Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lisek Konstanty | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole nr 44 | |
2 | Zarzycki Jaś | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole nr 19 | |
3 | Herba Lena | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ZSP nr3 w Gdyni | |
4 | Paszka Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole nr 8 | |
5 | Daniluk Maja | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Niepubliczne Przedszkole Wyspa Odkrywców | |
6 | Teska Martynka | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | SGA Gdynia | |
7 | GLEŃ WOJTEK | GDYNIA | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole nr 11 | |
8 | Marciniuk Oliwia | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | KFMM Triathlon Team | |
9 | Gostomski Szymon | Tokary | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
10 | Golaszewska Magda | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole nr 50 | |
11 | Wiśniewska Lena | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Pszedszkole 29 | |
12 | Stefan-Birkowski Fabian | gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
13 | ROŻAŃSKA ZOSIA | GDAŃSK | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
14 | Grabowski Oskar | gdańsk | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | www.familyweekend.pl | |
15 | Jakubowska Izabela | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
16 | Kołodziejczak Kajetan | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Niepubliczne Przedszkole Wyspa Odkrywców | |
17 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole nr 26 | |
18 | Kozakiewicz Natalia | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
19 | Dzielecka Julia | gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | przedszkole nr 46 w Gdyni | |
20 | Janiszewska Kinga | Banino | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
21 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Godlewski Runners | |
22 | Dokrzewska Marta | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
23 | Rurkowska Zofia | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | BigYellowFoot Adventure Team | |
24 | Szewczyk Antoni | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
25 | Warchol Frania | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
26 | Antoniak Hanna | Rumia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
27 | Piotrowski Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
28 | Wichnowski Antoni | REDA | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | przedszkole przy parku reda | |
29 | Grabowski Grzegorz | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
30 | Leik Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
31 | WOŹNIAK KAROL | GDYNIA | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole nr 18 | |
32 | Pisarek Lena | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
33 | Maszota Barbara | Wejherowo | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | przedszkole nr 12 Sopot | |
34 | USYDUS SZYMON | GDYNIA | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
35 | Broniszewska Hanna | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
36 | Liedtke Natalia | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
37 | Góralski Paweł | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole nr 21 Gdynia | |
38 | Kaczmarek Artur | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
39 | Wojciszke Kaja | Gdańsk | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
40 | Belka Akicja | Gdynina | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole 32 Gdynia | |
41 | Majewska Alicja | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Szkoła Podstawowa nr 8 w Gdyni | |
42 | Piotrowski Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | AG SZKÓŁKI PIŁKARSKIE | |
43 | Szmaglińska Lena | Kwidzyn | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
44 | Hinc Hubert | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP 42 Gdynia | |
45 | Urban Maciej | Bojano | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
46 | Kowalik Oliwia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP nr 4 Pruszcz Gdański | |
47 | Drywa Michał | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP 43 Gdynia | |
48 | Wolska Agata | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni | |
49 | Geraszek Julia | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP 34 Gdynia | |
50 | Rynkiewicz Lena | Bojano | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Boulasińscy | |
51 | Bujalska Paulina | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
52 | Witczak Jan | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP 33 Gdynia | |
53 | Maliszewska Magdalena | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP12 Gdynia | |
54 | PAKUŁA viktor | Gdynia Orłowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | szkola podstawowa nr 8 gdynia | |
55 | Sowa Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Szkoła Podstawowa nr 18 Gdynia | |
56 | Prątnicka Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP 47 Gdynia | |
57 | Nawrocka Łucja | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Sp.18 | |
58 | Ciepliński Franciszek | Gdynia | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP 42 Gdynia | ||
59 | Wicka Maja | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
60 | Babicz Oliwia | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
61 | Zarzycki Franciszek | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP 26 Gdynia | |
62 | Kamińska-Fijał Amelia | GDYNIA | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
63 | Przekwas Olga | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni | |
64 | Wylęgły Kinga | Lipinki Szlacheckie | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Skl Filippides Starogard Gdański | |
65 | Skowronek Bartosz | Borkowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
66 | Skrzypkowski Dominik | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | LUMPEK.pl | |
67 | Pozorski Jakub | Rumia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Sp10 Rumia | |
68 | Duda Martyna | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP 34 | |
69 | Belka Gabriel | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
70 | Marat Agnieszka | Rumia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
71 | Kuchta Antoni | Sopot | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Sp 8 Sopot | |
72 | Bobrowska Kinga | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP.35 | |
73 | Stefan-Birkowski Borys | gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP 28 Gdynia | |
74 | Bąkowska Milena | Wejherowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Szkola Podstawowa nr.23 Gdynia | |
75 | Depczyński Adam | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
76 | Grynczyński Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Szkoła Podstawowa nr 20 | |
77 | ŻARYN AMELIA | GDYNIA | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP 43 Gdynia | |
78 | Ptach Weronika | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP nr 4 Pruszcz Gdański | |
79 | Plavinska Leya | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
80 | Zakrzewski Wojciech | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Tato! Co ty na to? | |
81 | Walas Daniel | Gdansk | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Sp 75 | |
82 | Skowronek Amelia | Borkowo | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
83 | Kowalska Dagmara | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
84 | Skrzypkowska Maja | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | LUMPEK.pl | |
85 | Nikodemczyk Julia | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | LKS Zorza Gdynia/BigYellowFoot Adventure Team | |
86 | Łukaszewski Filip | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
87 | Englert Szymon | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole nr 29 | |
88 | Gustke Pola | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | SP nr 31 | |
89 | Konkel Wiktor | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole nr 30 | |
90 | Gołębiowska Zoja | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole nr 53 | |
91 | Wiśniewski Mateusz | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
92 | Piotrowski Tomek | Gdańsk | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
93 | Stefan NADIA | gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
94 | Żuralska Nadia | Rewa | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
95 | Plavinska Aliya | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
96 | SZCZYPKA Adrianna | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
97 | Kozakiewicz Ada | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
98 | Kowalewska Zosia | Reda | Polska | Bieg MATA – 6 lat | EDUREDA | |
99 | GABRYŚ ZUZANNA | GDYNIA | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
100 | Bojęć Maja | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat |
Wyświetleń: 18830