Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Agarwal Ritu Kamieniec Wrocławski START Główny (11,2 km)
2 Babuska Mariola Wroclaw START Dystans Rekreacyjny (5,6 km)
3 Baj Danuta Ścinawa START Główny (11,2 km) ŚCINAWA
4 Baj Stanisław Ścinawa START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) ŚCINAWA
5 Bajer Grzegorz Oleśnica START Dystans Rekreacyjny (5,6 km)
6 Bajer Zofia Oleśnica START Dystans Rekreacyjny (5,6 km)
7 BIEGAŁA NATALIA Oleśnica START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) I LO OLEŚNICA
8 Bik Stanisław Lubin START Główny (11,2 km) Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
9 Bojda Bogusław Kędzierzyn-Koźle START Dystans Rekreacyjny (5,6 km)
10 Bojda Danuta Kędzierzyn-Koźle START Dystans Rekreacyjny (5,6 km)
11 Bojda Pola Kędzierzyn-Koźle START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km)
12 Bojska Monika Wrocław START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) Wrocław
13 Brink Marek Kiełczów START Główny (11,2 km)
14 Błasiak Martyna Sieradz START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) Rajsport Active
15 Błasiak1 Martyna Sieradz START Główny (11,2 km) Rajsport Active
16 Celmerowska-Kochman Kazimiera Gorzów Sl. START Dystans Rekreacyjny (5,6 km)
17 Charczuk Zenon Opole START Główny (11,2 km)
18 Chmielewska Anna Namysłow START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) 5HOPS+
19 Chmielewska Anna JEDLINA-ZDRÓJ START Dystans Rekreacyjny (5,6 km)
20 CHMIELEWSKA HANNA NAMYSŁOW START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) 5HOPS+
21 CHMIELEWSKA JULIA NAMYSŁOW START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) 5HOPS+
22 CHMIELEWSKA OLGA NAMYSŁOW START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) 5HOPS+
23 Chmielewski Paweł Namysłow START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) 5HOPS+
24 Czyżowicz Dorota Namysłów START Dystans Rekreacyjny (5,6 km)
25 Dąbrowa Dorota Gosławice START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) Chodź z nami
26 Dąbrowa Wojciech gosławice START Główny (11,2 km) Chodź z nami
27 Danielewicz Anna Kędzierzyn-Koźle START Dystans Rekreacyjny (5,6 km)
28 Danielewicz Zofia Kędzierzyn-Koźle START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km)
29 Dobrowolska-Świątek Elżbieta Kamieniec Wrocławski START Główny (11,2 km) KB Harcownik Jelcz-Laskowice
30 Domin Krystyna Siemianowice Śląskie START Główny (11,2 km) MK TEAM
31 donigiewicz JANUSZ brzeg START Dystans Rekreacyjny (5,6 km)
32 Drozd Maria Kruszyna START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) Nordic Walking Kruszyna
33 Dudek Jan KĘDZIERZYN-KOŹLE START Dystans Rekreacyjny (5,6 km)
34 Dudek Leszek Głogów START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) KS Metraco Polkowice
35 Dyczkowska Iwona Oleśnica START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) Oleśnica
36 DYLEWSKA JULIA Oleśnica START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) I LO OLEŚNICA
37 Freus Agnieszka Wrocław START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) RightWay
38 Frydecki slawomir Frydecki Zrodla START Główny (11,2 km)
39 Galus Anna Wrocław START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) Wrocław
40 Galus Zbigniew Wrocław START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) Wrocław
41 Gapińska Janina Trzebina START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) Wesoły Borsuk Team
42 Gapiński LESZEK Trzebina START Dystans Rekreacyjny (5,6 km)
43 Gerle-Kotula Anna Katowice START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) UNIA MIAST
44 Gogół Jolanta Legnica START Dystans Rekreacyjny (5,6 km)
45 Górska Małgorzata Oleśnica START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku
46 Górski Henryk Oleśnica START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku
47 Grobelna jadwiga Lubin START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) ks metraco polkowice
48 Grygorowicz Bogdan Lubin START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) KS Metraco POLKOWICE
49 GRYGOROWICZ Teresa LUBIN 59-300 START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) KS Metraco POLKOWICE
50 HELIŃSKI JAKUB Oleśnica START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) I LO OLEŚNICA
51 Howley Aleksander Wroclaw START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) Acteam
52 Howley Kryspin Wroclaw START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) Acteam
53 Hołda Jolanta Oleśnica START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) Kubisia Team Oleśnica KTO
54 Hołubka Mariusz Legnica START Główny (11,2 km) Saller Nordic Walking Team
55 Jagodzińska Bożena WROCŁAW START Dystans Rekreacyjny (5,6 km)
56 Jagodziński Andrzej WROCŁAW START Dystans Rekreacyjny (5,6 km)
57 Jakubowska Jolanta Wieluń START Główny (11,2 km) Wieluń Biega
58 JANICKA DOMINIKA Oleśnica START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) I LO OLEŚNICA
59 JAROSZ KORNEL Oleśnica START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) I LO OLEŚNICA
60 Jeziorny Ryszard Wieluń START Główny (11,2 km) Wieluń Biega
61 Karwacki Arkadiusz Syców START Dystans Rekreacyjny (5,6 km)
62 KASPRZAK TADEUSZ OSIEK START Dystans Rekreacyjny (5,6 km)
63 Katarzyna Skrycka Lubin START Główny (11,2 km) Saller Nordic Walking Team Legnica
64 Kawoń Grażyna Namysłów START Dystans Rekreacyjny (5,6 km)
65 kiedowski artur Wrocław START Główny (11,2 km) Artech
66 Kiełbik Monika Wrocław START Dystans Rekreacyjny (5,6 km)
67 KLEK PATRYCJA Oleśnica START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) I LO OLEŚNICA
68 Klimsiak Sebastian Udanin START Główny (11,2 km) Saller Nordic Walking Team
69 Kochman Janusz Gorzów Sl. START Dystans Rekreacyjny (5,6 km)
70 koczołowski andrzej łask START Dystans Rekreacyjny (5,6 km)
71 Konaszczuk Agnieszka Legnica START Dystans Rekreacyjny (5,6 km)
72 Konaszczuk Agnieszka Legnica START Dystans Rekreacyjny (5,6 km)
73 Kotula Jakub Katowice START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) UNIA MIAST
74 Kołodziej Urszula Oleśnica START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) Olesnicka Strefa Nordic Walking
75 kramer leszek Oleśnica START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) olesnicka strefa nordic walking
76 Krzyszczak Martyna Jaroszów START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) XV Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu
77 Kubiak Dorian Wrocław START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km)
78 Kubiak Maciej Jelcz-Laskowice START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) SP nr 2
79 Kubiak Tomasz Jelcz-Laskowice START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) Saller Nordic Walking Team
80 Kundys Natalia Oleśnica START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) Szkoła podstawowa nr 3 w Oleśnicy
81 Kurzawska Jolanta Lubin START Główny (11,2 km) KS Metraco Polkowice
82 Kwiecień Elżbieta Wrocław START Dystans Rekreacyjny (5,6 km)
83 Lewicki Tomasz Oleśnica START Główny (11,2 km) Cała Oleśnica Biega
84 LOREK ALEKSANDRA Oleśnica START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) I LO OLEŚNICA
85 Maj Amelia Wrocław START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) PATYCZAKI SP 50 Wrocław
86 Majkowska Magdalena Oleśnica START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) I LO OLEŚNICA
87 MALCZYSZYN MAJA Oleśnica START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) I LO OLEŚNICA
88 MARCZEWSKA JULIA Oleśnica START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) I LO OLEŚNICA
89 Marondel Katarzyna Bytom START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) Silesia Nordic Team
90 Matyja IWONA Wrocław START Główny (11,2 km)
91 Matyja Leokadia Jastrzębie-Zdrój START Główny (11,2 km)
92 MAZURKIEWICZ BARTOSZ Oleśnica START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) I LO OLEŚNICA
93 Mędrak Alicja Wrocław START Główny (11,2 km)
94 Mędrak Józef Wrocław START Dystans Rekreacyjny (5,6 km)
95 Mikołajczak Jan Legnica START Główny (11,2 km) Saller Nordic Walking Team Legnica
96 Mikołajczyk Arkadiusz Wałbrzych START Dystans Rekreacyjny (5,6 km) Predators Wałbrzych
97 Musiał Marcin Wrocław START Główny (11,2 km) Acteam
98 NĘDZIA ALICJA Oleśnica START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) I LO OLEŚNICA
99 Noga Boleslaw Żórawina START Główny (11,2 km) Zespół Niespokojnych Nóg
100 Nowicka Elwira Oleśnica START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) SP3


Wyświetleń: 5930

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ