Puchar Gdyni - Kamienna Góra
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Moskwa Laura Kolbudy Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
2 Markowski Tomek Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkola Podstawowa nr53
3 Kuczkowski Mateusz Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Turbo ślimaki
4 Góralski Jakub Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
5 Iwanicka Milena gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkoła podstawowa nr 29
6 Kędzia Dagmara Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP28
7 DOBRZYŃSKI Dariusz Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 31 w Gdyni
8 Wysocka Naomi Reda Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
9 Jędrych Katarzyna Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
10 Pomierski Konrad Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP nr 6 Gdynia
11 Blumkowska Nikola Rumia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP6 Rumia
12 Dokrzewski Adam Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
13 Niżyńska Karina Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
14 Węgrzyńska Daria Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sasp
15 Antos Kornelia Gdańsk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 8 Gdańsk
16 Oleksak Mateusz Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkola Podstawowa nr53
17 Karolewski Eryk Wejherowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
18 Krajewska Hanna Gdansk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
19 TOŁWIŃSKA NATALIA GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 43 Gdynia
20 Słomion Kinga Borkowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Belta Team Gdańsk
21 Leyk Aleksandra Łeba Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat LeykTeam
22 Chyrek Krzysztof Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkoła Podstawowa nr 6
23 Radzewicz Antek Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
24 KOMKOWSKI WIKTOR POGÓRZE Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP POGORZE
25 Ściborska Maja Borkowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GTS Borkowo
26 Dzięcielski Bartosz Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkoła Podstawowa nr 6
27 Pisarek Łucja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Complexsports
28 Wiśniewski Dawid Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Arka Gdynia
29 Herba Norbert Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat ZSP nr3 w Gdyni
30 Skoczeń Weronika Reda Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
31 Nikodemczyk Szymon Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat LKS Zorza Gdynia
32 Fetta Maciej Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
33 Truszkowska Amelia Rumia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP6 Rumia
34 Dragan Blanka Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
35 Wysocka Natalia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 43 Gdynia
36 TOKARCZYK PIOTR GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat LKS Zorza Gdynia/SP 44 Gdynia
37 Daniluk Filip Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 6 Gdynia
38 Ćwiklińska Julia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat


Wyświetleń: 6419

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ