Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Skuzjus Michał | Iława | Polska | START Bieg Główny | 8ranobasen EMP | |
2 | Luśnia Andrzej | Kętrzyn | Polska | START Bieg Główny | Centrum Szkolenia Straży Granicznej Kętrzyn | |
3 | Chyżyński Dariusz | Szczepkowo | Polska | START Bieg Główny | ||
4 | Chyżyńska Marzena | Szczepkowo | Polska | START Bieg Główny | ||
5 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | START Bieg Główny | Active Malbork | |
6 | Szalkowski Jacek | Kwidzyn | Polska | START Bieg Główny | Solenis | |
7 | Jaworska Joanna | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | ||
8 | Dąbrowski Stanisław | Laskowice | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | Husaria Race Team | |
9 | Wyszyński Marcin | Kwidzyn | Polska | START Bieg Główny | ||
10 | Suliński Darek Suliński | Susz | Polska | START Bieg Główny | Susz | |
11 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Polska | START Bieg Główny | ||
12 | Guzowski Piotr | Iława | Polska | START Bieg Główny | BIEGACZE GORSZEGO SORTU | |
13 | Gawin Rafał | kościerzyna | Polska | START Bieg Główny | ||
14 | Jasiewicz Paweł Jasiewicz | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | ||
15 | Gawęda Witold | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | ||
16 | Wilk Zuzanna | Pasłęk | Polska | START Bieg Główny | Team Mustang Pasłęk | |
17 | Wilk Cezary | Pasłęk | Polska | START Bieg Główny | ||
18 | Gąsior Piotr Gąsior | Susz | Polska | START Bieg Główny | Rozbiegany Susz | |
19 | Szymańska Beata | Kwidzyn | Polska | START Bieg Główny | Kwidzyn Biega | |
20 | Kowalczyk Wojciech | Susz | Polska | START Bieg Główny | UKS TRS SUSZ / Epidemia Cyklozy MTB SUSZ | |
21 | Moskal Paweł | Kurzętnik | Polska | START Bieg Główny | Kurzętnik Biega | |
22 | Potuczko Marcin | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
23 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | START Bieg Główny | drużyna szpiku | |
24 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | START Bieg Główny | Kwidzyn Biega | |
25 | Bielicki Wojciech | Kwidzyn | Polska | START Bieg Główny | ||
26 | Nowakowski Andrzej | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
27 | Żemetro Ryszard | Waplewo Wielkie | Polska | START Bieg Główny | LKS Zantyr Sztum | |
28 | Pypeć Mariusz | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
29 | Jarosińska Katarzyna | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
30 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | START Bieg Główny | Traktor team gmina Kwidzyn | |
31 | Kanigowski Marcin | Gorowychy | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | ||
32 | Kołecki Michał | Iława | Polska | START Bieg Główny | TRI NEGU / ROZBIEGANY SUSZ / Tri MiSiEk Team |
Wyświetleń: 5195