Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antkowiak Tosia | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Akademia Młodych Sportowców Gdynia | |
2 | Antoniak Antoni | Rumia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | SP 9 RUMIA | |
3 | Antoniak Hanna | Rumia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
4 | Antos Damian | Gdańsk | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | SP 8 Gdańsk | |
5 | Antos Kornelia | Gdańsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | SP 8 Gdańsk | |
6 | Babicz Oliwia | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
7 | Bac Amelia | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
8 | Bac Laura | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||
9 | Bąk Matylda | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
10 | Bąkowska Milena | Wejherowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Szkola Podstawowa nr.23 Gdynia | |
11 | Banaszak Julia | Pogórze | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
12 | Bargańska Alicja | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
13 | Bargański Olgierd | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||
14 | Belka Akicja | Gdynina | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole 32 Gdynia | |
15 | Belka Gabriel | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
16 | Bemowski Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | BEMOL JUNIOR RUNNING SPEED TEAM :) | |
17 | Bełczącka Matylda | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||
18 | Białas Konrad | GDYNIA | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | IX LO GDYNIA | |
19 | Białas Oliver | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 12-13 lat | Sp 47 Gdynia | |
20 | Blumkowska Lilianna | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
21 | Bobrowska Kinga | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP.35 | |
22 | Bobrowski Dominik | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 12-13 lat | SP.35 | |
23 | Bojęć Maja | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
24 | Borek Barbara | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
25 | Borkowska Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | LKS Zorza Gdynia / Gim. nr. 8 Gdynia | |
26 | Broniszewska Hanna | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
27 | Broniszewski Jan | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
28 | Bruna Marcel | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | ||
29 | Brzuziewska Natasza | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||
30 | BUDNIK BARTOSZ | INOWROCŁAW | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | ||
31 | Bujalska Paulina | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
32 | Bujalski Michał | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
33 | Burdeńska Alicja | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
34 | Burdeńska Hanna | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
35 | Błaszczuk Julian | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | TriMama / Przedszkole nr 7 Gdynia | |
36 | Car Alicja | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | SP 28 Gdynia | |
37 | Car Paweł | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 12-13 lat | LKS Zorza Gdynia/ Szkoła nr 28 Gdynia | |
38 | Chyrek Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||
39 | Ciepliński Franciszek | Gdynia | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP 42 Gdynia | ||
40 | Ciepliński Julian | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | SP 42 Gdynia | |
41 | Ćwiklińska Julia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||
42 | Ćwikliński Miłosz | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | ||
43 | Cychylik Jakub | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni | |
44 | Czecholińska Emilia | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
45 | Czecholińska Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
46 | Czerwińska Izabela | Juszkowo | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
47 | Czerwińska Maja | Juszkowo | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||
48 | Czyż Adam | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||
49 | Daniluk Filip | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | SP 6 Gdynia | |
50 | Daniluk Maja | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Niepubliczne Przedszkole Wyspa Odkrywców | |
51 | Depczyński Adam | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
52 | Dobrzyński Darek | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Sp 31 Gdynia | |
53 | Dokrzewska Julia | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
54 | Dokrzewska Marta | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
55 | Dokrzewski Adam | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||
56 | Dokrzewski Michał | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | ||
57 | Dombrowski Igor | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | ||
58 | Dragan Blanka | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||
59 | Droszkowska Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | LKS Zorza Gdynia | |
60 | Drywa Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 12-13 lat | SP 43 Gdynia | |
61 | Drywa Michał | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP 43 Gdynia | |
62 | Duda Amelia | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 12-13 lat | KL Gdynia | |
63 | Duda Jasiek | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||
64 | Duda Martyna | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP 34 | |
65 | Dutczyn Wiktor | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
66 | Dzięcielski Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Szkoła Podstawowa nr 6 | |
67 | Dzielecka Julia | gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | przedszkole nr 46 w Gdyni | |
68 | Dzielecki Jakub | gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
69 | Dłużniewska Wiktoria | Malbork | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Godlewski Runners | |
70 | Ebertowski Patryk | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Przedszkole 44, Żabki | |
71 | Elmanowska Joanna | Reda | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
72 | Elmanowska Natalia | Reda | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
73 | Englert Szymon | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole nr 29 | |
74 | Fabiańska Zuzanna | Malbork | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Godlewski Runners | |
75 | Falk Maciej | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk | |
76 | Fetta Dominika | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | Turbo ślimaki | |
77 | Fetta Maciej | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Turbo ślimaki | |
78 | Fijałkowski Dawid | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
79 | Flis Marcel | Gdańsk | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
80 | Flis Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg KOMANDORA – 12-13 lat | ||
81 | GABRYŚ ZUZANNA | GDYNIA | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
82 | Gackowska Anna | Bojano | Polska | Bieg KOMANDORA – 12-13 lat | ||
83 | Gadamer Kamil | Wejherowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||
84 | Gębala Tola | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
85 | Geraszek Julia | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP 34 Gdynia | |
86 | GLEŃ GABRYSIA | GDYNIA | Polska | Bieg KOMANDORA – 12-13 lat | ||
87 | GLEŃ WOJTEK | GDYNIA | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole nr 11 | |
88 | Gliński Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||
89 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Godlewski Runners | |
90 | Golaszewska Magda | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole nr 50 | |
91 | Góralski Jakub | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Sp 16 Gdynia | |
92 | Góralski Paweł | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole nr 21 Gdynia | |
93 | Górecka Emilia | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | SP 42 Gdynia | |
94 | Górska Milena | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | SGA Gdynia | |
95 | Górski Mateusz | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Sp 45 Gdynia | |
96 | Gostomska Natalia | Tokary | Polska | Bieg KAPITANA – 10-11 lat | ||
97 | Gostomski Michał | Tokary | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | ||
98 | Gostomski Szymon | Tokary | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
99 | Gołębiowska Zoja | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole nr 53 | |
100 | Grabowski Grzegorz | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat |
Wyświetleń: 18829