Puchar Gdyni - Dąbrowa #1

Bieg Marynarza M

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Rok ur Kategoria Miejsce kat. M / K DYSTANS MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA Moja dzielnica Gdyni Typ mojej szkoły Numer/Nazwa mojej szkoły
1 78 SUŁKOWSKI ANTONI M 1 2014 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 1 Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA ARKA GDYNIA Wielki Kack Przedszkole 0
2 64 MAJEWSKI KRZYSZTOF M 2 2014 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 2 Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA Orłowo Przedszkole 0
3 84 TREBICKI VLADISLAV M 3 2014 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 3 Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA SP18 Wzgórze św. Maksymiliana Przedszkole 52
4 87 ZAGÓRSKI ANTONI M 4 2014 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 4 Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 55 W GDYNI Dąbrowa Przedszkole 55
5 81 ŚMIEŁOWSKI LESZEK M 5 2015 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 1 Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA CCC Grabówek 0
6 65 MATCZAK PATRYK M 6 2014 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 5 Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDAŃSK Przedszkole 0
7 44 BŁASZCZUK JULIAN M 7 2014 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 6 Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA TRIMAMA / PRZEDSZKOLE NR 7 GDYNIA Śródmieście Przedszkole 7
8 83 TOCZEK TYMON M 8 2014 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 7 Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 56 Grabówek Przedszkole 56
9 75 STRACHOWICZ ŁUKASZ M 9 2014 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 8 Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA Witomino Radiostacja Przedszkole 28
10 63 LITTWIN ALBERT M 10 2014 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 9 Bieg MARYNARZA – do 4 lat KŁOSOWO OSP KŁOSOWO Przedszkole Bojano
11 76 STYCZYŃSKI PIOTR M 11 2015 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 10 Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE Dąbrowa Przedszkole 9
12 52 KASPRZAK HUBERT M 12 2015 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 11 Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA Dąbrowa Przedszkole 50
13 459 ZAJĄCZKOWSKI ALEKSANDER M 13 2014 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 12 GDYNIA 0 PRZEDSZKOLE 55
14 88 ZESZUTEK ZIEMOWIT M 14 2015 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 13 Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA Chwarzno-Wiczlino Przedszkole 0
15 87 ZAGÓRSKI ANTONI M 15 2014 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 14 Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 55 W GDYNI Dąbrowa Przedszkole 55
16 52 KASPRZAK HUBERT M 16 2015 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 15 Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA Dąbrowa Przedszkole 50
17 486 KACIK OLAF M 17 2015 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 16 BANINO 0 0
18 71 PUCHALSKI ADAM M 18 2014 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 17 Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA Dąbrowa Przedszkole 50
19 49 DUTCZYN WIKTOR M 19 2015 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 18 Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA CHATKA PRZEDSZKOLAKA Dąbrowa Przedszkole 0
20 69 POPOWICZ ANTONI M 20 2014 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 19 Bieg MARYNARZA – do 4 lat RUMIA PRENCY NA TRASIE Przedszkole 0
21 522 DROZD OLAF M 21 2015 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 20 GDYNIA 0 0
22 43 BEMOWSKI BARTOSZ M 22 2014 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 21 Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA BEMOL JUNIOR RUNNING SPEED TEAM :) Witomino Radiostacja Przedszkole 28
23 44 BŁASZCZUK JULIAN M 23 2014 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 22 Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA TRIMAMA / PRZEDSZKOLE NR 7 GDYNIA Śródmieście Przedszkole 7

Bieg Starszego Marynarza K

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Rok ur Kategoria Miejsce kat. M / K DYSTANS MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA Moja dzielnica Gdyni Typ mojej szkoły Numer/Nazwa mojej szkoły
1 126 TESKA MARTYNA K 1 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 1 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA SGA GDYNIA Redłowo Przedszkole 19
2 90 BELKA ALICJA K 2 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 2 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNINA PRZEDSZKOLE NR 32 Cisowa Przedszkole 32
3 117 LIEDTKE NATALIA K 3 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 3 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE PS 50 GDYNIA Chwarzno-Wiczlino Przedszkole 50
4 115 LANGE ZOFIA K 4 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 4 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA GDYŃSKA AKADEMIA SIATKÓWKI Obłuże Przedszkole 42
5 514 HERBA LENA K 5 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 5 GDYNIA 0 Szkoła Podstawowa 47
6 116 LEIK MAŁGORZATA K 6 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 6 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDAŃSK Przedszkole 17
7 472 DOKRZEWSKA MARTA K 7 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 7 GDYNIA 0 Przedszkole 54
8 93 CZERNIAK JULIA K 8 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 8 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat ELBLĄG Przedszkole 0
9 130 WIŚNICKA WIKTORIA K 9 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 9 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA Chylonia Przedszkole 26
10 458 PASZKOWSKA LILIANNA K 10 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 10 BOJANO 0 Szkoła Podstawowa 0
11 504 CHOJECKA BARBARA K 11 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 11 GDYNIA 0 Przedszkole 0
12 95 DANILUK MAJA K 12 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 12 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE WYSPA ODKRYWCÓW Oksywie Przedszkole 0
13 108 JANISZEWSKA KINGA K 13 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 13 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat BANINO Przedszkole 0
14 128 WARCHOŁ FRANIA K 14 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 14 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA Chwarzno-Wiczlino Przedszkole 1
15 100 GODLEWSKA MAŁGORZATA K 15 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 15 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat MALBORK GODLEWSKI RUNNERS Przedszkole 0
16 124 STYCZYŃSKA MAJA K 16 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 16 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE Dąbrowa Przedszkole 9
17 98 FENRYCH LILIANA K 17 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 17 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 48 Obłuże Przedszkole 48
18 118 MARCINIUK OLIWIA K 18 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 18 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA KFMM TRIATHLON TEAM Chwarzno-Wiczlino Przedszkole 0
19 510 MARCINKIEWICZ MAJA K 19 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 19 GDYNIA 0 Przedszkole 0
20 498 DUBINETSKAJA ANNA K 20 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 20 GDYNIA 0 Szkoła Podstawowa 3
21 97 DZIELECKA JULIA K 21 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 21 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA Pustki Cisowskie-Demptowo Przedszkole 46

Bieg Starszego Marynarza M

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Rok ur Kategoria Miejsce kat. M / K DYSTANS MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA Moja dzielnica Gdyni Typ mojej szkoły Numer/Nazwa mojej szkoły
1 129 WICHNOWSKI ANTOŚ M 1 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 1 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat REDA PRZEDSZKOLE PRZY PARKU REDA Przedszkole 0
2 113 KULCZYK IGOR M 2 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 2 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA Babie Doły Przedszkole 30
3 106 GRABOWSKI OSKAR M 3 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 3 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDAŃSK WWW.FAMILYWEEKEND.PL Przedszkole 0
4 125 SZEWCZYK ANTONI M 4 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 4 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA Dąbrowa Przedszkole 0
5 104 GÓRALSKI PAWEŁ M 5 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 5 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 21 GDYNIA Pustki Cisowskie-Demptowo Przedszkole 21
6 127 USYDUS SZYMON M 6 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 6 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA Cisowa Przedszkole 56
7 481 JABŁONSKI DOMINIK M 7 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 7 GDYNIA 0 0
8 453 BUKO WIKTOR M 8 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 8 SOPOT SOPOCKA AKADEMIA PIŁKARSKA 0
9 89 BECKER IGOR M 9 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 9 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat REDA Przedszkole 0
10 114 KUNDA ALEKSANDER M 10 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 10 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA Obłuże Przedszkole 30
11 490 BIESZKE ANTONI M 11 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 11 GDYNIA 0 0
12 123 STEFAN-BIRKOWSKI FABIAN M 12 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 12 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA 0
13 91 CIERPISZ PAWEŁ M 13 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 13 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat REDA Cisowa 0
14 121 PASZKA BARTOSZ M 14 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 14 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 8 Grabówek Przedszkole 8
15 120 ORKWISZEWSKI ANTONI M 15 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 15 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat GDYNIA SAILORS Dąbrowa Przedszkole 50
16 475 GÓRSKI MICHAŁ M 16 2013 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 16 TCZEW 0 LOPOW
PK 519 WANGLER PATRYK M 2012 GDYNIA 0 0

Bieg Mata K

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Rok ur Kategoria Miejsce kat. M / K DYSTANS MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA Moja dzielnica Gdyni Typ mojej szkoły Numer/Nazwa mojej szkoły
1 163 SKOWRONEK AMELIA K 1 2012 Bieg MATA – 6 lat 1 Bieg MATA – 6 lat BORKOWO Przedszkole 1
2 160 PLAVINSKAYA ALIYA K 2 2012 Bieg MATA – 6 lat 2 Bieg MATA – 6 lat GDYNIA Śródmieście Szkoła Podstawowa 51
3 143 GOŁĘBIOWSKA ZOJA K 3 2012 Bieg MATA – 6 lat 3 Bieg MATA – 6 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 53 Chwarzno-Wiczlino Przedszkole 53
4 135 CIECHORSKA ZOJA K 4 2012 Bieg MATA – 6 lat 4 Bieg MATA – 6 lat GDYNIA Dąbrowa Przedszkole 50
5 133 BOJĘĆ MAJA K 5 2012 Bieg MATA – 6 lat 5 Bieg MATA – 6 lat GDYNIA Dąbrowa Szkoła Podstawowa Liber
6 460 GUGAŁA AMELIA K 6 2012 Bieg MATA – 6 lat 6 GDYNIA 0 Szkoła Podstawowa 26
7 454 KROMPIEWSKA NINA K 7 2012 Bieg MATA – 6 lat 7 GDYNIA 0 Szkoła Podstawowa 16
8 168 SZCZYPKA ADRIANNA K 8 2012 Bieg MATA – 6 lat 8 Bieg MATA – 6 lat GDYNIA Wielki Kack Przedszkole 0
9 515 FINTZEL MICHALINA K 9 2012 Bieg MATA – 6 lat 9 GDYNIA 0
10 141 GABRYŚ ZUZANNA K 10 2012 Bieg MATA – 6 lat 10 Bieg MATA – 6 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 50 Dąbrowa Przedszkole 50
11 149 KOWALSKA DAGMARA K 11 2012 Bieg MATA – 6 lat 11 Bieg MATA – 6 lat GDYNIA Dąbrowa Przedszkole 54
12 165 SOSNOWSKA IGA K 12 2012 Bieg MATA – 6 lat 12 Bieg MATA – 6 lat REDA Przedszkole 0
13 150 KOZAKIEWICZ ADA K 13 2012 Bieg MATA – 6 lat 13 Bieg MATA – 6 lat GDYNIA Grabówek Szkoła Podstawowa 0
14 134 BURDEŃSKA ALICJA K 14 2012 Bieg MATA – 6 lat 14 Bieg MATA – 6 lat GDYNIA Grabówek Przedszkole 0
15 468 DZIKOWIEC SARA K 15 2012 Bieg MATA – 6 lat 15 GDYNIA 0 3

Bieg Bosmana K

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Rok ur Kategoria Miejsce kat. M / K DYSTANS MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA Moja dzielnica Gdyni Typ mojej szkoły Numer/Nazwa mojej szkoły
1 198 LEIK MARTA K 1 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 1 Bieg BOSMANA – 7 lat GDAŃSK Szkoła Podstawowa 8
2 205 MOKŁOWICZ ELIZA K 2 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 2 Bieg BOSMANA – 7 lat WEJHEROWO Szkoła Podstawowa 5
3 183 DROZD KLARA K 3 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 3 Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA Dąbrowa Szkoła Podstawowa 42
4 219 ZAGÓRSKA URSZULA K 4 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 4 Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 W GDYNI Dąbrowa Szkoła Podstawowa 47
5 220 ZAKRZEWSKA KAROLINA K 5 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 5 Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA TATO! CO TY NA TO? Redłowo Szkoła Podstawowa 34
6 197 LARYSZ MAŁGORZATA K 6 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 6 Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA Chylonia Szkoła Podstawowa 40
7 532 SŁOMCZEWSKA NATALIA K 7 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 7 GDYNIA 0 Szkoła Podstawowa 8
8 196 LANGE ZUZANNA K 8 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 8 Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA GDYŃSKA AKADEMIA SIATKÓWKI Obłuże Szkoła Podstawowa 44
9 473 NAWROT JULIA K 9 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 9 GDYNIA 0
10 185 GŁOWNIA KALINA K 10 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 10 Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA Szkoła Podstawowa 0
11 526 POSAŃSKA ZOFIA K 11 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 11 MRZEZINO 0 55
12 211 SOBOCIŃSKA ZUZANNA K 12 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 12 Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA Śródmieście Szkoła Podstawowa 21
13 176 BAC LAURA K 13 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 13 Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA Dąbrowa Szkoła Podstawowa 47
14 177 BRZUZIEWSKA NATASZA K 14 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 14 Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA BRZOZA Oksywie Szkoła Podstawowa 0
15 505 KREFT ANNA K 15 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 15 GDYNIA 0 Szkoła Podstawowa 31
16 189 KANDZORA PATRYCJA K 16 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 16 Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA Pogórze Szkoła Podstawowa 43
17 530 WIŚNIEWSKA MONIKA K 17 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 17 GOŚCICINO BOJANO BIEGA 0
18 500 KAROLEWSKA NADIA K 18 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 18 GDYNIA 0 Szkoła Podstawowa 37
19 464 KAMINSKA AGATA K 19 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 19 GDYNIA 0 Szkoła Podstawowa 13
20 218 WOJEWÓDKA JAŚMINA K 20 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 20 Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA SP 51 GDYNIA Działki Leśne Szkoła Podstawowa 51
21 204 MILEWSKA IDA K 21 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 21 Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA Dąbrowa Szkoła Podstawowa 47
22 178 CAR ALICJA K 22 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 22 Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA SP 28 GDYNIA Babie Doły Szkoła Podstawowa 28
23 210 SOBICZEWSKA JULIA K 23 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 23 Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 6 Karwiny Przedszkole 6
24 181 DATII KIRA K 24 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 24 Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA Śródmieście Szkoła Podstawowa 51
25 187 GRUBE OLIWIA K 25 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 25 Bieg BOSMANA – 7 lat GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM Dąbrowa Szkoła Podstawowa 47

Bieg Bosmana M

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Rok ur Kategoria Miejsce kat. M / K DYSTANS MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA Moja dzielnica Gdyni Typ mojej szkoły Numer/Nazwa mojej szkoły
1 190 KELLER GRACJAN M 74 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 26 0 502 0 0 0
2 184 DUDA JASIEK M 75 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 27 Bieg BOSMANA – 7 lat 184 Wzgórze św. Maksymiliana 0 0
3 513 PŁASZKO-TYNDZIK ADAM M 76 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 28 0 513 0 0 Szkoła Podstawowa 47
4 199 LEIK WIKTOR M 77 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 29 Bieg BOSMANA – 7 lat 199 0 Przedszkole 0
5 212 ŚMIEŁOWSKI KONRAD M 78 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 30 Bieg BOSMANA – 7 lat 212 CCC Grabówek Szkoła Podstawowa 0
6 195 KRAWCZYK IGNACY M 79 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 31 Bieg BOSMANA – 7 lat 195 OSP KŁOSOWO 0 Szkoła Podstawowa Czeczewo
7 535 OKOŃ MICHAŁ M 80 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 32 0 535 0 0 SZKOŁA PODSTAWOWA 47
8 527 ZIULEWSKI ANTONI M 81 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 33 0 527 0 0 0 55
9 202 MATCZAK DAWID M 82 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 34 Bieg BOSMANA – 7 lat 202 0 Szkoła Podstawowa 86
10 466 MATKOWSKI MATEUSZ M 83 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 35 0 466 0 0 Szkoła Podstawowa 47
11 200 LEWANDOWSKI MIŁOSZ M 84 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 36 0
12 203 MIKA PIOTR M 85 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 37 0 509 TURBO ŚLIMAKI 0 Przedszkole 31
13 214 WALĘCKI KAMIL M 86 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 38 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 1 Dąbrowa 0 18
14 192 KONIECZNY ADRIAN M 87 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 39 0 493 0 0 29
15 542 SZCZEPAŃSKI PIOTR M 88 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 40 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 13 0 Pogórze 0 0
16 469 CHABOWSKI SZYMON M 89 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 41 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 16 0 Wzgórze św. Maksymiliana 0 47
17 193 KONIECZNY PATRYK M 90 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 42 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 9 0 0 29
18 485 SIEBERT SZYMON M 91 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 43 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 28 0 Dąbrowa Przedszkole 45
19 516 FINTZEL ERYK M 92 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 44 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 29 0 Dąbrowa 0 0
20 186 GÓRSKI MATEUSZ M 93 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 45 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 16 SP 45 GDYNIA Wzgórze św. Maksymiliana 0 45
21 217 WICHNOWSKI IGNAŚ M 94 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 46 0 509 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 0 Przedszkole 0
22 209 SMIRNOW ALEKSANDER M 95 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 47 Bieg BOSMANA – 7 lat 209 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 45 W GDYNI Dąbrowa Szkoła Podstawowa 45
23 188 JANIK DIMA M 96 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 48 Bieg BOSMANA – 7 lat 188 Wzgórze św. Maksymiliana Szkoła Podstawowa Liber
24 179 CHOJNACKI GABRIEL M 97 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 49 Bieg BOSMANA – 7 lat 179 SP BANINO 0 Szkoła Podstawowa 0
25 215 WANTA PIOTR M 98 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 50 Bieg BOSMANA – 7 lat 215 WANTA TEAM Redłowo Szkoła Podstawowa 34
26 201 MACHOLL WOJCIECH M 99 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 51 Bieg BOSMANA – 7 lat 201 0 0 0
27 539 HYCZA PATRYK M 100 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 52 0 539 0 0 SZKOŁA PODSTAWOWA 2
28 206 PERETKO ANDRZEJ M 101 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 53 Bieg BOSMANA – 7 lat 206 0 Przedszkole 0
29 221 ZARZYCKI BŁAŻEJ M 102 2011 Bieg BOSMANA – 7 lat 54 Bieg BOSMANA – 7 lat 221 SP 31 GDYNIA Cisowa Przedszkole 32

Bieg Porucznika K

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Rok ur Kategoria Miejsce kat. M / K DYSTANS MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA Moja dzielnica Gdyni Typ mojej szkoły Numer/Nazwa mojej szkoły
1 297 POBUDKIEWICZ ZUZANNA K 1 2009 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 1 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SZCZENURZE UKS EKOLUDEK SZCZENURZE Szkoła Podstawowa 0
2 300 PTACH WERONIKA K 2 2009 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 2 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat PRUSZCZ GDAŃSKI SP NR 4 PRUSZCZ GDAŃSKI Szkoła Podstawowa 4
3 301 RYNKIEWICZ LENA K 3 2009 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 3 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat BOJANO BOULASIŃSCY Szkoła Podstawowa Bojano
4 281 GODULA NATALIA K 4 2009 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 4 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SZCZENURZE UKS EKOLUDEK SZCZENURZE Szkoła Podstawowa 0
5 272 BĄKAŁA MICHALINA K 5 2009 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 5 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SZCZENURZE UKS EKOLUDEK SZCZENURZE Szkoła Podstawowa 0
6 309 TASIOR AMELIA K 6 2009 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 6 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SZCZENURZE UKS EKOLUDEK SZCZENURZE Szkoła Podstawowa 0
7 313 WAŃDOCH DUBAJ WERONIKA K 7 2009 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 7 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SZCZENURZE UKS EKOLUDEK SZCZENURZE Szkoła Podstawowa 0
8 315 WOLSKA AGATA K 8 2009 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 8 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 W GDYNI 0
9 279 GAWRYLCZYK NINA K 9 2009 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 9 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat GDYNIA Witomino Leśniczówka Szkoła Podstawowa 13
10 285 KALINOWSKA NIKOLA K 10 2009 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 10 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat KIEŁPINO Szkoła Zawodowa 29
11 273 BĄKOWSKA MILENA K 11 2009 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 11 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat WEJHEROWO SZKOLA PODSTAWOWA NR.23 GDYNIA Szkoła Podstawowa 23
12 292 MAMROT ZUZANNA K 12 2009 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 12 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat RUMIA SALEZJANIE Szkoła Podstawowa 1
13 293 MARAT AGNIESZKA K 13 2009 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 13 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat RUMIA Szkoła Podstawowa 31
14 319 ŻARYN AMELIA K 14 2009 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 14 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat GDYNIA SP 43 GDYNIA Pogórze Szkoła Podstawowa 43
15 286 KAMIŃSKA-FIJAŁ AMELIA K 15 2009 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 15 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat GDYNIA Dąbrowa Szkoła Podstawowa 0
16 277 DUDA MARTYNA K 16 2009 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 16 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat GDYNIA SP 34 Oksywie Szkoła Podstawowa 34
17 287 KOWALIK OLIWIA K 17 2009 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 17 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat PRUSZCZ GDAŃSKI SZP NR 4 PRUSZCZ GDANSKI 0
18 289 KUNDA WIKTORIA K 18 2009 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 18 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat GDYNIA Obłuże Szkoła Podstawowa 0
19 308 SZEWCZYK NINA K 19 2009 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 19 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 Dąbrowa Szkoła Podstawowa 0

Bieg Porucznika M

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Rok ur Kategoria Miejsce kat. M / K DYSTANS MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA Moja dzielnica Gdyni Typ mojej szkoły Numer/Nazwa mojej szkoły
1 311 URBAN MACIEJ M 1 2009 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 1 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat BOJANO SP BOJANO Szkoła Podstawowa Bojano
2 288 KUCHTA ANTONI M 2 2009 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 2 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SOPOT SP 8 SOPOT Szkoła Podstawowa 0
3 312 WALAS DANIEL M 3 2009 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 3 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat GDANSK SP 75 Szkoła Podstawowa 75
4 303 SKOWRONEK BARTOSZ M 4 2009 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 4 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat BORKOWO Szkoła Podstawowa 1
5 278 DZIDA PIOTR M 5 2009 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 5 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat RUMIA Szkoła Podstawowa 0
6 314 WITCZAK JAN M 6 2009 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 6 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat GDYNIA SP 33 GDYNIA Oksywie Szkoła Podstawowa 33
7 284 HINC HUBERT M 7 2009 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 7 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat GDYNIA SP 42 Karwiny Szkoła Podstawowa 42
8 512 PŁASZKO-TYNDZIK BARTEK M 8 2009 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 8 GDYNIA 0 Szkoła Podstawowa 47
9 298 POZORSKI JAKUB M 9 2009 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 9 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat RUMIA Szkoła Podstawowa 10
10 317 ZAKRZEWSKI WOJCIECH M 10 2009 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 10 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat GDYNIA TATO! CO TY NA TO? Redłowo Szkoła Podstawowa 34
11 547 BEYER-WRÓBLEWSKI ANDRZEJ M 11 2009 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 11 GDYNIA 0 SZKOŁA PODSTAWOWA 12
12 274 BELKA GABRIEL M 12 2009 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 12 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat GDYNIA Cisowa Szkoła Podstawowa 31
13 548 DRYWA MICHAŁ M 13 2009 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 13 GDYNIA 0 SZKOŁA PODSTAWOWA 43
14 306 STEFAN-BIRKOWSKI BORYS M 14 2009 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 14 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat GDYNIA SP 28 GDYNIA 0
PK 250 MAJEWSKI TOMASZ M 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 W GDYNI Orłowo Szkoła Podstawowa 8

Bieg Kapitana K

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Rok ur Kategoria Miejsce kat. M / K DYSTANS MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA Moja dzielnica Gdyni Typ mojej szkoły Numer/Nazwa mojej szkoły
1 366 RYNKIEWICZ RÓŻA K 1 2007 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 1 Bieg KAPITANA – 1-11 lat BOJANO BOULASIŃSCY Szkoła Podstawowa Bojano
2 378 URBAN PAULINA K 2 2007 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 2 Bieg KAPITANA – 1-11 lat BOJANO SKLA SOPOT Szkoła Podstawowa Bojano
3 551 SZYLLER MAJA K 3 2007 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 3 GDYNIA 0 SZKOŁA PODSTAWOWA 47
4 341 KOLIŃSKA ALEKSANDRA K 4 2008 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 4 Bieg KAPITANA – 1-11 lat GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA Pustki Cisowskie-Demptowo Szkoła Podstawowa 18
5 380 WĘGRZYŃSKA NATALIA K 5 2007 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 5 Bieg KAPITANA – 1-11 lat GDYNIA SASP Orłowo Szkoła Podstawowa 0
6 379 WESOŁOWSKA NICOLE K 6 2007 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 6 Bieg KAPITANA – 1-11 lat GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 W GDYNI Szkoła Podstawowa 44
7 363 ROMBEL DAGMARA K 7 2008 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 7 Bieg KAPITANA – 1-11 lat BRANIEWO MOS ZATOKA Szkoła Podstawowa 0
8 320 BANASZAK JULIA K 8 2008 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 8 Bieg KAPITANA – 1-11 lat POGÓRZE SZKOŁA PODSTAWOWA W POGÓRZU Szkoła Podstawowa 0
9 367 SALEWSKA HANNA K 9 2008 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 9 Bieg KAPITANA – 1-11 lat GDYNI SP13 GDYNIA/LKS ZORZA GDYNIA Karwiny Szkoła Podstawowa 13
10 375 TALKOWSKA NIKOLA K 10 2007 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 10 Bieg KAPITANA – 1-11 lat GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 W GDYNI Szkoła Podstawowa 44
11 325 DŁUŻNIEWSKA WIKTORIA K 11 2007 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 11 Bieg KAPITANA – 1-11 lat MALBORK GODLEWSKI RUNNERS Szkoła Podstawowa 3
12 328 FABIAŃSKA ZUZANNA K 12 2007 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 12 Bieg KAPITANA – 1-11 lat MALBORK GODLEWSKI RUNNERS 0
13 354 PASZKA NATALIA K 13 2008 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 13 Bieg KAPITANA – 1-11 lat GDYNIA SP 17 GDYNIA Grabówek Szkoła Podstawowa 17
14 455 KROMPIEWSKA KRYSTYNA K 14 2008 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 14 GDYNIA 0 Szkoła Podstawowa 16
15 333 HERMANN OLIWIA K 15 2007 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 15 Bieg KAPITANA – 1-11 lat SZCZENURZE UKS EKOLUDEK SZCZENURZE Szkoła Podstawowa 0
16 334 IWEN HELENA K 16 2008 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 16 Bieg KAPITANA – 1-11 lat GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 W GDYNI Szkoła Podstawowa 44
17 540 HYCZA WERONIKA K 17 2007 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 17 GDYNIA 0 SZKOŁA PODSTAWOWA 20
18 377 TOMASZEWSKA AMELIA K 18 2008 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 18 Bieg KAPITANA – 1-11 lat GDYNIA SP 40 GDYNIA Chylonia Szkoła Podstawowa 0
19 383 WINIARSKA AMELIA K 19 2008 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 19 Bieg KAPITANA – 1-11 lat GDYNIA Pustki Cisowskie-Demptowo Szkoła Podstawowa 16
20 330 GOŁĘBSKA MAJA K 20 2008 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 20 Bieg KAPITANA – 1-11 lat GDYNIA ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 3 Dąbrowa Szkoła Podstawowa 3
21 355 PAWELEC MAGDALENA K 21 2007 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 21 Bieg KAPITANA – 1-11 lat GDYNIA Dąbrowa Szkoła Podstawowa 46
22 24 LEWANDOWSKA NINA K 22 2007 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 22 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem GDYNIA Szkoła Podstawowa 47
23 529 MAJER ANNA K 23 2008 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 23 GDYNIA 0 0
24 374 ŚWIAT ANNA K 24 2008 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 24 Bieg KAPITANA – 1-11 lat GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 W GDYNI Pogórze Szkoła Podstawowa 43
25 546 RYBIŃSKA MARTA K 25 2008 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 25 CHWASZCZYNO 0 SZKOŁA PODSTAWOWA 20
26 32 KOPYT JULIA K 26 2007 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 26 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem GDYNIA Szkoła Podstawowa 18
27 321 BUGALSKA KINGA K 27 2008 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 27 Bieg KAPITANA – 1-11 lat TCZEW CAPOW TCZEW 0
28 335 JAGMIN MARTYNA K 28 2008 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 28 Bieg KAPITANA – 1-11 lat GDYNIA Pogórze Szkoła Podstawowa Czernickiego w Pogórzu
29 356 PIENIĄŻEK MAJA K 29 2008 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 29 Bieg KAPITANA – 1-11 lat GDYNIA SP 47 GDYNIA Dąbrowa Szkoła Podstawowa 47
30 385 WOJEWÓDKA JAGODA K 30 2007 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 30 Bieg KAPITANA – 1-11 lat GDYNIA SP 18 GDYNIA Działki Leśne Szkoła Podstawowa 18
31 322 BUNIEK JULIA K 31 2007 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 31 Bieg KAPITANA – 1-11 lat GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 W GDYNI Szkoła Podstawowa 44
32 343 KRASZEWSKA JULIA K 32 2008 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 32 Bieg KAPITANA – 1-11 lat GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 W GDYNI Szkoła Podstawowa 44
33 3 TYLKOWSKA ANTONINA K 33 2008 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 33 GDYNIA Szkoła Podstawowa 47

Bieg Kapitana M

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Rok ur Kategoria Miejsce kat. M / K DYSTANS MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA Moja dzielnica Gdyni Typ mojej szkoły Numer/Nazwa mojej szkoły
1 350 LOKŚ PIOTR M 1 2007 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 1 Bieg KAPITANA – 1-11 lat JANOWO SKL FILIPPIDES 0
2 386 ZŁOCH KONRAD M 2 2008 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 2 Bieg KAPITANA – 1-11 lat GDYNIA KL GDYNIA/ SP 16 Pustki Cisowskie-Demptowo Szkoła Podstawowa 16
3 349 LISZEWSKI SZYMON M 3 2007 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 3 Bieg KAPITANA – 1-11 lat CHWASZCZYNO Szkoła Podstawowa 0
4 323 CYCHYLIK JAKUB M 4 2007 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 4 Bieg KAPITANA – 1-11 lat GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 W GDYNI Szkoła Podstawowa 44
5 457 PASZKOWSKI WOJCIECH M 5 2008 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 5 BOJANO 0 Szkoła Podstawowa 0
6 33 POPIELSKI MAKSYMILIAN M 6 2007 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 6 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem GDYNIA Szkoła Podstawowa 43
7 536 OKOŃ KAMIL M 7 2007 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 7 GDYNIA 0 SZKOŁA PODSTAWOWA 47
8 347 LARYSZ BARTOSZ M 8 2007 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 8 Bieg KAPITANA – 1-11 lat GDYNIA Chylonia Szkoła Podstawowa 40
9 348 LESZCZYŃSKI RAFAŁ M 9 2008 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 9 Bieg KAPITANA – 1-11 lat RUMIA Szkoła Podstawowa 0
10 381 WIESNER MACIEJ M 10 2008 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 10 Bieg KAPITANA – 1-11 lat GDYNIA Witomino Radiostacja Szkoła Podstawowa 0
11 368 SIKORSKI IWO M 11 2007 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 11 Bieg KAPITANA – 1-11 lat GDYNIA Chwarzno-Wiczlino Szkoła Podstawowa 37
12 5 VOTOŁEK HUGO M 12 2008 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 12 WARSZAWA 0
13 352 MIKA KRZYSZTOF M 13 2007 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 13 Bieg KAPITANA – 1-11 lat GDYNIA TURBO ŚLIMAKI Cisowa Szkoła Podstawowa 31
14 346 KUNIKOWSKI MATEUSZ M 14 2008 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 14 Bieg KAPITANA – 1-11 lat BOJANO Szkoła Podstawowa Bojano
15 324 ĆWIKLIŃSKI MIŁOSZ M 15 2007 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 15 Bieg KAPITANA – 1-11 lat GDYNIA Pogórze Szkoła Podstawowa 43
16 373 STARK JAKUB M 16 2008 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 16 Bieg KAPITANA – 1-11 lat GDYNIA SP 43 GDYNIA Pogórze Szkoła Podstawowa 43
17 326 DOMBROWSKI IGOR M 17 2007 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 17 Bieg KAPITANA – 1-11 lat GDYNIA Pogórze Szkoła Podstawowa 43
18 370 SOBICZEWSKI PAWEŁ M 18 2008 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 18 Bieg KAPITANA – 1-11 lat GDYNIA Karwiny Szkoła Podstawowa 46
19 327 DZIDA JAN M 19 2008 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 19 Bieg KAPITANA – 1-11 lat RUMIA Szkoła Podstawowa 0
20 338 KALINOWSKI MATEUSZ M 20 2008 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 20 Bieg KAPITANA – 1-11 lat GDYNIA Szkoła Podstawowa 0
21 353 MILISZKIEWICZ MATEUSZ M 21 2007 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 21 Bieg KAPITANA – 1-11 lat GDYNIA SP NR 44 GDYNIA Obłuże Szkoła Podstawowa 44
22 470 DOKRZEWSKI MICHAŁ M 22 2007 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 22 GDYNIA 0 Szkoła Podstawowa 42
23 342 KOWALCZYK MATEUSZ M 23 2008 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 23 Bieg KAPITANA – 1-11 lat GDYNIA Dąbrowa Szkoła Podstawowa Liber
24 339 KANDZORA TOMASZ M 24 2008 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 24 Bieg KAPITANA – 1-11 lat GDYNIA Pogórze Szkoła Podstawowa 43
25 524 KOWALCZYK ALEXANDER M 25 2008 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 25 POSADA 0 0
26 365 RUTKOWSKI SZYMON M 26 2008 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 26 Bieg KAPITANA – 1-11 lat GDYNIA SP 12 GDYNIA Witomino Leśniczówka Szkoła Podstawowa 12
27 332 GÓRSKI DAWID M 27 2007 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 27 Bieg KAPITANA – 1-11 lat TCZEW CAPOW TCZEW 0
28 384 WITIUK KAMIL M 28 2008 Bieg KAPITANA – 10-11 lat 28 Bieg KAPITANA – 1-11 lat GDYNIA SP 17 GDYNIA Obłuże Szkoła Podstawowa 17

Bieg Komandora K

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Rok ur Kategoria Miejsce kat. M / K DYSTANS MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA Moja dzielnica Gdyni Typ mojej szkoły Numer/Nazwa mojej szkoły
1 423 ŚLUSAŁEK WERONIKA K 1 2006 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 1 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA Śródmieście Szkoła Podstawowa 18
2 403 KRÒLAK MARTA K 2 2006 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 2 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA SKLA SOPOT Pustki Cisowskie-Demptowo Szkoła Podstawowa 6
3 394 GACKOWSKA ANNA K 3 2005 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 3 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat BOJANO Szkoła Podstawowa Bojano
4 507 JÓZAK OLIWIA K 4 2005 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 4 GDYNIA 0 Szkoła Podstawowa 37
5 422 SOWA EWA K 5 2006 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 5 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA Chwarzno-Wiczlino Szkoła Podstawowa 18
6 424 TOFIL EMILIA K 6 2005 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 6 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA SP 40 GDYNIA Chylonia Szkoła Podstawowa 40
7 417 ROKITA MAJA K 7 2005 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 7 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA Wielki Kack Szkoła Podstawowa 26
8 411 MILEWSKA MARTYNA K 8 2006 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 8 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA Dąbrowa Szkoła Podstawowa 47
9 433 ŻARYN JULIA K 9 2005 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 9 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA Pogórze Szkoła Podstawowa 43
10 391 CZARNOWSKA ZUZANNA K 10 2006 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 10 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat REDA FABRYKADOBREJZABAWY.PL Szkoła Podstawowa 14
11 415 POPEK NATALIA K 11 2006 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 11 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA SP 43 GDYNIA Pogórze Szkoła Podstawowa 43
12 407 KULCZYK KINGA K 12 2005 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 12 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA MI SP 17 GDYNIA Obłuże Szkoła Podstawowa 17
13 39 WELICKA MAJA K 13 2006 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 13 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem GDYNIA Szkoła Podstawowa 47
14 428 WITCZAK JULIA K 14 2006 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 14 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA SP 33 GDYNIA Oksywie Szkoła Podstawowa 33
15 413 MROZOWSKA WIKTORIA K 15 2006 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 15 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat WEJHEROWO Szkoła Podstawowa 1
16 419 SKIBA ZUZANNA K 16 2005 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 16 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA SZKOŁA NR 13 Witomino Leśniczówka Szkoła Podstawowa 13
17 35 POPIELSKA NATALIA K 17 2006 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 17 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem GDYNIA Szkoła Podstawowa 43
18 396 GÓRNOWICZ KAROLINA K 18 2006 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 18 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 W GDYNI Pogórze Szkoła Podstawowa 43
19 393 DUDA AMELIA K 19 2006 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 19 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA KL GDYNIA Oksywie Szkoła Podstawowa 34
20 425 TOKARSKA LAURA K 20 2005 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 20 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA Orłowo Szkoła Podstawowa 8
21 483 KUWIKOWSKA MATYLDA K 21 2006 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 21 REDA 0 0
22 416 ROGOCKA NICOLE K 22 2005 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 22 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA SP 39 GDYNIA/GDYŃSKA AKADEMIA SIATKÓWKI Oksywie Szkoła Podstawowa 39
23 392 DROZD NADIA K 23 2006 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 23 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA Dąbrowa Szkoła Podstawowa 42
24 429 WYSOCKA ADRIANNA K 24 2006 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 24 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA SP 43 GDYNIA Pogórze Szkoła Podstawowa 43
25 430 ZARZYCKA PATRYCJA K 25 2005 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 25 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA SP 16 GDYNIA Cisowa Szkoła Podstawowa 16
PK 372 SOSNOWSKA NINA K 2007 Bieg KAPITANA – 1-11 lat REDA Szkoła Podstawowa 0

Bieg Komandora M

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Rok ur Kategoria Miejsce kat. M / K DYSTANS MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA Moja dzielnica Gdyni Typ mojej szkoły Numer/Nazwa mojej szkoły
1 389 BUŚKO MATEUSZ M 1 2006 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 1 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat SZCZENURZE UKS EKOLUDEK SZCZENURZE Szkoła Podstawowa 0
2 387 BIAŁAS OLIVER M 2 2005 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 2 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA SP 47 GDYNIA Dąbrowa Szkoła Podstawowa 0
3 431 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF M 3 2005 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 3 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA Leszczynki Szkoła Podstawowa 26
4 412 MOSKWA FILIP M 4 2005 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 4 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat KOLBUDY Szkoła Podstawowa Pręgowo
5 390 CAR PAWEŁ M 5 2006 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 5 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA/ SZKOŁA NR 28 GDYNIA Babie Doły Szkoła Podstawowa 28
6 402 KOZEL MIKOŁAJ M 6 2006 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 6 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat DONIMIERZ SP NR 35 GDAŃSK Szkoła Podstawowa 0
7 23 STANKIEWICZ MARCIN M 7 2005 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 7 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem GDYNIA Szkoła Podstawowa JEZUICI
8 432 ZŁOCH ALEKSANDER M 8 2006 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 8 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA Pustki Cisowskie-Demptowo Szkoła Podstawowa 16
9 15 RACZYŃŚKI JAKUB M 9 2005 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 9 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem GDYNIA Szkoła Podstawowa 34
10 552 KWIATKOWSKI FILIP M 10 2006 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 10 GDYNIA 0 SZKOŁA PODSTAWOWA 45
11 46 ANTOSZ NIKODEM M 11 2005 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 11 Bieg MARYNARZA – do 4 lat GDYNIA Szkoła Podstawowa 47
12 406 KUJAWSKI ADRIAN M 12 2005 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 12 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat TCZEW CAPOW TCZEW 0
13 531 WIŚNIEWSKI TOMASZ M 13 2005 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 13 GOŚCICINO BOJANO BIEGA 0
14 414 PANEK GRZEGORZ M 14 2006 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 14 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 0
15 40 PILACHOWSKI NIKODEM M 15 2005 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 15 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem GDYNIA Szkoła Podstawowa 47
16 400 KANDZORA SEBASTIAN M 16 2005 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 16 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat GDYNIA Pogórze Szkoła Podstawowa 43
17 550 DRYWA BARTOSZ M 17 2006 Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 17 GDYNIA 0 SZKOŁA PODSTAWOWA 43

Bieg Admirała K

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Rok ur Kategoria Miejsce kat. M / K DYSTANS MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA Moja dzielnica Gdyni Typ mojej szkoły Numer/Nazwa mojej szkoły
1 437 DROSZKOWSKA ZUZANNA K 1 2002 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat 1 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA 0
2 436 BORKOWSKA AGNIESZKA K 2 2003 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat 2 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA / GIM. NR. 8 GDYNIA Witomino Radiostacja Gimnazjum 8
3 447 ŁUCKA KINGA K 3 2002 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat 3 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA/GIM 11 Pustki Cisowskie-Demptowo Gimnazjum 11
4 30 ZAGOŻDŻOŃ MARTA K 4 2001 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat 4 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA 0
5 445 LOKŚ PAULINA K 5 2004 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat 5 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat JANOWO SKL FILIPPIDES 0
6 476 SZYMAŃSKA MARIA K 6 2003 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat 6 GDYNIA NAGIETKOWA 0
7 48 CZERWIŃSKA IZABELA K 7 2014 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat 7 Bieg MARYNARZA – do 4 lat JUSZKOWO Przedszkole 0
8 450 TOKARSKA WIKTORIA K 8 2004 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat 8 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat GDYNIA Orłowo Gimnazjum 11
9 479 ZIELONKA ALICJA K 9 2003 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat 9 GDYNIA NAGIETKOWA 0

Bieg Admirała M

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Rok ur Kategoria Miejsce kat. M / K DYSTANS MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA Moja dzielnica Gdyni Typ mojej szkoły Numer/Nazwa mojej szkoły
1 435 BIAŁAS KONRAD M 1 2000 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat 1 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat GDYNIA IX LO Dąbrowa Liceum 9
2 448 PREJC MIKOŁAJ M 2 2002 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat 2 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat BOJANO LKS ZORZA GDYNIA Liceum 7
3 446 LOKŚ PAWEŁ M 3 2000 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat 3 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat JANOWO SKL FILIPPIDES 0
4 38 PAŁUBICKI IGOR M 4 2000 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat 5 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem GDYNIA 0
5 47 JAKUBOWSKI FILIP M 5 2004 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat 6 GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA 0
6 439 GÓRSKI ŁUKASZ M 6 2004 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat 7 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat TCZEW CAPOW TCZEW 0
7 434 ANTOS DAMIAN M 7 2004 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat 8 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat GDAŃSK SP 8 GDAŃSK Szkoła Podstawowa 8
8 440 GÓRSKI ROBERT M 8 2004 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat 9 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat TCZEW 0

Bieg chorążego K

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Rok ur Kategoria Miejsce kat. M / K DYSTANS MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA Moja dzielnica Gdyni Typ mojej szkoły Numer/Nazwa mojej szkoły
1 253 NIŻYŃSKA KARINA K 1 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 1 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA Karwiny Szkoła Podstawowa 0
2 241 JĘDRYCH KATARZYNA K 2 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 2 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA Karwiny Szkoła Podstawowa 46
3 251 MOSKWA LAURA K 3 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 3 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat KOLBUDY Szkoła Podstawowa Pręgowo
4 227 ĆWIKLIŃSKA JULIA K 4 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 4 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA Pogórze Szkoła Podstawowa 43
5 258 POSAŃSKA JULIA K 5 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 5 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat MRZEZINO PSPSS Szkoła Podstawowa 0
6 222 ANTOS KORNELIA K 6 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 6 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDAŃSK SP 8 GDAŃSK Szkoła Podstawowa 8
7 240 JAGMIN AMELIA K 7 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 7 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat MOSTY Pogórze Szkoła Podstawowa Czernickiego w Pogórzu
8 248 LEYK ALEKSANDRA K 8 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 8 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SZCZENURZE UKS EKOLUDEK SZCZENURZE Szkoła Podstawowa 0
9 265 PISAREK ŁUCJA K 9 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 9 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA Mały Kack Szkoła Podstawowa 20
10 254 OLSZEWSKA MARTYNA K 10 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 10 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA AMERYKAŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA W GDYNI Chwarzno-Wiczlino Szkoła Podstawowa 0
11 268 TRUSZKOWSKA AMELIA K 11 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 11 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat RUMIA SP6 RUMIA Szkoła Podstawowa 6
12 528 STACEWICZ NATASZA K 12 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 12 GDAŃSK 0 0
13 269 WĘGRZYŃSKA DARIA K 13 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 13 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA SASP Orłowo Szkoła Podstawowa 0
14 238 IWANICKA MILENA K 14 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 14 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA SZKOLA Chylonia Szkoła Podstawowa 29
15 262 SKOCZEŃ WERONIKA K 15 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 15 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat REDA Szkoła Podstawowa 0
16 525 HALLMANN DOMINIKA K 16 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 16 PRZODKOWO 0 0
17 223 BLUMKOWSKA NIKOLA K 17 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 17 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat RUMIA Szkoła Podstawowa 6
18 271 WYSOCKA NATALIA K 18 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 18 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA SP 43 GDYNIA Pogórze Szkoła Podstawowa 43
19 518 KRZYKAŁA MICHALINA K 19 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 19 GDYNIA 0 Szkoła Podstawowa 45
PK 296 PLAVINSKAYA LEYA K 2009 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat GDYNIA Śródmieście Szkoła Podstawowa 18
PK 157 NIKODEMCZYK JULIA K 2012 Bieg MATA – 6 lat GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA Dąbrowa Przedszkole 50

Bieg chorążego M

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Rok ur Kategoria Miejsce kat. M / K DYSTANS MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA Moja dzielnica Gdyni Typ mojej szkoły Numer/Nazwa mojej szkoły
1 249 LITTWIN ROBERT M 1 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 1 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat KŁOSOWO OSP KŁOSOWO Szkoła Podstawowa Czeczewo
2 260 ROMBEL HUBERT M 2 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 2 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat BRANIEWO MOS ZATOKA Szkoła Podstawowa 0
3 229 DOBRZYŃSKI DARIUSZ M 3 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 3 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA SP 31 GDYNIA Cisowa Szkoła Podstawowa 31
4 543 NIERYCHLEWSKI MAX M 4 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 4 GDYNIA 0 0
5 544 NIERYCHLEWSKI ALEXANDER M 5 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 5 GDYNIA 0 0
6 234 FETTA MACIEJ M 6 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 6 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA TURBO ŚLIMAKI Cisowa Szkoła Podstawowa 31
7 307 STEINKA DORIAN M 7 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 7 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat GDYNIA Dąbrowa Szkoła Podstawowa 42
8 244 KOMKOWSKI WIKTOR M 8 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 8 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat POGÓRZE Szkoła Podstawowa Czernickiego w Pogórzu
9 508 SŁUPCZEWSKI KONRAD M 9 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 9 GDYNIA Szkoła Podstawowa 47
10 463 TOKARCZYK PIOTR M 10 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 10 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA/SP 44 GDYNIA Obłuże Szkoła Podstawowa 44
11 456 PASZKOWSKI MICHAŁ M 11 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 11 BOJANO 0 Szkoła Podstawowa 0
12 497 KACIK ROBERT M 12 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 12 DOBRZEWINO 0 0
13 224 CHOJNACKI MARCELI M 13 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 13 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat BANINO SP BANINO Szkoła Podstawowa 0
14 246 LESZCZYŃSKI GABRIEL M 14 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 14 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat RUMIA Szkoła Podstawowa 0
15 236 GÓRALSKI JAKUB M 15 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 15 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA SP 16 GDYNIA Pustki Cisowskie-Demptowo Szkoła Podstawowa 16
16 270 WIŚNIEWSKI DAWID K 1 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 16 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA ARKA GDYNIA Pogórze Szkoła Podstawowa 39
17 257 POMIERSKI KONRAD M 16 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 17 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA SP. NR 6 GDYNIA Obłuże Szkoła Podstawowa 6
18 228 DANILUK FILIP M 17 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 18 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA SP 6 GDYNIA Oksywie Szkoła Podstawowa 6
19 533 KOWALCZYK MAXIMILIAN M 18 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 19 POSADA 0 0
20 545 KREFTA DAWID M 19 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 20 GDYNIA 0 0
21 245 KRZEBIETKE MICHAŁ M 20 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 21 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA SP NR 43 W GDYNI Pogórze Szkoła Podstawowa 43
22 252 NIKODEMCZYK SZYMON M 21 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 22 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA Dąbrowa Szkoła Podstawowa 45
23 233 DZIK KSAWERY M 22 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 23 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat ELBLAG Szkoła Podstawowa 0
24 523 MORAWSKI OLIVIER M 23 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 24 GDYNIA 0 SZKOŁA PODSTAWOWA 20
25 225 CHYREK KRZYSZTOF M 24 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 25 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA Szkoła Podstawowa 6
26 232 DZIĘCIELSKI BARTOSZ M 25 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 26 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 Obłuże Szkoła Podstawowa 6
27 506 JÓZAK MAX M 26 2000 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 27 GDYNIA 0 Szkoła Podstawowa 47
DNF 537 ANTONIEWICZ-BARTCZAK WIKTOR M 2010 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GDAŃSK ELITE TEAM 0

Bieg Mata M

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Rok ur Kategoria Miejsce kat. M / K MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA Moja dzielnica Gdyni Typ mojej szkoły Numer/Nazwa mojej szkoły
1 171 TREBICKI DIMITRI M 1 2012 Bieg MATA – 6 lat 1 GDYNIA SP18 Wzgórze św. Maksymiliana Przedszkole 52
2 534 TOMASZEK LEON M 2 2012 Bieg MATA – 6 lat 2 GDYNIA 0 SZKOŁA PODSTAWOWA 45
3 159 PIOTROWSKI TOMEK M 3 2012 Bieg MATA – 6 lat 3 GDAŃSK SP NR 80 GDAŃSK Szkoła Podstawowa 80
4 153 LIEDTKE ALEKSANDER M 4 2012 Bieg MATA – 6 lat 4 GDYNIA SP 45 Chwarzno-Wiczlino Szkoła Podstawowa 45
5 167 SZAFRAŃSKI MATEUSZ M 5 2012 Bieg MATA – 6 lat 5 GDYNIA Dąbrowa Przedszkole 0
6 140 ENGLERT SZYMON M 6 2012 Bieg MATA – 6 lat 6 GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 29 Pogórze Przedszkole 0
7 477 DEMPC DAWID M 7 2012 Bieg MATA – 6 lat 7 GDYNIA 0 Szkoła Podstawowa 45
8 155 MISZTAL OSKAR M 8 2012 Bieg MATA – 6 lat 8 GDYNIA SP 34 GDYNIA Redłowo Szkoła Podstawowa 34
9 136 CYCHYLIK JANEK M 9 2012 Bieg MATA – 6 lat 9 GDYNIA 0
10 517 MYKAJ OLIWIER M 10 2012 Bieg MATA – 6 lat 10 GDYNIA 0 0
11 154 ŁUKASZEWSKI FILIP M 11 2012 Bieg MATA – 6 lat 11 GDYNIA Oksywie Przedszkole 7
12 148 KORYBUT-DASZKIEWICZ MICHAŁ M 12 2012 Bieg MATA – 6 lat 12 GDYNIA Redłowo Przedszkole 22
13 138 CZAPLIŃSKI DAWID M 13 2012 Bieg MATA – 6 lat 13 GDYNIA PRZEDSZKOLE Śródmieście Przedszkole 16
14 174 ZYŚK JAN M 14 2012 Bieg MATA – 6 lat 14 GDYNIA SP48 Chwarzno-Wiczlino Szkoła Podstawowa 48
15 147 KONKEL WIKTOR M 15 2012 Bieg MATA – 6 lat 15 GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 30 Babie Doły Przedszkole 30
16 151 KOZEL ADAM M 16 2012 Bieg MATA – 6 lat 16 DONIMIERZ PRZEDSZKOLE Przedszkole 0
17 538 ANTONIEWICZ-BARTCZAK DOMINIK M 17 2012 Bieg MATA – 6 lat 17 GDAŃSK ELITE TEAM 0
18 520 MORAWSKI LEONARD M 18 2012 Bieg MATA – 6 lat 18 GDYNIA 0 0
19 169 SZYMAŃSKI MARCIN M 19 2012 Bieg MATA – 6 lat 19 GDYNIA Redłowo Przedszkole 22
20 170 TALKOWSKI NIKODEM M 20 2012 Bieg MATA – 6 lat 20 GDYNIA PRZEDSZKOLE 47 LEŚNA PĘTELKA Obłuże Przedszkole 47
21 146 KALINOWSKI ŁUKASZ M 21 2012 Bieg MATA – 6 lat 21 GDYNIA Witomino Leśniczówka Przedszkole 0
22 173 WIŚNIEWSKI MATEUSZ M 22 2012 Bieg MATA – 6 lat 22 GDYNIA Wzgórze św. Maksymiliana Przedszkole 7
23 137 CYGAN TYMOTEUSZ M 23 2012 Bieg MATA – 6 lat 23 GDYNIA Dąbrowa Szkoła Podstawowa 45
24 132 BARANIAK BRUNO M 24 2012 Bieg MATA – 6 lat 24 SUCHY DWÓR Szkoła Podstawowa 0
PK 84 TREBICKI VLADISLAV M 2014 GDYNIA SP18 Wzgórze św. Maksymiliana Przedszkole 52
PK 514 HERBA LENA K 2013 GDYNIA 0 Szkoła Podstawowa 47

Bieg Majtka z rodzicem

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Rok ur Kategoria Miejsce kat. M / K MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA Moja dzielnica Gdyni Typ mojej szkoły Numer/Nazwa mojej szkoły
1 84 TREBICKI VLADISLAV M 1 2014 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 1 GDYNIA SP18 Wzgórze św. Maksymiliana Przedszkole 52
2 501 PISEMSKI MARCEL M 2 2016 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 2 GDYNIA 0 Zespół Szkolno Przedszkolny 3
3 7 DROZD OLAF M 3 2015 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 3 GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 57 Przedszkole 57
4 26 MILEWSKA JULIA K 1 2015 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 4 MOSTY Przedszkole 0
5 8 DZIELECKI JAKUB M 4 2016 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 5 GDYNIA Pustki Cisowskie-Demptowo 0
6 25 MIELCAREK IZABELA K 2 2015 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 6 REDA Przedszkole 0
7 19 KRZEBIETKE LILIANNA K 3 2014 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 7 GDYNIA Pogórze Przedszkole 42
8 14 HEROK TERESA K 4 2015 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 8 GDYNIA 0
9 1 BAC AMELIA K 5 2016 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 9 GDYNIA Dąbrowa 0
10 20 LANGE LEON M 5 2016 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 10 GDYNIA GDYŃSKA AKADEMIA SIATKÓWKI Obłuże 0
11 31 PERETKO NATALIA K 6 2015 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 11 GDAŃSK Przedszkole 0
12 310 TREBICKI JAN M 6 2009 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 12 GDYNIA SP18 Wzgórze św. Maksymiliana Szkoła Podstawowa 18
13 11 GRABOWSKI JAN M 7 2014 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 13 GDYNIA Karwiny Przedszkole 44
14 17 JANISZEWSKA MICHALINA K 7 2015 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 14 BANINO 0
15 10 ELMANOWSKA JOANNA K 8 2014 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 15 REDA Przedszkole 0
16 478 PETTKE PIOTR M 8 2016 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 16 GDYNIA 0 0
17 502 ZESZUTEK JAN M 9 2016 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 17 SOPOT 0 0
18 4 CHOJNACKI ANTONI M 10 2016 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 18 BANINO 0
19 509 ŁĘGOCKA ANTONINA K 9 2015 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 19 GDYNIA 0 Przedszkole 50
20 6 CZERSKI BARTŁOMIEJ M 11 2015 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 20 GDYNIA Dąbrowa 0
21 493 KACIK MARIANNA K 10 2017 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 21 DOBRZEWINO 0 0
22 13 WALCZAK IGNACY M 12 2017 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 22 GDYNIA PUCHAR GDYNI TEAM Pogórze 0
23 16 JANIK ZOJA K 11 2015 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 23 GDYNIA Wzgórze św. Maksymiliana 0
24 9 ELMANOWSKA NATALIA K 12 2016 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 24 REDA 0
25 28 NAWÓJ LEON M 13 2016 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 25 GDYNIA Dąbrowa Przedszkole 0
26 29 ORKWISZEWSKA ŁUCJA K 13 2016 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 26 GDYNIA SAILORS Dąbrowa 0
27 16 JANIK ZOJA K 14 2015 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 27 GDYNIA Wzgórze św. Maksymiliana 0
28 70 PRAGIER CELINA K 15 2014 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 28 GDYNIA PRZEDSZKOLE 44, MOTYLKI Wielki Kack Przedszkole 44
29 27 NAWÓJ JAN M 14 2017 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 29 GDYNIA Dąbrowa 0
30 52 KASPRZAK HUBERT M 15 2015 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 30 GDYNIA Dąbrowa Przedszkole 50

Bieg Marynarza K

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Rok ur Kategoria Miejsce kat. M / K MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA Moja dzielnica Gdyni Typ mojej szkoły Numer/Nazwa mojej szkoły
1 59 KRAWCZYK ANIELA K 1 2014 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 1 KŁOSOWO OSP KŁOSOWO Przedszkole Bojano
2 474 NAWROT LEA K 2 2014 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 2 GDYNIA 0 0
3 461 GUGAŁA POLA K 3 2014 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 3 GDYNIA 0 Szkoła Podstawowa 26
4 41 ANTKOWIAK TOSIA K 4 2014 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 4 GDYNIA AKADEMIA MŁODYCH SPORTOWCÓW GDYNIA Grabówek Przedszkole 8
5 70 PRAGIER CELINA K 5 2014 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 5 GDYNIA PRZEDSZKOLE 44, MOTYLKI Wielki Kack Przedszkole 44
6 467 ZBUCKA LENA K 6 2014 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 6 RUMIA 0 0
7 42 BĄK MATYLDA K 7 2014 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 7 GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 8 Oksywie Przedszkole 0
8 74 SOSNOWSKA KALINA K 8 2014 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 8 REDA Przedszkole 0
9 45 BODAK ZUZANNA K 9 2014 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 9 GDYNIA Dąbrowa Przedszkole 0
10 58 KOWALSKA KLAUDIA K 10 2014 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 10 GDYNIA Dąbrowa Przedszkole 55
11 48 CZERWIŃSKA IZABELA K 11 2014 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 11 JUSZKOWO Przedszkole 0
12 54 KĘDZIA KASIA K 12 2014 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 12 GDYNIA MDK Oksywie Przedszkole 0
13 471 DOKRZEWSKA JULIA K 13 2015 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 13 GDYNIA 0 Przedszkole 54
14 482 JABŁOŃSKA EWA K 14 2014 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 14 GDYNIA
15 51 GRANDE MARIA K 15 2014 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 15 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM Dąbrowa Przedszkole 54
16 18 JANKOWSKA MALWINA K 16 2015 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 16 GDYNIA Dąbrowa Przedszkole 50
17 25 MIELCAREK IZABELA K 17 2015 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 17 REDA Przedszkole 0
18 503 BURDA POLA K 18 2015 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 18 GDYNIA 0 0
19 67 OLSZEWSKA NINA K 19 2014 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 19 GDYNIA Przedszkole 0
20 61 LEWANDOWSKA LENA K 20 2015 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 20 SOPOT Przedszkole 0
21 509 ŁĘGOCKA ANTONINA K 21 2015 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 21 GDYNIA 0 Przedszkole 50
22 68 PLOC NIKOLA K 22 2014 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 22 GDYNIA 0
23 66 MOKŁOWICZ KLARA K 23 2014 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 23 WEJHEROWO Przedszkole Liber
24 452 BANASZEK ZOSIA K 24 2014 Bieg MARYNARZA – do 4 lat 24 GDYNIA ARKA GDYNIA RUGBY 0

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ