWORSKI Nikodem | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
138 | Kamiński Maksymilian | grudziadz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
139 | Brandt Iga | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Dobre przedszkole | opłacono on-line |
140 | Jasińska Małgorzata | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | SP 11 | opłacono on-line |
141 | Ignatowski Kacper | Świecie | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
142 | RIEMER MATEUSZ | GRUDZIĄDZ | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
143 | RIEMER KRZYSZTOF | GRUDZIĄDZ | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
144 | Bogusławski Karol | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Szkoła Podstawowa nr 7 w Grudziądzu | opłacono on-line |
145 | Michalak Zuzanna | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
146 | Knut Agata | Iława | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
147 | Łątkowska Kinga | Iława | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
148 | Zakrzewska Zofia | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | limit osiągnięty | |
149 | Zakrzewski Wiktor | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | limit osiągnięty | |
150 | Krupski Mateusz | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
151 | Krupski Milan | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
152 | RADZICKI IGOR | GRUDZIĄDZ | Polska | START Bieg JUNIOR | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 | opłacono on-line |
153 | Kopeć Hanna | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Przedszkole Miejskie Tarpno | opłacono on-line |
154 | Warduliński Kacper | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
155 | Wielgus Maja | Pieńki Królewskie | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
156 | DĄBROWSKA AMELIA | GRUDZIĄDZ | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
157 | Zasadzki Janek | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
158 | DĄBROWSKI HUBERT | GRUDZIĄDZ | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
159 | Sotowicz Piotr | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | SP 20 | opłacono on-line |
160 | Grzybek Lilianna | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | limit osiągnięty | |
161 | Waliwander Nadia | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
162 | Knaak Anek | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | PRZEDSZKOLE TOMBOMBADIL GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
163 | Knaak Julia | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | PRZEDSZKOLE TOMBOMBADIL GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
164 | Burzyński Jan | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Szkoła podstawowa nr 13 | limit osiągnięty |
165 | Kulwicki Ksawery | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | V-runner | opłacono |
166 | Łagoda Nina | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
167 | Dziekanowska Anna | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | SP 20 Grudziądz | opłacono on-line |
168 | Zielecka Maja | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
169 | MILINKIEWICZ IGA | GRUDZIĄDZ | Polska | START Bieg JUNIOR | PRZEDSZKOLE TOMBOMBADIL GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
170 | Koss Szymon | Grudziadz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
171 | Gollus Alicja | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | limit osiągnięty | |
172 | Piasecka Maja | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
173 | Modliszewska Zuzanna | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
174 | Palczewska Agata | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
175 | Jaciubek Antoni | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | limit osiągnięty | |
176 | Jaciubek Emilia | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | SP 20 Grudziądz | limit osiągnięty |
177 | Matuszewska Zuzanna | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
178 | Matuszewski Gabriel | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
179 | Szczepaniak Agata | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Szkoła Podstawowa nr 20 | limit osiągnięty |
180 | Błażejczyk Oliwia | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
181 | Błażejczyk Zuzanna | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
182 | Piechna Maksymilian | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Morsy z Grudziądza | opłacono on-line |
183 | Stankiewicz Szymon | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
184 | Zgardowski Kamil | Boguszewo | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
185 | Pepliński Anna | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
186 | Zgardowski Szymon | Boguszewo | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
187 | Pepliński Adam | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
188 | Wojdyło Oliwier | Brodnica | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
189 | Napiontek Hubert | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Przedszkole Tarpno | opłacono on-line |
190 | Napiontek Lena | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Przedszkole Tarpno | opłacono on-line |
191 | Skibowski Paweł | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
192 | Wróbel Zuzanna | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
193 | Duch Kamil | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Duszki | opłacono on-line |
194 | Duch Paweł | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Duszki | opłacono on-line |
195 | Hagemes Lena | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Przedszkole Rządz | opłacono on-line |
196 | Jeziorska Joanna | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
197 | Gądek Dawid | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | opłacono on-line | |
198 | Wtorek Martyna | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | Przedszkole Rządz | opłacono on-line |
199 | Gądek Paula | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | limit osiągnięty | |
200 | Wtorek Mateusz | Grudziądz | Polska | START Bieg JUNIOR | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 | opłacono on-line |
Wyświetleń: 13502