Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antkowiak Tosia | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Akademia Młodych Sportowców Gdynia | |
2 | Antos Damian | Gdańsk | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | SP 8 Gdańsk | |
3 | Antos Kornelia | Gdańsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | SP 8 Gdańsk | |
4 | Bakić Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | gimnazjum nr 11 | |
5 | Bakić Julia | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | SP 18 Gdynia | |
6 | Bąkowska Milena | Wejherowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Szkola Podstawowa nr.23 Gdynia | |
7 | Banaszak Julia | Pogórze | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
8 | Bańkowska Nadzieja | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | LKS Zorza Gdynia | |
9 | Bargańska Alicja | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole nr 48 Morska Przygoda | |
10 | Bargański Olgierd | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | SP 44 Gdynia | |
11 | Belka Gabriel | gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
12 | Bemowski Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | BEMOL JUNIOR RUNNING SPEED TEAM :) | |
13 | Białas Konrad | GDYNIA | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | Zorza Gdynia | |
14 | Białas Oliver | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 12-13 lat | ||
15 | Blumkowska Nikola | Rumia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | SP6 Rumia | |
16 | Bobrowska Kinga | gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | sp.35 | |
17 | Bobrowski Dominik | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 12-13 lat | sp.35 | |
18 | Bocian Nikodem | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Puchatki | |
19 | Bomba Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
20 | Borkowska Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | LKS Zorza Gdynia / Gim. nr. 8 Gdynia | |
21 | Brożyna Kornelia | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
22 | brzeska Lena | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
23 | Brzeski Kacper | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | SP NR 44 GDYNIA | |
24 | Brzóska Daria | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Sp6 Gdynia | |
25 | Brzóska Roksana | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Sp6 Gdynia | |
26 | Brzuziewska Natasza | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||
27 | BUCHERT ADAM | GDYNIA | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Groszek i Rysiek | |
28 | BUCHERT LIDIA | GDYNIA | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Groszek i Rysiek | |
29 | Bukowska Olga | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 12-13 lat | LKS ZORZA, SP nr 37 w Gdyni | |
30 | Bukowski Janek | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | LKS ZORZA, SP nr 37 w Gdyni | |
31 | BUKOWSKI PAWEŁ | GDYNIA | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | LKS ZORZA, ZSK w Gdyni | |
32 | Buraczewska Malwina | Rumia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
33 | Buriński Xawery | Bytów | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Active Family Pasłęk | |
34 | Burlińska Katarzyna | Bytów | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Active Family Pasłęk | |
35 | Buźniak Natalia | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
36 | Błaszczuk Julian | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | TriMama / Przedszkole nr 7 Gdynia | |
37 | Błędzka Zofia | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
38 | Car Alicja | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | SP 28 Gdynia | |
39 | Car Paweł | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 12-13 lat | LKS Zorza Gdynia/ Szkoła nr 28 Gdynia | |
40 | Chełminiacki Marcel | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole cisowiaczki | |
41 | Chylińska Bianka | KOSAKOWO | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
42 | Chyliński Maddox | KOSAKOWO | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
43 | Chyrek Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Szkoła Podstawowa nr 6 | |
44 | Ciemny Tymon | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
45 | Cierpisz Paweł | CHŁAPOWO | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Sportowa Jedyneczka | |
46 | Ćwiklinska Julia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||
47 | Ćwikliński Miłosz | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | ||
48 | Cychylik Jakub | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni | |
49 | Cymerman Dorian | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
50 | Czarnowska Zuzanna | Reda | Polska | Bieg KOMANDORA – 12-13 lat | FabrykaDobrejZabawy.pl | |
51 | Dąbrowski Dominik | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Runeda | |
52 | Dagil Adam | Gdańsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||
53 | Dagil Agata | Gdańsk | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | ||
54 | Dagil Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
55 | Dancewicz Amelia | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
56 | Daniluk Filip | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | SP 6 Gdynia | |
57 | Daniluk Maja | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Niepubliczne Przedszkole Wyspa Odkrywców | |
58 | Depczyński Adam | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
59 | Dobrzynski Darek | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | SP 31 Gdynia | |
60 | Dokrzewska Julia | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
61 | Dokrzewska Marta | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
62 | Dokrzewski Adam | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||
63 | Dokrzewski Michał | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | ||
64 | Dombrowski Igor | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | ||
65 | Dragan Blanka | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||
66 | Droszkowska Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | LKS Zorza Gdynia | |
67 | Drywa Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 12-13 lat | SP 43 Gdynia | |
68 | Drywa Michał | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP 43 Gdynia | |
69 | Duda Amelia | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 12-13 lat | KL Gdynia | |
70 | Duda Martyna | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP 34 | |
71 | Dunajewski Bartosz | gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | szkola podstawowa nr 31 gdynia | |
72 | Dunajewski Tomasz | gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 12-13 lat | szkola podstawowa nr 31 gdynia | |
73 | Dutczyn Wiktor | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
74 | Dzięcielski Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Szkoła Podstawowa nr 6 | |
75 | Dzielecka Julia | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | przedszkole nr 46 w Gdyni | |
76 | Dzielecki Jakub | gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
77 | Dłużniewska Kinga | Malbork | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
78 | Dłużniewska Wiktoria | Malbork | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Godlewski Runners | |
79 | Dłużniewski Antoni | Malbork | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
80 | ENGLERT Szymon | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole nr 29 | |
81 | Fabiańska Zuzanna | Malbork | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Godlewski Runners | |
82 | Falk Maciej | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk | |
83 | Fetta Dominika | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Turbo ślimaki | |
84 | Fetta Maciej | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Turbo ślimaki | |
85 | Frątczak Amanda | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 12-13 lat | LKS Zorza Gdynia | |
86 | Gabryś Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole nr 50 | |
87 | Gitner Maksymilian | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Piękni i Bestie | |
88 | GLEŃ GABRYSIA | GDYNIA | Polska | Bieg KOMANDORA – 12-13 lat | SP 33 Gdynia | |
89 | GLEŃ WOJTEK | GDYNIA | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole nr 11 | |
90 | GLIŃSKI SZYMON | GDAŃSK | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||
91 | Goraj Aleksandra | Gdansk | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Szkoła Podstawowa nr 85 Gdańsk Jasien | |
92 | Góralski Paweł | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
93 | Górnowicz Karolina | gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 12-13 lat | SP 43 Gdynia | |
94 | Gołąb Laura | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | ||
95 | Gołąb Leon | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
96 | Gołaszewska Magda | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole nr 50 | |
97 | Gołębiowska Zoja | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole nr 53 | |
98 | Grabowski Jan | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Przedszkole nr 44 | |
99 | Grabowski Oskar | gdańsk | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | www.familyweekend.pl | |
100 | Grobelna Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | SP 40 Gdynia |
Wyświetleń: 17606