Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Krzynówek Oskar Gdynia Wyścig 11-12 lat Sp 17 Gdynia 2006 darmowy udział
2 Kwiatkowska Marta Gdynia Baby race – do 4 lat Przedszkole nr 58 GDYNIA 2014 darmowy udział
3 Kwiatkowska Magdalena Gdynia Wyścig 5-6 lat Przedszkole nr 53 Gdynia 2012 darmowy udział
4 Pragier Celina Gdynia Baby race – do 4 lat Przedszkole 44, Motylki 2014 darmowy udział
5 Górnowicz ZOFIA gdynia Wyścig 5-6 lat Przedszkole NR 43 2013 darmowy udział
6 Górnowicz Karolina gdynia Wyścig 11-12 lat Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdyni 2006 darmowy udział
7 Marcoń Adam Gdynia Wyścig 5-6 lat Przedszkole nr 44 2012 darmowy udział
8 Marcoń Jakub Gdynia Wyścig 7-8 lat 2010 darmowy udział
9 Stefan NADIA gdynia Wyścig 5-6 lat 2012 darmowy udział
10 Stefan-Birkowski Fabian gdynia Wyścig 5-6 lat 2013 darmowy udział
11 Stefan-Birkowski Borys gdynia Wyścig 9-10 lat SP 28 Gdynia 2009 darmowy udział
12 Kierszka Ignacy Gdynia Wyścig 7-8 lat PSSP Gdynia 2011 darmowy udział
13 Świeczkowski Nikodem Gdynia Baby race – do 4 lat 2015 darmowy udział
14 Świeczkowski Mikołaj Gdynia Wyścig 5-6 lat 2012 darmowy udział
15 Pluskota Filip Gdynia Dąbrowa Wyścig 11-12 lat Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni 2007 darmowy udział
16 Pluskota Szymon Gdynia Dąbrowa Wyścig 9-10 lat Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni 2009 darmowy udział
17 Cłapa Mateusz Gdańsk Wyścig 17-18 lat Sekcja Smoczych Łodzi GZSISS 2001 darmowy udział
18 Wiczling Jan Gdynia Baby race – do 4 lat 2015 darmowy udział
19 Świat Anna Gdynia Wyścig 9-10 lat Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdyni 2008 darmowy udział
20 Tobjasz Tymon Gdynia Wyścig 13-14 lat Gimnazjum nr 20 2004 darmowy udział
21 Gołębiowska Zoja Gdynia Wyścig 5-6 lat Przedszkole nr 53 2012 darmowy udział
22 Zieliński Krzysztof Gdynia Wyścig 13-14 lat LKS Zorza Gdynia 2005 darmowy udział
23 Chmielarski Grzegorz Gdynia Wyścig 7-8 lat Gdynia Sport Team 2011 darmowy udział
24 Zakrzewska Paulina Gdynia Wyścig 5-6 lat 2013 darmowy udział
25 Zakrzewski Piotr Gdynia Wyścig 7-8 lat 2011 darmowy udział
26 Stark Jakub Gdynia Wyścig 9-10 lat Przedszkole nr 25 2008 darmowy udział
27 Ploc Nikola Gdynia Baby race – do 4 lat 2014 darmowy udział
28 Herba Norbert Gdynia Wyścig 7-8 lat ZSP nr3 w Gdyni 2010 darmowy udział
29 Herba Lena Gdynia Wyścig 5-6 lat ZSP nr3 w Gdyni 2013 darmowy udział
30 Nikodemczyk Julia Gdynia Wyścig 5-6 lat LKS Zorza Gdynia 2012 darmowy udział
31 Nikodemczyk Szymon Gdynia Wyścig 7-8 lat LKS Zorza Gdynia 2010 darmowy udział
32 TWAROWSKA KALINA Gdynia Wyścig 11-12 lat 2007 darmowy udział
33 Kochański Szczepan Gdynia Wyścig 11-12 lat SP 12 Gdynia 2007 darmowy udział
34 Tokarska Wiktoria Gdynia Wyścig 13-14 lat 2004 darmowy udział
35 Tokarska Laura Gdynia Wyścig 13-14 lat 2005 darmowy udział
36 WLAZŁOWSKA NADIA GDYNIA Wyścig 11-12 lat SP 17 GDYNIA 2007 darmowy udział
37 Kwiatkowska Maja Gdynia Wyścig 11-12 lat LKS Zorza Gdynia 2006 darmowy udział
38 Sobiczewski Paweł Gdynia Wyścig 9-10 lat SP 46 w Gdyni 2008 darmowy udział
39 Mokłowicz Klara Wejherowo Baby race – do 4 lat 2014 darmowy udział
40 Mokłowicz Eliza Wejherowo Wyścig 7-8 lat 2011 darmowy udział
41 Drywa Michał Gdynia Wyścig 9-10 lat SP 43 Gdynia 2009 darmowy udział
42 Drywa Bartosz Gdynia Wyścig 11-12 lat SP 43 Gdynia 2006 darmowy udział
43 Zawadzka Zuzanna Gdynia Wyścig 9-10 lat SP 21 Gdynia 2009 darmowy udział
44 Oleksiak Maja Gdynia Baby race – do 4 lat 2014 darmowy udział
45 SINICKA Amelia GDYNIA Wyścig 9-10 lat 2009 darmowy udział
46 Dragan Blanka Gdynia Wyścig 7-8 lat 2010 darmowy udział
47 Jachimska Julianna Gdynia Wyścig 7-8 lat 2010 darmowy udział
48 Sikora Piotr Gdynia Baby race – do 4 lat SP nr 13 2015 darmowy udział
49 Sikora Julia Gdynia Wyścig 7-8 lat SP nr 13 2010 darmowy udział
50 Bobrowska Kinga Gdynia Wyścig 9-10 lat sp.35 2009 darmowy udział
51 Bobrowski Dominik gdynia Wyścig 11-12 lat sp.35 2006 darmowy udział
52 Perez Maria Gdynia Baby race – do 4 lat 2014 darmowy udział
53 Perez Iria Gdynia Wyścig 5-6 lat 2012 darmowy udział
54 Magiełka Kuba Gdynia Wyścig 5-6 lat Przedszkole nr 25 2013 darmowy udział
55 Tatrocka Julia Pogórze Baby race – do 4 lat 2014 darmowy udział
56 Daniluk Filip Gdynia Wyścig 7-8 lat SP 6 Gdynia 2010 darmowy udział
57 Daniluk Maja Gdynia Wyścig 5-6 lat Niepubliczne Przedszkole Wyspa Odkrywców 2013 darmowy udział
58 Teska Martyna Gdynia Wyścig 5-6 lat SGA Gdynia 2013 darmowy udział
59 Teska Patrycja Gdynia Wyścig 9-10 lat SGA Gdynia 2008 darmowy udział
60 Sikorski Iwo Gdynia Wyścig 11-12 lat 2007 darmowy udział
61 Sikorski Oleg Gdynia Wyścig 13-14 lat 2005 darmowy udział
62 Wanta Piotr Gdynia Wyścig 7-8 lat Wanta Team 2011 darmowy udział
63 Paszka Bartosz Gdynia Wyścig 5-6 lat Przedszkole nr 8 2013 darmowy udział
64 Paszka Natalia Gdynia Wyścig 9-10 lat Sp 17 Gdynia 2008 darmowy udział


Wyświetleń: 757

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ