Puchar Gdyni - Karwiny
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Komkowski Wiktor Pogórze Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat darmowy udział
2 Dzielecki Jakub gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem darmowy udział
3 Dzielecka Julia gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat przedszkole nr 46 w Gdyni darmowy udział
4 Jażdżewski Jonatan Lębork Bieg KAPITANA – 10-11 lat darmowy udział
5 Rutkowski Szymon Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 12 Gdynia darmowy udział
6 Kozakiewicz Natalia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat darmowy udział
7 Kozakiewicz Ada Gdynia Bieg MATA – 6 lat darmowy udział
8 Czerniak Julia Elbląg Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat darmowy udział
9 Walas Daniel Gdansk Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Sp 75 darmowy udział
10 Wiśnicka Wiktoria Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole nr 26 darmowy udział
11 Zakrzewski Wojciech Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Tato! Co ty na to? darmowy udział
12 Zakrzewska Karolina Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat Tato! Co ty na to? darmowy udział
13 różalski filip gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat darmowy udział
14 różalski adrian gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat darmowy udział
15 Wichnowski Ignaś REDA Bieg BOSMANA – 7 lat przedszkole przy parku reda darmowy udział
16 Wichnowski Antoś REDA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat przedszkole przy parku reda darmowy udział
17 Lewicki Andrzej Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Morska Przygoda darmowy udział
18 Elmanowska Natalia Reda Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem darmowy udział
19 Elmanowska Joanna Reda Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem darmowy udział
20 Kunikowski Mateusz Bojano Bieg KAPITANA – 10-11 lat darmowy udział
21 SZCZYPKA Adrianna Gdynia Bieg MATA – 6 lat darmowy udział
22 Zarzyca Patrycja Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Sp 16 Gdynia darmowy udział
23 Zarzycki Błażej Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat Sp 31 Gdynia darmowy udział
24 Jędrych Katarzyna Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat darmowy udział
25 Plavinska Aliya Gdynia Bieg MATA – 6 lat darmowy udział
26 Plavinska Leya Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat darmowy udział
27 Ptach Weronika Pruszcz Gdański Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP nr 4 Pruszcz Gdański darmowy udział
28 Milewska Julia Mosty Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem darmowy udział
29 Leik Wiktor Straszyn Bieg BOSMANA – 7 lat darmowy udział
30 Węgrzyńska Daria Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sasp darmowy udział
31 Węgrzynska Natalia Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Sasp darmowy udział
32 Strachowicz Łukasz gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole nr 28 darmowy udział
33 Błaszczuk Julian Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat TriMama / Przedszkole nr 7 Gdynia darmowy udział
34 Kołodziejczak Kajetan Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Niepubliczne Przedszkole Wyspa Odkrywców darmowy udział
35 Jakubowska Izabela Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat darmowy udział
36 KANDZORA TOMASZ gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat darmowy udział
37 KANDZORA SEBASTIAN gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat darmowy udział
38 KANDZORA PATRYCJA gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat darmowy udział
39 Oleksak Mateusz Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkola Podstawowa nr53 darmowy udział
40 Lewandowska Lena Sopot Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole nr 5 Sopot darmowy udział
41 Lewandowski Miłosz Sopot Bieg BOSMANA – 7 lat Szkoła Podstawowa nr 7 Sopot darmowy udział
42 Sobocińska Zuzanna Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat darmowy udział
43 TOŁWIŃSKA NATALIA GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 43 Gdynia darmowy udział
44 ŻARYN AMELIA GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP 43 Gdynia darmowy udział
45 ŻARYN JULIA GDYNIA Bieg KOMANDORA – 12-13 lat SP 43 Gdynia darmowy udział
46 Jończyk Patryk Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat darmowy udział
47 Leyk Aleksandra Łeba Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat LeykTeam darmowy udział
48 Grynczyński Krzysztof Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkoła Podstawowa nr 20 darmowy udział
49 Białas Oliver Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Sp 47 Gdynia darmowy udział
50 Krzynówek Oskar Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Sp 17 Gdynia darmowy udział
51 Grabowski Oskar gdańsk Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat www.familyweekend.pl darmowy udział
52 Depczyński Adam Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat darmowy udział
53 Pragier Celina Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole 44, Motylki darmowy udział
54 ROŻAŃSKA ZOSIA GDAŃSK Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat darmowy udział
55 Wysocka Natalia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 43 Gdynia darmowy udział
56 Wysocka Adrianna Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat SP 43 Gdynia darmowy udział
57 Popowicz Antoni Rumia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Prency na Trasie darmowy udział
58 Bąkowska Milena Wejherowo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkola Podstawowa nr.23 Gdynia darmowy udział
59 Górnowicz ZOFIA gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole NR 43 "JANTAREK" darmowy udział
60 Górnowicz Karolina gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdyni darmowy udział
61 Stefan-Birkowski Borys gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP 28 Gdynia darmowy udział
62 Stefan-Birkowski Fabian gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat darmowy udział
63 Stefan NADIA gdynia Bieg MATA – 6 lat darmowy udział
64 Miliszkiewicz Mateusz Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP NR 44 GDYNIA darmowy udział
65 Krawczyk Aniela Kłosowo Bieg MARYNARZA – do 4 lat OSP KŁOSOWO darmowy udział
66 Krawczyk Ignacy Kłosowo Bieg BOSMANA – 7 lat OSP KŁOSOWO darmowy udział
67 Pouch Martyna REda Bieg KAPITANA – 10-11 lat UKS Ciechocino darmowy udział
68 Antkowiak Tosia Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Akademia Młodych Sportowców Gdynia darmowy udział
69 Piotrowski Tomek Gdańsk Bieg MATA – 6 lat darmowy udział
70 Wiśniewski Mateusz Gdynia Bieg MATA – 6 lat darmowy udział
71 TWAROWSKA MILENA SUCHY DWÓR Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Szkoła Podstawowa w Pogórzu darmowy udział
72 Ścibiorska Maja Borkowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GTS Borkowo darmowy udział
73 Konkel Wiktor Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole nr 30 darmowy udział
74 Zieliński Krzysztof Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat LKS Zorza Gdynia darmowy udział
75 Kuchta Antoni Sopot Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Sp 8 Sopot darmowy udział
76 Popek Artur Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 43 Gdynia darmowy udział
77 Popek Natalia Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat SP 43 Gdynia darmowy udział
78 Krefta Roksana Kłosowo Bieg KAPITANA – 10-11 lat OSP KŁOSOWO darmowy udział
79 Fabiańska Zuzanna Malbork Bieg KAPITANA – 10-11 lat Godlewski Runners darmowy udział
80 Pisarek Łucja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Complexsports darmowy udział
81 Wiśniewska Lena Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Pszedszkole 29 darmowy udział
82 Wiśniewski Dawid Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Arka Gdynia darmowy udział
83 Rogocka Nicole Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Gdyńska Akademia Siatkówki darmowy udział
84 Englert Szymon Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole nr 29 darmowy udział
85 Łukaszewski Filip Gdynia Bieg MATA – 6 lat darmowy udział
86 Dłużniewska Wiktoria Malbork Bieg KAPITANA – 10-11 lat Godlewski Runners darmowy udział
87 Fetta Maciej Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Turbo ślimaki darmowy udział
88 Fetta Dominika Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Turbo ślimaki darmowy udział
89 Belka Gabriel Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat darmowy udział
90 Duda Martyna Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP 34 darmowy udział
91 Duda Amelia Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat KL Gdynia darmowy udział
92 Mokłowicz Klara Wejherowo Bieg MARYNARZA – do 4 lat darmowy udział
93 Mokłowicz Eliza Wejherowo Bieg BOSMANA – 7 lat darmowy udział
94 Dragan Blanka Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat darmowy udział
95 Sosnowska Lidia Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat darmowy udział
96 Panek Grzegorz Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Szkoła Podstawowa nr 43 darmowy udział
97 Macholl Wojciech Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat darmowy udział
98 TOKARCZYK PIOTR GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat LKS Zorza Gdynia/SP 44 Gdynia darmowy udział
99 Gostomska Natalia Tokary Bieg KAPITANA – 10-11 lat darmowy udział
100 Gostomski Michał Tokary Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat darmowy udział


Wyświetleń: 1813

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ