Puchar Gdyni - Kamienna Góra

BIEG MARYNARZA (M)

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 382 SUŁKOWSKI ANTONI M Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA ARKA GDYNIA WIELKI KACK
2 361 NOSEK NIKODEM M Bieg MARYNARZA – do 4 lat REDA
3 392 LITTWIN ALBERT M Bieg MARYNARZA – do 4 lat KŁOSOWO OSP KŁOSOWO
4 53 RÓŻALSKI FILIP M Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA
5 31 BŁASZCZUK JULIAN M Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA TRIMAMA / PRZEDSZKOLE NR 7 GDYNIA
6 31 BŁASZCZUK JULIAN M Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA TRIMAMA / PRZEDSZKOLE NR 7 GDYNIA
7 45 MATCZAK PATRYK M Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDAŃSK
8 50 POPOWICZ ANTONI M Bieg MARYNARZA – do 4 lat RUMIA PRENA NA TRASIE
9 365 ŚMIEŁOWSKI LESZEK M Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem GDYNIA
10 60 TATAROWSKI TADEUSZ M Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA
11 58 STRACHOWICZ ŁUKASZ M Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 28
12 36 GRZĄDZIEL JAKUB M Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem WROCŁAW
13 29 BEMOWSKI BARTOSZ M Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA BEMOL JUNIOR RUNNING SPEED TEAM :)
14 384 DUTCZYN WIKTOR M Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem GDYNIA
15 62 ZESZUTEK ZIEMOWIT M Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem GDYNIA
16 54 SERAFIN NIKODEM M Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA
17 55 SONDEJ MAKSYMILIAN M Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA
18 397 KLIMEK MATEUSZ M Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem GDYNIA PRZEDSZKOLE MŁODY ARTYSTA

BIEG STARSZEGO MARYNARZA (K)

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 96 TESKA MARTYNKA K Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA SGA GDYNIA
2 91 MARCINIUK OLIWIA K Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA KFMM TRIATHLON TEAM
3 80 HERBA LENA K Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA ZSP NR3 W GDYNI
4 100 WIŚNICKA WIKTORIA K Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 26
5 381 BELKA ALICJA K Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 32 CISOWIACZKI W GDYNI
6 71 DOKRZEWSKA MARTA K Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA
7 82 JANISZEWSKA KINGA K Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat BANINO
8 88 LEIK MAŁGORZATA K Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDAŃSK
9 401 CHOJECKA BARBARA K Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA
10 69 DANILUK MAJA K Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE WYSPA ODKRYWCÓW
11 70 DŁUŻNIEWSKA KINGA K Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat MALBORK
12 101 WIŚNIEWSKA LENA K Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA PSZEDSZKOLE 29
13 64 AKUDOVICH ADRYIANA K Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GRODNO
14 94 ROŻAŃSKA ZOSIA K Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDAŃSK
15 72 DZIELECKA JULIA K Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 46 W GDYNI
16 388 PŁOCHOCKA ANNA K Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDAŃSK

BIEG STARSZEGO MARYNARZA (M)

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 99 WICHNOWSKI ANTOŚ M Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat REDA PRZEDSZKOLE PRZY PARKU REDA
2 76 GÓRALSKI PAWEŁ M Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA
3 78 GRABOWSKI OSKAR M Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDAŃSK WWW.FAMILYWEEKEND.PL
4 92 PASZKA BARTOSZ M Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 8
5 73 GLEŃ WOJTEK M Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 11
6 400 BOCIAN NIKODEM M Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 31 BAJECZKA
7 93 PIOTROWSKI TOMASZ M Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA
8 84 KOŁODZIEJCZAK KAJETAN M Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA
9 83 JARY BENIAMIN M Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA
10 66 BECKER IGOR M Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat REDA
11 79 GRZĄDZIEL LEON M Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat WROCŁAW
12 380 JABŁOŃSKI DOMINIK M Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 55
13 97 USYDUS SZYMON M Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA
14 87 KUNDA ALEKSANDER M Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA
15 95 STEFAN-BIRKOWSKI FABIAN M Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA
16 363 PESZKOWSKI FILIP M Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA

BIEG MATA (K)

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 106 GABRYŚ ZUZANNA K Bieg MATA – 6 lat GDYNIA
2 108 GOŁĘBIOWSKA ZOJA K Bieg MATA – 6 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 53
3 406 MACIEJEWICZ HANNA K Bieg MATA – 6 lat GDYNIA
4 374 KRÓLIKOWSKA JULKA K Bieg MATA – 6 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 52
5 115 KOWALSKA DAGMARA K Bieg MATA – 6 lat GDYNIA
6 136 TATAROWSKA ZOFIA K Bieg MATA – 6 lat GDYNIA
7 134 SZCZYPKA ADRIANNA K Bieg MATA – 6 lat GDYNIA
8 131 SKRZYPKOWSKA MAJA K Bieg MATA – 6 lat GDYNIA
9 103 CIECHORSKA ZOJA K Bieg MATA – 6 lat GDYNIA
10 124 MYSZKA MARTA K Bieg MATA – 6 lat NOWA KARCZMA
11 128 RADZEWICZ LIDKA K Bieg MATA – 6 lat GDYNIA
12 118 ŁACH MARTYNA K Bieg MATA – 6 lat RUMIA
13 104 CZECHOLIŃSKA EMILIA K Bieg MATA – 6 lat GDYNIA
14 133 SZCZERBA AGATA K Bieg MATA – 6 lat GDYNIA
15 127 PLAVINSKAYA ALIYA K Bieg MATA – 6 lat GDYNIA
16 109 GUSTKE POLA K Bieg MATA – 6 lat GDYNIA SP NR 31
17 383 SUŁKOWSKA ZOSIA K Bieg MATA – 6 lat GDYNIA ARKA GDYNIA WIELKI KACK
18 399 ROZPĘDOWSKA EMILIA K Bieg MATA – 6 lat GDYNIA
19 129 REMBISZEWSKA WERONIKA K Bieg MATA – 6 lat GDYNIA
20 123 MROZOWSKA KORNELIA K Bieg MATA – 6 lat WEJHEROWO MADRY MALUCH PRZEDSZKOLE
DSQ 373 SZOLC MARIA K GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 52

BIEG CHORĄŻEGO (K)

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 197 NIŻYŃSKA KARINA K Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA
2 187 JĘDRYCH KATARZYNA K Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA
3 171 ANTOS KORNELIA K Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDAŃSK SP 8 GDAŃSK
4 195 MOSKWA LAURA K Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat KOLBUDY
5 185 IWANICKA MILENA K Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 29
6 369 LEYK ALEKSANDRA K Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat EKOLUDEK SZCZEMURZE
7 183 GUSTKE LAURA K Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA SP NR 31
8 201 PISAREK ŁUCJA K Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA COMPLEXSPORTS
9 210 WĘGRZYŃSKA DARIA K Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA
10 174 ĆWIKLIŃSKA JULIA K Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA
11 206 ŚCIBORSKA MAJA K Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat BORKOWO GTS BORKOWO
12 209 TRUSZKOWSKA AMELIA K Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat RUMIA SP6 RUMIA
13 204 SKOCZEŃ WERONIKA K Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat REDA
14 394 WINNICKA AMELIA K Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA SP 17 JÓZEFA UNRUGA
15 189 KĘDZIA DAGMARA K Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA SP28
16 413 ZYNIEWICZ MARIA K Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIIA
17 208 TOŁWIŃSKA NATALIA K Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA SP 43 GDYNIA
18 186 JACHIMSKA JULIANNA K Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA
19 172 BLUMKOWSKA NIKOLA K Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat RUMIA SP6 RUMIA
20 213 WYSOCKA NATALIA K Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA SP 43 GDYNIA

BIEG PORUCZNIKA (K)

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 371 POBUDKIEWICZ ZUZANNA K Bieg PORUCZNIKA – 9 lat EKOLUDEK SZCZEMURZE
2 226 KALINOWSKA NIKOLA K Bieg PORUCZNIKA – 9 lat KIEŁPINO
3 215 BĄKOWSKA MILENA K Bieg PORUCZNIKA – 9 lat WEJHEROWO SZKOLA PODSTAWOWA NR.23 GDYNIA
4 237 RYNKIEWICZ LENA K Bieg PORUCZNIKA – 9 lat BOJANO BOULASIŃSCY
5 370 WAŃDOCH WERONIKA K Bieg PORUCZNIKA – 9 lat EKOLUDEK SZCZEMURZE
6 231 MARAT AGNIESZKA K Bieg PORUCZNIKA – 9 lat RUMIA
7 250 ŻARYN AMELIA K Bieg PORUCZNIKA – 9 lat GDYNIA SP 43 GDYNIA
8 221 DUDA MARTYNA K Bieg PORUCZNIKA – 9 lat GDYNIA SP 34
9 227 KUJAŁOWICZ ALICJA K Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SOPOT
10 214 BACZYŃSKA WERONIKA K Bieg PORUCZNIKA – 9 lat GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 W GDYNI
11 405 SEROKA LENA K Bieg PORUCZNIKA – 9 lat GDYNIA SP 43 GDYNIA
12 228 KUNDA WIKTORIA K Bieg PORUCZNIKA – 9 lat GDYNIA

BIEG PORUCZNIKA (M)

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 242 URBAN MACIEJ M Bieg PORUCZNIKA – 9 lat BOJANO
2 416 HINC HUBERT M Bieg PORUCZNIKA – 9 lat GDYNIA SP NR 12
3 244 WALAS DANIEL M Bieg PORUCZNIKA – 9 lat GDANSK
4 236 POZORSKI JAKUB M Bieg PORUCZNIKA – 9 lat RUMIA SP10 RUMIA
5 216 BELKA GABRIEL M Bieg PORUCZNIKA – 9 lat GDYNIA
6 230 ŁACH MACIEJ M Bieg PORUCZNIKA – 9 lat RUMIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 RUMIA
7 234 PIOTROWSKI ŁUKASZ M Bieg PORUCZNIKA – 9 lat GDYNIA AG SZKÓŁKI PIŁKARSKIE
8 248 ZAKRZEWSKI WOJCIECH M Bieg PORUCZNIKA – 9 lat GDYNIA
9 243 WAGNER BORYS M Bieg PORUCZNIKA – 9 lat GDYNIA
10 220 DRYWA MICHAŁ M Bieg PORUCZNIKA – 9 lat GDYNIA SP 43 GDYNIA
11 241 STEFAN-BIRKOWSKI BORYS M Bieg PORUCZNIKA – 9 lat GDYNIA SP 28 GDYNIA
DSQ 424 KOZACZUK JULIA K GDYNIA

BIEG KAPITANA (K)

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 300 URBAN PAULINA K Bieg KAPITANA – 10-11 lat BOJANO SKLA SOPOT
2 288 RYNKIEWICZ RÓŻA K Bieg KAPITANA – 10-11 lat BOJANO BOULASIŃSCY
3 261 ICKOWSKA AGATA K Bieg KAPITANA – 10-11 lat GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA
4 301 WĘGRZYŃSKA NATALIA K Bieg KAPITANA – 10-11 lat GDYNIA SASP
5 252 BANASZAK JULIA K Bieg KAPITANA – 10-11 lat POGÓRZE SZKOŁA PODSTAWOWA W POGÓRZU
6 266 KOLIŃSKA ALEKSANDRA K Bieg KAPITANA – 10-11 lat GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA
7 280 PASZKA NATALIA K Bieg KAPITANA – 10-11 lat GDYNIA SP 17 GDYNIA
8 254 DŁUŻNIEWSKA WIKTORIA K Bieg KAPITANA – 10-11 lat MALBORK GODLEWSKI RUNNERS
9 258 FABIAŃSKA ZUZANNA K Bieg KAPITANA – 10-11 lat MALBORK
10 418 PAWELEC NATALIA K Bieg KAPITANA – 10-11 lat TUCHOLA LOKOMOTYWA SOPOT
11 289 SALEWSKA HANNA K Bieg KAPITANA – 10-11 lat GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA
12 415 SZAMOTULSKA ANNA K Bieg KAPITANA – 10-11 lat GDYNIA SP NR 47
13 282 POUCH MARTYNA K Bieg KAPITANA – 10-11 lat REDA UKS CIECHOCINO
14 299 TOMASZEWSKA AMELIA K Bieg KAPITANA – 10-11 lat GDYNIA SP 40 GDYNIA
15 259 FETTA DOMINIKA K Bieg KAPITANA – 10-11 lat GDYNIA TURBO ŚLIMAKI
16 246 WILIŃSKA WIKTORIA K Bieg KAPITANA – 10-11 lat GDYNIA
17 306 БОЛТАЧ НАДЕЖДА K Bieg KAPITANA – 10-11 lat ГРОДНО RUN4FUN. BY
18 390 ROMANOWSKA ALEKSANDRA K Bieg KAPITANA – 10-11 lat BRANIEWO
19 368 LODZIŃSKA MARTYNA K Bieg KAPITANA – 10-11 lat EKOLUDEK SZCZEMURZE
20 414 WINIARSKA AMELIA K Bieg KAPITANA – 10-11 lat GDYNIA SP NR 16
21 297 ŚWIAT ANNA K Bieg KAPITANA – 10-11 lat GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 W GDYNI
22 295 SOBOLEWSKA WERONIKA K Bieg KAPITANA – 10-11 lat GDYNIA SP 16 GDYNIA
23 304 WOJEWÓDKA JAGODA K Bieg KAPITANA – 10-11 lat GDYNIA SP 18 GDYNIA
24 420 WRĘCZYCKA KATARZYNA K Bieg KAPITANA – 10-11 lat GDYNIA SP 47 GDYNIA

BIEG KAPITANA (M)

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 263 JOŃCZYK PATRYK M Bieg KAPITANA – 10-11 lat GDYNIA
2 305 ZŁOCH KONRAD M Bieg KAPITANA – 10-11 lat GDYNIA KL GDYNIA / SP 16 GDYNIA
3 273 KUNIKOWSKI MATEUSZ M Bieg KAPITANA – 10-11 lat BOJANO
4 275 LISZEWSKI SZYMON M Bieg KAPITANA – 10-11 lat CHWASZCZYNO LKS ZORZA GDYNIA
5 274 LARYSZ BARTOSZ M Bieg KAPITANA – 10-11 lat GDYNIA
6 302 WIESNER MACIEJ M Bieg KAPITANA – 10-11 lat GDYNIA
7 421 POPIELSKI MAKSYMILIAN M Bieg KAPITANA – 10-11 lat GDYNIA SP 43 GDYNIA
8 290 SIKORA DAWID M Bieg KAPITANA – 10-11 lat GDYNIA TURBO ŚLIMAKI
9 277 MIKA KRZYSZTOF M Bieg KAPITANA – 10-11 lat GDYNIA
10 291 SIKORSKI IWO M Bieg KAPITANA – 10-11 lat GDYNIA
11 278 MILISZKIEWICZ MATEUSZ M Bieg KAPITANA – 10-11 lat GDYNIA SP NR 44 GDYNIA
12 253 ĆWIKLIŃSKI MIŁOSZ M Bieg KAPITANA – 10-11 lat GDYNIA
13 272 KUCZKOWSKI JAKUB M Bieg KAPITANA – 10-11 lat GDYNIA TURBO ŚLIMAKI
14 264 KANDZORA TOMASZ M Bieg KAPITANA – 10-11 lat GDYNIA
15 287 RUTKOWSKI SZYMON M Bieg KAPITANA – 10-11 lat GDYNIA SP 12 GDYNIA
16 256 DOMBROWSKI IGOR M Bieg KAPITANA – 10-11 lat GDYNIA
17 267 KOWALCZYK MATEUSZ M Bieg KAPITANA – 10-11 lat GDYNIA
18 255 DOKRZEWSKI MICHAŁ M Bieg KAPITANA – 10-11 lat GDYNIA
19 286 RÓŻALSKI ADRIAN M Bieg KAPITANA – 10-11 lat GDYNIA
20 281 POPEK ARTUR M Bieg KAPITANA – 10-11 lat GDYNIA SP 43 GDYNIA

BIEG KOMANDORA (K)

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 319 KRÒLAK MARTA K Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA SKLA SOPOT
2 336 ŚLUSAŁEK WERONIKA K Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA
3 338 WILIŃSKA ALEKSANDRA K Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA
4 334 SOWA EWA K Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA
5 314 GLEŃ GABRYSIA K Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA SP 33 GDYNIA
6 344 ŻARYN JULIA K Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA SP 43 GDYNIA
7 333 SOBOLEWSKA WIKTORIA K Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA SP 16 GDYNIA
8 325 MROZOWSKA WIKTORIA K Bieg KOMANDORA – 12-13 lat WEJHEROWO SP NR 1 RUMIA
9 419 PAWELEC OLIWIA K Bieg KOMANDORA – 12-13 lat TUCHOM
10 310 CZARNOWSKA ZUZANNA K Bieg KOMANDORA – 12-13 lat REDA FABRYKADOBREJZABAWY.PL
11 313 DUDA AMELIA K Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA KL GDYNIA
12 423 SOBCZYK ZOFIA K Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA
13 328 POPEK NATALIA K Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA SP 43 GDYNIA
14 422 POPIELSKA NATALIA K Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA SP 43 GDYNIA
15 339 WYSOCKA ADRIANNA K Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA SP 43 GDYNIA
16 315 GÓRNOWICZ KAROLINA K Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 W GDYNI
17 330 ROSOŁOWSKA AMELIA K Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA SP 43 GDYNIA
18 319 KRÒLAK MARTA K Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA SKLA SOPOT
19 341 ZARZYCKA PATRYCJA K Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA SP 16 GDYNIA

BIEG KOMANDORA (M)

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 307 BIAŁAS OLIVER M Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA SP 47 GDYNIA
2 342 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF M Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA
3 335 STANKIEWICZ MARCIN M Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA SP JEZUICI
4 327 PIOTROWSKI PAWEŁ M Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA SZTORM MOSTY
5 309 CAR PAWEŁ M Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA/ SZKOŁA NR 28 GDYNIA
6 324 MOSKWA FILIP M Bieg KOMANDORA – 12-13 lat KOLBUDY
7 343 ZŁOCH ALEKSANDER M Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA KL GDYNIA
8 411 KACZOR KRYSTIAN M Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA
9 391 POPOWICZ NIKODEM M Bieg KOMANDORA – 12-13 lat RUMIA
10 317 KANDZORA SEBASTIAN M Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA
11 331 SIKORSKI OLEG M Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA
12 326 PANEK GRZEGORZ M Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43
13 340 WYSOCKI MICHAEL M Bieg KOMANDORA – 12-13 lat REDA
14 312 DRYWA BARTOSZ M Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA SP 43 GDYNIA

BIEG ADMIRAŁA

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 412 BIAŁAS KONRAD M 1 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA
2 354 MYSZKA MATEUSZ M 2 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat NOWA KARCZMA KUKS REMUS
3 352 JADCZAK ADRIAN M 3 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA
4 351 ICKOWSKI TOMASZ M 4 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA
5 353 ŁUCKA KINGA K 1 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA/GIM 11
6 347 BORKOWSKA AGNIESZKA K 2 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA / GIM. NR. 8 GDYNIA
7 349 DROSZKOWSKA ZUZANNA K 3 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA
8 426 KASZUBOWSKA PAULINA K 4 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat GDYNIA ZORZA
9 345 ANTOS DAMIAN M 5 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat GDAŃSK
10 425 NADIWSKA MARTYNA K 5 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat GDYNIA GIMNAZJUM NR 17 GDYNIA
11 346 BAŃKOWSKA NADZIEJA K 6 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA

BIEG MARYNARZA (K)

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 30 BLUMKOWSKA LILIANNA K Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA
2 42 KRAWCZYK ANIELA K Bieg MARYNARZA – do 4 lat KŁOSOWO OSP KŁOSOWO
3 41 KOWALSKA KLAUDIA K Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA
4 28 ANTKOWIAK TOSIA K Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA AKADEMIA MŁODYCH SPORTOWCÓW GDYNIA
5 35 GĘBALA TOLA K Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA
6 39 KĘDZIA KASIA K Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA MDK
7 359 SANKOWSKA EMILIA K Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 19 W GDYNI
8 379 JABŁOŃSKA EWA K Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 55
9 44 LEWANDOWSKA LENA K Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem SOPOT
10 47 MOKŁOWICZ KLARA K Bieg MARYNARZA – do 4 lat WEJHEROWO
11 52 ROSOŁOWSKA MALWINA K Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE 43 JANTAREK
12 34 BUŹNIAK NATALIA K Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA
DSQ 14 KRAJEWSKI JACEK M GDANSK
DSQ 37 HELLICH KAJETAN M GDYNIA

BIEG MATA (M)

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 105 ENGLERT SZYMON M Bieg MATA – 6 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 29
2 126 PIOTROWSKI TOMEK M Bieg MATA – 6 lat GDAŃSK
3 122 MISZTAL OSKAR M Bieg MATA – 6 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 24 GDYNIA
4 119 ŁUKASZEWSKI FILIP M Bieg MATA – 6 lat GDYNIA
5 107 GĄSIŃSKI FILIP M Bieg MATA – 6 lat GDYNIA
6 113 KONKEL WIKTOR M Bieg MATA – 6 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 30
7 114 KORYBUT-DASZKIEWICZ MICHAŁ M Bieg MATA – 6 lat GDYNIA
8 364 SCHACK RISTO M Bieg MATA – 6 lat DUSSELDERF
9 387 CYMERMAN DORIAN M Bieg MATA – 6 lat GDYNIA
10 102 BOIŃSKI SZYMON M Bieg MATA – 6 lat BORKOWO
DSQ 33 BOLTACH FEDOR M GRODNO

BIEG MAJTKA

Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
15 MILEWSKA JULIA K Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem MOSTY
11 KORYBUT-DASZKIEWICZ DOROTA K Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem GDYNIA
377 KRZEBIETKE LILIANNA K Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 42 GDYNIA
375 PATAŁA LUDWIK M Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem GDYNIA
376 KOMOROWSKA MARYSIA K Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem GDYNIA
21 SZCZERBA WOJCIECH M Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem GDYNIA
25 WAGNER IWO M Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem GDYNIA
3 DŁUŻNIEWSKI ANTONI M Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem MALBORK
56 STANKIEWICZ MAREK M Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem GDYNIA
8 GRABOWSKI JAN M Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 44
16 PERETKO NATALIA K Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem GDAŃSK
385 KAROLEWSKI NIKODEM M Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem GDYNIA
10 JANISZEWSKA MICHALINA K Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem BANINO
1 CZECHOLIŃSKA WIKTORIA K Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem GDYNIA
357 JANIK ZOJA K Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem GDYNIA
24 TRYMBULAK LILIANA K Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem GDYNIA
26 WYSOCKA ASHLEY K Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem REDA
395 KIMEK ANNA K Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem GDYNIA
9 JACHIMSKA AURELIA K Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem GDYNIA
5 DZIELECKI JAKUB M Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem GDYNIA
23 TRYMBULAK CYPRIAN M Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem GDYNIA
386 TOMASZEWSKA KATARZYNA K Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem GDYNIA

BIEG BOSMANA (M)

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 154 LEIK WIKTOR M Bieg BOSMANA – 7 lat STRASZYN
2 159 MIKA PIOTR M Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA TURBO ŚLIMAKI
3 366 ŚMIEŁOWSKI KONRAD M Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA CCC
4 150 KRAWCZYK IGNACY M Bieg BOSMANA – 7 lat KŁOSOWO OSP KŁOSOWO
5 145 JARY ALEKSANDER M Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA
6 155 LEWANDOWSKI MIŁOSZ M Bieg BOSMANA – 7 lat SOPOT PRZEDSZKOLE NR 5 SOPOT
7 158 MATCZAK DAWID M Bieg BOSMANA – 7 lat GDAŃSK
8 409 NIEDZIELA JAKUB M Bieg BOSMANA – 7 lat PĘPOWO
9 165 WALĘCKI KAMIL M Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA
10 396 KLIMEK KAJETAN M Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA SP 21 GDYNIA
11 143 GLIŃSKI SZYMON M Bieg BOSMANA – 7 lat GDAŃSK
12 166 WANTA PIOTR M Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA WANTA TEAM
13 156 MACHOLL WOJCIECH M Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA
14 167 WICHNOWSKI IGNAŚ M Bieg BOSMANA – 7 lat REDA PRZEDSZKOLE PRZY PARKU REDA
15 372 SZOLC BARTOSZ M Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 52
16 161 PERETKO ANDRZEJ M Bieg BOSMANA – 7 lat GDAŃSK
17 170 ZARZYCKI BŁAŻEJ M Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 32 CISOWIACZKI W GDYNI
18 398 PODLASKI BARTOSZ M Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 52
19 356 JANIK DIMA M Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 25

BIEG BOSMANA (K)

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 402 PODSIADŁO ZOFIA K Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE KORCZAKA
2 160 MOKŁOWICZ ELIZA K Bieg BOSMANA – 7 lat WEJHEROWO
3 142 GĄBKA ROKSANA K Bieg BOSMANA – 7 lat MIĘDZYCHÓD 2 XTEAM
4 169 ZAKRZEWSKA KAROLINA K Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA TATO! CO TY NA TO?
5 153 LEIK MARTA K Bieg BOSMANA – 7 lat GDAŃSK
6 389 PŁOCHOCKA ZOFIA K Bieg BOSMANA – 7 lat GDAŃSK
7 157 MARAS WIKTORIA K Bieg BOSMANA – 7 lat SIEMIROWICE
8 152 LARYSZ MAŁGORZATA K Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA SP 40 GDYNIA
9 141 DATII KIRA K Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA
10 140 CAR ALICJA K Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA SP 28 GDYNIA
11 146 KANDZORA PATRYCJA K Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA
12 147 KAROLEWSKA NADIA K Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 53
13 360 SANKOWSKA NATALIA K Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 19 W GDYNI
14 408 WIŚNIEWSKA MONIKA K Bieg BOSMANA – 7 lat GOŚCICINO BOJANO BIEGA
15 139 BRZUZIEWSKA NATASZA K Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA
16 168 WOJEWÓDKA JAŚMINA K Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA SP 51 GDYNIA
17 162 SOBICZEWSKA JULIA K Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 6
DSQ 212 WYSOCKA NAOMI K REDA

BIEG CHORĄŻEGO (M)

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA
1 393 LITTWIN ROBERT M Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat KŁOSOWO OSP KŁOSOWO
2 177 DOBRZYŃSKI DARIUSZ M Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA SP 31 W GDYNI
3 181 FETTA MACIEJ M Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA
4 192 KUCZKOWSKI MATEUSZ M Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA TURBO ŚLIMAKI
5 407 MACIEJEWICZ IGNACY M Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA SP NR 29
6 207 TOKARCZYK PIOTR M Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA/SP 44 GDYNIA
7 190 KOMKOWSKI WIKTOR M Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat POGÓRZE SP POGORZE
8 203 RADZEWICZ ANTEK M Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA
9 182 GÓRALSKI JAKUB M Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA
10 403 PESTKA IGNACY M Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA SP NR 44 GDYNIA
11 367 LODZIŃSKI JACEK M Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat EKOLUDEK SZCZEMURZE
12 378 KRZEBIETKE MICHAŁ M Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
13 404 PESTKA ANTONI M Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA SP NR 44 GDYNIA
14 202 POMIERSKI KONRAD M Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA SP NR 6 GDYNIA
15 176 DANILUK FILIP M Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA SP 6 GDYNIA
16 173 CHYREK KRZYSZTOF M Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6
17 180 DZIĘCIELSKI BARTOSZ M Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6
18 194 MARKOWSKI TOMEK M Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA SZKOLA PODSTAWOWA NR53
19 198 OLEKSAK MATEUSZ M Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA SZKOLA PODSTAWOWA NR53
DSQ 416 HINC HUBERT M GDYNIA SP NR 12

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ