Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Radzewicz Antek | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | |||
202 | Pragier Celina | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Przedszkole 44, Motylki | |
203 | Rumkowska Nikola | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
204 | ROŻAŃSKA ZOSIA | GDAŃSK | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
205 | Болтач Федор | Гродно | Białoruś | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Run4fun. by | |
206 | Болтач Надежда | Гродно | Białoruś | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Run4fun. by | |
207 | Popowicz Antoni | Rumia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Prena na Trasie | |
208 | Górnowicz Karolina | gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 12-13 lat | Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdyni | |
209 | KOMKOWSKI WIKTOR | POGÓRZE | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | SP POGORZE | |
210 | Stefan NADIA | gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
211 | Stefan-Birkowski Borys | gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP 28 Gdynia | |
212 | Stefan-Birkowski Fabian | gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
213 | Miliszkiewicz Mateusz | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | SP NR 44 GDYNIA | |
214 | ŻARYN AMELIA | GDYNIA | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP 43 Gdynia | |
215 | ŻARYN JULIA | GDYNIA | Polska | Bieg KOMANDORA – 12-13 lat | SP 43 Gdynia | |
216 | Banaszak Julia | Pogórze | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
217 | Krawczyk Aniela | Kłosowo | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | OSP KŁOSOWO | |
218 | Krawczyk Ignacy | Kłosowo | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | OSP KŁOSOWO | |
219 | Jadczak Adrian | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | LKS ZORZA GDYNIA | |
220 | Pouch Martyna | REda | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | UKS Ciechocino | |
221 | Jachimska Aurelia | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
222 | Antkowiak Tosia | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Akademia Młodych Sportowców Gdynia | |
223 | Świat Anna | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdyni | |
224 | Piotrowski Tomek | Gdańsk | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
225 | TWAROWSKA MILENA | SUCHY DWÓR | Polska | Bieg KOMANDORA – 12-13 lat | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
226 | Tobjasz Tymon | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | Gimnazjum nr 20 | |
227 | Gołębiowska Zoja | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole nr 53 | |
228 | Ściborska Maja | Borkowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | GTS Borkowo | |
229 | Konkel Wiktor | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole nr 30 | |
230 | Zieliński Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 12-13 lat | LKS Zorza Gdynia | |
231 | Droszkowska Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | LKS Zorza Gdynia | |
232 | Lewandowska Lena | Sopot | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
233 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Przedszkole nr 5 Sopot | |
234 | Gustke Laura | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | SP nr 31 | |
235 | Gustke Pola | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | SP nr 31 | |
236 | Dzięcielski Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Szkoła Podstawowa nr 6 | |
237 | Popek Artur | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | SP 43 Gdynia | |
238 | Popek Natalia | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 12-13 lat | SP 43 Gdynia | |
239 | Krefta Roksana | Kłosowo | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | OSP KŁOSOWO | |
240 | Fabiańska Zuzanna | Malbork | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Godlewski Runners | |
241 | Pisarek Łucja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Complexsports | |
242 | Rembiszewska Weronika | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
243 | Wiśniewski Dawid | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Arka Gdynia | |
244 | Wiśniewska Lena | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Pszedszkole 29 | |
245 | Łucka Kinga | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | LKS Zorza Gdynia/GIM 11 | |
246 | Peretko Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||
247 | Peretko Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
248 | Rogocka Nicole | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 12-13 lat | Gdyńska Akademia Siatkówki | |
249 | Ślusałek Weronika | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 12-13 lat | LKS Zorza Gdynia | |
250 | Stark Jakub | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | SP 43 Gdynia | |
251 | Englert Szymon | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole nr 29 | |
252 | Herba Norbert | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ZSP nr3 w Gdyni | |
253 | Herba Lena | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ZSP nr3 w Gdyni | |
254 | Skoczeń Weronika | Reda | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||
255 | Łukaszewski Filip | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
256 | Nikodemczyk Julia | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | LKS Zorza Gdynia | |
257 | Nikodemczyk Szymon | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | LKS Zorza Gdynia | |
258 | Jezierski Bartłomiej | gdańsk | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
259 | Jezierski Aleksander | gdańsk | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
260 | Walęcki Kamil | GDYNIA | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||
261 | Dłużniewska Wiktoria | Malbork | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Godlewski Runners | |
262 | Fetta Maciej | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||
263 | Fetta Dominika | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Turbo ślimaki | |
264 | Ickowski Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | LKS Zorza Gdynia | |
265 | Marat Grzegorz | Rumia | Polska | Bieg KOMANDORA – 12-13 lat | ||
266 | Marat Agnieszka | Rumia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
267 | Belka Gabriel | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
268 | Kwiatkowska Maja | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 12-13 lat | LKS Zorza Gdynia | |
269 | Krompiewska Nina | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole 46 | |
270 | Krompiewska Krystyna | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | SP16 Gdynia | |
271 | Sobiczewski Paweł | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | SP 46 w Gdyni | |
272 | Sobiczewska Julia | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Przedszkole nr 6 | |
273 | Duda Martyna | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP 34 | |
274 | Duda Amelia | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 12-13 lat | KL Gdynia | |
275 | Redłowski Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | MARED TEAM | |
276 | Truszkowska Amelia | Rumia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | SP6 Rumia | |
277 | Car Alicja | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | SP 28 Gdynia | |
278 | Car Paweł | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 12-13 lat | LKS Zorza Gdynia/ Szkoła nr 28 Gdynia | |
279 | Borkowska Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | LKS Zorza Gdynia / Gim. nr. 8 Gdynia | |
280 | Bemowski Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | BEMOL JUNIOR RUNNING SPEED TEAM :) | |
281 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
282 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||
283 | Pozorski Jakub | Rumia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Sp10 Rumia | |
284 | Drywa Michał | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP 43 Gdynia | |
285 | Drywa Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 12-13 lat | SP 43 Gdynia | |
286 | Kolińska Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | LKS Zorza Gdynia | |
287 | Dragan Blanka | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||
288 | Wysocka Natalia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | SP 43 Gdynia | |
289 | Wysocka Adrianna | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 12-13 lat | SP 43 Gdynia | |
290 | Gołaszewska Magda | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole nr 50 | |
291 | Jachimska Julianna | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||
292 | Bąkowska Milena | Wejherowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Szkola Podstawowa nr.23 Gdynia | |
293 | Bobrowska Kinga | gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | sp.35 | |
294 | Bobrowski Dominik | gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 12-13 lat | sp.35 | |
295 | Panek Grzegorz | Gdynia | Bieg KOMANDORA – 12-13 lat | Szkoła Podstawowa nr 43 | ||
296 | Macholl Wojciech | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||
297 | TOKARCZYK PIOTR | GDYNIA | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | LKS Zorza Gdynia/SP 44 Gdynia | |
298 | Gostomska Natalia | Tokary | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | ||
299 | Gostomski Michał | Tokary | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | ||
300 | Gostomski Szymon | Tokary | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat |
Wyświetleń: 15311