Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gardyński Paweł | Będzin | Polska | Bieg Główny 5km | W Pogoni Za Duchem | |
2 | Szaleniec Patrycja | Będzin | Polska | Bieg Główny 5km | Będzin Team | |
3 | Szaleniec Sebastian | Będzin | Polska | Bieg Główny 5km | Będzin Team | |
4 | Dymek Adrian | Będzin | Polska | Bieg Główny 5km | A-Team | |
5 | Bittner Łukasz | Bytom | Polska | Bieg Główny 5km | Team Papry | opłacono |
6 | Szymańczyk Aleksandra | Bytom | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
7 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
8 | Dmochowski Artur | Bytom | Polska | Bieg Główny 5km | ||
9 | Bujoczek Piotr | Bytom | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
10 | Smola-Dmochowska Anna | Bytom | Polska | Bieg Główny 5km | ||
11 | Bujoczek Milena | Bytom | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | ||
12 | Strojny Andrzej | Chełm Ślaski | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
13 | Strojny Danuta | Chełm Ślaski | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
14 | Adamiec- Trutwin Agnieszka | Chorzów | Polska | Bieg Główny 5km | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono |
15 | Adamiec- Trutwin Dorota | Chorzów | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | Klub Aktywnych Rodzin | |
16 | Adamiec- Trutwin Aleksander | Chorzów | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | Klub Aktywnych Rodzin | |
17 | Trutwin Gabriela | Chorzów | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | Klub Aktywnych Rodzin | |
18 | Trutwin Krystian | Chorzów | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | Klub Aktywnych Rodzin | |
19 | Kugiel Grzegorz | Chorzów | Polska | Bieg Główny 5km | DrużynaMOJACUKRZYCA.PL | opłacono |
20 | Dolińska Agnieszka | Chorzów | Polska | Bieg Główny 5km | ||
21 | Nowaczyk Arkadiusz | Chorzów | Polska | Bieg Główny 5km | ||
22 | Wowry Grzegorz | Cieszyn | Polska | Bieg Główny 5km | WIK | opłacono |
23 | Wowry Sylwia | Cieszyn | Polska | Bieg Główny 5km | WIK | opłacono |
24 | Jarzębska Izabela | Czeladź | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
25 | Oleszek Magdalena Oleszek | Czeladź | Polska | Bieg Główny 5km | #czeladzbiega | |
26 | Kraiński Piotr | Czeladź | Polska | Bieg Główny 5km | Czeladź Biega :) | opłacono |
27 | Będkowski Paweł | Czeladź | Polska | Bieg Główny 5km | #czeladzbiega | opłacono |
28 | szymkowski krzysztof | czestochowa | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
29 | Kościelna Dorota | Częstochowa | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
30 | Rekieć Kaja | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
31 | Mrożek Zbigniew | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Główny 5km | ||
32 | Rogowicz Piotr | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Główny 5km | Truchtacz Mysłowice | opłacono |
33 | Brzozowski Radosław | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | ||
34 | Łakus Rafał | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Główny 5km | Szybcy i Wściekli | opłacono |
35 | DZIEDZIC BOGDAN | IMIELIN | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
36 | Miszczak Damian | Imielin | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
37 | Macharzyński Piotr | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Bieg Główny 5km | Szare Morsy | opłacono |
38 | Mocek Wojtek | Jaworzno | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
39 | Tiahnybok Paweł | Kalety | Polska | Bieg Główny 5km | Socios Silesia | |
40 | Krupa Agnieszka | Katowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
41 | Łyp Łukasz | Katowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
42 | Kula Magdalena | Katowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
43 | Pilarczyk Łukasz | Katowice | Polska | Bieg Główny 5km | KB Józefinka Katowice | opłacono |
44 | Kubala Jakub | katowice | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | ||
45 | Jezierski Grzegorz | Katowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
46 | Kaniewski Paweł | Katowice | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | Przedszkole nr 27 w Katowicach | |
47 | Kaniewski Dariusz | Katowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
48 | Orzechowski Adam | Katowice | Polska | Bieg Główny 5km | Mysłowicki Klub Biegacza No.1 | opłacono |
49 | Przyborek Bartosz | Katowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
50 | Budny Piotr | Katowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
51 | Raczek Klauda | Katowice | Polska | Bieg Główny 5km | Biegam sobie | opłacono |
52 | Pawełczyk Karolina | Katowice | Polska | Bieg Główny 5km | ||
53 | Kubera Andrzej | Katowice | Polska | Bieg Główny 5km | Biegamy dalej Katowice | opłacono |
54 | Wydra Andrzej | Katowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
55 | Wydra Bogumiła | Katowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
56 | Wydra Grzegorz | Katowice | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | Sparta Katowice | |
57 | Wydra Anna | Katowice | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | Przedszkole nr 59 Katowice | |
58 | Klimkiewicz Jakub | Katowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
59 | Mizera Grzegorz | Katowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
60 | Staciwa Michał | Katowice | Polska | Bieg Główny 5km | Truchtacz Mysłowice | |
61 | KOBUS EWELINA | KATOWICE | Polska | Bieg Główny 5km | Szybkie Szłapki | opłacono |
62 | Helios Dominik | Katowice | Polska | Bieg Główny 5km | UKS Bonito Murcki | opłacono |
63 | Wątor Elżbieta | Katowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
64 | Kwaśny Maciej | Katowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
65 | Kubala Monika | katowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
66 | Szabrański Sławomir | Lędziny | Polska | Bieg Główny 5km | W POGONI ZA DUCHEM | opłacono |
67 | Spałek Jan | Lędziny | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | ||
68 | Zbiciak Magdalena Zbiciak | Lublin | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
69 | Lisowska Joanna | Mikołów | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
70 | Lisowska Daria | Mikołów | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | SSP nr 19 Tychy | |
71 | Lisowski Robert | Mikołów | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | Gimnazjum nr 1 Mikołów | |
72 | Wyzner Zbigniew | Myslowice | Polska | Bieg Główny 5km | ||
73 | Jeliński Andrzej | myslowice | Polska | Bieg Główny 5km | Klub HDK PCK Basia | opłacono |
74 | Jakubowski Piotr | Myslowice | Polska | Bieg Główny 5km | Lotom bo Lubia | opłacono |
75 | marczak alicja | myslowice | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | przedszkole nr 20 | |
76 | HARRISON CLAIRE | MYSLOWICE | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
77 | HARRISON PIOTR | MYSLOWICE | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | ||
78 | Komander Mariusz Komander | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
79 | Sieka Magdalena | MYSŁOWICE | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
80 | Kotara Oliwia | Mysłowice | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | Lechia voleyball mysłowice | |
81 | Białas Błażej | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | Orange Polska | opłacono |
82 | Kotara Grzegorz | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
83 | Wielkopolan Mariusz | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | Klub Radnych PiS Mysłowice | opłacono |
84 | Wojas Jakub | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | Husaria race team | opłacono |
85 | Sroga Przemysław | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
86 | Sroga Arkadiusz | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
87 | Białecki Aleksander | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
88 | BORCZ WERONIKA | MYSŁOWICE | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | ||
89 | Mazur Faustyna | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
90 | Piecuch Kinga | Mysłowice | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | Przedszkole nr 6 w Mysłowicach | |
91 | Skutnik Rafał | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | Klub HDK PCK Basia | opłacono |
92 | Skutnik Zuzanna | Mysłowice | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | Klub HDK PCK Basia | |
93 | Król Kamil | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | Socios Silesia | |
94 | Kontowicz Rafał | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | Klub HDK PCK Basia | opłacono |
95 | Seweryn Jacek | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
96 | Stolorz Wojciech | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
97 | Stolorz Zuzanna | Mysłowice | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | ||
98 | Kontowicz Leonardo | Mysłowice | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | Klub HDK PCK Basia | |
99 | Kontowicz Florentyna | Mysłowice | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | Klub HDK PCK Basia | |
100 | Bałaziński Paweł | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | A-Team | opłacono |
Wyświetleń: 13202