Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fajks Adam | Pogórze | Polska | START Amatorzy, Weterani | Rada Gminy Kosakowo | opłacono |
2 | Kowalczyk Ignacy | Karwia | Polska | START Dzieci I (8-9 lat) | TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO | opłacono |
3 | Kowalczyk Igor | Karwia | Polska | START Dzieci III (12-13 lat) | TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO | opłacono |
4 | LISAKOWSKI OSKAR | Władysławowo | Polska | START Dzieci II (10-11 lat) | TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO | opłacono |
5 | WŁODARCZYK WERONIKA | ROZEWIE | Polska | START Młodzicy (14-15 lat) | TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO | opłacono |
6 | MARKIEWICZ KAROL | Władysławowo | Polska | START Dzieci II (10-11 lat) | TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO | opłacono |
7 | MARKIEWICZ JAREK | WŁADYSŁAWOWO | Polska | START Dzieci III (12-13 lat) | TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO | opłacono |
8 | TYNDZIK MARIA | WARSZAWA | Polska | START Młodzicy (14-15 lat) | UKS G-8 Bielany | opłacono |
9 | TYNDZIK ELEONORA | WARSZAWA | Polska | START Młodzicy (14-15 lat) | UKS G-8 Bielany | opłacono |
10 | Paliński Michał | Susz | Polska | START Dzieci II (10-11 lat) | SSP ORKA IŁAWA | |
11 | Tofil Emilia | Gdynia | Polska | START Dzieci III (12-13 lat) | Delfin Gdynia/SP 40 | opłacono |
12 | Derewnicki Łukasz | Reda | Polska | START Amatorzy, Weterani | UKS Tri-Team Rumia | opłacono |
13 | Petters Klaudia | Bolesławiec | Polska | START Wyścig Główny - Juniorzy | ||
14 | Horsten Bastian | Gdansk | Polska | START Młodzicy (14-15 lat) | Tri Talent Team | opłacono |
15 | Wasiek Mirosław | Gdynia | Polska | START Amatorzy, Weterani | opłacono | |
16 | Biedrawa Piotr | RUMIA | Polska | START Dzieci II (10-11 lat) | UKS Tri-Team Rumia | opłacono |
17 | Biedrawa Michał | Rumia | Polska | START Amatorzy, Weterani | opłacono | |
18 | Pieper Marek | Puck | Polska | START Amatorzy, Weterani | UKS Mewa Władysławowo | |
19 | Dąbrowska Marietta | Władysławowo | Polska | START Dzieci III (12-13 lat) | UKS Mewa Władysławowo | |
20 | Necel Rozalia | Kuźnica | Polska | START Dzieci II (10-11 lat) | UKS Mewa Władysławowo | |
21 | Marcin Dąbrowski | Władysławowo | Polska | START Dzieci II (10-11 lat) | UKS Mewa Władysławowo | |
22 | Tartanus Nina | Władysławowo | Polska | START Dzieci II (10-11 lat) | UKS Mewa Władysławowo | |
23 | Wiatrowski Marcel | Iława | Polska | START Dzieci II (10-11 lat) | SSP ORKA IŁAWA | |
24 | Biankowski Piotr | Rumia | Polska | START Amatorzy, Weterani | PIOTR BIANKOWSKI WINTER SWIMMER | opłacono |
25 | Jarliński Rafał | Iława | Polska | START Amatorzy, Weterani | OrkaMasters Iława | opłacono |
26 | Gladikowska Melisa | Siemianice | Polska | START Dzieci III (12-13 lat) | Betaswim team | opłacono |
27 | Siódmiak Igor | Szczecinek | Polska | START Wyścig Główny | MKP SZCZECINEK | |
28 | Gebhardt Jakub | Gdynia | Polska | START Amatorzy, Weterani | Fundacja Gebhardt Sport/ Baltix.se /SmarujNaTrening | opłacono |
29 | Czech Mariusz | Gdynia | Polska | START Amatorzy, Weterani | UKS Tri-Team Rumia | opłacono |
30 | Pieńkowska Natasza | Rumia | Polska | START Dzieci I (8-9 lat) | UKS Tri-Team Rumia | opłacono |
31 | Formella Wojciech | Rumia | Polska | START Dzieci II (10-11 lat) | UKS Tri-Team Rumia | opłacono |
32 | Formella Joanna | Rumia | Polska | START Amatorzy, Weterani | UKS Tri-Team Rumia | opłacono |
33 | Dzięgielewski Grzegorz | Rumia | Polska | START Amatorzy, Weterani | Adva Optical Networking | |
34 | Zachwieja Agata | Gniezno | Polska | START Juniorzy młodsi (16-17 lat) | GTT DIAMENT GNIEZNO | opłacono |
35 | Krawczyk Jacek | Rumia | Polska | START Wyścig Główny | UKS Tri-Team Rumia | opłacono |
36 | Reszke Paweł | Wejherowo | Polska | START Amatorzy, Weterani | UKS Tri-Team Rumia | opłacono |
37 | Kotfis Ryszard | Gdynia | Polska | START Amatorzy, Weterani | ||
38 | Zwierzchowska Aleksandra | Mosty | Polska | START Amatorzy, Weterani | opłacono | |
39 | Armuła Karol | Kraków | Polska | START Dzieci III (12-13 lat) | Triathlon YMCA Kraków | opłacono |
40 | Tekieli Dominik | Gdynia | Polska | START Amatorzy, Weterani | opłacono | |
41 | Woźniak Jacek | Gdańsk | Polska | START Amatorzy, Weterani | Porta | opłacono |
42 | Czynsz Aleksander | Reda | Polska | START Amatorzy, Weterani | UKS Tr-Team Rumia | opłacono |
43 | Jaskólski Wojciech | Tarnowo Podgórne | Polska | START Dzieci II (10-11 lat) | UKS Lusowo | opłacono |
44 | Janiak Paweł | Siedlce | Polska | START Amatorzy, Weterani | Triathlon Siedlce Club | |
45 | Kac Marek | Reda | Polska | START Amatorzy, Weterani | Endure Team | opłacono |
46 | Rusak Michal | Gdynia | Polska | START Amatorzy, Weterani | ||
47 | Rusak Łukasz | Gdynia | Polska | START Amatorzy, Weterani | JaTrenuje | opłacono |
48 | Kwiatkowski Tymoteusz | Gdynia | Polska | START Młodzicy (14-15 lat) | UKS 7 Gdynia | |
49 | Kwiatkowska Maja | Gdynia | Polska | START Dzieci III (12-13 lat) | UKS 7 Gdynia | |
50 | Kowalski Marcin | Mosty | Polska | START Amatorzy, Weterani | UKS Tri-Team Rumia | |
51 | Kowalska Iwona | Mosty | Polska | START Amatorzy, Weterani | UKS Tri-Team Rumia |
Wyświetleń: 13950