Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sikorski Oleg | Gdynia | Polska | Wyścig 13-14 lat | ||
2 | Sikorski Iwo | Gdynia | Polska | Wyścig 11-12 lat | ||
3 | Tatrocka Julia | Pogórze | Polska | Baby race – do 4 lat | ||
4 | Jachimska Julianna | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat | ||
5 | Dragan Blanka | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat | ||
6 | Oleksiak Maja | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat | ||
7 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Wyścig 7-8 lat | ||
8 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Polska | Baby race – do 4 lat | ||
9 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | Wyścig 13-14 lat | ||
10 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | Wyścig 13-14 lat | ||
11 | TWAROWSKA KALINA | Gdynia | Polska | Wyścig 11-12 lat | ||
12 | Zakrzewski Piotr | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat | ||
13 | Zakrzewska Paulina | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | ||
14 | Wiczling Jan | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat | ||
15 | Świeczkowski Mikołaj | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | ||
16 | Świeczkowski Nikodem | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat | ||
17 | Stefan-Birkowski Fabian | gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | ||
18 | Stefan NADIA | gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | ||
19 | Warchol Franciszka | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | ||
20 | Gołąb Leon | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | ||
21 | Gołąb Laura | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat | ||
22 | Tworkowski Cezary | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat | ||
23 | Gajewski-Gajek Jan | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat | ||
24 | Gajewska-Gajek Hanna | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat | ||
25 | Dokrzewska Julia | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat | ||
26 | Dokrzewska Marta | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | ||
27 | Dokrzewski Adam | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat | ||
28 | Dokrzewski Michał | Gdynia | Polska | Wyścig 11-12 lat | ||
29 | Niżyńska Karina | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat | ||
30 | Patała Ludwik | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat | ||
31 | Liedtke Aleksander | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | ||
32 | Zaczyński Kuba | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | ||
33 | Kaczmarek Malwina | Gdańsk | Polska | Wyścig 9-10 lat | ||
34 | Olechno Krzysztof | Gdynia | Polska | Wyścig 11-12 lat | ||
35 | Olechno Michał | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat | ||
36 | Olechno Adam | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat | ||
37 | Szmaglińska Lena | Kwidzyn | Polska | Wyścig 9-10 lat | ||
38 | Szmagliński Maksymilian | Kwidzyn | Polska | Wyścig 7-8 lat | ||
39 | Grobelna Wiktoria | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat | ||
40 | Swietlicki Borys | Gdansk | Polska | Wyścig 7-8 lat | ||
41 | OŻAROWSKI DAWID | Rumia | Polska | Wyścig 5-6 lat | ||
42 | Brzuziewska Natasza | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat | ||
43 | Poteracki Igor | Kwidzyn | Polska | Wyścig 9-10 lat | ||
44 | Baraniak Bruno | Suchy Dwór | Polska | Wyścig 5-6 lat | ||
45 | Śmiełowski Leszek | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat | ||
46 | Depczyński Adam | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat | ||
47 | Polus Kacper | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat | ||
48 | Wenderholm Kacper | Gdynia | Polska | Wyścig 13-14 lat | ||
49 | Buźniak Natalia | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat | ||
50 | Niżyńska Daria | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat | ||
51 | Antkowiak Antosia | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat | Akademia Młodych Sportowców Gdynia | |
52 | Florczak Lena | Kowale | Polska | Wyścig 7-8 lat | Belta team gdańsk | |
53 | Kucharska Jadzia | Gdynia | Polska | Wyścig 11-12 lat | Belta team gdańsk | |
54 | Śmiełowski Konrad | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat | CCC | |
55 | florczak iwo | kowale | Polska | Baby race – do 4 lat | Cet przedszkole | |
56 | Antoniewicz-Bartczak Dominik | Gdańsk | Polska | Wyścig 5-6 lat | Elite Team | |
57 | Antoniewicz-Bartczak Wiktor | Gdańsk | Polska | Wyścig 7-8 lat | Elite Team | |
58 | Chmielarski Grzegorz | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat | Gdynia Sport Team | |
59 | Tobjasz Tymon | Gdynia | Polska | Wyścig 13-14 lat | Gimnazjum nr 20 | |
60 | Kwiatkowska Maja | Gdynia | Polska | Wyścig 11-12 lat | LKS Zorza Gdynia | |
61 | Nikodemczyk Szymon | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat | LKS Zorza Gdynia | |
62 | Nikodemczyk Julia | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | LKS Zorza Gdynia | |
63 | Zieliński Krzysztof | Gdynia | Polska | Wyścig 13-14 lat | LKS Zorza Gdynia | |
64 | Kędzia Kasia | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat | MDK | |
65 | Brylowski Bartek | KARTUZY | Polska | Wyścig 15-16 lat | MTB Start Kartuzy | |
66 | Antoniewicz Natan | Dzierżążno | Polska | Wyścig 13-14 lat | Need for Speed | |
67 | Daniluk Maja | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | Niepubliczne Przedszkole Wyspa Odkrywców | |
68 | SIUDEK HANNA | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | P 35 Gdynia | |
69 | Pragier Celina | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat | Przedszkole 44, Motylki | |
70 | Żuławski Stanisław | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | Przedszkole Babie Doły | |
71 | Kuźmiński Jan | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat | Przedszkole Niepubliczne Stonoga | |
72 | Misztal Oskar | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | Przedszkole nr 24 Gdynia | |
73 | Magiełka Kuba | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | Przedszkole nr 25 | |
74 | Stark Jakub | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat | Przedszkole nr 25 | |
75 | Strachowicz Łukasz | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat | Przedszkole nr 28 | |
76 | Górnowicz ZOFIA | gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | Przedszkole NR 43 | |
77 | Grabowski Jan | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat | Przedszkole nr 44 | |
78 | Liedtke Natalia | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | Przedszkole nr 50 gdynia | |
79 | Litwiński Jan | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat | Przedszkole nr 50 gdynia | |
80 | Polus Jakub | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | Przedszkole nr 50 gdynia | |
81 | Gołębiowska Zoja | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | Przedszkole nr 53 | |
82 | Kwiatkowska Magdalena | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | Przedszkole nr 53 Gdynia | |
83 | Drozd Klara | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat | Przedszkole nr 54 Gdynia | |
84 | Zagórski Antoni | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat | Przedszkole nr 55 w Gdyni | |
85 | Kwiatkowska Marta | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat | Przedszkole nr 58 GDYNIA | |
86 | Paszka Bartosz | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | Przedszkole nr 8 | |
87 | Słomczewska Natalia | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat | Przedszkole Piąteczka | |
88 | Kierszka Ignacy | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat | PSSP Gdynia | |
89 | Orkwiszewski Antoni | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | Sailors | |
90 | Orkwiszewska Łucja | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat | Sailors | |
91 | Cłapa Mateusz | Gdańsk | Polska | Wyścig 17-18 lat | Sekcja Smoczych Łodzi GZSISS | |
92 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat | SGA Gdynia | |
93 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat | SGA Gdynia | |
94 | WLAZŁOWSKA NADIA | GDYNIA | Polska | Wyścig 11-12 lat | SP 17 GDYNIA | |
95 | Witiuk Kamil | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat | SP 17 GDYNIA | |
96 | Paszka Natalia | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat | Sp 17 Gdynia | |
97 | Krzynówek Oskar | Gdynia | Polska | Wyścig 11-12 lat | Sp 17 Gdynia | |
98 | Stefan-Birkowski Borys | gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat | SP 28 Gdynia | |
99 | Tomaszewska Michalina | Gdyni | Polska | Wyścig 9-10 lat | SP 35 Gdynia | |
100 | Hinc Hubert | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat | SP 42 Gdynia |
Wyświetleń: 9892