Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Skowronek Amelia | Borkowo | Polska | Wyścig 5-6 lat | SP Borkowo | |
2 | Skowronek Bartosz | Borkowo | Polska | Wyścig 9-10 lat | SP Borkowo | |
3 | Ścibiorska Maja | Borokowo | Polska | Wyścig 7-8 lat | GTS Borkowo | |
4 | Potocki Aleksander | Brodnica | Polska | Wyścig 7-8 lat | ||
5 | Cała Dawid | Bytów | Polska | Wyścig 11-12 lat | Baszta Bytów | |
6 | Cała Lena | Bytów | Polska | Wyścig 7-8 lat | Świat Płytek u Kryspina | |
7 | Antoniewicz Natan | Dzierżążno | Polska | Wyścig 13-14 lat | Need for Speed | |
8 | Pawlyta Filip | Elbląg | Polska | Wyścig 7-8 lat | SP NR 6 Elbląg | |
9 | Szczepański Filip | Gdańsk | Polska | Wyścig 9-10 lat | Belta Team Gdańsk | |
10 | Szczepańska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Wyścig 5-6 lat | Edu Przedszkole | |
11 | Zgrzywa Marek | Gdańsk | Polska | Wyścig 15-16 lat | Belta Team Gdańsk | |
12 | Paszka Natalia | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat | Sp 17 Gdynia | |
13 | Paszka Bartosz | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | Przedszkole nr 8 | |
14 | Wanta Piotr | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat | ||
15 | Sikorski Oleg | Gdynia | Polska | Wyścig 13-14 lat | ||
16 | KARBOWNIK AGATA | GDYNIA | Polska | Wyścig 7-8 lat | ||
17 | Sikorski Iwo | Gdynia | Polska | Wyścig 11-12 lat | ||
18 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat | SGA Gdynia | |
19 | Teska Martynka | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | SGA Gdynia | |
20 | Lubaczewska Hanna | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat | ||
21 | Lubaczewski Franciszek | Gdynia | Polska | Wyścig 11-12 lat | ||
22 | Magiełka Kuba | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | Przedszkole nr 25 | |
23 | Skrzypkowska Daria | Gdynia | Polska | Wyścig 11-12 lat | LUMPEK.pl | |
24 | Skrzypkowski Dominik | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat | LUMPEK.pl | |
25 | Skrzypkowska Maja | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | LUMPEK.pl | |
26 | Bobrowski Dominik | Gdynia | Polska | Wyścig 11-12 lat | SP.35 | |
27 | Bobrowska Kinga | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat | SP.35 | |
28 | Sikora Julia | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat | SP nr 13 | |
29 | Sikora Piotr | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat | SP nr 13 | |
30 | Jachimska Julianna | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat | ||
31 | Dragan Blanka | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat | ||
32 | Oleksiak Maja | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat | ||
33 | Drywa Bartosz | Gdynia | Polska | Wyścig 11-12 lat | SP 43 Gdynia | |
34 | Drywa Michał | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat | SP 43 Gdynia | |
35 | Sobiczewski Paweł | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat | SP 46 w Gdyni | |
36 | Kwiatkowska Maja | Gdynia | Polska | Wyścig 11-12 lat | LKS Zorza Gdynia | |
37 | WLAZŁOWSKA NADIA | GDYNIA | Polska | Wyścig 11-12 lat | SP 17 GDYNIA | |
38 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | Wyścig 13-14 lat | ||
39 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | Wyścig 13-14 lat | ||
40 | Pragier Celina | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat | Przedszkole nr 44 | |
41 | TWAROWSKA KALINA | GDYNIA | Polska | Wyścig 11-12 lat | ||
42 | Nikodemczyk Szymon | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat | LKS Zorza Gdynia | |
43 | Nikodemczyk Julia | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | LKS Zorza Gdynia | |
44 | Herba Lena | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | ZSP nr3 w Gdyni | |
45 | Herba Norbert | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat | ZSP nr3 w Gdyni | |
46 | Lewicki Andrzej | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat | Wyspa odkrywców | |
47 | Stark Jakub | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat | SP 17 GDYNIA | |
48 | Zakrzewski Piotr | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat | ||
49 | Zakrzewska Paulina | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | ||
50 | Bączkowski Filip | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | ||
51 | Bączkowski Oskar | Gdynia | Polska | Wyścig 11-12 lat | ||
52 | Chmielarski Grzegorz | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat | Gdynia Sport Team | |
53 | Zieliński Krzysztof | Gdynia | Polska | Wyścig 13-14 lat | LKS Zorza Gdynia | |
54 | Słomczewska Natalia | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat | Przedszkole Piąteczka | |
55 | Gajewski-Gajek Jan | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat | sp45 gdynia | |
56 | Gajewska-Gajek Hanna | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat | ||
57 | Gołębiowska Zoja | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | Przedszkole nr 53 | |
58 | Tobjasz Tymon | Gdynia | Polska | Wyścig 13-14 lat | Gimnazjum nr 20 | |
59 | Świat Anna | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat | Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdyni | |
60 | Pluskota Szymon | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat | Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni | |
61 | Stefan-Birkowski Borys | gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat | SP 28 Gdynia | |
62 | Stefan-Birkowski Fabian | gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | ||
63 | Zaczyński Kuba | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | ||
64 | Świeczkowski Mikołaj | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | ||
65 | Świeczkowski Nikodem | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat | ||
66 | Mówiński Igor | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat | SP 6 Gdynia | |
67 | Mówińska Nina | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | Przedszkole nr 30 w Gdynia | |
68 | Sankowska Natalia | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat | Przedszkole nr 19 Gdynia | |
69 | Sankowska Emilia | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat | Przedszkole nr 19 Gdynia | |
70 | Stefan NADIA | gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | ||
71 | Górnowicz Karolina | gdynia | Polska | Wyścig 11-12 lat | Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdyni | |
72 | Górnowicz ZOFIA | gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | Przedszkole NR 43 "JANTAREK" | |
73 | Grabowski Jan | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat | Przedszkole nr 44 | |
74 | Kierszka Ignacy | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat | ||
75 | Antkowiak Tosia | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat | Akademia Młodych Sportowców Gdynia | |
76 | Zarzycki Franciszek | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat | SP 26 | |
77 | Zarzycki Jan | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | Przedszkole nr 19 Gdynia | |
78 | Krzynówek Oskar | Gdynia | Polska | Wyścig 11-12 lat | Sp 17 Gdynia | |
79 | Gajda Mateusz | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat | Szkola Podstawowa nr 39 | |
80 | Gajda Martyna | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | Przedszkole 48 | |
81 | Śmiełowski Konrad | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat | ||
82 | Usydus Szymon | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | ||
83 | Sosnowska Lidia | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat | ||
84 | Błaszczuk Julian | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat | TriMama / Przedszkole nr 7 Gdynia | |
85 | Kalinowski Łukasz | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | ||
86 | Kalinowski Mateusz | Gdynia | Republika Zielonego Przylądka | Wyścig 9-10 lat | ||
87 | Liedtke Aleksander | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | ||
88 | Pakulska Jagna | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | ||
89 | Pakulski Milosz | Gdynia | Polska | Wyścig 11-12 lat | ||
90 | Geraszek Julia | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat | ||
91 | Kwiatkowska Magdalena | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | Przedszkole nr 53 Gdynia | |
92 | Kwiatkowska Marta | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat | Przedszkole nr 58 GDYNIA | |
93 | Radzewicz Antek | Gdynia | Wyścig 7-8 lat | |||
94 | Radzewicz Lidka | Gdynia | Wyścig 5-6 lat | |||
95 | Adamowska Zofia | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat | Szkoła Podstawowa nr 29 w Gdyni | |
96 | Adamowska Dominika | Gdynia | Polska | Wyścig 11-12 lat | Szkoła Podstawowa nr 29 w Gdyni | |
97 | Stacharska Weronika | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat | ||
98 | Stacharska Wiktoria | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat | ||
99 | Hinc Hubert | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat | SP 42 | |
100 | Czech Maja | Gdynia | Polska | Wyścig 11-12 lat |
Wyświetleń: 9582