III Charytatywny Bieg i Marsz Nordic Walking Fundacji "Przystań"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kaszubowski Zenon Malbork START Bieg Główny Active Malbork
2 Barcikowska-Kmieć Beata Malbork START Bieg Główny
3 Kmieć Jacek Malbork START Bieg Główny Grupa Malbork
4 Komasara Piotr Malbork START Bieg Główny
5 Dackiewicz Marek Malbork START Bieg Główny Grupa Malbork
6 Wróbel Michał Sztum START Bieg Główny LKS ZANTYR SZTUM
7 Nowicki Michał Nowa Wieś Malborska START Bieg Główny BluMarianTeam
8 Molasy Tomasz Nowa Wieś Malborska START Bieg Główny Aktywnie z Molkami
9 Koczaj Maciej Nowa Wieś Malborska START Bieg Główny Koczaj Team
10 Górska Weronika Malbork START Bieg Główny
11 Barnaś Krzysztof Malbork START Bieg Główny Grupa Malbork
12 Barnaś Agata Malbork START Bieg Główny Grupa Malbork
13 GŁAŻEWSKA Monika Pogorzała Wieś START Bieg Główny
14 Kopczyk Bożena Malbork START Nordic Walking
15 Bładzikowski Rafał Tczew START Bieg Główny
16 Furmaniak Piotr Nowa Wieś Malborska START Bieg Główny Koczaj Team
17 Modrzejewska Anna Miłoradz START Bieg Główny
18 Mania Barbara Lichnowy START Bieg Główny
19 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie START Bieg Główny
20 Rekwirowicz Jarosław MALBORK START Bieg Główny
21 Rekwirowicz Iwona GDAŃSK START Bieg Główny
22 Bukowska Dorota Malbork START Bieg Główny
23 Mroczkowski Tomasz Sztum START Bieg Główny
24 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA malbork START Nordic Walking KIJOWY FOLK
25 DOMINIECKA ADRIANA malbork START Nordic Walking KIJOWY FOLK
26 Furmaniak Agnieszka Nowa Wieś Malborska START Bieg Główny Koczaj Team
27 Koczaj Agnieszka Nowa Wieś Malborska START Bieg Główny Koczaj Team
28 Wlazło Joanna Malbork START Bieg Główny 22.BLT
29 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo START Nordic Walking
30 Błachut Michał Nowa Wieś Malborska START Bieg Główny
31 Walendziak Ryszard Malbork START Nordic Walking Valdano
32 Hoog Wioleta Miłoradz START Bieg Główny
33 Dziweńka Beata Malbork START Bieg Główny
34 Karlak Hanna Stare Pole START Bieg Główny
35 Tuchułka Aneta Malbork START Nordic Walking
36 Dobrowolski Kamil Malbork START Bieg Główny Active Malbork
37 Stolarów Agnieszka Malbork START Bieg Główny Active Malbork
38 SOJKA ZBIGNIEW MALBORK START Bieg Główny
39 Radzik Małgorzata Miłoradz START Nordic Walking
40 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO START Bieg Główny Morsy Zblewo
41 Derlaga Kamil Szymankowo START Bieg Główny PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY
42 Musielak Michał Malbork START Bieg Główny Koczaj Team
43 olszewski Bartosz sztum START Bieg Główny
44 Olszewska Monika Sztum START Bieg Główny
45 Kaszuba Zbigniew Miłoradz START Bieg Główny
46 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie START Bieg Główny
47 Wiaderski Wojciech Elbląg START Nordic Walking
48 Wiaderska Grażyna Elbląg START Nordic Walking
49 Pankiewicz Bartosz Gowino START Nordic Walking
50 Pankiewicz-Dmowska Cecylia Gowino START Nordic Walking
51 Witek Sylwia Pogorzała Wieś START Bieg Główny
52 Molasy Dorota Nowa Wieś Malborska START Bieg Główny Aktywnie z Molkami
53 Dorszewski Rafał Malbork START Bieg Główny Run For Fun
54 Cicherska Paulina Malbork START Bieg Główny Absofuckinlutely Team
55 Cicherski Adam Malbork START Bieg Główny Absofuckinlutely Team
56 Cicherski Szymon Malbork START Bieg Główny Absofuckinlutely Team
57 Klimczewski Mirosław Malbork START Bieg Główny
58 Piszczewiat Zenon Malbork START Bieg Główny DawnyMalbork.pl
59 Wize Tadeusz Malbork START Bieg Główny
60 Ulatowska Weronika Malbork START Bieg Główny
61 Wize Jowita Malbork START Bieg Główny


Wyświetleń: 2160

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ