Puchar Gdyni - Cisowa
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 brzeska Lena Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
2 Burlińska Katarzyna Bytów Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Active Family Pasłęk
3 Rębowski Grzegorz Pasłęk Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat active family Pasłęk
4 Kisielewski Rafał Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole nr 56
5 Góralski Paweł Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
6 Kołodziejczak Kajetan Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
7 Jakubowska Izabela Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
8 Bocian Nikodem Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Puchatki
9 Kunda Aleksander Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
10 Ożarowski Dawid Rumia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
11 Janiszewska Kinga Banino Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
12 Dzielecka Julia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat przedszkole nr 46 w Gdyni
13 Warchol Frania Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
14 Dłużniewska Kinga Malbork Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
15 Leik Małgorzata Gdańsk Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
16 Płotka Aleks Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
17 Błędzka Zofia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
18 Kozłowski Jakub Kosakowo Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Publiczne Przedszkole w Dębogórzu
19 Grabowski Oskar gdańsk Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat www.familyweekend.pl
20 Dokrzewska Marta Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
21 Dancewicz Amelia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
22 ROŻAŃSKA Zosia GDAŃSK Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
23 Cierpisz Paweł CHŁAPOWO Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Sportowa Jedyneczka
24 Prena Wojciech Gościcino Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Prency na Trasie
25 Stefan-Birkowski Fabian gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
26 Usydus Szymon Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole Ptasie Radio
27 Wiśniewska Lena Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Pszedszkole 29
28 Maszota Basia Wejherowo Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole nr 12 Sopot
29 Piotrowski Tomasz Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
30 Herba Lena Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat ZSP nr3 w Gdyni
31 Liedtke Natalia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
32 Gołaszewska Magda Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole nr 50
33 Marciniuk Oliwia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat KFMM Triathlon Team
34 GLEŃ WOJTEK GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole nr 11
35 Wiśnicka Wiktoria Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole nr 26
36 Teska Martynka Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat SGA Gdynia
37 Daniluk Maja Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Niepubliczne Przedszkole Wyspa Odkrywców


Wyświetleń: 5954

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ