Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bączkowski Filip | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
2 | Bomba Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Słoneczne przedszkole 13 | |
3 | Brzeska Lena | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
4 | Cierpisz Pawel | Reda | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Akademia Młodych Sportowców Gdynia | |
5 | Daniluk Maja | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Niepubliczne Przedszkole Wyspa Odkrywców | |
6 | Dokrzewska Marta | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
7 | GLEŃ WOJTEK | GDYNIA | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole nr 11 | |
8 | Góralski Paweł | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
9 | Gostomski Szymon | Tokary | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
10 | Gołaszewska Magda | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole nr 50 | |
11 | Grabowski Oskar | gdańsk | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | www.familyweekend.pl | |
12 | Herba Lena | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ZSP nr3 w Gdyni | |
13 | Kałużny Tymon | GDYNIA | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole nr 50 | |
14 | Klukowska Zofia | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole bajeczka | |
15 | Kozłowski Jakub | Kosakowo | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Publiczne Przedszkole w Dębogórzu | |
16 | Kołodziejczak Kajetan | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
17 | Kulawczyk Julia | gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole nr 19 | |
18 | Kunda Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
19 | Liedtke Natalia | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
20 | Marciniuk Oliwia | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | KFMM Triathlon Team | |
21 | Maszota Basia | Wejherowo | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole nr 12 Sopot | |
22 | Nikulin Ewa | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
23 | Paszka Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole nr 8 | |
24 | Piotrowski Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
25 | Prena Wojtek | Gościcino | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Kaszubskie dziki / Prency na trasie | |
26 | ROŻAŃSKA Zofia | GDAŃSK | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
27 | Stefan-Birkowski Fabian | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
28 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | SGA Gdynia | |
29 | Usydus Szymon | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Ptasie Radio | |
30 | Wierzbicka Milena | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
31 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole nr 26 | |
32 | Wiśniewska Lena | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Pszedszkole 29 | |
33 | Zakrzewska Paulina | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat |
Wyświetleń: 16288