Puchar Gdyni - Dąbrowa #2
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pleta Artur Kielno Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
2 Pleta Szymon Kielno Bieg MATA – 6 lat
3 Zarema Miłosz Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP 43 Gdynia
4 Królak Marta Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat
5 Ptach Mateusz Pruszcz Gdański Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
6 SALEWSKA HANNA Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat LKS Zorza Gdynia/SP 13 GDYNIA
7 Stasiak Piotr Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP NR 44 GDYNIA
8 Przystawko Jakub Banino Bieg KOMANDORA – 12-13 lat
9 Przystawko Aleksander Banino Bieg KAPITANA – 10-11 lat
10 Corblin Laura Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
11 Corblin Albert Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat
12 Zapała Laura Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
13 Jankowska Malwina Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat
14 Lewandowska Julia Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
15 Puchala Jakub Gdynia Bieg MATA – 6 lat
16 Przekwas Bartosz Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
17 Przekwas Olga Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
18 Buko Wiktor Sopot Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat sopocka akademia piłkarska
19 Dardzińska Martyna Rumia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Rezydencja Malucha Rumia
20 Moskwa Filip Kolbudy Bieg KOMANDORA – 12-13 lat
21 Moskwa Laura Kolbudy Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
22 Tomtała Mikołaj Gdańsk Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat
23 Kurek Nina Gdynia Bieg MATA – 6 lat Szkoła Podstawowa nr 16 w Gdyni
24 Winiarska Amelia Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
25 Szczeszak Pola gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
26 Nikulin Anna Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
27 Nikulin Ewa Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
28 Rybicka Alicja Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdyni
29 Chmurzyńska Oliwia Stężyca Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat SKLA Sopot
30 Rybicka Daria Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdyni
31 Chyła Kinga Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdyni
32 Slepecki Kacper Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat ZSP 14
33 Dobrzyński Dariusz Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sp 31 Gdynia
34 Gutowska Oliwia Gdynia Bieg MATA – 6 lat
35 Mika Piotr Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat Turbo ślimaki
36 Mika Krzysztof Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Turbo ślimaki
37 Buja Marcel Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Bałtyk Gdynia
38 Wawro Adam Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole nr 55 w Gdyni
39 Polaszek Jakub Gdynia Bieg MATA – 6 lat SP 12 Gdynia
40 Zagórska Urszula Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni
41 Zagórski Antoni Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole nr 55 w Gdyni
42 Antoniewicz Natan Dzierżążno Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Need for Speed
43 Góralski Paweł Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole nr 21 Gdynia
44 Góralski Jakub Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sp 16 Gdynia
45 Mrowicki Antoni Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
46 Socha-Bystroń Alicja Toruń Bieg BOSMANA – 7 lat
47 Pakosz Lena Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
48 Janik Zoja Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
49 Janik Dima GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
50 Prątnicki Miłosz Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat SP 47 Gdynia
51 Bujalska Paulina Gdańsk Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
52 Babicz Oliwia Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
53 Dorożyński Bartek Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
54 Żuchowska Martyna GDYNIA Bieg MATA – 6 lat
55 Rutkowski Mateusz Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
56 Balcer Grzegorz Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
57 Balcer Wojtek Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
58 Nawrocki Łukasz Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat Sp. 26
59 Nawrocka Łucja Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Sp. 18
60 Szafrańska Agnieszka Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat
61 Szafrański Mateusz Gdynia Bieg MATA – 6 lat
62 Kowalik Oliwia Pruszcz Gdański Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP nr 4 Pruszcz Gdański
63 Brzuziewska Natasza Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat Brzoza
64 Maćkowiak Amelia GDYNIA Bieg MATA – 6 lat
65 Pupka-Lipińska Ida Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Kobiety Biegają
66 Duch Anna Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdyni
67 Kołodziej Mateusz Gdynia Bieg MATA – 6 lat
68 Czoska Jakub Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Sp nr 33
69 Geraszek Julia Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP 34 Gdynia
70 Kozłowska Nina Gdańsk Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
71 Szornak Tymoteusz REWA Bieg KAPITANA – 10-11 lat ZSK Gdynia
72 Kaczmarek Artur Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole nr 54
73 Tatarowski Tadeusz Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat
74 Tatarowska Zofia Gdynia Bieg MATA – 6 lat
75 Falk Maciej Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk
76 Miszewski Antoni Gdańsk Bieg MATA – 6 lat
77 Gorzelak Zuzia Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Morsy Sopot
78 Gorzelak Maja Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Morsy Sopot
79 Głownia Kalina Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat Sopocka Szkoła Montessori
80 Ziemann Hanna Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
81 Ziemann Zuzanna Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat
82 Łącki Sławek Reda Bieg MATA – 6 lat Goyello
83 Kaźmierczak Maciej Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat
84 Kaźmierczak Zuzanna Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat
85 Kaźmierczak Pawel Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
86 Ciechorska Zoja GDYNIA Bieg MATA – 6 lat
87 Burdeńska Alicja Gdynia Bieg MATA – 6 lat
88 Burdeńska Hanna Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
89 Belau Tymon Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat
90 Szymański Marcin Gdynia Bieg MATA – 6 lat
91 Korybut-Daszkiewicz Michał Gdynia Bieg MATA – 6 lat
92 Korybut-Daszkiewicz Dorota Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
93 Kamińska-Fijał Amelia Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa
94 Pieniążek Maja Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat szkoła podstawowa nr 47
95 Matczak Patryk Gdańsk Bieg MARYNARZA – do 4 lat
96 Matczak Dawid Gdańsk Bieg BOSMANA – 7 lat
97 Broniewski Wiktor Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Sp 31 Gdynia
98 Wolańska Lena Aurelia Rumia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat SP 9 Rumia/ Rumski Klub Tenisowy
99 Wolańska Julia Roksana Rumia Bieg BOSMANA – 7 lat SP 9 Rumia/ Rumski Klub Tenisowy
100 Grabowski Ignacy Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem


Wyświetleń: 4601

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ