II. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sankiewicz Wojciech Kosy MINI opłacono on-line
2 Szefler Piotr Świecie MINI opłacono on-line
3 Machowski Dawid Gdansk MINI VO2max MTB Team opłacono on-line
4 Pawelak Piotr Gdańsk MINI opłacono on-line
5 Mrzygłód Tomasz Gdynia MEGA opłacono on-line
6 Laskowski Maciej Gdynia MINI FTI Racing Team opłacono
7 Brynda Tomasz Gdańsk MINI
8 Gurski Piotr Rumia MINI opłacono on-line
9 Jeka Stasiu Władysławowo MINI KLIF MTB CHŁAPOWO opłacono
10 Bagrowski Tomasz Gdańsk MEGA flash.bikestats.pl opłacono on-line
11 Pergoł Karol Borkowo Łostowickie MINI Belta Team Gdańsk opłacono on-line
12 Kurzyński Piotr Nowy Świat MINI Federal-Mogul Race Team opłacono on-line
13 Ugarenko Paweł Wyczechy MEGA Sekcja kolarstwa górskiego PG opłacono on-line
14 Reszka Tomasz Wilkowo Nowowiejskie MINI opłacono on-line
15 Janiszewski Wojciech Janiszewski Smętowo Graniczne MINI Team MX Skórcz opłacono on-line
16 Reinholz Dariusz Terespol Pomorski / Świecue MINI MTB Eldar Świecie opłacono
17 cebula Justyna Karczemki MINI opłacono on-line
18 Cebula Krzysztof Karczemki MINI opłacono on-line
19 Dorsch Filip Bydgoszcz MINI N-Bike Academy opłacono
20 Hinz Łukasz Straszyn MINI opłacono on-line
21 Stolp Wojtek Chojnice MEGA team mtb chojnice opłacono on-line
22 Daniel Bartosz Gdynia MINI opłacono on-line
23 Superson Maciej Gdynia MINI
24 Janowski Krzysztof Gdańsk MINI opłacono
25 Sułek Grzegorz Rzeszów MEGA Sznycel Górski opłacono on-line
26 Stelmach Łukasz Luzino MINI LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono
27 Flisikowski Tomasz Kartuzy MINI opłacono on-line
28 kruk donat żukowo MINI opłacono on-line
29 Grzywacz Maciej Gdynia MINI AZS Politechnika Gdańska opłacono on-line
30 Mróz Patryk Tczew MINI opłacono on-line
31 Wojewódka Jerzy Kartuzy MINI opłacono on-line
32 Szczęsny Tomasz Gdańsk MINI MH AUTOMATYKA
33 Kalisz Paweł Gdańsk MINI JANEKISMA.PL
34 Kowalczewska Joanna Świecie MINI MTB Eldar Świecie opłacono
35 Jurewicz Tomasz Gdynia MINI opłacono on-line
36 Richert Krzysztof Richer Rębiechowo MINI opłacono on-line
37 Kotarski Jacek Gdańsk MINI opłacono on-line
38 Habaj Piotr Gdynia MINI Norda Active Team opłacono on-line
39 Dzienisz Janusz Gdynia MINI Adva Optical Networking opłacono on-line
40 Sabisz Marian Bytów MINI MLKS BASZTA BYTÓW
41 Horbowy Adam Bytów MINI MLKS BASZTA BYTÓW
42 Formela Bartosz Bolszewo MINI 4Meister Team opłacono on-line
43 Derheld Łukasz Gdynia MEGA ASE Trek Gdynia opłacono on-line
44 Różański Lech Nowy Tuchom MINI opłacono
45 Pliszka Kamil Sztum MINI opłacono on-line
46 Skalski Marcin Gdańsk MINI opłacono on-line
47 Jarosiewicz Michal Gdansk MINI opłacono
48 Karpińska Karolina Bytów MINI MLKS BASZTA BYTÓW
49 Markowski Jarosław Złotów MEGA Złotów opłacono on-line
50 Gołąb Marta Gdynia MINI VO2max MTB Team opłacono on-line
51 Śliwiński Dariusz GDAŃSK MINI Team Wielki Ptak opłacono on-line
52 Śliwińska Natalia Gdańsk MINI GKS Cartusia opłacono on-line
53 Flisikowski Radosław Nowa Wieś Kościerska MINI Forrest Gump Kościerzyna opłacono on-line
54 MARIAŃSKI LESZEK Zamość MEGA Sanimar Bydgoszcz opłacono on-line
55 Więckowski Marcin Rotmanka MINI Promathematica opłacono on-line
56 Janczewski Robert Gdańsk MINI opłacono on-line
57 Sędecki Piotr Gdynia MINI BAUMAR BROTHERS opłacono on-line
58 TUREK KAROL LEŚNIEWO MINI KLIF MTB TEAM opłacono
59 Kaliszewski Jakub Gdańsk MINI TA KO TEAM opłacono on-line
60 Galinski Marcin Tuchola MINI Teddy Beer opłacono on-line
61 Formela Arkadiusz Bolszewo MINI Norda Active Team opłacono
62 Zarucka Olga GDYNIA MINI MTB Start Trec Kartuzy
63 Jesionowski Mariusz Świecie MINI MTB Eldar Świecie opłacono
64 Gajda Wiktor Świecie MINI MTB Eldar Świecie opłacono
65 Karpiński Marcin Bytów MEGA
66 Indeo Simone Gdańsk MINI opłacono on-line
67 Banach Robert Gdańsk MEGA Apteka Gemini opłacono on-line
68 Sewastianow Jacek Sławno MINI opłacono on-line
69 Żwikiewicz Krzysztof złotów MEGA Złotów opłacono
70 KREFFT MARIA PARCHOWO MINI MLKS BASZTA BYTÓW opłacono on-line
71 Jóźwik Andrzej Gdynia MEGA ASE TREK GDYNIA opłacono on-line
72 Roppel Rafał Gdańsk MINI opłacono on-line
73 Glaas Bartłomiej GDAŃSK MEGA NEXUS Team opłacono
74 Patoka Agnieszka Gdynia MEGA Ase Trek Gdynia opłacono on-line
75 Ebertowski Przemyslaw Ebertowski Gdynia MEGA Ase Trek Gdynia opłacono on-line
76 Lamecki Rafał Borkowo MINI opłacono on-line
77 Jakubowska-Olech Edyta Świecie MINI MTB Eldar Świecie opłacono
78 Budzanowski Paweł Starogard Gdański MINI CUKSY.COM TEAM opłacono on-line
79 Olech Jacek Świecie MINI MTB ELDAR ŚWIECIE opłacono
80 Saczuk Wojciech GDAŃSK MINI TWISTER TRÓJMIASTO opłacono on-line
81 Doroszkiewicz Andrzej Pogórze MINI Tczewski Klub Rowerowy opłacono on-line
82 Wiśniewski Dariusz Gdynia MEGA opłacono on-line
83 Trojanowski Sławomir Świecie MINI MTB Eldar Świecie opłacono
84 Klasa Paweł Kartuzy MINI Sela Bike Kaszuby opłacono on-line
85 Piotrowska Agnieszka Świecie MINI MTB Eldar Świecie opłacono
86 PIOTROWSKI DARIUSZ ŚWIECIE MINI MTB ELDAR ŚWIECIE opłacono
87 Engelberg Łukasz Gdańsk MINI Invicta Power Team opłacono on-line
88 Ożga Michał Gdańsk MINI opłacono on-line
89 Mariańska Emilia Zamosc MINI opłacono on-line
90 RODZIŃSKI DAMIAN SŁUPSK MINI STOPA SŁUPSK opłacono on-line
91 Zamoński Mariusz Borzechowo MINI opłacono on-line
92 Mikulska Małgorzata Niemcz MINI N-Bike Academy opłacono
93 Lucka Michał Gdynia MINI opłacono on-line
94 Mrowiec Kamil Warszawa MEGA Go Sport AK-SPED Team opłacono on-line
95 Perekitko Krzysztof Jagatowo MINI NIEZRZESZONY opłacono on-line
96 Marzejon Dariusz Chłapowo MINI KLIF Team Chłapowo opłacono
97 Koniarski Maciej Gdynia MINI Biale Czaszki opłacono on-line
98 Belt Kacper Świecie MEGA MTB Eldar Świecie opłacono
99 Repiński Tomasz gdynia MEGA Ase Trek Gdynia opłacono on-line
100 Przestrzelski Piotr Gdańsk MINI BST opłacono on-line


Wyświetleń: 8889

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ