Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lokś Piotr | Janowo | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | SKL Filippides | |
2 | Winiarska Amelia | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | ||
3 | Salewska Hanna | Gdyni | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | LKS Zorza Gdynia/SP 13 Gdynia | |
4 | Jagmin Martyna | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | ||
5 | Dzida Jan | Rumia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | ||
6 | Sosnowska Nina | Reda | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | ||
7 | Leszczyński Rafał | Rumia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | ||
8 | Hermann Oliwia | Szczenurze | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | UKS Ekoludek Szczenurze | |
9 | Witiuk Kamil | GDYNIA | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Sp 17 Gdynia | |
10 | Wesołowska Nicole | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Szkoła podstawowa nr 44 w Gdyni | |
11 | Talkowska Nikola | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Szkoła podstawowa nr 44 w Gdyni | |
12 | Cychylik Jakub | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Szkoła podstawowa nr 44 w Gdyni | |
13 | Kraszewska Julia | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Szkoła podstawowa nr 44 w Gdyni | |
14 | Iwen Helena | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Szkoła podstawowa nr 44 w Gdyni | |
15 | Buniek Julia | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Szkoła podstawowa nr 44 w Gdyni | |
16 | Mika Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Turbo ślimaki | |
17 | Pieniążek Maja | GDYNIA | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Sp 47 Gdynia | |
18 | Urban Paulina | Bojano | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | SKLA Sopot | |
19 | Bugalska Kinga | Tczew | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Capow Tczew | |
20 | Górski Dawid | Tczew | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Capow Tczew | |
21 | Złoch Konrad | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | KL Gdynia/ sp 16 | |
22 | Liszewski Szymon | Chwaszczyno | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | ||
23 | Larysz Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | ||
24 | Pawelec Magdalena | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | ||
25 | Wiesner Maciej | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | ||
26 | Przybyła Adam | Łódź | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Edukacji Innowacyjnej w Łodzi | |
27 | Tomaszewska Amelia | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Sp 40 Gdynia | |
28 | Rynkiewicz Róża | Bojano | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Boulasińscy | |
29 | Kalinowski Mateusz | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | ||
30 | Sobolewska Weronika | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Sp 16 Gdynia | |
31 | Rombel Dagmara | Braniewo | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | MOS ZATOKA | |
32 | Wilczewska Anna | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | ||
33 | Rutkowski Szymon | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | SP 12 Gdynia | |
34 | różalski adrian | gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | ||
35 | Kunikowski Mateusz | Bojano | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | ||
36 | Węgrzyńska Natalia | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Sasp | |
37 | KANDZORA TOMASZ | gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | ||
38 | Słomion Julia | Borkowo | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Belta Team Gdańsk | |
39 | Rohde Antoni | Rumia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | ||
40 | Rohde Andrzej | Rumia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | ||
41 | Jończyk Patryk | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | ||
42 | Miliszkiewicz Mateusz | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | SP NR 44 GDYNIA | |
43 | Banaszak Julia | Pogórze | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
44 | Pouch Martyna | REda | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | UKS Ciechocino | |
45 | Świat Anna | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdyni | |
46 | Popek Artur | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | SP 43 Gdynia | |
47 | Krefta Roksana | Kłosowo | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | OSP KŁOSOWO | |
48 | Fabiańska Zuzanna | Malbork | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Godlewski Runners | |
49 | Stark Jakub | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | SP 43 Gdynia | |
50 | Dłużniewska Wiktoria | Malbork | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Godlewski Runners | |
51 | Fetta Dominika | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Turbo ślimaki | |
52 | Sobiczewski Paweł | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | ||
53 | Redłowski Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | MARED TEAM | |
54 | Kolińska Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | LKS Zorza Gdynia | |
55 | Gołębska Maja | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 | |
56 | Gostomska Natalia | Tokary | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | ||
57 | Marszałek Gustaw | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | ||
58 | Dombrowski Igor | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | ||
59 | Sikorski Iwo | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | ||
60 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | SGA Gdynia | |
61 | Wojewódka Jagoda | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | SP 18 Gdynia | |
62 | Ćwikliński Miłosz | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | ||
63 | Paszka Natalia | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Sp 17 Gdynia |
Wyświetleń: 18703