Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marondel Katarzyna | Bytom | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Silesia Nordic Team | |
2 | Grobelna jadwiga | Lubin | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ks metraco polkowice | |
3 | Baj Stanisław | Ścinawa | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ŚCINAWA | |
4 | Gapińska Janina | Trzebina | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Wesoły Borsuk Team | |
5 | Gapiński LESZEK | Trzebina | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
6 | Chmielewska Anna | JEDLINA-ZDRÓJ | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
7 | Dudek Leszek | Głogów | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | KS Metraco Polkowice | |
8 | Kotula Jakub | Katowice | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | UNIA MIAST | |
9 | Gerle-Kotula Anna | Katowice | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | UNIA MIAST | |
10 | Konaszczuk Agnieszka | Legnica | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
11 | Błasiak Martyna | Sieradz | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Rajsport Active | |
12 | Piątkowska Małgorzata | Polkowice | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | KS Metraco Polkowice | |
13 | Grygorowicz Bogdan | Lubin | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | KS Metraco POLKOWICE | |
14 | GRYGOROWICZ Teresa | LUBIN 59-300 | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | KS Metraco POLKOWICE | |
15 | Celmerowska-Kochman Kazimiera | Gorzów Sl. | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
16 | Kochman Janusz | Gorzów Sl. | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
17 | Kiełbik Monika | Wrocław | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
18 | Prokopiak Zofia | Oleśnica | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
19 | Woroch Jolanta Woroch | Dopiewo | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | dopiewo | |
20 | Dąbrowa Dorota | Gosławice | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Chodź z nami | |
21 | Pawlic Stanisław | Krupski Młyn | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
22 | Pawłowska Łucja | Wrocław | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Wrocław | |
23 | Pochwat Maciej | Oleśnica | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Olesnicka Strefa Nordic Walking | |
24 | Pawlic Elżbieta | Oleśnica | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Olesnicka Strefa nordic walking | |
25 | Dyczkowska Iwona | Oleśnica | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Oleśnica | |
26 | Surma Magdalena | Oleśnica | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | olesnicka strefa nordic walking | |
27 | Retajski Paweł | Oleśnica | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | olesnicka strefa nordic walking | |
28 | Bojska Monika | Wrocław | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Wrocław | |
29 | Hołda Jolanta | Oleśnica | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Kubisia Team Oleśnica KTO | |
30 | Kołodziej Urszula | Oleśnica | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Olesnicka Strefa Nordic Walking | |
31 | Pawlic Janina | Oleśnica | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Olesnicka Strefa Nordic Walking | |
32 | Bojda Danuta | Kędzierzyn-Koźle | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
33 | Bojda Bogusław | Kędzierzyn-Koźle | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
34 | Zobek Elżbieta | Oleśnica | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku | |
35 | Stepień Lucyna | Lubin | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | KS Metraco Polkowice | |
36 | Sarzyńska Iwona | Jawor | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
37 | Bajer Zofia | Oleśnica | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
38 | Bajer Grzegorz | Oleśnica | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
39 | Galus Zbigniew | Wrocław | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Wrocław | |
40 | Galus Anna | Wrocław | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Wrocław | |
41 | Zawierucha Irena | NOWOSZYCE | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Aerogirls Oleśnica | |
42 | Sienkiewicz Ewelina | NOWOSZYCE | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Aerogirls Oleśnica | |
43 | Górska Małgorzata | Oleśnica | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku | |
44 | Szymańska Danuta | Oleśnica | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku | |
45 | Walendowski Andrzej | Oleśnica | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku | |
46 | Górski Henryk | Oleśnica | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku | |
47 | Remiszewski Adam | Oleśnica | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku | |
48 | Wójcik Henryk | Oleśnica | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku | |
49 | Wójcik Irena | Oleśnica | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku | |
50 | Konaszczuk Agnieszka | Legnica | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
51 | Ślusarczyk Danuta | Prudnik | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Wesoły Borsuk Team | |
52 | KASPRZAK TADEUSZ | OSIEK | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
53 | Dudek Jan | KĘDZIERZYN-KOŹLE | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
54 | Danielewicz Anna | Kędzierzyn-Koźle | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
55 | Gogół Jolanta | Legnica | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
56 | Karwacki Arkadiusz | Syców | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
57 | zalewski władysław | oleśnica | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | olesnicka strefa nordic walking | |
58 | Babuska Mariola | Wroclaw | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
59 | Rybałtowski Paweł | Oborniki Śląskie | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
60 | Kubiak Tomasz | Jelcz-Laskowice | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Saller Nordic Walking Team | |
61 | donigiewicz JANUSZ | brzeg | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
62 | Proskura Marta | Wałbrzych | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Predators Wałbrzych | |
63 | Czyżowicz Dorota | Namysłów | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
64 | Rożynek Miron | Wrocław | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | KS Metraco Polkowice | |
65 | Kawoń Grażyna | Namysłów | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
66 | Chmielewski Paweł | Namysłow | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | 5HOPS+ | |
67 | Chmielewska Anna | Namysłow | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | 5HOPS+ | |
68 | Freus Agnieszka | Wrocław | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | RightWay | |
69 | Stal Małgorzata | Wałbrzych | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
70 | koczołowski andrzej | łask | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
71 | Mędrak Józef | Wrocław | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
72 | Kwiecień Elżbieta | Wrocław | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
73 | Jagodzińska Bożena | WROCŁAW | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
74 | Jagodziński Andrzej | WROCŁAW | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
75 | Drozd Maria | Kruszyna | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Nordic Walking Kruszyna | |
76 | Proskura Dariusz | Wałbrzych | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Predators Wałbrzych | |
77 | Mikołajczyk Arkadiusz | Wałbrzych | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Predators Wałbrzych | |
78 | Sitkowski Konrad | Dobrzeń | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
79 | kramer leszek | Oleśnica | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | olesnicka strefa nordic walking |
Wyświetleń: 10622