Puchar Gdyni - Dąbrowa #2
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bełczącki Leon Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat darmowy udział
2 Bełczącka Matylda Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat darmowy udział
3 Śmiełowski Leszek Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat darmowy udział
4 Śmiełowski Konrad Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat darmowy udział
5 Liszewski Szymon Chwaszczyno Bieg KAPITANA – 10-11 lat LKS Zorza Gdynia darmowy udział
6 Broniszewska HANNA GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat darmowy udział
7 BRONISZEWSKI JAN GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem darmowy udział
8 Formela Piotr Marszewska Góra Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat darmowy udział
9 Błaszczuk Julian Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat TriMama / Przedszkole nr 7 Gdynia darmowy udział
10 Usydus Szymon Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole nr 56 darmowy udział
11 Sułkowski Antoni Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Arka Gdynia darmowy udział
12 Pisarek Mateusz Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem darmowy udział
13 Pisarek Lena Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat darmowy udział
14 Pisarek Alicja Gdynia Bieg MATA – 6 lat darmowy udział
15 Pisarek Agata Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat darmowy udział
16 Maj Anna GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat darmowy udział
17 Grabowski Grzegorz Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat darmowy udział
18 Walas Daniel Gdańsk Bieg PORUCZNIKA – 9 lat darmowy udział
19 Dutczyn Wiktor Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat darmowy udział
20 Szymańska Julia Leśniewo Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat darmowy udział
21 Ficycz Julia Mrzezino Bieg KAPITANA – 10-11 lat darmowy udział
22 Zeszutek Ziemowit Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat darmowy udział
23 Tomaszek Leon Gdynia Bieg MATA – 6 lat darmowy udział
24 Kraszewska Julia Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni darmowy udział
25 Talkowska Nikola Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni darmowy udział
26 Miliszkiewicz Mateusz Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni darmowy udział
27 Buniek Julia Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni darmowy udział
28 Cychylik Jakub Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni darmowy udział
29 Iwen Helena Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni darmowy udział
30 Wesołowska Nicole Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni darmowy udział
31 Wolska Agata Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni darmowy udział
32 Chojnacki Mikołaj Sopot Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem FamilyTeam Sopot darmowy udział
33 Rozmus Hanna Sopot Bieg BOSMANA – 7 lat SP 9 SOPOT darmowy udział
34 Littwin Albert Kłosowo Bieg MARYNARZA – do 4 lat OSP KŁOSOWO darmowy udział
35 Czaykowska Laura Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Wojto_Sport_Story darmowy udział
36 Czaykowska Paulina Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Wojto_Sport_Story darmowy udział
37 Białas Konrad GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat IX LO Gdynia darmowy udział
38 Jezierski Bartłomiej Gdańsk Bieg MARYNARZA – do 4 lat darmowy udział
39 Kędzia Kasia Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat MDK darmowy udział
40 Kędzia Dagmara Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP28 darmowy udział
41 Koziara Aleks Gdańsk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP nr 84 Gdańsk darmowy udział
42 Misztal Oskar Gdynia Bieg MATA – 6 lat LKS Zorza Gdynia/SP 34 Gdynia darmowy udział
43 Sprengel Hubert Borkowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat darmowy udział
44 Pomierski Konrad Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sp. Nr 6 Gdynia darmowy udział
45 Puchalski Adam Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat darmowy udział
46 Ploc Nikola Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat darmowy udział
47 Buszke Kacper Gdańsk Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole nr 4 Gdańsk Gwarny Dworek darmowy udział
48 Bruna Marcel Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat darmowy udział
49 Drywa Bartosz Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat SP 43 Gdynia darmowy udział
50 Drywa Michał Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP 43 Gdynia darmowy udział
51 Flis Marcel Gdańsk Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem darmowy udział
52 Flis Oliwia Gdańsk Bieg KOMANDORA – 12-13 lat darmowy udział
53 SZARKOWSKI ALEKSANDER GDAŃSK Bieg PORUCZNIKA – 9 lat darmowy udział
54 Rumkowska Nikola Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem darmowy udział
55 Czerwińska Izabela Juszkowo Bieg MARYNARZA – do 4 lat darmowy udział
56 Czerwińska Maja Juszkowo Bieg BOSMANA – 7 lat darmowy udział
57 Gackowska Anna Bojano Bieg KOMANDORA – 12-13 lat darmowy udział
58 Jaskulski Maksymilian Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat darmowy udział
59 Kwiatkowska Marta Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat darmowy udział
60 Kwiatkowska Magdalena Gdynia Bieg MATA – 6 lat darmowy udział
61 Sowa Ewa Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat LKS Zorza Gdynia darmowy udział
62 Kacik Olaf Banino Bieg MARYNARZA – do 4 lat Banino darmowy udział
63 Olszewska Nina Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat darmowy udział
64 Olszewska Martyna Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Amerykańska Szkoła Podstawowa darmowy udział
65 Keller Gracjan Karczemki Bieg BOSMANA – 7 lat Karczemki darmowy udział
66 Duda Jasiek Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat darmowy udział
67 Rokita Maja Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat LKS Zorza Gdynia darmowy udział
68 Wichnowski Ignacy REDA Bieg BOSMANA – 7 lat Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia darmowy udział
69 Wichnowski Antoni Reda Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat przedszkole przy parku reda darmowy udział
70 Piotrowski Łukasz Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat AG SZKÓŁKI PIŁKARSKIE darmowy udział
71 Piotrowski Tomasz Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat darmowy udział
72 Piotrowski Paweł Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Sztorm Kosakowo darmowy udział
73 Łukaszewski Filip Gdynia Bieg MATA – 6 lat darmowy udział
74 Warchol Frania Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat darmowy udział
75 Szewczyk Antoni Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat darmowy udział
76 Rurkowska Zofia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat BigYellowFoot Adventure Team darmowy udział
77 KWIATKOWSKI FILIP GDYNIA Bieg KOMANDORA – 12-13 lat darmowy udział
78 Gabryś Zuzanna Gdynia Bieg MATA – 6 lat ZWE nr 1 darmowy udział
79 Bojęć Maja Gdynia Bieg MATA – 6 lat darmowy udział
80 Kosiorowski Filip Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Przedszkole nr 56 darmowy udział
81 Dokrzewski Michał Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat darmowy udział
82 Dokrzewski Adam Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat darmowy udział
83 Dokrzewska Marta Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat darmowy udział
84 Dokrzewska Julia Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat darmowy udział
85 Wiśniewska Monika Gościcino Bieg BOSMANA – 7 lat darmowy udział
86 Wiśniewski Tomasz Gościcino Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Bojano Biega darmowy udział
87 Janiszewska Michalina Banino Bieg MARYNARZA – do 4 lat darmowy udział
88 Janiszewska Kinga Banino Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat darmowy udział
89 Antos Damian Gdańsk Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat SP 8 Gdańsk darmowy udział
90 Antos Kornelia Gdańsk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 8 Gdańsk darmowy udział
91 SZCZYPKA Adrianna Gdynia Bieg MATA – 6 lat Niepubliczne Przedszkole STONOGA darmowy udział
92 Dzik Ksawery Elblag Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat darmowy udział
93 Godlewska Małgorzata Malbork Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Godlewski Runners darmowy udział
94 Littwin Robert Kłosowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat OSP KŁOSOWO darmowy udział
95 Plavinskaya Aliya Gdynia Bieg MATA – 6 lat SGA Gdynia darmowy udział
96 Plavinskaya Leya Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SGA Gdynia darmowy udział
97 Kosiarz Maksymilian Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat darmowy udział
98 Wojtczuk Milan Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem darmowy udział
99 Gębala Tola Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat darmowy udział
100 Wiesner Maciej Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat darmowy udział


Wyświetleń: 2637

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ