Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Przybylska Małgorzata | Białośliwie | Polska | START Sztafeta NW | KSiR Sportico Białośliwie | opłacono |
2 | Piosik Agnieszka | Białośliwie | Polska | START Sztafeta NW | KSiR Sportico Białośliwie | opłacono |
3 | Kownacka Jolanta | Białośliwie | Polska | START Sztafeta NW | KSiR Sportico Białośliwie | opłacono |
4 | Abramowicz Ewa | Borucino | Polska | START Sztafeta NW | Kijowe Siostry | opłacono on-line |
5 | Dragańska Katarzyna | Borucino | Polska | START Sztafeta NW - Dzieci 10-14 lat | Kijowe Siostry | opłacono on-line |
6 | Kowalczuk Maria Kowalczuk | Jastrowie | Polska | START Sztafeta NW | Kijowe Siostry | opłacono on-line |
7 | Kowalczuk Aleksandra | Jastrowie | Polska | START Sztafeta NW - Dzieci 10-14 lat | Kijowe Siostry | opłacono on-line |
8 | Kąckowski Marek | Jeziorki | Polska | START Sztafeta NW | Jeziorki Aktywna Wieś | opłacono on-line |
9 | Kąckowska-Szklarz Beata | Jeziorki | Polska | START Sztafeta NW | Jeziorki Aktywna Wieś | opłacono on-line |
10 | BANASZKIEWICZ KATARZYNA | KACZORY | Polska | START Sztafeta NW | opłacono on-line | |
11 | Matuszczyk Sławomir | Mirosławiec | Polska | START Sztafeta NW | opłacono on-line | |
12 | Wycislo Romuald Wycislo | Pila | Polska | START Sztafeta NW | daj radość niepełnosprawnym | opłacono |
13 | Rajewska Beata | Piła | Polska | START Sztafeta NW | opłacono on-line | |
14 | Rutkowska Zenona | Piła | Polska | START NW dla osób niepełnosprawnych | Polski Związek Niewidomych w Pile | opłacono on-line |
15 | Mielec Robert | Piła | Polska | START NW dla osób niepełnosprawnych | Polski Związek Niewidomych w Pile | opłacono on-line |
16 | Lajter Jerzy | Piła | Polska | START Sztafeta NW | opłacono on-line | |
17 | Jakiel-Mainieri Sabina | Piła | Polska | START Sztafeta NW | CZARNE PANTERY PIŁA | opłacono on-line |
18 | KAJA ZUZANNA | Piła | Polska | START Sztafeta NW - Dzieci 10-14 lat | CZARNE PANTERY PIŁA | |
19 | Dymkowski Krzysztof | Piła | Polska | START Sztafeta NW | ||
20 | Nowak Maciej | Piła | Polska | START Sztafeta NW | Pilscy Miłośnicy Nordic Walking | opłacono on-line |
21 | Janecki Dariusz | Piła | Polska | START Sztafeta NW | opłacono on-line | |
22 | Borzych Andrzej | Piła | Polska | START NW dla osób niepełnosprawnych | Jeziorki Aktywna Wieś | opłacono |
23 | Nawrot Magdalena | Piła | Polska | START NW dla osób niepełnosprawnych | Jeziorki Aktywna Wieś | opłacono |
24 | Nawrot Przemysław | Piła | Polska | START NW dla osób niepełnosprawnych | Jeziorki Aktywna Wieś | opłacono |
25 | Ratka Michał | piła | Polska | START Sztafeta NW | e-fizjo team | opłacono on-line |
26 | Nowak Witold | Piła | Polska | START Sztafeta NW - Dzieci 10-14 lat | Pilscy Miłośnicy Nordic Walking | opłacono on-line |
27 | Kop Wiesław | Piła | Polska | START Sztafeta NW | ||
28 | Wańkowicz Irena | Piła | Polska | START Sztafeta NW | ||
29 | Janecka Agnieszka | Piła | Polska | START Sztafeta NW | opłacono on-line | |
30 | BABIŃSKA ANNA | POZNAŃ | Polska | START Sztafeta NW | Dynamic | opłacono on-line |
31 | Kozłowska Jagoda | Poznań | Polska | START Sztafeta NW - Dzieci 10-14 lat | Dynamic | |
32 | Kozłowska Julia | Poznań | Polska | START Sztafeta NW | Dynamic | |
33 | Kozłowska Agnieszka | Poznań | Polska | START Sztafeta NW | Dynamic |
Wyświetleń: 6707