Puchar Gdyni - Kamienna Góra
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Kwiatkowska Laura Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 2009 darmowy udział
2 Miliszkiewicz Mateusz Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP NR 44 GDYNIA 2007 darmowy udział
3 ŻARYN AMELIA GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP 43 Gdynia 2009 darmowy udział
4 ŻARYN JULIA GDYNIA Bieg KOMANDORA – 12-13 lat SP 43 Gdynia 2005 darmowy udział
5 Banaszak Julia Pogórze Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa w Pogórzu 2008 darmowy udział
6 Derkowska Milena Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 2015 darmowy udział
7 Krawczyk Aniela Kłosowo Bieg MARYNARZA – do 4 lat OSP KŁOSOWO 2014 darmowy udział
8 Krawczyk Ignacy Kłosowo Bieg BOSMANA – 7 lat OSP KŁOSOWO 2011 darmowy udział
9 Jadczak Adrian Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat LKS ZORZA GDYNIA 2004 darmowy udział
10 Pouch Martyna REda Bieg KAPITANA – 10-11 lat UKS Ciechocino 2008 darmowy udział
11 Jachimska Aurelia Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 2017 darmowy udział
12 Antkowiak Tosia Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Akademia Młodych Sportowców Gdynia 2014 darmowy udział
13 Świat Anna Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdyni 2008 darmowy udział
14 Piotrowski Tomek Gdańsk Bieg MATA – 6 lat UKS Aquastacja 2012 darmowy udział
15 Wiśniewski Mateusz Gdynia Bieg MATA – 6 lat 2012 darmowy udział
16 TWAROWSKA MILENA SUCHY DWÓR Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Szkoła Podstawowa w Pogórzu 2006 darmowy udział
17 Tobjasz Tymon Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat Gimnazjum nr 20 2004 darmowy udział
18 Gołębiowska Zoja Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole nr 53 2012 darmowy udział
19 Ściborska Maja Borkowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GTS Borkowo 2010 darmowy udział
20 Konkel Wiktor Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole nr 30 2012 darmowy udział
21 Zieliński Krzysztof Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat LKS Zorza Gdynia 2005 darmowy udział
22 Droszkowska Zuzanna Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat LKS Zorza Gdynia 2002 darmowy udział
23 Lewandowska Lena Sopot Bieg MARYNARZA – do 4 lat 2015 darmowy udział
24 Lewandowski Miłosz Sopot Bieg BOSMANA – 7 lat Przedszkole nr 5 Sopot 2011 darmowy udział
25 Gustke Laura Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP nr 31 2010 darmowy udział
26 Gustke Pola Gdynia Bieg MATA – 6 lat SP nr 31 2012 darmowy udział
27 Dzięcielski Bartosz Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkoła Podstawowa nr 6 2010 darmowy udział
28 Kuchta Antoni Sopot Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Sp 8 Sopot 2009 darmowy udział
29 Popek Artur Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 43 Gdynia 2008 darmowy udział
30 Popek Natalia Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat SP 43 Gdynia 2006 darmowy udział
31 Krefta Roksana Kłosowo Bieg KAPITANA – 10-11 lat OSP KŁOSOWO 2008 darmowy udział
32 Fabiańska Zuzanna Malbork Bieg KAPITANA – 10-11 lat Godlewski Runners 2007 darmowy udział
33 Pisarek Łucja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Complexsports 2010 darmowy udział
34 Rembiszewska Weronika Gdynia Bieg MATA – 6 lat 2012 darmowy udział
35 Wiśniewski Dawid Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Arka Gdynia 2010 darmowy udział
36 Wiśniewska Lena Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Pszedszkole 29 2013 darmowy udział
37 Łucka Kinga Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat LKS Zorza Gdynia/GIM 11 2002 darmowy udział
38 Peretko Andrzej Gdańsk Bieg BOSMANA – 7 lat 2011 darmowy udział
39 Peretko Natalia Gdańsk Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 2015 darmowy udział
40 Rogocka Nicole Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Gdyńska Akademia Siatkówki 2005 darmowy udział
41 Ślusałek Weronika Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat LKS Zorza Gdynia 2006 darmowy udział
42 Stark Jakub Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 43 Gdynia 2008 darmowy udział
43 Englert Szymon Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole nr 29 2012 darmowy udział
44 Herba Norbert Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat ZSP nr3 w Gdyni 2010 darmowy udział
45 Herba Lena Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat ZSP nr3 w Gdyni 2013 darmowy udział
46 Skoczeń Weronika Reda Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 2010 darmowy udział
47 Łukaszewski Filip Gdynia Bieg MATA – 6 lat 2012 darmowy udział
48 Olender Lena gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 12 gdynia 2008 darmowy udział
49 Nikodemczyk Julia Gdynia Bieg MATA – 6 lat LKS Zorza Gdynia 2012 darmowy udział
50 Nikodemczyk Szymon Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat LKS Zorza Gdynia 2010 darmowy udział
51 Jezierski Bartłomiej gdańsk Bieg MARYNARZA – do 4 lat 2014 darmowy udział
52 Jezierski Aleksander gdańsk Bieg MATA – 6 lat 2012 darmowy udział
53 Jetke Mateusz Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat 2008 darmowy udział
54 Walęcki Kamil GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat 2011 darmowy udział
55 Dłużniewska Wiktoria Malbork Bieg KAPITANA – 10-11 lat Godlewski Runners 2007 darmowy udział
56 Fetta Maciej Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 2010 darmowy udział
57 Fetta Dominika Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Turbo ślimaki 2008 darmowy udział
58 Ickowski Tomasz Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat LKS Zorza Gdynia 2002 darmowy udział
59 Kochański Konstanty Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 2005 darmowy udział
60 Kochański Szczepan Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Sp 17 Gdynia 2007 darmowy udział
61 Marat Grzegorz Rumia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 2006 darmowy udział
62 Marat Agnieszka Rumia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 2009 darmowy udział
63 Kowalczyk Mateusz Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat 2008 darmowy udział
64 Belka Gabriel Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 2009 darmowy udział
65 Kwiatkowska Maja Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat LKS Zorza Gdynia 2006 darmowy udział
66 Krompiewska Nina Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole 46 2012 darmowy udział
67 Krompiewska Krystyna Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP16 Gdynia 2008 darmowy udział
68 Sobiczewski Paweł Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 46 w Gdyni 2008 darmowy udział
69 Sobiczewska Julia Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat Przedszkole nr 6 2011 darmowy udział
70 Duda Martyna Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP 34 2009 darmowy udział
71 Duda Amelia Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat KL Gdynia 2006 darmowy udział
72 Redłowski Mateusz Gdańsk Bieg KAPITANA – 10-11 lat MARED TEAM 2008 darmowy udział
73 Truszkowska Amelia Rumia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP6 Rumia 2010 darmowy udział
74 Car Alicja Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat SP 28 Gdynia 2011 darmowy udział
75 Car Paweł Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat LKS Zorza Gdynia/ Szkoła nr 28 Gdynia 2006 darmowy udział
76 Borkowska Agnieszka Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat LKS Zorza Gdynia / Gim. nr. 8 Gdynia 2003 darmowy udział
77 Bemowski Bartosz Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat BEMOL JUNIOR RUNNING SPEED TEAM :) 2014 darmowy udział
78 Mokłowicz Klara Wejherowo Bieg MARYNARZA – do 4 lat 2014 darmowy udział
79 Mokłowicz Eliza Wejherowo Bieg BOSMANA – 7 lat 2011 darmowy udział
80 Pozorski Jakub Rumia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Sp10 Rumia 2009 darmowy udział
81 Drywa Michał Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP 43 Gdynia 2009 darmowy udział
82 Drywa Bartosz Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat SP 43 Gdynia 2006 darmowy udział
83 Kolińska Aleksandra Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat LKS Zorza Gdynia 2008 darmowy udział
84 Zawadzka Zuzanna Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP 21 Gdynia 2009 darmowy udział
85 SINICKA Amelia GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 2009 darmowy udział
86 Dragan Blanka Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 2010 darmowy udział
87 Wysocka Natalia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 43 Gdynia 2010 darmowy udział
88 Wysocka Adrianna Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat SP 43 Gdynia 2006 darmowy udział
89 Gołaszewska Magda Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole nr 50 2013 darmowy udział
90 Jachimska Julianna Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 2010 darmowy udział
91 Bąkowska Milena Wejherowo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkola Podstawowa nr.23 Gdynia 2009 darmowy udział
92 Bobrowska Kinga gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat sp.35 2009 darmowy udział
93 Bobrowski Dominik gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat sp.35 2006 darmowy udział
94 Panek Grzegorz Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Szkoła Podstawowa nr 43 2006 darmowy udział
95 Macholl Wojciech Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat 2011 darmowy udział
96 TOKARCZYK PIOTR GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat LKS Zorza Gdynia/SP 44 Gdynia 2010 darmowy udział
97 Gostomska Natalia Tokary Bieg KAPITANA – 10-11 lat 2008 darmowy udział
98 Gostomski Michał Tokary Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat 2003 darmowy udział
99 Gostomski Szymon Tokary Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 2013 darmowy udział
100 Walas Daniel Gdansk Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 2009 darmowy udział


Wyświetleń: 748

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ