Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamiec- Trutwin Agnieszka | Chorzów | Polska | Bieg Główny 5km | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono |
2 | Adamiec- Trutwin Aleksander | Chorzów | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | Klub Aktywnych Rodzin | |
3 | Adamiec- Trutwin Dorota | Chorzów | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | Klub Aktywnych Rodzin | |
4 | Aksamit Ewelina | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
5 | Antolik Łukasz | Świetochłowice | Polska | Bieg Główny 5km | ŚLĄSK RUNNERS | opłacono |
6 | Bąk Krzysztof | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | Polsat News | opłacono |
7 | Bartos Damian | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
8 | Bartos Michał | Sosnowiec | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | ||
9 | Bartosik Ewelina | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
10 | Bałaziński Paweł | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | A-Team | opłacono |
11 | Będkowski Paweł | Czeladź | Polska | Bieg Główny 5km | #czeladzbiega | opłacono |
12 | Benisz Wojciech | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 5km | BRT/Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | |
13 | Białas Błażej | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | Orange Polska | opłacono |
14 | Białecki Aleksander | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
15 | Bielec Agnieszka | Zabrze | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | ||
16 | Bittner Łukasz | Bytom | Polska | Bieg Główny 5km | Team Papry | opłacono |
17 | BORCZ TOMASZ | SOSNOWIEC | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
18 | BORCZ WERONIKA | MYSŁOWICE | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | ||
19 | Brzozowski Radosław | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | ||
20 | Budny Piotr | Katowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
21 | Bugaj Grzegorz | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | Travois | opłacono |
22 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
23 | Bujoczek Milena | Bytom | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | ||
24 | Bujoczek Piotr | Bytom | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
25 | Bula Justyna | Tychy | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
26 | cieślik paweł | sosnowiec | Polska | Bieg Główny 5km | PO ROBOCIE | opłacono |
27 | DĄBROWIECKA AGATA | SOSNOWIEC | Polska | Bieg Główny 5km | Happy Feet | opłacono |
28 | Dmochowski Artur | Bytom | Polska | Bieg Główny 5km | ||
29 | Dolińska Agnieszka | Chorzów | Polska | Bieg Główny 5km | ||
30 | Domańska-Grzona SABINA | zabrze | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
31 | Dymek Adrian | Będzin | Polska | Bieg Główny 5km | A-Team | |
32 | DZIEDZIC BOGDAN | IMIELIN | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
33 | Furman Sylwia | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 5km | Wirusy | opłacono |
34 | Fus Julia | Piekary Śląskie | Polska | Bieg Główny 5km | LECYMY DURŚ | opłacono |
35 | Gardyński Paweł | Będzin | Polska | Bieg Główny 5km | W Pogoni Za Duchem | |
36 | Garncarz Michał | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 5km | A-Team | opłacono |
37 | Gaudyn Andrzej | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg Główny 5km | Szybcy I Wściekli | opłacono |
38 | Giereś Natan | Mysłowice | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | Przedszkole nr 3 w Mysłowicach | |
39 | Gilner Dawid | Sosnowiec | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | TelegilixTeam | |
40 | Gluzicki Lech | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
41 | GOLA Paulina | Zawiercie | Polska | Bieg Główny 5km | A-team | |
42 | GRABOWSKA MONIKA | SOSNOWIEC | Polska | Bieg Główny 5km | Happy Feet | opłacono |
43 | Grodoń Piotruś | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | Husaria race team | |
44 | Grzybowski Tomasz | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
45 | Guła Agnieszka | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | ADS Masna | opłacono |
46 | HARRISON CLAIRE | MYSLOWICE | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
47 | HARRISON PIOTR | MYSLOWICE | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | ||
48 | Helios Dominik | Katowice | Polska | Bieg Główny 5km | UKS Bonito Murcki | opłacono |
49 | Hilaszek Agata | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 5km | Night Runners Gliwice | opłacono |
50 | Huchro Tomasz | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | Szybcy i Wściekli | opłacono |
51 | Jakubowski Piotr | Myslowice | Polska | Bieg Główny 5km | Lotom bo Lubia | opłacono |
52 | Jamrozy Jarosław | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
53 | Jarek Agata | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | ||
54 | Jarzębska Izabela | Czeladź | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
55 | Jeliński Andrzej | myslowice | Polska | Bieg Główny 5km | Klub HDK PCK Basia | opłacono |
56 | Jezierski Grzegorz | Katowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
57 | Kafka Ewelina | Skoczów | Polska | Bieg Główny 5km | Lichota Team | opłacono |
58 | Kania-Seweryn Anna | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
59 | Kaniewski Dariusz | Katowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
60 | Kaniewski Paweł | Katowice | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | Przedszkole nr 27 w Katowicach | |
61 | Klimkiewicz Jakub | Katowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
62 | KOBUS EWELINA | KATOWICE | Polska | Bieg Główny 5km | Szybkie Szłapki | opłacono |
63 | Komander Mariusz Komander | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
64 | Konsek Paweł | Żory | Polska | Bieg Główny 5km | Żory - Kleszczówka | opłacono |
65 | Kontowicz Florentyna | Mysłowice | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | Klub HDK PCK Basia | |
66 | Kontowicz Karina | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | Mysłowicki Klub Biegacza No.I | opłacono |
67 | Kontowicz Leonardo | Mysłowice | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | Klub HDK PCK Basia | |
68 | Kontowicz Rafał | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | Klub HDK PCK Basia | opłacono |
69 | Kościelna Dorota | Częstochowa | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
70 | Kościelniak Artur | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 5km | Wataha KPV S-C | opłacono |
71 | Kotara Grzegorz | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
72 | Kotara Oliwia | Mysłowice | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | Lechia voleyball mysłowice | |
73 | Kraiński Piotr | Czeladź | Polska | Bieg Główny 5km | Czeladź Biega :) | opłacono |
74 | Krajewski Damian | Świętochłowice | Polska | Bieg Główny 5km | Śląsk RUNNERS | opłacono |
75 | Król Kamil | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | Socios Silesia | |
76 | Krupa Agnieszka | Katowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
77 | Kubala Jakub | katowice | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | ||
78 | Kubala Monika | katowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
79 | Kubasik Aneta | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 5km | ||
80 | Kubera Andrzej | Katowice | Polska | Bieg Główny 5km | Biegamy dalej Katowice | opłacono |
81 | Kugiel Grzegorz | Chorzów | Polska | Bieg Główny 5km | DrużynaMOJACUKRZYCA.PL | opłacono |
82 | Kula Magdalena | Katowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
83 | Kwapis Bogusław | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
84 | Kwaśny Maciej | Katowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
85 | Legomiński Werner | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | Truchtacz Mysłowice | opłacono |
86 | Lichota Wojciech | Skoczów | Polska | Bieg Główny 5km | SzostTeam | opłacono |
87 | Lisowska Daria | Mikołów | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | SSP nr 19 Tychy | |
88 | Lisowska Joanna | Mikołów | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
89 | Lisowski Robert | Mikołów | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | Gimnazjum nr 1 Mikołów | |
90 | Macharzyński Piotr | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Bieg Główny 5km | Szare Morsy | opłacono |
91 | Maciejewski Marek | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | TRUCHTACZ Mysłowice | opłacono |
92 | magdziorz mariusz | mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
93 | magdziorz milena | mysłowice | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | ||
94 | marczak alicja | myslowice | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | przedszkole nr 20 | |
95 | marczak szymon | mysłowice | Polska | Bieg Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży | szkoła sportowa nr 17 sosnowiec | |
96 | Matykiewicz Marek | Pogwizdów | Polska | Bieg Główny 5km | Lichota Team | |
97 | Mazgaj Beata | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
98 | Mazgaj Grażyna | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
99 | Mazgaj Grzegorz | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono | |
100 | Mazur Faustyna | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 5km | opłacono |
Wyświetleń: 13217