Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agarwal Ritu | Kamieniec Wrocławski | Polska | START Główny (11,2 km) | ||
2 | Babuska Mariola | Wroclaw | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
3 | Baj Danuta | Ścinawa | Polska | START Główny (11,2 km) | ŚCINAWA | |
4 | Baj Stanisław | Ścinawa | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ŚCINAWA | |
5 | Bajer Grzegorz | Oleśnica | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
6 | Bajer Zofia | Oleśnica | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
7 | BIEGAŁA NATALIA | Oleśnica | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | I LO OLEŚNICA | |
8 | Bik Stanisław | Lubin | Polska | START Główny (11,2 km) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | |
9 | Bojda Bogusław | Kędzierzyn-Koźle | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
10 | Bojda Danuta | Kędzierzyn-Koźle | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
11 | Bojda Pola | Kędzierzyn-Koźle | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | ||
12 | Bojska Monika | Wrocław | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Wrocław | |
13 | Brink Marek | Kiełczów | Polska | START Główny (11,2 km) | ||
14 | Błasiak Martyna | Sieradz | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Rajsport Active | |
15 | Błasiak1 Martyna | Sieradz | Polska | START Główny (11,2 km) | Rajsport Active | |
16 | Celmerowska-Kochman Kazimiera | Gorzów Sl. | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
17 | Charczuk Zenon | Opole | Polska | START Główny (11,2 km) | ||
18 | Chmielewska Anna | Namysłow | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | 5HOPS+ | |
19 | Chmielewska Anna | JEDLINA-ZDRÓJ | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
20 | CHMIELEWSKA HANNA | NAMYSŁOW | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | 5HOPS+ | |
21 | CHMIELEWSKA JULIA | NAMYSŁOW | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | 5HOPS+ | |
22 | CHMIELEWSKA OLGA | NAMYSŁOW | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | 5HOPS+ | |
23 | Chmielewski Paweł | Namysłow | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | 5HOPS+ | |
24 | Czyżowicz Dorota | Namysłów | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
25 | Dąbrowa Dorota | Gosławice | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Chodź z nami | |
26 | Dąbrowa Wojciech | gosławice | Polska | START Główny (11,2 km) | Chodź z nami | |
27 | Danielewicz Anna | Kędzierzyn-Koźle | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
28 | Danielewicz Zofia | Kędzierzyn-Koźle | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | ||
29 | Dobrowolska-Świątek Elżbieta | Kamieniec Wrocławski | Polska | START Główny (11,2 km) | KB Harcownik Jelcz-Laskowice | |
30 | Domin Krystyna | Siemianowice Śląskie | Polska | START Główny (11,2 km) | MK TEAM | |
31 | donigiewicz JANUSZ | brzeg | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
32 | Drozd Maria | Kruszyna | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Nordic Walking Kruszyna | |
33 | Dudek Jan | KĘDZIERZYN-KOŹLE | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
34 | Dudek Leszek | Głogów | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | KS Metraco Polkowice | |
35 | Dyczkowska Iwona | Oleśnica | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Oleśnica | |
36 | DYLEWSKA JULIA | Oleśnica | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | I LO OLEŚNICA | |
37 | Freus Agnieszka | Wrocław | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | RightWay | |
38 | Frydecki slawomir Frydecki | Zrodla | Polska | START Główny (11,2 km) | ||
39 | Galus Anna | Wrocław | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Wrocław | |
40 | Galus Zbigniew | Wrocław | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Wrocław | |
41 | Gapińska Janina | Trzebina | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Wesoły Borsuk Team | |
42 | Gapiński LESZEK | Trzebina | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
43 | Gerle-Kotula Anna | Katowice | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | UNIA MIAST | |
44 | Gogół Jolanta | Legnica | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
45 | Górska Małgorzata | Oleśnica | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku | |
46 | Górski Henryk | Oleśnica | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku | |
47 | Grobelna jadwiga | Lubin | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ks metraco polkowice | |
48 | Grygorowicz Bogdan | Lubin | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | KS Metraco POLKOWICE | |
49 | GRYGOROWICZ Teresa | LUBIN 59-300 | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | KS Metraco POLKOWICE | |
50 | HELIŃSKI JAKUB | Oleśnica | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | I LO OLEŚNICA | |
51 | Howley Aleksander | Wroclaw | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | Acteam | |
52 | Howley Kryspin | Wroclaw | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | Acteam | |
53 | Hołda Jolanta | Oleśnica | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Kubisia Team Oleśnica KTO | |
54 | Hołubka Mariusz | Legnica | Polska | START Główny (11,2 km) | Saller Nordic Walking Team | |
55 | Jagodzińska Bożena | WROCŁAW | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
56 | Jagodziński Andrzej | WROCŁAW | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
57 | Jakubowska Jolanta | Wieluń | Polska | START Główny (11,2 km) | Wieluń Biega | |
58 | JANICKA DOMINIKA | Oleśnica | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | I LO OLEŚNICA | |
59 | JAROSZ KORNEL | Oleśnica | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | I LO OLEŚNICA | |
60 | Jeziorny Ryszard | Wieluń | Polska | START Główny (11,2 km) | Wieluń Biega | |
61 | Karwacki Arkadiusz | Syców | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
62 | KASPRZAK TADEUSZ | OSIEK | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
63 | Katarzyna Skrycka | Lubin | Polska | START Główny (11,2 km) | Saller Nordic Walking Team Legnica | |
64 | Kawoń Grażyna | Namysłów | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
65 | kiedowski artur | Wrocław | Polska | START Główny (11,2 km) | Artech | |
66 | Kiełbik Monika | Wrocław | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
67 | KLEK PATRYCJA | Oleśnica | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | I LO OLEŚNICA | |
68 | Klimsiak Sebastian | Udanin | Polska | START Główny (11,2 km) | Saller Nordic Walking Team | |
69 | Kochman Janusz | Gorzów Sl. | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
70 | koczołowski andrzej | łask | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
71 | Konaszczuk Agnieszka | Legnica | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
72 | Konaszczuk Agnieszka | Legnica | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
73 | Kotula Jakub | Katowice | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | UNIA MIAST | |
74 | Kołodziej Urszula | Oleśnica | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Olesnicka Strefa Nordic Walking | |
75 | kramer leszek | Oleśnica | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | olesnicka strefa nordic walking | |
76 | Krzyszczak Martyna | Jaroszów | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | XV Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu | |
77 | Kubiak Dorian | Wrocław | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | ||
78 | Kubiak Maciej | Jelcz-Laskowice | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | SP nr 2 | |
79 | Kubiak Tomasz | Jelcz-Laskowice | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Saller Nordic Walking Team | |
80 | Kundys Natalia | Oleśnica | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | Szkoła podstawowa nr 3 w Oleśnicy | |
81 | Kurzawska Jolanta | Lubin | Polska | START Główny (11,2 km) | KS Metraco Polkowice | |
82 | Kwiecień Elżbieta | Wrocław | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
83 | Lewicki Tomasz | Oleśnica | Polska | START Główny (11,2 km) | Cała Oleśnica Biega | |
84 | LOREK ALEKSANDRA | Oleśnica | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | I LO OLEŚNICA | |
85 | Maj Amelia | Wrocław | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | PATYCZAKI SP 50 Wrocław | |
86 | Majkowska Magdalena | Oleśnica | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | I LO OLEŚNICA | |
87 | MALCZYSZYN MAJA | Oleśnica | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | I LO OLEŚNICA | |
88 | MARCZEWSKA JULIA | Oleśnica | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | I LO OLEŚNICA | |
89 | Marondel Katarzyna | Bytom | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Silesia Nordic Team | |
90 | Matyja IWONA | Wrocław | Polska | START Główny (11,2 km) | ||
91 | Matyja Leokadia | Jastrzębie-Zdrój | Polska | START Główny (11,2 km) | ||
92 | MAZURKIEWICZ BARTOSZ | Oleśnica | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | I LO OLEŚNICA | |
93 | Mędrak Alicja | Wrocław | Polska | START Główny (11,2 km) | ||
94 | Mędrak Józef | Wrocław | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | ||
95 | Mikołajczak Jan | Legnica | Polska | START Główny (11,2 km) | Saller Nordic Walking Team Legnica | |
96 | Mikołajczyk Arkadiusz | Wałbrzych | Polska | START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) | Predators Wałbrzych | |
97 | Musiał Marcin | Wrocław | Polska | START Główny (11,2 km) | Acteam | |
98 | NĘDZIA ALICJA | Oleśnica | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | I LO OLEŚNICA | |
99 | Noga Boleslaw | Żórawina | Polska | START Główny (11,2 km) | Zespół Niespokojnych Nóg | |
100 | Nowicka Elwira | Oleśnica | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | SP3 |
Wyświetleń: 10593