Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Ślusałek Weronika | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 12-13 lat | LKS Zorza Gdynia | |
202 | Moskwa Filip | Kolbudy | Polska | Bieg KOMANDORA – 12-13 lat | ||
203 | Walczak Ignacy | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Puchar Gdyni Team | |
204 | Rohde Katarzyna | Rumia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
205 | Tatrocka Kamila | Pogórze | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | 2015 | |
206 | Ciemny Tymon | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
207 | Kobiela Marta | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
208 | Dokrzewska Julia | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
209 | Stankiewicz Marek | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
210 | Szalczewska Lena | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Świat małego odkrywcy | |
211 | Kozłowski Jan | Kosakowo | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Żłobek Przytulny Kącik Kosakowo | |
212 | Gurska Aleksandra | Rumia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Przedszkole nr 1 | |
213 | Peretko Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
214 | Tomaszewska Katarzyna | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
215 | Grabowski Jan | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Przedszkole nr 44 | |
216 | Korybut-Daszkiewicz Dorota | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
217 | Kałużny Marcel | GDYNIA | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Żłobek Niezapominajka | |
218 | Rumkowska Nikola | gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
219 | Pisemski Marcel | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
220 | Rębowska Martyna | Pasłęk | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Active Family Pasłęk | |
221 | Jachimska Aurelia | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
222 | Wierzbicka Marcelina | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
223 | Labuda Mateusz | Jabłowo | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
224 | Paschke Leonard | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ShipCup | |
225 | Olszewska Nina | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
226 | Guzińska Dawid | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
227 | Gębala Tola | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
228 | Żabiński Wojciech | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
229 | Jankowska Malwina | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
230 | Łochińska Joanna | Gynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Active Family Pasłęk | |
231 | Winiarski Igor | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
232 | Littwin Albert | Kłosowo | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | OSP KŁOSOWO | |
233 | Niżyńska Daria | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
234 | Sankowska Emilia | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Przedszkole nr 19 Gdynia | |
235 | Solarczyk Amelia | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Przedszkole 46 Gdynia | |
236 | Tatarowski Tadeusz | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
237 | Prena KONRAD | Rumia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Prency na trasie | |
238 | Błaszczuk Julian | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Przedszkole nr 7 / Morsy Gdyńskie / AMS Gdynia | |
239 | Tatrocka Julia | Pogórze | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
240 | Migda Leonard | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Przedszkole nr 22 w Gdyni | |
241 | Kowalska Klaudia | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
242 | Krawczyk Aniela | Kłosowo | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Przedszkole Promyczek w Bojanie | |
243 | Lewandowska Lena | Sopot | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
244 | Popowicz Antoni | Rumia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Prency na Trasie | |
245 | Janda Liliana | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | PRZEDSZKOLE NR 58 GDYNIA :) | |
246 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
247 | Bemowski Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | BEMOL JUNIOR RUNNING SPEED TEAM :) | |
248 | Pragier Celina | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Przedszkole 44, Motylki | |
249 | Rąpała Kostek | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
250 | Jezierski Bartłomiej | gdańsk | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
251 | Strachowicz Łukasz | gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
252 | Iwanicka Natalia | gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
253 | Ploc Nikola | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
254 | Antkowiak Tosia | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Akademia Młodych Sportowców Gdynia | |
255 | Skowronek Amelia | Borkowo | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
256 | Migda Wincenty | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole nr 22 w Gdyni | |
257 | Kowalska Dagmara | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
258 | Skrzypkowska Maja | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | LUMPEK.pl | |
259 | Buural Amar | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Pantera | |
260 | Mrozowska Kornelia | Wejherowo | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
261 | Paschke Marysia | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ShipCup | |
262 | Liedtke Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole nr 50 | |
263 | Krompiewska Nina | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole 46 | |
264 | BUCHERT LIDIA | GDYNIA | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Groszek i Rysiek | |
265 | Jezierski Aleksander | gdańsk | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
266 | Nikodemczyk Julia | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | LKS Zorza Gdynia | |
267 | Englert Szymon | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole nr 29 Gdynia | |
268 | Łukaszewski Filip | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
269 | Kalinowski Lukasz | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
270 | Precz Antoni | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Ptasie Radio | |
271 | Precz Paulina | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Ptasie Radio | |
272 | Korybut-Daszkiewicz Michał | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
273 | Szymański Marcin | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
274 | Cymerman Dorian | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
275 | Gustke Pola | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | SP nr 31 | |
276 | GABRYŚ ZUZANNA | GDYNIA | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole nr 50 | |
277 | Konkel Wiktor | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole nr 30 | |
278 | Gołębiowska Zoja | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole nr 53 | |
279 | Radzewicz Lidka | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | |||
280 | Rębowski Grzegorz | Pasłęk | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Active Family Pasłęk | |
281 | Węsierski Sebastian | Sopot | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
282 | Bielawski Dariusz | Gdynia | Portugalia | Bieg MATA – 6 lat | ||
283 | Tatarowska Zofia | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
284 | Misztal Oskar | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole nr 24 Gdynia | |
285 | Szczypka Adrianna | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Niepubliczne Przedszkole Stonoga | |
286 | Guzińska Weronika | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole nr 24 Gdynia | |
287 | Harmoza Hubert | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
288 | Cychylik Janek Cychylik | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | przedszkole nr 47 Gdynia | |
289 | Mejer Błażej | Rumia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
290 | Gandor Piotr | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP31 | |
291 | Prątnicka Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP 47 Gdynia | |
292 | Kuchta Antoni | Sopot | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Sp 8 Sopot | |
293 | Stacharska Weronika | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
294 | Świder Kacper | Biskupiec | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | BKS TĘCZA BISKUPIEC | |
295 | Wysokiński Wojciech | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP 20 Gdynia | |
296 | Szmaglińska Lena | Kwidzyn | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
297 | stefan-birkowski Borys | gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP 28 Gdynia | |
298 | ŻARYN AMELIA | GDYNIA | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP 43 Gdynia | |
299 | Urban Maciej | Bojano | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
300 | Kowalik Oliwia | Pruszcz gdański | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP nr 4 Pruszcz Gdański |
Wyświetleń: 16380