Puchar Gdyni - Orłowo
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Huścio Marika Gdańsk Bieg KAPITANA – 10-11 lat
2 Liszewski Szymon Chwaszczyno Bieg KAPITANA – 10-11 lat LKS Zorza Gdynia
3 Pawelec Natalia Tuchom Bieg KAPITANA – 10-11 lat UKS Lokomotywa Sopot
4 Mika Krzysztof Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Turbo Ślimaki
5 Sułkowska Martyna Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
6 Sikora Dawid Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Turbo ślimaki
7 Ptasiński Szymon Lębork Bieg KAPITANA – 10-11 lat LKB im BRACI PETK
8 Roda Oskar Lębork Bieg KAPITANA – 10-11 lat LKB im BRACI PETK
9 Tomaszewska Amelia Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Sp 40 Gdynia
10 Sioma Nicole Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat podstawowa 35 Gdynia
11 Winiarska Amelia Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
12 Słowik Adam Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
13 Złoch Konrad Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat KL Gdynia/ sp 16
14 Sharma Ishan Sopot Bieg KAPITANA – 10-11 lat Sp 8 Sopot
15 Wiesner Maciej GDYNIA Bieg KAPITANA – 10-11 lat
16 Larysz Bartosz Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 40 Gdynia
17 Rutkowski Szymon Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 12 Gdynia
18 Urban Paulina Bojano Bieg KAPITANA – 10-11 lat SKLA Sopot
19 KANDZORA TOMASZ gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
20 Wesołowska Nicole Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa
21 Dokrzewski Michał Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
22 Rynkiewicz Róża Bojano Bieg KAPITANA – 10-11 lat
23 Witiuk Kamil Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Sp 17 Honey Stinger Runners
24 Krajewski Adam Gdansk Bieg KAPITANA – 10-11 lat
25 Kunikowski Mateusz Bojano Bieg KAPITANA – 10-11 lat
26 Rohde Antoni Rumia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
27 Rohde Andrzej Rumia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
28 Słomion Julia Borkowo Bieg KAPITANA – 10-11 lat Belta Team Gdańsk
29 Jończyk Patryk Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
30 Ickowska Agata Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat LKS Zorza Gdynia
31 Falk Maciej Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk
32 Wielgos Oliwia Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
33 Sobolewska WERONIKA Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP16 Gdynia
34 Węgrzyńska Natalia Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
35 Miliszkiewicz Mateusz Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP NR 44 GDYNIA
36 Banaszak Julia Pogórze Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa w Pogórzu
37 Pouch Martyna REda Bieg KAPITANA – 10-11 lat UKS Ciechocino
38 Świat Anna Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdyni
39 Krefta Roksana Kłosowo Bieg KAPITANA – 10-11 lat OSP KŁOSOWO
40 Fabiańska Zuzanna Malbork Bieg KAPITANA – 10-11 lat Godlewski Runners
41 Stark Jakub Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 43 Gdynia
42 Tatrocka Blanka Orłowo Bieg KAPITANA – 10-11 lat Orłowo Tu i Owo na biegowo
43 Dłużniewska Wiktoria Malbork Bieg KAPITANA – 10-11 lat Godlewski Runners
44 Fetta Dominika Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Turbo ślimaki
45 BUCHERT ADAM GDYNIA Bieg KAPITANA – 10-11 lat Groszek i Rysiek
46 Krompiewska Krystyna Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP16 Gdynia
47 Sobiczewski Paweł Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 46 w Gdyni
48 Redłowski Mateusz Gdańsk Bieg KAPITANA – 10-11 lat MARED TEAM
49 Kolińska Aleksandra Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat LKS Zorza Gdynia
50 Popek Artur Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 43 Gdynia
51 Gostomska Natalia Tokary Bieg KAPITANA – 10-11 lat
52 Marszałek Gustaw Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
53 Dombrowski Igor Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
54 Sikorski Iwo Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
55 Teska Patrycja Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SGA Gdynia
56 Wojewódka Jagoda Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Sp 18 Gdynia
57 Ćwikliński Miłosz Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
58 Paszka Natalia Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Sp 17 Gdynia


Wyświetleń: 7769

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ