Bieg Orłowski 5 km

Bieg Orłowski - 4.5km

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce płeć M / K Kategoria Miejsce kat. M / K MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA WYNIK
1 624 WALCZYK KAMIL M 1 M 0-39 1 MAKÓW ZABIEGANY SKARYSZEW 0:15:23
2 643 TATROCKI DANIEL M 2 M 40-49 1 GDYNIA ORŁOWO ORŁOWO TU I OWO NA BIEGOWO 0:15:44
3 604 GRZELAK MICHAŁ M 3 M 0-39 2 GDYNIA 0:15:51
4 639 PIONK RAFAŁ M 4 M 0-39 3 MISZEWO 0:15:53
5 619 KRAKOWSKI JAN M 5 M 0-39 4 GDYNIA INVICTUS 3CITY 0:16:43
6 607 PARUSZEWSKI ROBERT M 6 M 0-39 5 GDYNIA BOJANO BIEGA 0:16:49
7 601 MOKŁOWICZ PIOTR M 7 M 0-39 6 WEJHEROWO 0:17:02
8 646 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA K 1 K 0-39 1 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 0:17:38
9 640 ĆWIKOWSKI KAMIL M 8 M 0-39 7 AUGUSTÓW 0:18:29
10 642 JEDNACHOWSKI KRZYSZTOF M 9 M 0-39 8 PUCK JVID.PL 0:18:32
11 647 GÓRSKI MARCIN M 10 M 40-49 2 GDYNIA BBL GDYNIA 0:18:34
12 617 KOZŁÓW WOJCIECH M 11 M 50-59 1 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 0:18:38
13 602 WIECZOREK ANNA K 2 K 0-39 2 GDYNIA 0:18:39
14 636 OWCZAREK KATARZYNA K 3 K 40-49 1 KOSAKOWO 0:19:06
15 622 MALKOV IURII M 12 M 0-39 9 GDYNIA 0:19:24
16 637 LUDWIKOWSKA ANNA K 4 K 0-39 3 GDYNIA 0:21:29
17 612 MALEK ANDRZEJ M 13 M 60-69 1 KOSCIERZYNA POZYTYWNA ENDORFINA 0:22:11
18 627 TRZEBIATOWSKI ADAM M 14 M 0-39 10 SWARZEWO 0 0:22:25
19 638 JEDNACHOWSKI MARCIN M 15 M 0-39 11 PUCK 0:22:43
20 641 KRUSZYŃSKA MAGDALENA K 5 K 0-39 4 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 0:22:56
21 626 STĘPIEŃ MAŁGORZATA K 6 K 0-39 5 SOPOT 0 0:23:10
22 610 SAWICZ MONIKA K 7 K 0-39 6 LIDZBARK WARMIŃSKI FINISZ MORĄG 0:23:12
23 632 SASENIUK MATEUSZ M 16 M 0-39 12 GDYNIA 0:23:45
24 611 ŻABIEŁOWICZ ANNA K 8 K 40-49 2 REDA MAMY- BIEGAMY/MOTYWATORNIA TEAM 0:24:05
25 635 GRUSZECZKA MATEUSZ M 17 M 0-39 13 GRUDZIĄDZ 0:24:12
26 628 BIELIŃSKI DOMINIK M 18 M 0-39 14 NOWE NEW BALANCE RIVIERA 0:24:25
27 645 KUBICZ MARIUSZ M 19 M 40-49 3 GDYNIA 0 0:24:27
28 634 ORLIKOWSKI TADEUSZ M 20 M 60-69 2 GDYNIA PARKRUN GDYNIA 0:24:28
29 631 TOMASZEWSKA AGATA K 9 K 0-39 7 GDAŃSK 0:24:29
30 644 OSIAK KACPER M 21 M 0-39 15 GDAŃSK 0:24:34
31 614 PYSZCZUK AGATA K 10 K 0-39 8 GDYNIA TRUCHTEM PĘDZĄCE ANTYLOPKI 0:24:47
32 603 BLUMKOWSKA KAROLINA K 11 K 0-39 9 GDYNIA 0:25:52
33 630 NABAKOWSKA BARBARA K 12 K 60-69 1 GDAŃSK 0 0:26:00
34 621 KALINOWSKA PAULINA K 13 K 0-39 10 KIEŁPINO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 0:26:02
35 620 WIELGOS JOANNA K 14 K 0-39 11 GDYNIA 0:26:20
36 633 ŚMIGAJ MIROSŁAW M 22 M 60-69 3 GDYNIA 0:26:22
37 600 STENCEL ANTONI M 23 M 0-39 16 RUMIA 0 0:27:23
38 625 DATA-ZŁOCH KASIA K 15 K 40-49 3 GDYNIA 0:28:26
39 618 DIAK JOANNA K 16 K 0-39 12 ZAJEZIERZE 0:29:50
40 613 LUBOWIECKA ALICJA K 17 K 0-39 13 WEJHEROWO 0:29:51
41 615 KOZACZUK IZABELA K 18 K 0-39 14 GDYNIA 0:34:42
42 606 DEPCZYŃSKI RAFAŁ M 24 M 40-49 4 GDYNIA 0:36:26
43 616 LANG MARCIN M 25 M 0-39 17 GDYNIA LANG TEAM ŻABIANKA 0:37:04
44 609 PAŁASZ EDMUND M 26 M 70-79 1 RUMIA 0:39:59

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ