Puchar Gdyni - Orłowo
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Chyrek Krzysztof Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkoła Podstawowa nr 6 2010 darmowy udział
2 Borkowski Jan Warszawa Bieg MATA – 6 lat Mamy ruszamy 2012 darmowy udział
3 Borkowska Helena Warszawa Bieg MARYNARZA – do 4 lat Wspieramy Mamy ruszamy 2014 darmowy udział
4 Węgrzyńska Daria Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 2010 darmowy udział
5 Węgrzyńska Natalia Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat 2007 darmowy udział
6 Błaszczuk Julian Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat TriMama / Przedszkole nr 7 Gdynia 2014 darmowy udział
7 Omilian Juliusz Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 2009 darmowy udział
8 Antos Kornelia Gdańsk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 8 Gdańsk 2010 darmowy udział
9 Radzewicz Lidka Gdynia Bieg MATA – 6 lat 2012 darmowy udział
10 Radzewicz Antek Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 2010 darmowy udział
11 Guziński Dawid Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 2015 darmowy udział
12 Guzińska Weronika Gdynia Bieg MATA – 6 lat 2012 darmowy udział
13 Blumkowska Nikola Rumia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP6 Rumia 2010 darmowy udział
14 Rumkowska Nikola Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 2017 darmowy udział
15 ROŻAŃSKA ZOSIA GDAŃSK Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 2013 darmowy udział
16 Gąsiorowski Konrad Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 34 2010 darmowy udział
17 Gąsiorowska Emilia Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat SP 34 2011 darmowy udział
18 Kuberka Wojciech Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Sp 18 Gdynia 2006 darmowy udział
19 Kuberka Franciszek Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Sp 18 Gdynia 2008 darmowy udział
20 Prena Wojciech Gościcino Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Prency na Trasie 2013 darmowy udział
21 Górnowicz ZOFIA gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole NR 43 "JANTAREK" 2013 darmowy udział
22 Górnowicz Karolina gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdyni 2006 darmowy udział
23 KOMKOWSKI WIKTOR Pogórze Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP POGÓRZE 2010 darmowy udział
24 Stefan NADIA gdynia Bieg MATA – 6 lat 2012 darmowy udział
25 Stefan-Birkowski Borys gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP 28 Gdynia 2009 darmowy udział
26 Stefan-Birkowski Fabian gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 2013 darmowy udział
27 Oleksiak Nela Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 2016 darmowy udział
28 Oleksiak Maja Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat 2014 darmowy udział
29 Gronowski Maksymilian Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 2009 darmowy udział
30 Gronowska Julia Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat SP nr 11 2004 darmowy udział
31 Zalewska Nina Gdańsk Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 2016 darmowy udział
32 Tubaja Katarzyna Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 2015 darmowy udział
33 Sokołowski Tobiasz Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 2015 darmowy udział
34 Kwiatkowska Laura Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 2009 darmowy udział
35 Miliszkiewicz Mateusz Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP NR 44 GDYNIA 2007 darmowy udział
36 ŻARYN AMELIA GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP 43 Gdynia 2009 darmowy udział
37 ŻARYN JULIA GDYNIA Bieg KOMANDORA – 12-13 lat SP 43 Gdynia 2005 darmowy udział
38 Banaszak Julia Pogórze Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa w Pogórzu 2008 darmowy udział
39 Derkowska Milena Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 2015 darmowy udział
40 Krawczyk Aniela Kłosowo Bieg MARYNARZA – do 4 lat OSP KŁOSOWO 2014 darmowy udział
41 Krawczyk Ignacy Kłosowo Bieg BOSMANA – 7 lat OSP KŁOSOWO 2011 darmowy udział
42 Jadczak Adrian Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat LKS ZORZA GDYNIA 2004 darmowy udział
43 Dzikowska Adriana Gdańsk Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 2016 darmowy udział
44 Dzikowska Liliana Gdańsk Bieg BOSMANA – 7 lat 2011 darmowy udział
45 Pouch Martyna REda Bieg KAPITANA – 10-11 lat UKS Ciechocino 2008 darmowy udział
46 Jachimska Aurelia Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 2017 darmowy udział
47 Antkowiak Tosia Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Akademia Młodych Sportowców Gdynia 2014 darmowy udział
48 Świat Anna Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdyni 2008 darmowy udział
49 Piotrowski Tomek Gdańsk Bieg MATA – 6 lat UKS Aquastacja 2012 darmowy udział
50 Wiśniewski Mateusz Gdynia Bieg MATA – 6 lat 2012 darmowy udział
51 TWAROWSKA MILENA SUCHY DWÓR Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Szkoła Podstawowa w Pogórzu 2006 darmowy udział
52 Tobjasz Tymon Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat Gimnazjum nr 20 2004 darmowy udział
53 Gołębiowska Zoja Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole nr 53 2012 darmowy udział
54 Ściborska Maja Borkowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GTS Borkowo 2010 darmowy udział
55 Konkel Wiktor Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole nr 30 2012 darmowy udział
56 Zieliński Krzysztof Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat LKS Zorza Gdynia 2005 darmowy udział
57 Droszkowska Zuzanna Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat LKS Zorza Gdynia 2002 darmowy udział
58 Gustke Laura Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP nr 31 2010 darmowy udział
59 Gustke Pola Gdynia Bieg MATA – 6 lat SP nr 31 2012 darmowy udział
60 Dzięcielski Bartosz Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkoła Podstawowa nr 6 2010 darmowy udział
61 Wiśnicka Wiktoria Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole nr 26 2013 darmowy udział
62 Kuchta Antoni Sopot Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Sp 8 Sopot 2009 darmowy udział
63 Krefta Roksana Kłosowo Bieg KAPITANA – 10-11 lat OSP KŁOSOWO 2008 darmowy udział
64 Fabiańska Zuzanna Malbork Bieg KAPITANA – 10-11 lat Godlewski Runners 2007 darmowy udział
65 Pisarek Łucja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Complexsports 2010 darmowy udział
66 Rembiszewska Weronika Gdynia Bieg MATA – 6 lat 2012 darmowy udział
67 Wiśniewski Dawid Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Arka Gdynia 2010 darmowy udział
68 Wiśniewska Lena Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Pszedszkole 29 2013 darmowy udział
69 Łucka Kinga Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat LKS Zorza Gdynia/GIM 11 2002 darmowy udział
70 Ptach Weronika Pruszcz Gdański Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 2009 darmowy udział
71 Peretko Andrzej Gdańsk Bieg BOSMANA – 7 lat 2011 darmowy udział
72 Peretko Natalia Gdańsk Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 2015 darmowy udział
73 Rogocka Nicole Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Gdyńska Akademia Siatkówki 2005 darmowy udział
74 Mejer Błażej Rumia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 2009 darmowy udział
75 Ślusałek Weronika Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat LKS Zorza Gdynia 2006 darmowy udział
76 Muszyńska Matylda Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat 2014 darmowy udział
77 Stark Jakub Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 43 Gdynia 2008 darmowy udział
78 Englert Szymon Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole nr 29 2012 darmowy udział
79 Ploc Nikola Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat 2014 darmowy udział
80 Herba Norbert Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat ZSP nr3 w Gdyni 2010 darmowy udział
81 Herba Lena Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat ZSP nr3 w Gdyni 2013 darmowy udział
82 Skoczeń Weronika Reda Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 2010 darmowy udział
83 Olender Lena gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 12 gdynia 2008 darmowy udział
84 Nikodemczyk Julia Gdynia Bieg MATA – 6 lat LKS Zorza Gdynia 2012 darmowy udział
85 Nikodemczyk Szymon Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat LKS Zorza Gdynia 2010 darmowy udział
86 Jezierski Bartłomiej gdańsk Bieg MARYNARZA – do 4 lat 2014 darmowy udział
87 Jezierski Aleksander gdańsk Bieg MATA – 6 lat 2012 darmowy udział
88 Jetke Mateusz Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat 2008 darmowy udział
89 Walęcki Kamil GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat Przedszkole nr 18 2011 darmowy udział
90 Tatrocka Blanka Orłowo Bieg KAPITANA – 10-11 lat Orłowo Tu i Owo na biegowo 2007 darmowy udział
91 Tatrocki Cezary Orłowo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Orłowo Tu i Owo na biegowo 2009 darmowy udział
92 Dłużniewska Wiktoria Malbork Bieg KAPITANA – 10-11 lat Godlewski Runners 2007 darmowy udział
93 TWAROWSKA KALINA GDYNIA Bieg KAPITANA – 10-11 lat 2007 darmowy udział
94 Fetta Maciej Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Turbo ślimaki 2010 darmowy udział
95 Fetta Dominika Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Turbo ślimaki 2008 darmowy udział
96 Ickowski Tomasz Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat LKS Zorza Gdynia 2002 darmowy udział
97 Kochański Konstanty Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat SP 26 Gdynia 2005 darmowy udział
98 Kochański Szczepan Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 12 Gdynia 2007 darmowy udział
99 Marat Grzegorz Rumia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 2006 darmowy udział
100 Marat Agnieszka Rumia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 2009 darmowy udział


Wyświetleń: 927

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ