Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krawiec Andrzej | Sztum | Polska | 5000 m | Zantyr Sztum | opłacono on-line |
2 | Wasilewski Michał | Gdańsk | Polska | 5000 m | WATAHA - łączy na bieganie | opłacono on-line |
3 | Chudzik Maja | Gdańsk | Polska | 5000 m | SP 6 Banino | opłacono on-line |
4 | Damps Patryk | Skrzeszewo | Polska | 5000 m | Run Beach Morning | opłacono on-line |
5 | Leliwa Sylwia | Gdańsk | Polska | 5000 m | Run Beach Morning | opłacono on-line |
6 | Kulas Wiktor | Sztum | Polska | 5000 m | Run Beach Morning | opłacono on-line |
7 | Kulas Katarzyna | Sztum | Polska | 5000 m | Run Beach Morning | opłacono on-line |
8 | Ziarnik Katarzyna | Sulmin | Polska | 5000 m | RBM Team | opłacono on-line |
9 | Kaczmarczyk Łukasz | Gdańsk | Polska | 5000 m | RBM Team | opłacono on-line |
10 | Olszewski Mateusz | Rogale | Polska | 5000 m | RBM Team | opłacono on-line |
11 | Szparaga Michał | Gdańsk | Polska | 5000 m | RBM Team | opłacono on-line |
12 | Stasinski Rafal | Gdańsk | Polska | 5000 m | RBM Team | opłacono on-line |
13 | Kowalski Szymon | Gdańsk | Polska | 5000 m | RBM Team | opłacono on-line |
14 | Namiel Patrycja Katarzyna | Gdakowo | Polska | 5000 m | RBM Team | opłacono on-line |
15 | Pachnia Michał | Pruszcz Gdański | Polska | 5000 m | RBM Team | opłacono on-line |
16 | Szymańska Anna | Gdańsk | Polska | 5000 m | RBM Team | opłacono on-line |
17 | Charkiewicz Monika | Straszyn | Polska | 5000 m | RBM Team | opłacono on-line |
18 | Krawiec Łukasz | Sztum | Polska | 5000 m | RBM Team | opłacono on-line |
19 | Nurzyński Bartosz | Gdańsk | Polska | 5000 m | RBM Team | opłacono on-line |
20 | Kulas Marcin | Sztum | Polska | 5000 m | RBM Team | opłacono on-line |
21 | Stasiński Adam | Gdańsk | Polska | 5000 m | RBM Team | opłacono on-line |
22 | Czerwińska Paulina | Gdańsk | Polska | 5000 m | RBM Team | opłacono on-line |
23 | Cirocka Bogumiła | Banino | Polska | 5000 m | RBM Team | opłacono on-line |
24 | Klawikowska Aneta | Łapino Kartuskie | Polska | 5000 m | RBM Team | opłacono on-line |
25 | Charkiewicz Wiktoria | Straszyn | Polska | 5000 m | RBM Team | opłacono on-line |
26 | Zagórski Adam | Gdańsk | Polska | 5000 m | RBM Team | opłacono on-line |
27 | Waks Krzysztof | Gdańsk | Polska | 5000 m | RBM | opłacono on-line |
28 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | 5000 m | Radość Biegania | opłacono on-line |
29 | Zieńczuk Piotr | Gdańsk | Polska | 5000 m | Nie marnuj tlenu GAiT | opłacono on-line |
30 | Malinowska Katarzyna | Gdańsk | Polska | 5000 m | biegiem_przy_morzu | opłacono on-line |
31 | Krych Robert | Rąbień | Polska | 5000 m | opłacono on-line | |
32 | Kujot Bożena | Luzino | Polska | 5000 m | opłacono on-line | |
33 | Lendecki Miłosz | Gdańsk | Polska | 5000 m | opłacono on-line | |
34 | Zdanowicz Paweł | Elbląg | Polska | 5000 m | opłacono on-line | |
35 | Szymaniuk Małgorzata | Sopot | Polska | 5000 m | opłacono on-line | |
36 | Holk-Łebiński Mateusz | Sierakowice | Polska | 5000 m | opłacono on-line | |
37 | Meyka Anna | Gdańsk | Polska | 5000 m | opłacono on-line | |
38 | Malinowska Monika | Gdańsk | Polska | 5000 m | opłacono on-line | |
39 | Okoniewski Andrzej | Kościerzyna | Polska | 5000 m | opłacono on-line | |
40 | Tandek Kamil | Gdańsk | Polska | 5000 m | opłacono on-line | |
41 | Urbański Stefan | Gdańsk | Polska | 5000 m | opłacono on-line | |
42 | Opalińska Karolina | Wierszyno | Polska | 5000 m | opłacono on-line | |
43 | Kurzyński Paweł | Gdańsk | Polska | 5000 m | opłacono on-line | |
44 | Pankowski Maciek | Gdańsk | Polska | 5000 m | opłacono on-line | |
45 | Zieliński Zbigniew | Gdańsk | Polska | 5000 m | opłacono on-line | |
46 | Szczygeł Magdalena | Pelplin | Polska | 5000 m | opłacono on-line | |
47 | Zaborowski Mariusz | Malbork | Polska | 5000 m | opłacono on-line | |
48 | Łukasiak Magdalena Łukasiak | Gdańsk | Polska | 5000 m | opłacono on-line | |
49 | Piątek Justyna | Gdańsk | Polska | 5000 m | opłacono on-line | |
50 | Miotk Klaudia | Kartuzy | Polska | 5000 m | opłacono on-line | |
51 | Czapiewski Piotr | Leżno | Polska | 5000 m | opłacono on-line | |
52 | Tokarski Andrzej | Gdańsk | Polska | 5000 m | opłacono on-line | |
53 | Zalewski Mateusz | Gdańsk | Polska | 5000 m | opłacono on-line | |
54 | Pochopień Mira | Gdańsk | Polska | 5000 m | opłacono on-line | |
55 | Chudzik Karolina | Gdańsk | Polska | 5000 m | opłacono on-line | |
56 | Szarmach Sylwia | Ocypel | Polska | 5000 m | opłacono on-line | |
57 | Szarmach Grzegorz | Ocypel | Polska | 5000 m | opłacono on-line | |
58 | Kowalska Katarzyna | Gdańsk | Polska | 5000 m | opłacono on-line | |
59 | Kowalski Marek | Gdańsk | Polska | 5000 m | opłacono on-line | |
60 | Wachowska Joanna | Gdańsk | Polska | 5000 m | opłacono on-line | |
61 | Rajko Patrycja | Skrzeszewo | Polska | 5000 m | opłacono on-line | |
62 | Lipińska Joanna | Rumia | Polska | 5000 m | opłacono on-line | |
63 | Rajko Monika | Luzino | Polska | 5000 m | opłacono on-line | |
64 | Nadolski Marcin | Gdańsk | Polska | 5000 m | opłacono on-line | |
65 | Żółtowski Wojciech | Gdańsk | Polska | 5000 m | opłacono on-line | |
66 | Rulewski Dariusz | Skarszewy | Polska | 5000 m | opłacono on-line | |
67 | Niemczyk Urszula | Chojnice | Polska | 5000 m | Totalnie biegnięci | minął termin płatności |
68 | Bielewicz Anna | Lubuń | Polska | 5000 m | STOPS SŁUPSK | minął termin płatności |
69 | Tymczuk PRZEMYSŁAW | GDAŃSK | Polska | 5000 m | Nie biegam bez Przyczyny | minął termin płatności |
70 | Adryan Adam | Słupsk | Polska | 5000 m | CKB SŁUPSK | minął termin płatności |
71 | Chomko Wioleta | Gdańsk | Polska | 5000 m | minął termin płatności | |
72 | Kopicka Eliza | Gdańsk | Polska | 5000 m | minął termin płatności | |
73 | Zięba Natalia Zięba | Gdańsk | Polska | 5000 m | minął termin płatności | |
74 | Pańka Marcin | Elbląg | Polska | 5000 m | minął termin płatności | |
75 | Abucewicz Marek | Biała Góra | Polska | 5000 m | minął termin płatności | |
76 | Stencel Żemełka Karolina | Chwaszczyno | Polska | 5000 m | minął termin płatności |
Wyświetleń: 3561