Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Niżyńska Daria Gdynia Baby race – do 4 lat
2 Buźniak Natalia Gdynia Baby race – do 4 lat
3 Czajkowska Maja Gdynia Wyścig 9-10 lat Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni
4 Antoniewicz-Bartczak Wiktor Gdańsk Wyścig 7-8 lat Elite Team
5 Antoniewicz-Bartczak Dominik Gdańsk Wyścig 5-6 lat Elite Team
6 Wenderholm Kacper Gdynia Wyścig 13-14 lat
7 Polus Kacper Gdynia Baby race – do 4 lat
8 Polus Jakub Gdynia Wyścig 5-6 lat Przedszkole nr 50 gdynia
9 Kędzia Kasia Gdynia Baby race – do 4 lat MDK
10 Słomczewska Natalia Gdynia Wyścig 7-8 lat Przedszkole Piąteczka
11 Zagórska Urszula Gdynia Wyścig 7-8 lat Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni
12 Zagórski Antoni Gdynia Baby race – do 4 lat Przedszkole nr 55 w Gdyni
13 Kucharska Jadzia Gdynia Wyścig 11-12 lat Belta team gdańsk
14 Depczyński Adam Gdynia Wyścig 9-10 lat
15 Gierjatowicz Olaf Gdynia Wyścig 7-8 lat SP 45
16 Grabowski Jan Gdynia Baby race – do 4 lat Przedszkole nr 44
17 Śmiełowski Leszek Gdynia Baby race – do 4 lat
18 Śmiełowski Konrad Gdynia Wyścig 7-8 lat CCC
19 Orkwiszewska Łucja Gdynia Baby race – do 4 lat Sailors
20 Orkwiszewski Antoni Gdynia Wyścig 5-6 lat Sailors
21 Krzykała Michalina Gdynia Wyścig 7-8 lat SP 45
22 Baraniak Bruno Suchy Dwór Wyścig 5-6 lat
23 Tomaszewska Michalina Gdyni Wyścig 9-10 lat SP 35 Gdynia
24 Poteracki Igor Kwidzyn Wyścig 9-10 lat
25 Żuławska Aniela Gdynia Wyścig 11-12 lat Szkoła Podstawowa nr 28
26 Żuławski Stanisław Gdynia Wyścig 5-6 lat Przedszkole Babie Doły
27 Antoniewicz Natan Dzierżążno Wyścig 13-14 lat Need for Speed
28 Antkowiak Antosia Gdynia Baby race – do 4 lat Akademia Młodych Sportowców Gdynia
29 Witiuk Kamil Gdynia Wyścig 9-10 lat SP 17 GDYNIA
30 Piechowski Jakub Sopot Wyścig 9-10 lat SP 9 Sopot
31 Strachowicz Łukasz Gdynia Baby race – do 4 lat Przedszkole nr 28
32 Brzuziewska Natasza Gdynia Wyścig 7-8 lat
33 OŻAROWSKI DAWID Rumia Wyścig 5-6 lat
34 OLEKSAK MATEUSZ GDYNIA Wyścig 7-8 lat SZKOŁA PODSTAWOWA NR.53
35 florczak iwo kowale Baby race – do 4 lat Cet przedszkole
36 Florczak Lena Kowale Wyścig 7-8 lat Belta team gdańsk
37 Swietlicki Borys Gdansk Wyścig 7-8 lat
38 Grobelna Wiktoria Gdynia Wyścig 7-8 lat
39 Szmagliński Maksymilian Kwidzyn Wyścig 7-8 lat
40 Szmaglińska Lena Kwidzyn Wyścig 9-10 lat
41 Olechno Adam Gdynia Wyścig 9-10 lat
42 Olechno Michał Gdynia Wyścig 9-10 lat
43 SIUDEK HANNA Gdynia Wyścig 5-6 lat P 35 Gdynia
44 Olechno Krzysztof Gdynia Wyścig 11-12 lat
45 Kuźmiński Jan Gdynia Baby race – do 4 lat Przedszkole Niepubliczne Stonoga
46 Milewska Ida Gdynia Wyścig 7-8 lat Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3
47 Milewska Martyna Gdynia Wyścig 11-12 lat Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3
48 Misztal Oskar Gdynia Wyścig 5-6 lat Przedszkole nr 24 Gdynia
49 Brylowski Bartek KARTUZY Wyścig 15-16 lat MTB Start Kartuzy
50 Kaczmarek Malwina Gdańsk Wyścig 9-10 lat
51 Zaczyński Kuba Gdynia Wyścig 5-6 lat
52 Drozd Nadia Gdynia Wyścig 11-12 lat ZSP nr 2 w Gdyni
53 Drozd Klara Gdynia Wyścig 7-8 lat Przedszkole nr 54 Gdynia
54 Liedtke Aleksander Gdynia Wyścig 5-6 lat
55 Liedtke Natalia Gdynia Wyścig 5-6 lat Przedszkole nr 50 gdynia
56 Patała Ludwik Gdynia Baby race – do 4 lat
57 Niżyńska Karina Gdynia Wyścig 7-8 lat
58 Pouch Martyna Reda Wyścig 9-10 lat UKS Ciechocino
59 Dokrzewski Michał Gdynia Wyścig 11-12 lat
60 Dokrzewski Adam Gdynia Wyścig 7-8 lat
61 Dokrzewska Marta Gdynia Wyścig 5-6 lat
62 Dokrzewska Julia Gdynia Baby race – do 4 lat
63 Żochowska Liliana Gdynia Wyścig 11-12 lat UKS 7 Gdynia, LKS Zorza Gdynia
64 Gajewska-Gajek Hanna Gdynia Baby race – do 4 lat
65 Gajewski-Gajek Jan Gdynia Wyścig 7-8 lat
66 Cierpisz Paweł Reda Wyścig 5-6 lat Sportowa Jedyneczka
67 Tworkowski Cezary Gdynia Baby race – do 4 lat
68 Hinc Hubert Gdynia Wyścig 9-10 lat SP 42 Gdynia
69 Gołąb Laura Gdynia Wyścig 9-10 lat
70 Gołąb Leon Gdynia Wyścig 5-6 lat
71 Kujałowicz Alicja Sopot Wyścig 9-10 lat SP 9 Sopot
72 Grynczyński Krzysztof Gdynia Wyścig 9-10 lat Szkoła Podstawowa nr 20
73 Warchol Franciszka Gdynia Wyścig 5-6 lat
74 Krzynówek Oskar Gdynia Wyścig 11-12 lat Sp 17 Gdynia
75 Kwiatkowska Marta Gdynia Baby race – do 4 lat Przedszkole nr 58 GDYNIA
76 Kwiatkowska Magdalena Gdynia Wyścig 5-6 lat Przedszkole nr 53 Gdynia
77 Pragier Celina Gdynia Baby race – do 4 lat Przedszkole 44, Motylki
78 Górnowicz ZOFIA gdynia Wyścig 5-6 lat Przedszkole NR 43
79 Górnowicz Karolina gdynia Wyścig 11-12 lat Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdyni
80 Stefan NADIA gdynia Wyścig 5-6 lat
81 Stefan-Birkowski Fabian gdynia Wyścig 5-6 lat
82 Stefan-Birkowski Borys gdynia Wyścig 9-10 lat SP 28 Gdynia
83 Kierszka Ignacy Gdynia Wyścig 7-8 lat PSSP Gdynia
84 Świeczkowski Nikodem Gdynia Baby race – do 4 lat
85 Świeczkowski Mikołaj Gdynia Wyścig 5-6 lat
86 Pluskota Filip Gdynia Dąbrowa Wyścig 11-12 lat Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni
87 Pluskota Szymon Gdynia Dąbrowa Wyścig 9-10 lat Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni
88 Cłapa Mateusz Gdańsk Wyścig 17-18 lat Sekcja Smoczych Łodzi GZSISS
89 Wiczling Jan Gdynia Baby race – do 4 lat
90 Świat Anna Gdynia Wyścig 9-10 lat Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdyni
91 Tobjasz Tymon Gdynia Wyścig 13-14 lat Gimnazjum nr 20
92 Gołębiowska Zoja Gdynia Wyścig 5-6 lat Przedszkole nr 53
93 Zieliński Krzysztof Gdynia Wyścig 13-14 lat LKS Zorza Gdynia
94 Chmielarski Grzegorz Gdynia Wyścig 7-8 lat Gdynia Sport Team
95 Zakrzewska Paulina Gdynia Wyścig 5-6 lat
96 Zakrzewski Piotr Gdynia Wyścig 7-8 lat
97 Stark Jakub Gdynia Wyścig 9-10 lat Przedszkole nr 25
98 Herba Norbert Gdynia Wyścig 7-8 lat ZSP nr3 w Gdyni
99 Herba Lena Gdynia Wyścig 5-6 lat ZSP nr3 w Gdyni
100 Nikodemczyk Julia Gdynia Wyścig 5-6 lat LKS Zorza Gdynia


Wyświetleń: 3823

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ