Puchar Gdyni - Karwiny
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Elmanowska Natalia Reda Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem darmowy udział
2 Elmanowska Joanna Reda Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem darmowy udział
3 Kunikowski Mateusz Bojano Bieg KAPITANA – 10-11 lat darmowy udział
4 SZCZYPKA Adrianna Gdynia Bieg MATA – 6 lat darmowy udział
5 Zarzyca Patrycja Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Sp 16 Gdynia darmowy udział
6 Zarzycki Błażej Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat Sp 31 Gdynia darmowy udział
7 Jędrych Katarzyna Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat darmowy udział
8 Plavinska Aliya Gdynia Bieg MATA – 6 lat darmowy udział
9 Plavinska Leya Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat darmowy udział
10 Ptach Weronika Pruszcz Gdański Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP nr 4 Pruszcz Gdański darmowy udział
11 Milewska Julia Mosty Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem darmowy udział
12 Leik Wiktor Straszyn Bieg BOSMANA – 7 lat darmowy udział
13 Węgrzyńska Daria Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sasp darmowy udział
14 Węgrzynska Natalia Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Sasp darmowy udział
15 Strachowicz Łukasz gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole nr 28 darmowy udział
16 Błaszczuk Julian Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat TriMama / Przedszkole nr 7 Gdynia darmowy udział
17 Kołodziejczak Kajetan Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Niepubliczne Przedszkole Wyspa Odkrywców darmowy udział
18 Jakubowska Izabela Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat darmowy udział
19 KANDZORA TOMASZ gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat darmowy udział
20 KANDZORA SEBASTIAN gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat darmowy udział
21 KANDZORA PATRYCJA gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat darmowy udział
22 Oleksak Mateusz Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkola Podstawowa nr53 darmowy udział
23 Lewandowska Lena Sopot Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole nr 5 Sopot darmowy udział
24 Lewandowski Miłosz Sopot Bieg BOSMANA – 7 lat Szkoła Podstawowa nr 7 Sopot darmowy udział
25 Sobocińska Zuzanna Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat darmowy udział
26 TOŁWIŃSKA NATALIA GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 43 Gdynia darmowy udział
27 ŻARYN AMELIA GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP 43 Gdynia darmowy udział
28 ŻARYN JULIA GDYNIA Bieg KOMANDORA – 12-13 lat SP 43 Gdynia darmowy udział
29 Jończyk Patryk Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat darmowy udział
30 Leyk Aleksandra Łeba Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat LeykTeam darmowy udział
31 Grynczyński Krzysztof Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkoła Podstawowa nr 20 darmowy udział
32 Białas Oliver Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Sp 47 Gdynia darmowy udział
33 Krzynówek Oskar Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Sp 17 Gdynia darmowy udział
34 Grabowski Oskar gdańsk Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat www.familyweekend.pl darmowy udział
35 Depczyński Adam Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat darmowy udział
36 Pragier Celina Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole 44, Motylki darmowy udział
37 ROŻAŃSKA ZOSIA GDAŃSK Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat darmowy udział
38 Wysocka Natalia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 43 Gdynia darmowy udział
39 Wysocka Adrianna Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat SP 43 Gdynia darmowy udział
40 Popowicz Antoni Rumia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Prency na Trasie darmowy udział
41 Bąkowska Milena Wejherowo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkola Podstawowa nr.23 Gdynia darmowy udział
42 Górnowicz ZOFIA gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole NR 43 "JANTAREK" darmowy udział
43 Górnowicz Karolina gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdyni darmowy udział
44 Stefan-Birkowski Borys gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP 28 Gdynia darmowy udział
45 Stefan-Birkowski Fabian gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat darmowy udział
46 Stefan NADIA gdynia Bieg MATA – 6 lat darmowy udział
47 Miliszkiewicz Mateusz Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP NR 44 GDYNIA darmowy udział
48 Krawczyk Aniela Kłosowo Bieg MARYNARZA – do 4 lat OSP KŁOSOWO darmowy udział
49 Krawczyk Ignacy Kłosowo Bieg BOSMANA – 7 lat OSP KŁOSOWO darmowy udział
50 Pouch Martyna REda Bieg KAPITANA – 10-11 lat UKS Ciechocino darmowy udział
51 Antkowiak Tosia Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Akademia Młodych Sportowców Gdynia darmowy udział
52 Piotrowski Tomek Gdańsk Bieg MATA – 6 lat darmowy udział
53 Wiśniewski Mateusz Gdynia Bieg MATA – 6 lat darmowy udział
54 TWAROWSKA MILENA SUCHY DWÓR Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Szkoła Podstawowa w Pogórzu darmowy udział
55 Ścibiorska Maja Borkowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GTS Borkowo darmowy udział
56 Konkel Wiktor Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole nr 30 darmowy udział
57 Zieliński Krzysztof Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat LKS Zorza Gdynia darmowy udział
58 Kuchta Antoni Sopot Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Sp 8 Sopot darmowy udział
59 Krefta Roksana Kłosowo Bieg KAPITANA – 10-11 lat OSP KŁOSOWO darmowy udział
60 Fabiańska Zuzanna Malbork Bieg KAPITANA – 10-11 lat Godlewski Runners darmowy udział
61 Pisarek Łucja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Complexsports darmowy udział
62 Rogocka Nicole Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Gdyńska Akademia Siatkówki darmowy udział
63 Englert Szymon Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole nr 29 darmowy udział
64 Łukaszewski Filip Gdynia Bieg MATA – 6 lat darmowy udział
65 Dłużniewska Wiktoria Malbork Bieg KAPITANA – 10-11 lat Godlewski Runners darmowy udział
66 Fetta Maciej Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Turbo ślimaki darmowy udział
67 Fetta Dominika Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Turbo ślimaki darmowy udział
68 Belka Gabriel Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat darmowy udział
69 Duda Martyna Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP 34 darmowy udział
70 Duda Amelia Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat KL Gdynia darmowy udział
71 Mokłowicz Klara Wejherowo Bieg MARYNARZA – do 4 lat darmowy udział
72 Mokłowicz Eliza Wejherowo Bieg BOSMANA – 7 lat darmowy udział
73 Dragan Blanka Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat darmowy udział
74 Sosnowska Lidia Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat darmowy udział
75 Panek Grzegorz Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Szkoła Podstawowa nr 43 darmowy udział
76 Macholl Wojciech Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat darmowy udział
77 TOKARCZYK PIOTR GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat LKS Zorza Gdynia/SP 44 Gdynia darmowy udział
78 Gostomska Natalia Tokary Bieg KAPITANA – 10-11 lat darmowy udział
79 Gostomski Michał Tokary Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat darmowy udział
80 Gostomski Szymon Tokary Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat darmowy udział
81 Skrzypkowska Maja Gdynia Bieg MATA – 6 lat LUMPEK.pl darmowy udział
82 Skrzypkowski Dominik Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat LUMPEK.pl darmowy udział
83 Skrzypkowska Daria Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat LUMPEK.pl darmowy udział
84 Tatrocka Kamila Pogórze Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem darmowy udział
85 Tatrocka Julia Pogórze Bieg MARYNARZA – do 4 lat darmowy udział
86 Skowronek Bartosz Borkowo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat darmowy udział
87 Skowronek Amelia Borkowo Bieg MATA – 6 lat darmowy udział
88 Walczak Ignacy Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Puchar Gdyni Team darmowy udział
89 Dombrowski Igor Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat darmowy udział
90 Teska Martynka Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat SGA Gdynia darmowy udział
91 Teska Patrycja Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SGA Gdynia darmowy udział
92 Daniluk Filip Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 6 Gdynia darmowy udział
93 Daniluk Maja Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Niepubliczne Przedszkole Wyspa Odkrywców darmowy udział
94 Ćwikliński Miłosz Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat darmowy udział
95 Ćwiklińska Julia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat darmowy udział


Wyświetleń: 1556

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ